• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Τι έρευνα ρε παιδιά; Θέτουν ως ελάχιστο το 65 ή 70% περιεκτικότητα σε αλκοόλη γιατί αυτό το ποσοστό καταστρέφει τα τοιχώματα του ιού και των βακτηρίων και η υγρασία που περιέχει το διάλυμα εισχωρεί, τα πρήζει, γίνονται σαν μπαλόνια και σκάνε. Το λέω όσο πιο απλά μπορώ για να γίνει κατανοητό. Αν έχεις 100% οινόπνευμα, δεν είναι τόσο αποτελεσματικό όσο το 70% γιατί δεν υπάρχει το νερό να εισχωρήσει στο κυτταρόπλασμα και να τα σκοτώσει από μέσα. Αν δεν το καταλαβαίνει ούτε αυτό τι να πω. Να αρχίσει τις ενέσεις με χλωρίνη και οινοπνευμα
εγω το ειπα γενικα για καποιος που δινανε λυσεις ....και αυτο που λες εσυ σε ερευνα βασιζεται....αμα το κατεβαζες απ το μυαλο σου θα γελουσαμε ....
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
εγω το ειπα γενικα για καποιος που δινανε λυσεις ....και αυτο που λες εσυ σε ερευνα βασιζεται....αμα το κατεβαζες απ το μυαλο σου θα γελουσαμε ....
Η συζήτηση μας είναι αρκετά έντονη και αν δεις ποιο πάνω, θα διαπιστώσεις οτι υπάρχουν πολλά γέλια.
Δεν είναι όμως το ζητούμενο αυτό.
Γιατι μετά απο τόσες αντιπαραθέσεις ( σε γνώμες εννοώ ) και το θεωρώ απόλυτα υγιές, κατόρθωσα να δώσω μια σαφή εικόνα. ΟΥΦ ξαλάφρωσα εδώ. Με βοήθησε όμως η εξήγηση της Nelliel πράγμα που εναγωνίως ζητούσα και εδώ της χρωστώ ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, γιατι κατανόησα όλη την διαδικασία στις παραδοσιακές εφαρμογές.
Επίσης, η διαφορά με αυτά που έκανα και με την όποια έρευνα, είναι το οτι εγώ δεν έκανα του κεφαλιού μου.
Εκανα αυτά που η σοφή γιαγιά μου εφάρμοζε σε όλους μας στην οικογένεια μου, όταν κρυολογούσαμε.
Τώρα με τρώει και μια καλή συνταγή, αλλά αν την γράψω, θα μπω στην διαδικασία να αναλώνομαι για καμιά εβδομάδα ακόμα.

Οπότε <<άστο καλύτερα>>. Τον μπελά μου ζητώ;
Ο ένας γελάει, ο άλλος κοροϊδεύει και κρίνει.
Θέλει αντοχές μεγάλες η συνέχεια και σαν παππούς που είμαι ρε παιδιά, κουράστηκα.
Καληνύχτα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
@juste un instant τώρα σε καταλαβαίνω που ελεγες παλιά ότι κουράστηκες να απαντάς 😂
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εδώ, υπάρχει κάποια βάση στην εξήγηση που δίνεις. Γιατι όσα είπες πριν, δεν έδειχναν καθόλου καθαρή εικόνα. Τώρα η εικόνα είναι καθαρή.
Συμφωνείς οτι το οινόπνευμα 65 ή 70% περιεκτικότητα σε αλκοόλη, είναι αποδεκτό να κάνουμε χρήση. Σε εισπνοές δηλαδή.
Η διαφορά μας είναι οτι οινόπνευμα με περισσότερο ποσοστό αλκοόλης δεν ενδείκνυται κατα την γνώμη σου. Γιατι χρειάζεται νερό, υγρασία.
Αν εισπνεύσει κάποιος οινόπνευμα 85%, ο βλεννογόνος της μύτης, δεν έχει υγρασία;αυτή η υγρασία, δεν επαρκεί ώστε να κάνει αποδεκτή χρήση εισχωρώντας στο κυτταρόπλασμα και να τα σκοτώσει απο μέσα, όπως λες;
Μετά απο τις ποιο πάνω σειρές, δεν συνάγεται το συμπέρασμα οτι όποιος κάνει αυτές τις εισπνοές, καλώς τις κάνει γιατι είναι καλή αμυντική ενέργεια;
Ο πνιγμένος απο τα μαλιά του κρέμεται.
Εμείς θα πρέπει να περιμένουμε την οποιαδήποτε έρευνα;
Και μέχρι τότε;
Δεν μίλησα για εισπνοές. Με τις εισπνοές σκοτώνεις και τα δικά σου κύτταρα. Επίσης δεν έχει νόημα να εισπνέεις οινόπνευμα αν ο ιός έχει ήδη προσβάλλει τα κύτταρα σου και αναπαράγεται. Δεν θα τον σκοτώσει το οινόπνευμα γιατί πέρα από τα πνευμόνια σου έχει πάει και σε άλλα όργανα και ιστούς. Το οινόπνευμα είναι για εξωτερική χρήση.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Δεν μίλησα για εισπνοές. Με τις εισπνοές σκοτώνεις και τα δικά σου κύτταρα. Επίσης δεν έχει νόημα να εισπνέεις οινόπνευμα αν ο ιός έχει ήδη προσβάλλει τα κύτταρα σου και αναπαράγεται. Δεν θα τον σκοτώσει το οινόπνευμα γιατί πέρα από τα πνευμόνια σου έχει πάει και σε άλλα όργανα και ιστούς. Το οινόπνευμα είναι για εξωτερική χρήση.
Να σου πω. Απο αυτά που γράφεις και σε ευχαριστώ για την ευθύτητα σου και τον κόπο σου, εγώ βγάζω τα συμπεράσματα μου.
Δεν περιμένω καμία έρευνα. Οσο για το οινόπνευμα, δεν είναι και τόσο εξωτερική η χρήση του.
Γιατι όλοι όσοι γράφουν εδώ, άλλος λίγο άλλος πολύ, το τσιπουράκι το έχει απολαύσει.
Αλλος το ουϊσκάκι και μη συνεχίσω.
Το κρασάκι επίσης έχει άριστες αντιβακτηριδιακές ιδιότητες.
Κάθε μεσημεράκι πίνω ένα δάχτυλο οριζόντια, καλό κόκκινο κρασί. Κάτι σαν αντιβιωτικό. Ενα χαπάκι, μια γουλιά.
Τελικά, θα πρέπει να είμαστε πολύ χαζοί οι άνδρες.
Γιατι εδώ έχω πει όλα τα μυστικά μου. Και όλες τις μυστικές συνταγές μου.
Πολύ χαζός θα πρέπει να είμαι τελικά...:thankuu:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,770 μηνύματα.
Δεν μίλησα για εισπνοές. Με τις εισπνοές σκοτώνεις και τα δικά σου κύτταρα. Επίσης δεν έχει νόημα να εισπνέεις οινόπνευμα αν ο ιός έχει ήδη προσβάλλει τα κύτταρα σου και αναπαράγεται. Δεν θα τον σκοτώσει το οινόπνευμα γιατί πέρα από τα πνευμόνια σου έχει πάει και σε άλλα όργανα και ιστούς. Το οινόπνευμα είναι για εξωτερική χρήση.
Τι μου θύμισες τώρα...
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Τι μου θύμισες τώρα...
Η ακριβής είδηση και διασταύρωση της πληροφορίας.
44 άνθρωποι πέθαναν στο Ιράν, αφού ήπιαν ν ο θ ε υ μ έ ν α αλκοολούχα ποτά και λοιπά, και λοιπά, και λοιπά...

Αν τώρα, θεωρείτε οτι μπορεί να σταθεί αυτή η ελλιπέστατη είδηση, απέναντι στην συζήτηση μας, είναι θέμα της επιλογής που έχετε.
Συγκρατώ τα μεγάλα λόγια και θολώνω την απάντηση μου.
Γιατι είναι τόσο φανερό το μήνυμα, που κρίνω οτι δεν χρειάζεται να προσθέσω κάτι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ο Μάξιμος δε λέει να καταλάβει ότι το οινόπνευμα δεν είναι πανάκεια. Όταν το πίνεις ειναι 40% στα σκληρά ποτά και δεν θα σε θεραπεύσει. Αν ήταν τόσο καλό δεν θα σου έγραφαν αντιβίωση σε μόλυνση αλλά αλκοόλ. Αν σε πιάσει σκωληκοειδίτιδα μη κάνεις εγχείρηση. Πιες ουίσκι. Τι άλλο θα ακούσω εδώ μέσα θεέ μου.
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Ο Μάξιμος δε λέει να καταλάβει ότι το οινόπνευμα δεν είναι πανάκεια. Όταν το πίνεις ειναι 40% στα σκληρά ποτά και δεν θα σε θεραπεύσει. Αν ήταν τόσο καλό δεν θα σου έγραφαν αντιβίωση σε μόλυνση αλλά αλκοόλ. Αν σε πιάσει σκωληκοειδίτιδα μη κάνεις εγχείρηση. Πιες ουίσκι. Τι άλλο θα ακούσω εδώ μέσα θεέ μου.

Όπως και αντισηπτικά iv που έλεγε ο άλλος ο ηλίθιος . Προτείνω επισης να κόβουμε τις φλέβες του χεριού για να ξεπλένουμε το σωμα από τον κορονοϊο.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ο Μάξιμος δε λέει να καταλάβει ότι το οινόπνευμα δεν είναι πανάκεια.
Εδώ, φαίνεται καθαρά, οτι σε κάτι λιγότερο απο πανάκεια, αφήνεις χώρο για τις διάφορες μορφές οινοπνεύματος.
Επίσης, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κάνεις την σύγκριση με τα ποσοστά οινοπνεύματος και νερού που είναι απαραίτητο για να εισχωρήσει στο κυτταρόπλασμα και να τα σκοτώσει απο μέσα όπως εσύ λες; στον βλεννογόνο της μύτης. δεν έχει υγρασία; αυτή η υγρασία, δεν επαρκεί ώστε να συμπληρώσει την απαιτούμενη υγρασία στο οινόπνευμα έτσι ώστε το μείγμα οινοπνεύματος και βλενογόνου να έχει καλή σύνθεση και αποτελεσματικότητα;
Πόσο παράξενα νοιώθω όταν αποφεύγετε να δώσετε απάντηση σε κάτι τόσο σημαντικό και να μιλάτε για σκωλικοειδίτιδες, δεν μπορείς να φανταστείς.
Όταν το πίνεις ειναι 40% στα σκληρά ποτά και δεν θα σε θεραπεύσει. Αν ήταν τόσο καλό δεν θα σου έγραφαν αντιβίωση σε μόλυνση αλλά αλκοόλ.
Η στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζω. Γιατι είμαι σταθερά απέναντι σας, ότι και αν πω.

Οταν νεαρός παίρνοντας αντιβίωση, ήπια αγνοώντας λεπτομέρεες και ένα ποντσ, (τσίπουρο ζεστό με ζάχαρι), ήταν εμπειρία κάτσε καλά. Δεν λέω λεπτομέρειες. Αν πω τραυματική θα είναι λίγο. Αρα, γνωρίζω καλά τα πράγματα.

Ομως, καμία διόρθωση περι ΙΡΑΝ και νοθευμένου αλκοόλ.
Γιατί αυτό; δεν οφείλετε να πάρετε θέση; μήπως να κάνω συνειρμούς σκέψης;
Είναι σαν να μιλάμε για νεφρική ανεπάρκεια και να οφείλεται σε νοθευμένο αλκοόλ.
Το τελευταίο είναι για να γίνει κάποια σύγκριση με την είδηση που δίχως να διασταυρώσετε την αλήθεια που πιστεύετε την κάνατε σημαία.
Ε, δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.
Αν σε πιάσει σκωληκοειδίτιδα μη κάνεις εγχείρηση. Πιες ουίσκι. Τι άλλο θα ακούσω εδώ μέσα θεέ μου.
Τώρα το πώς μπλέκεις την σκωλικοειδή απόφυση, η οποία χρειάζεται νυστέρι για να κάνει την τομή ο χειρούργος και να αφαιρεθεί, με την απορία που εκφράζεις με την φράση (Θεέ μου), αδυνατώ να κατανοήσω.
Γιατι δεν σου έδωσα την παραμικρή αφορμή να συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

lol κάνουν τα χαρτίρια των φιλοζωικών.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Οπότε αφήσαμε σχεδόν δύο εκατομμύρια ανθρώπους να πεθάνουν ενώ θα μπορούσαμε απλά να τους δίνουμε τσίπουρο; Κρίμα να μην εκμεταλλευτούμε τέτοια επιχειρηματική ιδέα...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Διάβασα κάπου ότι χρειάζεται αρνητικό τεστ το οποίο έχει γίνει σε 48 ώρες πριν την άφιξη. Με τίποτα δεν παίζει να βγάλει εργαστήριο αποτέλεσμα σε 48 ώρες εδώ. Κάνουν τεστ σε αεροδρόμια στην Γερμανία; Αν δεν κάνεις τεστ δεν θα σε αφήσουν να μπεις;
δεν το ξερω αυτο,μηπως θα πρεπει να μιλησεις με το εκει αεροδρομιο?
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Οπότε αφήσαμε σχεδόν δύο εκατομμύρια ανθρώπους να πεθάνουν ενώ θα μπορούσαμε απλά να τους δίνουμε τσίπουρο; Κρίμα να μην εκμεταλλευτούμε τέτοια επιχειρηματική ιδέα...
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.
Γιατι στα πρώτα 100 χρόνια, η ζωή είναι δύσκολη.
Ψάχνεις και αναλύεις τις διάφορες εκδοχές. Οσους γνωρίζεις και άλλες τόσες οι εκδοχές.
Μετά όμως ;
Ολα τα βλέπεις απο μία οπτική γωνιά.
Ανάποδα... αυτό δεν σημαίνει οτι τώρα τα βλέπεις σωστά.

Είναι σαν να βρίσκομαι στο σπήλαιο του Πλάτωνα και να προσπαθώ να αποδείξω οτι δεν είναι ένα το δάχτυλο που βλέπουμε στο τοίχωμα της σπηλιάς, αλλά δύο ενωμένα.

Οι δεσμώτες κάνουν άριστη δουλειά.
Και εγώ περιμένω το καλοκαίρι να ωριμάσουν οι ντομάτες.
Συγνώμη, ήθελα να πω, οτι το καλοκαίρι θα φύγει ο κορωνοϊός και θα μας αφήσουν να βγούμε απο τα λαγούμια μας. ξανασυγνώμη, (τα σπίτια μας).

Ολοι μας περιμένουμε να μας επιτρέψουν την έξοδο μας απο τον εγκλεισμό στα σπίτια μας.
Ομως, έρχεται και το κύμα της μετάλλαξης.
Το ξεχάσαμε αυτό.
 

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
γεια σας. ξέρετε αν ως μονιμη κατοικια, στη βεβαίωση κατοικίας ειδικής χρήσης, λαμβάνεται υπόψη η διεύθυνση κυρίας κατοικίας ή η διεύθυνση κατοικίας;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,350 μηνύματα.
Πολύ χαζός θα πρέπει να είμαι τελικά...:thankuu:
Ενα θετικό στοιχείο είναι η αυτογνωσία.Καλά το πας. :D

Κατα τα αλλα με το μεταλαγμένο στέλεχος του κορονογιού,την βρετανικη μεταλλαξη αν ισχύουν αυτά που ανακοίνωσε ο βρετ. πρωθυπουργος (και να λαβουμε υποψην οτι στην βρεττανια εχουν μεγαλο δειγμα ασθενων με την μεταλλαξη,οπότε και εχουν ισχυρες ενδειξεις),εκτος απο το οτι ειναι πιο μεταδοτικος εχουν ισχυρες ενδειξεις οτι ειναι και κατα 30% πιο θανατηφορος,τα εμβόλια αργουν και η μπακατελλα της αστρα ζενεκα,θα βγαλει λιγοτερες δοσεις απο αυτες που ειχαν συμφωνησει με ευρωπη,αν και οταν παρει την εγγριση,οποτε την κατσαμε καλα μου φαινεται.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Όσοι είχαν προσβληθεί από τον ιό και δεν παρουσιασαν καποιο ιδιαίτερο σύμπτωμα ή το πέρασαν σαν μια απλη γρίπη, χρειάζεται να εμβολιαστούν;
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ενα θετικό στοιχείο είναι η αυτογνωσία.Καλά το πας. :D
Η ευγένεια σας ωραία μου Κυρία, είναι κάτι σαν ΡΟΠΑΛΟ:thankuu: :xtipao: ...
Ρόπαλο έδωκες, ρόπαλο θα πάρεις.
Μη φοβάσαι, δεν δέρνω, αν και τόση ταλαιπωρία για μια πράξη μπακαλοπράξη,


Φοβάμαι τα ρόπαλα και αν κρατάει ανίδεος ρόπαλο, φύγε μακρυάάλαά΄΄αάάάά΄΄΄σο΄΄αάά....

Τώρα, κάνε πράξη. Απλή μέθοδο των τριών και του μπακάλη.
έχουμε, απο τη μια 100% αλκοόλ.
το απορρίπτουμε γιατι δεν έχει στάλα υγρασία.

Τώρα, μας λένε οι ειδικοί, οτι 65 με 70% αλκοόλ, επειδή έχει υγρασία, σκοτώνει τον ιό.

Η φλέγουσα ερώτησις είναι η : απο το 70% μέχρι 99% στην υπόλοιπη μάζα ποια είναι η σύσταση της;
Μήπως υδρογόνο δύο οξυγόνο;
και η πολυπόθητη υγρασία, μόνο στους 65 με 70% βαθμούς ενεργεί;

Εϊναι τόσο επιλεκτική, ώστε στους 71 ή 81% δεν ενεργεί;
γιατί; μήπως τα μόρια Η2Ο καθορίζουν κάτι που μου διαφεύγει εδώ;

Γιατι μόνο χαζός δεν είμαι Κ. Αβεκρίνα.

Ή ΘΕΟΣ ΤΙΣ ΠΑΣΧΕΙ Ή ΤΟ ΠΑΝ ΑΠΟΛΛΥΤΑΙ

ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΥΕΤΑΙ, ΒΑΡΑΣ - ΒΑΡΑΣ, το κάνεις αλοιφή και αλείφεις τα παπούτσια σου να κάνεις τσουλήθρα...

Όσοι είχαν προσβληθεί από τον ιό και δεν παρουσιασαν καποιο ιδιαίτερο σύμπτωμα ή το πέρασαν σαν μια απλη γρίπη, χρειάζεται να εμβολιαστούν;
Κάνεις εξετάσεις και βλέπεις αν έχεις και πόσα αντισώματα.
Αν έχεις πολλά, όπως έχω εγώ, δεν κάνεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Και μια θετική είδηση.
Η έγκριση της Κολχικίνης, είναι γεγονός.
Ο συσχετισμός όμως στο απαραίτητο του εμβολιασμού την στιγμή που τεκμηριωμένα πλέον υπάρχει φάρμακο που μπορεί να προτείνει ο γιατρός, αυτό είναι ένα θέμα που προκαλεί σκέψεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top