• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Είναι ευκαιρία τώρα που όλοι πολεμάνε την AstraZeneca να τσιμπήσουμε τα εμβόλια σε καλύτερη τιμή.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
DISCLAIMER: Fake News conspiracy theory :P :P :P
πηγες:https://www.worldometers.info/coronavirus/country/greece/
https://www.worldometers.info/coronavirus/


1615482871827.png


Θνητοτητα = αριθμος θανατων λογω κοβιντ (2.635.511)/αριθμος κρουσματων(118.852.593)= 0.02%

Θνητοτητα (ελλαδα) =6.937/214.661=0.03%
1615483076823.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
DISCLAIMER: Fake News conspiracy theory :P :P :P
πηγες:https://www.worldometers.info/coronavirus/country/greece/
https://www.worldometers.info/coronavirus/


View attachment 77159

Θνητοτητα = αριθμος θανατων λογω κοβιντ (2.635.511)/αριθμος κρουσματων(118.852.593)= 0.02%

Θνητοτητα (ελλαδα) =6.937/214.661=0.03%
View attachment 77160
Ξέχασες να πολλαπλασιάσεις το 0.03 της διαίρεσης με το 100. 3% είναι η θνητότητα με βάση την διαίρεση που κανείς.
2% παγκοσμίως
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,391 μηνύματα.
@Averkina να ρωτησω κατι?σαφως και προκυπτει ενα ερωτημα με ολες αυτες τις ακυρωσεις των εν λογω χωρων προς την αστρα-ζενεκα.Ας πουμε οτι εχουμε κανονισει ραντεβου να γινει ο εμβολιασμος μας και εκει μας ανακοινωνουν οτι ειναι της Αστρα,τι κανουμε?σηκωνομαστε και φευγουμε?
Απο την αρχη δεν ακυρωνεις και δεν πας καθολου,ειναι ευκολο να κλεισεις ραντεβου και να σηκωθεις να φυγεις?
δεν ξερω δεν το εχω δει γιαυτο ρωταω.Τι κανουμε αμα ειναι της αστρα?Φευγουμε επι τοπου?
Επειδη για το ραντεβου σε βαζουν να δωσεις συγκαταθεση και για τον εμβολιασμο βεβαιως.
Κι εγω αναρωτιεμαι με ολα αυτα που διαβαζω,θα παω να το κανω ομως,οποιο και να ειναι.
Η βρετανικη μεταλλαξη ειναι η πιο διαδεδομενη και θανατηφορα και οι αλλες βεβαιως.
Σε περιπτωση που βγαλουμε παρενεργειες που δεν νομιζω γιατι ηδη εχω 4 περιπτωσεις γνωστες,που εκαναν οι 2 και τις 2 δοσεις φιζερ και οι αλλοι 2 της αστρα και ειναι οκ.
Αλλα αν βγει παρενεργεια,θα χρησιμοποιησω τη φραση ενος φιλου :hehe:
View attachment 77161
Λοιπον,δεν ξερω και εγω...υποψιαζομαι οτι δεν θα μας πουν αν ρωτησουμε ποιο εμβολιο θα μας κανουν για να κλεισουμε ραντεβου,οποτε εκει θα το μαθουμε,αλλα ειναι υποχρεωμενοι να μας πουν εστω και εκεινη την ωρα ποιο εμβολιο θα κανουμε.Κοιτα...αν εφτανα και εκλεινα το ραντεβου χωρις να ξερω ποιο εμβολιο ειναι και επι τοπου εκεινη την ωρα μου ελεγαν οτι ειναι της αστρα,ΝΑΙ θα εφευγα επι τοπου,Επισης δνε θελω το ρωσικο που ισως να το φερουν ,ουτε το κινεζικο.Αν δεν μου πουν και παλι φευγω!

Ειναι δικια τους ευθυνη αν τους παραταμε σιξυλους εκεινη την ωρα και φευγουμε εφοσον οταν μας στελνουν το μηνυμα δεν μας ενημερωνουν πιο εμβολιο θα μας κανουν.Σορυ,γουρουνι στο σακι εχω το δικαιωμα να μην θελω,εχω το δικαιωμα της επιλογης.Σωστη ή λαθος το δικαιωμα θα εχω και ΟΧΙ δεν ειναι ολα τα εμβολια το ιδιο και το εχω ξαναπει εκτος των αλλων της αστρα ,οταν βγηκαν της pfizer και της moderna που ειναι ασυγκριτα πιο καλα με αυτο της αστρα,ελεγαν οτι της αστρα θα το διοχευτευσουν σε τριτες χωρες και θα το χρηματοδοτησουν τα πλουσια κρατη καθως ειναι φθηνο 1,7 ευρω λεμε το εμβολιο σε αντιθεση με τα αλλα!Για αυτο και ο κουλης βιαστικε το καμαρι μου και παρηγγειλε, στο θεο σας, 14 εκατομμυρια δοσεις της αστρα! Σου λεει φθηνο ειναι ,φερε για τον κοσμακι!

Εμ ....ότι πληρωνεις,αυτο παίρνεις όμως και ειναι νόμος της αγορας ΠΑΝΤΟΥ!

Αυτο που μπορει να μας σωσει ειναι οτι μεχρι να ερθει η σειρα μας σιγουρα θα εχει ερθει της τζονσον εδω,ηδη και σημερα εγκριθηκε και απο την ευρωπη,αλλα το ζητουμενο ειναι να το διαθεσουν οπως σκεφτονται,σε φαρμακεια και ιδιωτες! Αν γινει αυτο σωθηκαμε! Μπορει να γινει πιο νωρις απο την ωρα που θα μας καλεσουν,οποτε παμε και το κανουμε και ολα μια χαρα.Τωρα αν με καλεσουν πριν παει στα φαρμακεια,θα κανω προσπαθεια να ρωτησω και να μαθω με ποιο εμβολιο θα ειναι,δεν εχω αποφασισει αν δεν μου πουν αν θα παω,τ σιγουρο ειναι οτι αν δεν μου πουν δεν θα το κανω ,ουτε της αστρα το αποφασισα και καποια στιγμη θα μπορουμε να διαλεξουμε αυτο ειναι σιγουρο,διοτι θα υοαχει πληθωρα εμβολιων,απλα δεν θα ειναι συντομα και βεβαια να το πληρωσω η ιδια κανενα προβλημα.Ευελπιστω πραγματικα να το βαλουν στα φαρμακεια της τζονσον διοτι ειναι και πολυ ευκολο στην ψυξη,οπως ολα τα κοινα εμβολια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι ευκαιρία τώρα που όλοι πολεμάνε την AstraZeneca να τσιμπήσουμε τα εμβόλια σε καλύτερη τιμή.
Ποσο καλυτερη 1,7 ευρω τα πληρωνει η ΕΕ και βεβαια οτι πληρωνεις παιρνεις.
Χαρισμα σου η μπακατελλα καμαρι μου.:hehe:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,234 μηνύματα.
Λοιπον,δεν ξερω και εγω...υποψιαζομαι οτι δεν θα μας πουν αν ρωτησουμε ποιο εμβολιο θα μας κανουν για να κλεισουμε ραντεβου,οποτε εκει θα το μαθουμε,αλλα ειναι υποχρεωμενοι να μας πουν εστω και εκεινη την ωρα ποιο εμβολιο θα κανουμε.Κοιτα...αν εφτανα και εκλεινα το ραντεβου χωρις να ξερω ποιο εμβολιο ειναι και επι τοπου εκεινη την ωρα μου ελεγαν οτι ειναι της αστρα,ΝΑΙ θα εφευγα επι τοπου,Επισης δνε θελω το ρωσικο που ισως να το φερουν ,ουτε το κινεζικο.Αν δεν μου πουν και παλι φευγω!

Ειναι δικια τους ευθυνη αν τους παραταμε σιξυλους εκεινη την ωρα και φευγουμε εφοσον οταν μας στελνουν το μηνυμα δεν μας ενημερωνουν πιο εμβολιο θα μας κανουν.Σορυ,γουρουνι στο σακι εχω το δικαιωμα να μην θελω,εχω το δικαιωμα της επιλογης.Σωστη ή λαθος το δικαιωμα θα εχω και ΟΧΙ δεν ειναι ολα τα εμβολια το ιδιο και το εχω ξαναπει εκτος των αλλων της αστρα ,οταν βγηκαν της pfizer και της moderna που ειναι ασυγκριτα πιο καλα με αυτο της αστρα,ελεγαν οτι της αστρα θα το διοχευτευσουν σε τριτες χωρες και θα το χρηματοδοτησουν τα πλουσια κρατη καθως ειναι φθηνο 1,7 ευρω λεμε το εμβολιο σε αντιθεση με τα αλλα!Για αυτο και ο κουλης βιαστικε το καμαρι μου και παρηγγειλε, στο θεο σας, 14 εκατομμυρια δοσεις της αστρα! Σου λεει φθηνο ειναι ,φερε για τον κοσμακι!

Εμ ....ότι πληρωνεις,αυτο παίρνεις όμως και ειναι νόμος της αγορας ΠΑΝΤΟΥ!

Αυτο που μπορει να μας σωσει ειναι οτι μεχρι να ερθει η σειρα μας σιγουρα θα εχει ερθει της τζονσον εδω,ηδη και σημερα εγκριθηκε και απο την ευρωπη,αλλα το ζητουμενο ειναι να το διαθεσουν οπως σκεφτονται,σε φαρμακεια και ιδιωτες! Αν γινει αυτο σωθηκαμε! Μπορει να γινει πιο νωρις απο την ωρα που θα μας καλεσουν,οποτε παμε και το κανουμε και ολα μια χαρα.Τωρα αν με καλεσουν πριν παει στα φαρμακεια,θα κανω προσπαθεια να ρωτησω και να μαθω με ποιο εμβολιο θα ειναι,δεν εχω αποφασισει αν δεν μου πουν αν θα παω,τ σιγουρο ειναι οτι αν δεν μου πουν δεν θα το κανω ,ουτε της αστρα το αποφασισα και καποια στιγμη θα μπορουμε να διαλεξουμε αυτο ειναι σιγουρο,διοτι θα υοαχει πληθωρα εμβολιων,απλα δεν θα ειναι συντομα και βεβαια να το πληρωσω η ιδια κανενα προβλημα.Ευελπιστω πραγματικα να το βαλουν στα φαρμακεια της τζονσον διοτι ειναι και πολυ ευκολο στην ψυξη,οπως ολα τα κοινα εμβολια.
Εγκρίθηκε και της Johnson and Johnson σήμερα!! Νομιζω αυτο θα γινεται και στα φαρμακεία αρα θα ειναι αρκετα ευκολο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγκρίθηκε και της Johnson and Johnson σήμερα!! Νομιζω αυτο θα γινεται και στα φαρμακεία αρα θα ειναι αρκετα ευκολο.
ναι αλλα θα ειναι μονο 1 εκατομμ δοσεις της ζονσον,ετσι διαβασα,και εκει ειναι οποιος προλαβει προλαβε :hehe:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,391 μηνύματα.
Εγκρίθηκε και της Johnson and Johnson σήμερα!! Νομιζω αυτο θα γινεται και στα φαρμακεία αρα θα ειναι αρκετα ευκολο.
Αυτο ελπιζω και εγω και το σκεφτεται και η κυβερνηση αλλα..υπαρχει ενα μεγαλο ΑΛΛΑ,που το ακουσα απο λοιμοξιολογο.Θελουν να το διαθεσουν στα φαρμακεια και σε ιδιωτες γιατρους διοτι θα λυσει τα χερια του κρατους και θα πολλαπλασιαστει ο εμβολιασμενος πληθυσμος ΑΛΛΑ αν σου λεει γινει ενας θανατος απο αλλεργικο σοκ ή απο καποια ακομα και σπανια παρενεργεια απο της τζονσον ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ή σε ιδιωτη γιατρο,θα γινει της ποπης! Θα κατηγορισουν την κυβερνηση ή τον ιδιωτη γιατρο ή φαρμακοποιο που το εκανε χωρις παρουσια γιατρου! Αυτος ειναι ο μονος φοβος τους βασικα απο οτι καταλαβα.Ελπιζω να επικρατησει η λογικη και να αφησουν τα φαρμακεια και τους ιδιωτες γιατρους να το κανουν διοτι μονο ετσι θα σωθουμε και θα κανουμε ανοσια αγελης γρηγορα σχετικα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ναι αλλα θα ειναι μονο 1 εκατομμ δοσεις της ζονσον,ετσι διαβασα,και εκει ειναι οποιος προλαβει προλαβε :hehe:
Ναι μπορει να χρειαστει λιστα αρχικα σε φαρμακειο,καλυτερα θα ειναι και παλι και δεν θα κινδυνευομε και απο την προσελευση μας σε νοσοκομειο που εκει κινδυνευεις να κολλησεις,οπως και να εχει καποια στιγμη θα υπαρχει πληθωρα,θα δουμε...αλλα της ΑΣΤΡΑ δεν το κανω λέμε! :hehe:

Αλλα η πρωτη δοση της τζονσον θα ειναι 1 εκατομμυριο θα βγαζει συνεχεια ομως και επεται και αλλο καλο μονοδοσικο,δεν θυμαμαι τωρα πως το λενε το ξερει η νελιελ.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτο ελπιζω και εγω και το σκεφτεται και η κυβερνηση αλλα..υπαρχει ενα μεγαλο ΑΛΛΑ,που το ακουσα απο λοιμοξιολογο.Θελουν να το διαθεσουν στα φαρμακεια και σε ιδιωτες γιατρους διοτι θα λυσει τα χερια του κρατους και θα πολλαπλασιαστει ο εμβολιασμενος πληθυσμος ΑΛΛΑ αν σου λεει γινει ενας θανατος απο αλλεργικο σοκ ή απο καποια ακομα και σπανια παρενεργεια απο της τζονσον ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ή σε ιδιωτη γιατρο,θα γινει της ποπης! Θα κατηγορισουν την κυβερνηση ή τον ιδιωτη γιατρο ή φαρμακοποιο που το εκανε χωρις παρουσια γιατρου! Αυτος ειναι ο μονος φοβος τους βασικα απο οτι καταλαβα.Ελπιζω να επικρατησει η λογικη και να αφησουν τα φαρμακεια και τους ιδιωτες γιατρους να το κανουν διοτι μονο ετσι θα σωθουμε και θα κανουμε ανοσια αγελης γρηγορα σχετικα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι μπορει να χρειαστει λιστα αρχικα σε φαρμακειο,καλυτερα θα ειναι και παλι και δεν θα κινδυνευομε και απο την προσελευση μας σε νοσοκομειο που εκει κινδυνευεις να κολλησεις,οπως και να εχει καποια στιγμη θα υπαρχει πληθωρα,θα δουμε...αλλα της ΑΣΤΡΑ δεν το κανω λέμε! :hehe:

Αλλα η πρωτη δοση της τζονσον θα ειναι 1 εκατομμυριο θα βγαζει συνεχεια ομως και επεται και αλλο καλο μονοδοσικο,δεν θυμαμαι τωρα πως το λενε το ξερει η νελιελ.
ναι εχεις δικιο στη σκεψη σου :thumbup: κι εγω αυτο λεω να κανω το ζονσον.Η΄το φιζερ.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Κόπωση στην επιτροπή των σοφών
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,391 μηνύματα.
Κόπωση στην επιτροπή των σοφών
Μάμισε τα, ο σωζον εαυτο σωθητο! :hehe:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Λοιπον,δεν ξερω και εγω...υποψιαζομαι οτι δεν θα μας πουν αν ρωτησουμε ποιο εμβολιο θα μας κανουν για να κλεισουμε ραντεβου,οποτε εκει θα το μαθουμε,αλλα ειναι υποχρεωμενοι να μας πουν εστω και εκεινη την ωρα ποιο εμβολιο θα κανουμε.Κοιτα...αν εφτανα και εκλεινα το ραντεβου χωρις να ξερω ποιο εμβολιο ειναι και επι τοπου εκεινη την ωρα μου ελεγαν οτι ειναι της αστρα,ΝΑΙ θα εφευγα επι τοπου,Επισης δνε θελω το ρωσικο που ισως να το φερουν ,ουτε το κινεζικο.Αν δεν μου πουν και παλι φευγω!
Επειδή έκλεισα ραντεβού και για της pfizer και για της astrazeneca, θα καταλάβεις ποιο είναι από το πότε σού δίνει την δεύτερη δόση. Αν η δεύτερη δόση είναι 3 εβδομάδες μετά, είναι της pfizer. Αν είναι 90 μέρες μετά, είναι της astrazeneca. Φαίνεται την ώρα που κλείνεις την πρώτη δόση σε μεταφέρει αυτόματα στην ημερομηνία που πρέπει να κάνεις την δεύτερη. :)

δεν θα κινδυνευομε και απο την προσελευση μας σε νοσοκομειο που εκει κινδυνευεις να κολλησεις
Καλύτερα να είσαι σε νοσοκομείο ώστε να έχουν τα κατάλληλα φάρμακα για να αντιμετωπίσουν χτύπα ξύλο μια απρόοπτη κατάσταση, πχ συγγενής μου πήγε να το κάνει στο κέντρο υγείας, τους είπε οτι έχει αλλεργία σε κάτι που δε θυμάμαι τώρα, δεν πήραν την ευθύνη να της το κάνουν και της είπαν όταν ξανακλείσει να πάει σε νοσοκομείο γιατί στα κέντρα υγείας μόνο ένεση αδρεναλίνης μπορούν να της κάνουν σε περίπτωση που πάθει αλλεργικό σοκ. Μη φοβάσαι αν θα κολλήσεις σε νοσοκομείο, παίρνουν πολύ καλά μέτρα.

Κόπωση στην επιτροπή των σοφών
Ε στείλτε τους μια εκδρομή μέχρι την Πάρνηθα να ξεσκάσουν! :cool:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Κόπωση στην επιτροπή των σοφών
Και ο Ιωαννίδης έκανε μια λάθος πρόγνωση στους θανάτους αλλά πέσανε και τον φάγανε όλοι ....εμείς να τους φάμε ?😝



Πάντως κρίμα που για ένα 3% καταστρέφουν το υπόλοιπο 97%

Υπάρχουν πολλοί άλλοι τρόποι λολ νταουν οι κρατάνε την οικονομία πάνω
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ποσο ακομα θα πρεπει να μενουμε σπιτι!!!
εχω πλεον μεγαλες ψυχολογικες διακυμανσεις και δεν ξερω πως να ειμαι πιο ηρεμος
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,813 μηνύματα.
Ξέχασες να πολλαπλασιάσεις το 0.03 της διαίρεσης με το 100. 3% είναι η θνητότητα με βάση την διαίρεση που κανείς.
2% παγκοσμίως
Λεπτομέρειες... Aλλωστε δεν υπάρχουν πολλοί δημοσιαγράφοι μαθηματικοί (και ένας επιστήμονας)... :P

By the way ο ίδιος επιστήμονας δεν ειναι που θεωρούσε παράδειγμα προς μίμηση την Σλοβακία;...

Είναι ευκαιρία τώρα που όλοι πολεμάνε την AstraZeneca να τσιμπήσουμε τα εμβόλια σε καλύτερη τιμή.
Αυτήν προτιμούσε ο αδελφός σου; :P


Εdit Aν συγκρίνει κανείς την Σουηδία με τις γειτονικές χώρες της, δηλαδή Φινλανδία και Νορβηγία, θα καταλάβει το τεράστιο υγειονομικό της πρόβλημα... Οι ίδιοι άλλωστε είπαν οτι απέτυχαν ήδη απο τότε που είχαν τρεις φορές λιγότερα θύματα από σήμερα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λεπτομέρειες... Aλλωστε δεν υπάρχουν πολλοί δημοσιαγράφοι μαθηματικοί (και ένας επιστήμονας)... :P

By the way ο ίδιος επιστήμονας δεν ειναι που θεωρούσε παράδειγμα προς μίμηση την Σλοβακία;...
και αυτή προτιμώ....
το να χρεώνεται το ελληνικό σύστημα με 20 ευρώ ενώ την δουλειά την κάνει και με 2 σημαίνει πολλά...
εχω πει σε προηγούμενα ποστ γιατι κάνουν πολεμο στην astrazeneca... οι Ευρωπαικές Χώρες...
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Κάποιοι δυσκολεύονται να διαβάσουν γραφήματα περί Σουηδίας νομίζω
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
στα έμβολια δε παίρνεις οτι πληρώνεις... στην πραγματικότητα τα εμβόλια με εξασθενημένους ιούς ειναι πιο χρονοβόρο για να γίνουν γιατι γίνονται με επώαση...
πληρώνουμε τις έρευνες που έγιναν για παραχθει το mRNA ... συνεπως δε παίρνουμε κάτι πιο ποιοτικο απο το κινεζικό εμβόλιο των 50 λεπτών,

οσοι λέτε οτι δε θα κάνατε της AstraZeneca αλλα της Pfizer είστε αντιμεβολιαστες ...
εγω λέω κάντε οτι να ναι και αν ειναι να διαλέξω θα διαλέξω το πιο φτηνό .....
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top