• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Eννοειται αυτό, άλλωστε αυτό υπονόησε, αλλά δεν φτάνει. Οι πορείες για την 17Νοεμβρη και οι θεία κοινωνία στις Εκκλησίες... δεν έχουν να κάνουν με την ευθύνη των πολιτών;
Ρε φίλε δεν αύξησαν τιπτοα ,στο λέω εγώ που παίρνω λεωφορείο κάποιες φορές .
Φταίνε και αυτοί ! Αλλά δεν σκέφτηκαν να κάνουν αξιολόγηση αστυνομικών?
Φίλος μου έφαγε πρόστιμο χτες 300 ...ήταν αποκλειστικός ,πήγε τον ασθενή του στο νοσοκομείο για επείγον περιστατικό . Χρειάζεται πρόστιμο σε αυτό ?
ή συναδέλφους σου που έχουν εφημερία (επιβεβαιωμένο και αυτό από γνωστό μου )
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η κυβέρνηση πρέπει να φύγει ή να αλλάξει στρατηγική !
Είναι ότι πιο χειρότερο έχουν κάνει αυτό με το 500.Δηθεν τι να περιορίσουν την πανδημία ? Αν αυξήσουν τα τεστ χτυπάμε δεκαπλάσια κρούσματα τι να κάνουμε ? Να πεθάνουμε για να μην έχουμε κρούσματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Φίλος μου έφαγε πρόστιμο χτες 300 ...ήταν αποκλειστικός ,πήγε τον ασθενή του στο νοσοκομείο για επείγον περιστατικό . Χρειάζεται πρόστιμο σε αυτό ?
Δεν θα φάει πρόστιμο. Έτσι έφαγε πρόστιμο και γιατρός που είχε εφημερία στην Θεσσαλονίκη και του διαγράφηκε γιατί διαπιστώθηκε αμέσως.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Eννοειται αυτό, άλλωστε αυτό υπονόησα, αλλά δεν φτάνει. Οι πορείες για την 17Νοεμβρη και οι θεία κοινωνία στις Εκκλησίες... δεν έχουν να κάνουν με την ευθύνη των πολιτών;
Στην Νότια Κορέα τα λεοφωρεια είναι γεμάτα και οι τάξεις στα σχολεία με πολύ περισσότερους μαθητές αλλά οι πολίτες είναι υπεύθυνοι.
Σωστα.
Καπου έχουμε χασει τα όρια της ατομικης ευθυνης και γενικα της υπευθυνότητας.
Διαβαζα οτι μια χωρα βγηκε γρηγορα απο την καραντινα δε τη θυμάμαι τώρα ακριβως γιατι υπακουσαν ολοι.
Το πρόστιμο σας πειραξε ή που εξω γινεται ο χαμός απο κοσμο και φοβαμαι οτι θα αργησουμε να επανέλθουμε?
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Δεν θα φάει πρόστιμο. Έτσι έφαγε πρόστιμο και γιατρός που είχε εφημερία στην Θεσσαλονίκη και του διαγράφηκε γιατί διαπιστώθηκε αμέσως.
Ακόμα να διαγραφεί ,στο τμήμα του είχαν και υφακη όταν πήγε . Διαγράφονται μόνο αυτά που βγαίνουν στις ειδήσεις για να μην ξεσηκωθεί (και σε αυτό ανίκανοι είμαστε )ο κόσμος

Το πρόβλημα της κυβέρνησης ,εσένα και πολλών άλλων (και εγώ στην πρώτη καραντίνα) το βλέπουμε το θέμα μόνο επιστημονικά ,τις άλλες οπτικές τις έχουμε πετάξει στα σκουπίδια .Ναι μεν σωστές οι παρατηρήσεις από επιστημονική άποψη αλλά οι άλλες οπτικές πάνε κατά διαόλου
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ρε φίλε δεν αύξησαν τιπτοα ,στο λέω εγώ που παίρνω λεωφορείο κάποιες φορές .
Φταίνε και αυτοί ! Αλλά δεν σκέφτηκαν να κάνουν αξιολόγηση αστυνομικών?
Φίλος μου έφαγε πρόστιμο χτες 300 ...ήταν αποκλειστικός ,πήγε τον ασθενή του στο νοσοκομείο για επείγον περιστατικό . Χρειάζεται πρόστιμο σε αυτό ?
ή συναδέλφους σου που έχουν εφημερία (επιβεβαιωμένο και αυτό από γνωστό μου )
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η κυβέρνηση πρέπει να φύγει ή να αλλάξει στρατηγική !
Είναι ότι πιο χειρότερο έχουν κάνει αυτό με το 500.Δηθεν τι να περιορίσουν την πανδημία ? Αν αυξήσουν τα τεστ χτυπάμε δεκαπλάσια κρούσματα τι να κάνουμε ? Να πεθάνουμε για να μην έχουμε κρούσματα
Το πρόστιμο εχει να κανει με το να μειωθουν οι μετακινησεις. Στην Ιταλία δεν ξερω τωρα αλλα τοτε με τα φουλ κρουσματα ηταν 1500 το προστιμο. Γιατι?
Για να καταλαβουν την απαγορευση.
Σβηνονται προστιμα οπως λέει και ο @juste un instant που εχουν να κανουν με γιατρούς νοσηλευτες πχ δεν ειναι εκει. Ειναι στο γιατι ολοι συνεχιζουν να ειναι έξω συνεχίζουν να αλωνιζουν.
Κατι πρεπει να γινει.
Ή θα τα κλεισουμε τελειως και θα πτωχευσουμε ή θα μεινουν ανοιχτα με προστιμα
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Σωστα.
Καπου έχουμε χασει τα όρια της ατομικης ευθυνης και γενικα της υπευθυνότητας.
Διαβαζα οτι μια χωρα βγηκε γρηγορα απο την καραντινα δε τη θυμάμαι τώρα ακριβως γιατι υπακουσαν ολοι.
Το πρόστιμο σας πειραξε ή που εξω γινεται ο χαμός απο κοσμο και φοβαμαι οτι θα αργησουμε να επανέλθουμε?
Θα αυξηθούν και άλλο ,όταν δεν θα έχεις πλέον χρήματα ,καλύτερα να πεθάνεις απ' τον ιό παρά να πεθάνεις στον καναπέ από χρήμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το πρόστιμο εχει να κανει με το να μειωθουν οι μετακινησεις. Στην Ιταλία δεν ξερω τωρα αλλα τοτε με τα φουλ κρουσματα ηταν 1500 το προστιμο. Γιατι?
Για να καταλαβουν την απαγορευση.
Σβηνονται προστιμα οπως λέει και ο @juste un instant που εχουν να κανουν με γιατρούς νοσηλευτες πχ δεν ειναι εκει. Ειναι στο γιατι ολοι συνεχιζουν να ειναι έξω συνεχίζουν να αλωνιζουν.
Κατι πρεπει να γινει.
Ή θα τα κλεισουμε τελειως και θα πτωχευσουμε ή θα μεινουν ανοιχτα με προστιμα
Έχουμε πτώχευση είδη αν δεν το ξέρεις 😂.Θα ακολουθήσει και το ΕΣΥ .Θα δεις σε λίγα χρόνια πως οι ιατροί θα βγαίνουν στις τηλεοράσεις .

Εγώ το ξαναλεω ,το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχει το κράτος σε όλο αυτό .Έπρεπε να ήταν προετοιμασμένοι σε ένα τέτοιο βιολογικό πόλεμο (από πολιτικής άποψης αυτό )
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα αυξηθούν και άλλο ,όταν δεν θα έχεις πλέον χρήματα ,καλύτερα να πεθάνεις απ' τον ιό παρά να πεθάνεις στον καναπέ από χρήμα
Το θεμα ειναι να πεθανουμε? Ας ριξουμε μια ναπαλμ να τελειωνουμε να μην το ψαχνουμε και καθολου.
Το θεμα δεν ειναι να προστατευτούμε με καποιον τροπο τελωσπαντων αφου η οικονομια δεν κινειται αμα κλείσουν ολα.
Τι θέλετε? Να τα ανοιξουμε ολοι και να πεθαινουμε στο δρομο?
Να πεθανουν ολοι?
Εδω εισαι αδικος.
Μετρα προστασιας ειναι και περιορισμου.
Αφου δεν καταλαβαινουν ο καθενας κανει το μακρυ και το κοντο του τι αλλο πια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα αυξηθούν και άλλο ,όταν δεν θα έχεις πλέον χρήματα ,καλύτερα να πεθάνεις απ' τον ιό παρά να πεθάνεις στον καναπέ από χρήμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχουμε πτώχευση είδη αν δεν το ξέρεις 😂.Θα ακολουθήσει και το ΕΣΥ .Θα δεις σε λίγα χρόνια πως οι ιατροί θα βγαίνουν στις τηλεοράσεις .

Εγώ το ξαναλεω ,το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχει το κράτος σε όλο αυτό .Έπρεπε να ήταν προετοιμασμένοι σε ένα τέτοιο βιολογικό πόλεμο (από πολιτικής άποψης αυτό )
Σε ποια χωρα ηταν καλε μου προετοιμασμενοι?
Σε καμια.
Ολες ειχαν και εχουν θεματα και οι επιπτωσεις ειναι παγκοσμιες.
Δεν ειναι πολιτικο θεμα ο κορονοιος ξυπνήστε.
Ειναι μια πανδημία.
Ειναι κατι που ήρθε και θα αργησει να φυγει.
Κανεις μας δεν ηταν προετοιμασμενος για κατι τετοιο.
Γνωμη μου στο τελος να κανετε την κριτική και τα οποια συμπερασματα σας.
Τωρα ειναι ακυρα ολα.
Παντου ειναι η κατασταση η δικη μας πως να το πω ολες οι χωρες εχουν θεμα με την οικονομια δεν ειναι μονο για εμας.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να πεθανουμε? Ας ριξουμε μια ναπαλμ να τελειωνουμε να μην το ψαχνουμε και καθολου.
Το θεμα δεν ειναι να προστατευτούμε με καποιον τροπο τελωσπαντων αφου η οικονομια δεν κινειται αμα κλείσουν ολα.
Τι θέλετε? Να τα ανοιξουμε ολοι και να πεθαινουμε στο δρομο?
Να πεθανουν ολοι?
Εδω εισαι αδικος.
Μετρα προστασιας ειναι και περιορισμου.
Αφου δεν καταλαβαινουν ο καθενας κανει το μακρυ και το κοντο του τι αλλο πια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σε ποια χωρα ηταν καλε μου προετοιμασμενοι?
Σε καμια.
Ολες ειχαν και εχουν θεματα και οι επιπτωσεις ειναι παγκοσμιες.
Δεν ειναι πολιτικο θεμα ο κορονοιος ξυπνήστε.
Ειναι μια πανδημία.
Ειναι κατι που ήρθε και θα αργησει να φυγει.
Κανεις μας δεν ηταν προετοιμασμενος για κατι τετοιο.
Γνωμη μου στο τελος να κανετε την κριτική και τα οποια συμπερασματα σας.
Τωρα ειναι ακυρα ολα.
Παντου ειναι η κατασταση η δικη μας πως να το πω ολες οι χωρες εχουν θεμα με την οικονομια δεν ειναι μονο για εμας.
Κινα 🤓🙃
Είχαν και παράπονα επειδή έκανα ένα μήνα καραντίνα ,πήγε πίσω η οικονομία τους

Και σου ξαναλέω θα βγουν θα το δεις !Εγώ αν ήμουν ο πατέρας μου και φτάναμε στο έλεος του Θεού για χρήμα δεν θα με ένοιαζε ο ιός ,θα με ένοιαζε πως θα μεγαλώσουν τα παιδιά τους .Αυτό το σκεπτικό έχουν όλοι ! Και τι ξέρουμε όταν δεν υπάρχει η οικονομία? Αυξημένη εγκληματικότητα

Άσε ρε Evan μας δουλεύουν ,πάμε στο Ντουμπάι να γιορτάσουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αφιερωμένο
 

Συνημμένα

  • IMG_20210115_175028.jpg
    IMG_20210115_175028.jpg
    60.4 KB · Εμφανίσεις: 71

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να πεθανουμε? Ας ριξουμε μια ναπαλμ να τελειωνουμε να μην το ψαχνουμε και καθολου.
Το θεμα δεν ειναι να προστατευτούμε με καποιον τροπο τελωσπαντων αφου η οικονομια δεν κινειται αμα κλείσουν ολα.
Τι θέλετε? Να τα ανοιξουμε ολοι και να πεθαινουμε στο δρομο?
Να πεθανουν ολοι?
Εδω εισαι αδικος.
Μετρα προστασιας ειναι και περιορισμου.
Αφου δεν καταλαβαινουν ο καθενας κανει το μακρυ και το κοντο του τι αλλο πια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σε ποια χωρα ηταν καλε μου προετοιμασμενοι?
Σε καμια.
Ολες ειχαν και εχουν θεματα και οι επιπτωσεις ειναι παγκοσμιες.
Δεν ειναι πολιτικο θεμα ο κορονοιος ξυπνήστε.
Ειναι μια πανδημία.
Ειναι κατι που ήρθε και θα αργησει να φυγει.
Κανεις μας δεν ηταν προετοιμασμενος για κατι τετοιο.
Γνωμη μου στο τελος να κανετε την κριτική και τα οποια συμπερασματα σας.
Τωρα ειναι ακυρα ολα.
Παντου ειναι η κατασταση η δικη μας πως να το πω ολες οι χωρες εχουν θεμα με την οικονομια δεν ειναι μονο για εμας.
Χαίρομαι που είσαι από τους λίγους εκλεκτούς που τα κατάλαβαν όλα. Ας ελπίσουμε ότι με τον καιρό θα ευαισθητοποιουνται όλο και περισσότεροι πολίτες και θα λειτουργούν με περισσότερη υπευθυνότητα.
Θεωρώ ότι λόγω των καιρικών συνθηκών ο ιός δεν μπορεί να συμπιεστεί περισσότερο προς τα κάτω τον Φεβρουάριο.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

Λίγες μόνο ώρες μετά την εξαγγελία, το ξαναγύρισε στα 300€
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Χαίρομαι που είσαι από τους λίγους εκλεκτούς που τα κατάλαβαν όλα. Ας ελπίσουμε ότι με τον καιρό θα ευαισθητοποιουνται όλο και περισσότεροι πολίτες και θα λειτουργούν με περισσότερη υπευθυνότητα.
Θεωρώ ότι λόγω των καιρικών συνθηκών ο ιός δεν μπορεί να συμπιεστεί περισσότερο προς τα κάτω τον Φεβρουάριο.
Ναι ναι το ίδιο ισχύει και για την Κίνα.Λογω καιρού δεν έχουν κρούσματα

Κοίτα επειδή ήμουν απότομος πριν ,συμφωνώ στα πρόστιμα αλλά όχι σε αυτούς που εργάζονται .Να κόβουν στην νεολαία που το παίζουν μάγκες ,που συνεχίζουν να παρταρουν κρυφά και στους παππούδες που δε τους νοιάζει καν .Και επειδή τώρα βλέπω το σκηνικό που είπες με τον ελεγκτή ναι σε αυτούς να τους βάλουν και 3000 και φυλακή ,αυτό θα πει ανευθυνότητα και όχι όταν δουλεύεις για να βγάλεις το ψωμί σου

Τώρα το να λες ανεύθυνους άτομα που προσπαθούν να σώσουν τις οικογένειες τους με ότι δουλειά βγει δεν είναι και ότι καλύτερο.Οπως επίσης το να ακολουθείς το σύστημα οτι λέει δεν είναι και το πιο έξυπνο (και η κριτική σκέψη στα σκουπίδια που λέμε )
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κινα 🤓🙃
Είχαν και παράπονα επειδή έκανα ένα μήνα καραντίνα ,πήγε πίσω η οικονομία τους

Και σου ξαναλέω θα βγουν θα το δεις !Εγώ αν ήμουν ο πατέρας μου και φτάναμε στο έλεος του Θεού για χρήμα δεν θα με ένοιαζε ο ιός ,θα με ένοιαζε πως θα μεγαλώσουν τα παιδιά τους .Αυτό το σκεπτικό έχουν όλοι ! Και τι ξέρουμε όταν δεν υπάρχει η οικονομία? Αυξημένη εγκληματικότητα

Άσε ρε Evan μας δουλεύουν ,πάμε στο Ντουμπάι να γιορτάσουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αφιερωμένο
φυγαμε κιολας απο χθες! :clapping:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Λίγες μόνο ώρες μετά την εξαγγελία, το ξαναγύρισε στα 300€
ευτυχως μα δεν ειχε εφαρμογη θα γινομασταν ολοι να χρωσταμε στην εφορια
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Τελικα θα μου δώσει κάποιος την γμωμη του γιατί στην Κίνα είχαν πανδημία για ενα μήνα μόνο ?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τελικα θα μου δώσει κάποιος την γμωμη του γιατί στην Κίνα είχαν πανδημία για ενα μήνα μόνο ?
την κινα δεν την πολυπιστευω να σου πω,λειτουργουν σαν κορεα πολλα στοιχεια τα κρυβουν φανηκε αν θελεις και απο την αρχικη εν ολη διαχειριση της πανδημιας
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
την κινα δεν την πολυπιστευω να σου πω,λειτουργουν σαν κορεα πολλα στοιχεια τα κρυβουν φανηκε αν θελεις και απο την αρχικη εν ολη διαχειριση της πανδημιας
Χμμμμμ άρα εκεί ο ιός δεν μεταδίδεται που γιόρτασαν το 2021 κωλο με κωλο .Οκ 😂


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@juste un instant κανονικά δεν πρέπει να χαλαρώσουν τα μέτρα μετά από αυτό το άρθρο ?

 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελικα @juste un instant το προστιμο του αποκελιστικου που σου ελεγα δεν το σβηνουν και οτι να παραδωση μαμεσα την αποδειξη αποπληρωμης......πςςςςς ειναι να μην σου τυχει και εσενα γιατι μετα θα λες τι στο καλο κανουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@EvanescenceQ κατι τετοιο θα γινει και εδω οταν θα ξεμεινουμε σιγα σιγα απο χρηματα ....ξεκινησαν τα τυμπανα στην ιταλια
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελικα @juste un instant το προστιμο του αποκελιστικου που σου ελεγα δεν το σβηνουν και οτι να παραδωση μαμεσα την αποδειξη αποπληρωμης......πςςςςς ειναι να μην σου τυχει και εσενα γιατι μετα θα λες τι στο καλο κανουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@EvanescenceQ κατι τετοιο θα γινει και εδω οταν θα ξεμεινουμε σιγα σιγα απο χρηματα ....ξεκινησαν τα τυμπανα στην ιταλια
Σιγουρα θα αρχισουν ηδη τα βιωνουμε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Έχουν περάσει 13 μέρες από την Πρωτοχρονιά και 20 μέρες από τα Χριστούγεννα. Πού είναι η εκτόξευση κρουσμάτων για την οποία προειδοποιούσε η επιτροπή των "σοφών";
Εχουν περασει επισης 10 μερες απο τα Θεοφάνια αλλα τιποτα ακομα.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Οι ρεπούμπλικανοι έχουν ξεσπάσει στον Μπιλ για το κάποιο λόγο τώρα τελευταία

Αν δεν το δείτε όλο ,δείτε το σκηνικό στο 1:17😂


Βρηκα την συνέντευξη του σε short για να δείτε αυτό που λέει ο στρατηγός general mcinerney και αφορούν το κοβιντ (3 star) .Πατε στο 0.36

Εχει βγει σαν hoax αλλά είδα έτσι λίγο να δω από μόνος μου πόσοι θάνατοι υπήρχαν από γρίπη και πόσο από κοβιντ και έχουμε αποτελέσματα
Κοβιντ:περίπου 2 εκατομμυρια(μέχρι στιγμής)
Γρίπη: περίπου 50 εκατομμύρια

Τώρα για ποιο λόγο βγήκε hoax αυτό ένας θεός ξέρει
Εδώ πάντως τα στατιστικά αναφέρουν ότι οι θάνατοι που ειχαμε μέχρι τον Νοέμβριο ισοδυναμούν με τους θανάτους από γρίπη της τελευταίας δεκαετίας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top