• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και αυτο
https://eleftherostypos.gr/politiki...oy-embolioy-opoios-exei-ranteboy-na-paei/amp/

Τη στιγμη που γινεται αυτο
Screenshot_20210316-091046.png



 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
ΘΑ ΠΕΘΆΝΟΥΜΕ !


Θα εμπιστευτώ το ανοσοποιητικό μου(αν και ίσως έχω κολλήσει 😂)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κανονικα δεν θα έπρεπε να παιρνεις καν χαπια αντισυλληψης. Ξαναδιαβασε το ποστ σου. Οι πιθανότητες για θρομβωση ειναι υπερπολλαπλασιες απο τον εμβολιασμο με αστραζενεκα. Σταματησε τα αμεσως :P
Το ξερω. Μου φτιαξες τη μερα😂
Δεν παιρνω. Απλη ερώτηση κανω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΘΑ ΠΕΘΆΝΟΥΜΕ !


Θα εμπιστευτώ το ανοσοποιητικό μου(αν και ίσως έχω κολλήσει 😂)
Δεν εχουμε εμβολιαστεί ακομα😂
Απλα ανησυχω τι θα γινει τελικα.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Θα ήταν καλύτερο να ανασταλούν ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ οι εμβολιασμοί έστω μέχρι να κατασταλάξει ο ΠΟΥ/ΕΟΦ. Τώρα ό,τι δεν κάνει το κράτος το κάνουν οι πολίτες από μόνοι τους (με τη μη εμφάνισή τους στα ραντεβού) και χάνονται δόσεις. Αν είχαν ανασταλεί επισήμως δεν θα χανόταν καμία δόση και, εφόσον το εμβόλιο αποδειχτεί ασφαλές, θα μπορούσαν να εκτελεστούν αργότερα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,891 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εμβολιαστειτε όλοι για το κοινό καλό .Εγώ θα προστατευθω από εσάς
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,891 μηνύματα.
Μπορεί καποιο μαθηματικο μυαλο να υπολογίσει ποσα περισσότερα περιστατικα θρομβωσεων υπάρχουν σε αυτους που παιρνουν αντισυλληπτικά σε σχεση με τους εμβολιασθεντες με αστραζενεκα; 25 φορες; 30 φορες παραπανω;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα ήταν καλύτερο να ανασταλούν ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ οι εμβολιασμοί έστω μέχρι να κατασταλάξει ο ΠΟΥ/ΕΟΦ. Τώρα ό,τι δεν κάνει το κράτος το κάνουν οι πολίτες από μόνοι τους (με τη μη εμφάνισή τους στα ραντεβού) και χάνονται δόσεις. Αν είχαν ανασταλεί επισήμως δεν θα χανόταν καμία δόση και, εφόσον το εμβόλιο αποδειχτεί ασφαλές, θα μπορούσαν να εκτελεστούν αργότερα.
Ναι αυτο σκέφτομαι κι εγω. Εξαλλου το λεει και στην επισημη σελιδα emvolio.gr οτι αν θελεις, οσοι ειναι να το κανουν τωρα, το ακυρωνεις και πας αργοτερα.
Δειτε

Screenshot_20210316-091630.png

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμβολιαστειτε όλοι για το κοινό καλό .Εγώ θα προστατευθω από εσάς
Κατι τετοιο δηλαδη😂
tlau-test-1.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ένας νέος που η πιθανότητα θνητότητας είναι κάτω από 0.05% γιατί να φύγει από θρομβώσεις? 🤔
#philosophy
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μπορεί καποιο μαθηματικο μυαλο να υπολογίσει ποσα περισσότερα περιστατικα θρομβωσεων υπάρχουν σε αυτους που παιρνουν αντισυλληπτικά σε σχεση με τους εμβολιασθεντες με αστραζενεκα; 25 φορες; 30 φορες παραπανω;
https://mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN2B4280
Screenshot_20210316-092620.png
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,891 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γιατί το 0,007‰, εφόσον ισχύσει, είναι σαφώς μικρότερο από το 0,05%.
Ειναι ναι το λενε.

@juste un instant βρηκα αυτο που ρωτησες, δες και δειτε
Screenshot_20210316-092951.png


 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top