• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ το είπα παιδιά μην κάνετε το εμβόλιο της AstraZeneca και με κοροιδευατε.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,812 μηνύματα.
και αυτο

Για καθυστερήσεις στις παραδόσεις είναι. Οχι για το εμβόλιο. Σήμερα Γαλλία και Γερμανία δέχονται σφοδρότατες επικρίσεις από επιστήμονές τους για την αναστολή του εμβολιου.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Εγώ είδα πάντως μια ανάλυση που έλεγε ότι στα επίπεδα του ΑΕΠ του 2007 (προ κρίσης και κορωνοϊού) θα φτάσουμε το 2030...
Πού μπορώ να βρω αυτήν την ανάλυση; Θέλω να δω με τι παραδοχές φτάσανε σε τέτοιο συμπέρασμα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν μπορείς να εξελιχτείς οικονομικά αν τκ αξίζεις
Πάρε μια δόση απ' την Αμερική που η Φλόριντα θα πληρώνει επιπλέον φόρο επειδή τα πάει καλα σε ανεργία , οικονομία και νούμερα Κορωναίου για να σώσει κάποιες πολιτείες που έχουν κλειστή την οικονομία (προφανώς και δεν θα περάσει αυτή η πολιτική του Μπάιντεν ,αλλά θέλω να σου πω να έτσι βγαίνουν χαμένοι ,ναι μεν καλό που θα "βοηθουσαν" άλλες πολιτείες αλλά κακό για την Φλόριντα που δεν εξελίσσεται οικονομικά )
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ακόμα να καταλάβω την σημασία του ΛΟΚ ντάουν
Δες τι γραφουν στο τουιτερ

Capture.JPG

Capture9.JPG
Capture909.JPG

Capture.JPG

Capture.JPG
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,561 μηνύματα.
Πού μπορώ να βρω αυτήν την ανάλυση; Θέλω να δω με τι παραδοχές φτάσανε σε τέτοιο συμπέρασμα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,812 μηνύματα.
Ο στρατηγικός σχεδιασμός της κυβέρνησης στηρίζεται στην παραδοχή ότι η Ελλάδα θα αξιοποιήσει στο έπακρο τα 72 δις ευρώ από τους ευρωπαϊκούς πόρους, έτσι ώστε μέσα στα επόμενα χρόνια να μπορέσει καλύψει το χαμένο έδαφος
Κάποιοι μας ήθελαν με δραχμή... Το θυμάστε; Μπρρρρ....
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Ωραία, να γιατί το βρήκα αστείο. Χρειαζόμαστε 3.5% ετήσια πραγματική ανάπτυξη μέχρι τότε για να το πετύχουμε αυτό (ευτυχώς ο αρθρογράφος ήταν λίγο έξυπνος και είπε πως δεν είναι πρόβλεψη).
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Κάποιοι μας ήθελαν με δραχμή... Το θυμάστε; Μπρρρρ....
Ποιος ? Βάλε πηγή
(Ξέρω ποιον λες αλλά είναι fake news)

Επίσης μάντεψε αυτό το χρέος ποιος θα το καλύψει....

Να δώσω ένα παράδειγμα προς τους απλούς πολίτες για να καταλάβουν τι σήμαινουν αυτά τα δις ......72 δις λοιπόν ....παίρνουν χρέος 72 δις και δίνουν χρήματα στον πολίτη που αυτά του τα παίρνουν πάλι από υψηλούς φόρους κλπ (περνάει απαρατήρητο) .Δηλαδή σαν να λέμε ,θα σου δώσω 10 ευρώ αλλά θα στα ξαναπάρω .


Ένα χειροκρότημα παρακαλώ για το καλό των 72 δις 💪🏿.....
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποιος ? Βάλε πηγή
(Ξέρω ποιον λες αλλά είναι fake news)

Επίσης μάντεψε αυτό το χρέος ποιος θα το καλύψει....

Να δώσω ένα παράδειγμα προς τους απλούς πολίτες για να καταλάβουν τι σήμαινουν αυτά τα δις ......72 δις λοιπόν ....παίρνουν χρέος 72 δις και δίνουν χρήματα στον πολίτη που αυτά του τα παίρνουν πάλι από υψηλούς φόρους κλπ (περνάει απαρατήρητο) .Δηλαδή σαν να λέμε ,θα σου δώσω 10 ευρώ αλλά θα στα ξαναπάρω .


Ένα χειροκρότημα παρακαλώ για το καλό των 72 δις 💪🏿.....
οριστε
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
οριστε
Να φανταστώ είσαι και εσυ απ' τα άτομα που έλεγαν ότι ο Τραμπ ζήτησε ψήφους ε ? 😂
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν μπορείς να εξελιχτείς οικονομικά αν τκ αξίζεις
Πάρε μια δόση απ' την Αμερική που η Φλόριντα θα πληρώνει επιπλέον φόρο επειδή τα πάει καλα σε ανεργία , οικονομία και νούμερα Κορωναίου για να σώσει κάποιες πολιτείες που έχουν κλειστή την οικονομία (προφανώς και δεν θα περάσει αυτή η πολιτική του Μπάιντεν ,αλλά θέλω να σου πω να έτσι βγαίνουν χαμένοι ,ναι μεν καλό που θα "βοηθουσαν" άλλες πολιτείες αλλά κακό για την Φλόριντα που δεν εξελίσσεται οικονομικά )
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ακόμα να καταλάβω την σημασία του ΛΟΚ ντάουν
Η Αμερική είναι ό,τι να 'ναι. Πολιτείες όπως Arkansas, Alabama, Arizona πχ, τα έχουν ανοίξει όλα (ή σχεδόν όλα) ενώ έχουν πολλές περιπτώσεις κρουσμάτων. Πώς να κρατήσεις σταθερή την οικονομία όταν υπάρχουν αμέτρητα κρούσματα και θάνατοι;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,812 μηνύματα.
Ποιος ? Βάλε πηγή
(Ξέρω ποιον λες αλλά είναι fake news)

Επίσης μάντεψε αυτό το χρέος ποιος θα το καλύψει....

Να δώσω ένα παράδειγμα προς τους απλούς πολίτες για να καταλάβουν τι σήμαινουν αυτά τα δις ......72 δις λοιπόν ....παίρνουν χρέος 72 δις και δίνουν χρήματα στον πολίτη που αυτά του τα παίρνουν πάλι από υψηλούς φόρους κλπ (περνάει απαρατήρητο) .Δηλαδή σαν να λέμε ,θα σου δώσω 10 ευρώ αλλά θα στα ξαναπάρω .


Ένα χειροκρότημα παρακαλώ για το καλό των 72 δις 💪🏿.....
Αν δεν ήταν κανείς υπέρ της δραχμής και κάνω λάθος, χαίρομαι που ζω στην Ελλάδα. Ειλικρινά...

Τι θυμήθηκα τώρα...........
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να φανταστώ είσαι και εσυ απ' τα άτομα που έλεγαν ότι ο Τραμπ ζήτησε ψήφους ε ? 😂
δεν ασχοληθηκα με τραμπ,αν θυμασαι εγραψα και στο θρεντ οτι σαν πολιτικος και επιχειρηματιας γενικοτερα δεν μου αρεσε,δεν ημουν υπερ.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η απαγόρευση κυκλοφορίας ακόμα και στις 9 είναι ηλίθιο μέτρο και είδαμε ότι δεν βοηθάει πουθενά (ούτε το 7 η ώρα βεβαία). Αντί να γίνει αποσυμφόρηση των ΜΜΜ, καμιά πρόσληψη νοσηλευτικού προσωπικού και να κοιτάξουν τις συνθήκες προστασίας στους εργασιακούς χώρους προσλαμβάνουν ένστολους και σε λένε 9 η ώρα να σαι σπίτι.

Γιατί η καταστροφή θα έρθει από τον ξέμπαρκο που κάνει τζόκινγκ 10 το βράδυ από ότι φαίνεται.
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Η Αμερική είναι ό,τι να 'ναι. Πολιτείες όπως Arkansas, Alabama, Arizona πχ, τα έχουν ανοίξει όλα (ή σχεδόν όλα) ενώ έχουν πολλές περιπτώσεις κρουσμάτων. Πώς να κρατήσεις σταθερή την οικονομία όταν υπάρχουν αμέτρητα κρούσματα και θάνατοι;
Αχ να είχαμε και εμείς έστω και μια σταλιά φιλελευθερισμού. Για αυτό η Αμερική είναι #1.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@Eclipse γενικά εκεί είναι ότι νάνε ,οι ανοιχτές πολιτείες είναι με ηγέτες Ρεπουμπλικάνων (που όντως δεν εχουν κρουσμάτα παρόλο το άνοιγμα τους )

@juste un instant Κακο είναι να έχεις ενα πλάνο αν κάτι πάει λάθος ε ? (Το βλέπουμε και στην πανδημία όταν πας στην μάχη με ένα πλάνο μόνο )

@EvanescenceQ chill , εννοούσα ότι με το να αναζητάς στο Google και να μου βαζεις την πηγή ίσα ίσα δεν οδηγεί πουθενά
----------------------
Ορίστε μια πολύ σοβαρή εφημερίδα παραδέχτηκε το fake news της ....και έχουμε άλλους εδώ να τρώνε κατάμουτρα ότι λένε τα ΜΜΕ

Για να σας προλάβω ,απλά θέλω να πω ότι αυτά δεν γίνονται μόνο στα πολιτικά .......προφανώς και στην πανδημία τέτοια παραπληροφόρηση πέφτει !
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,812 μηνύματα.
@juste un instant Μην παραποιείς τα λόγια μου ,δεν είπα ότι στηρίζω την δραχμή.
Που είπα κατι τέτοιο; Οταν λεω, καποιοι ήθελαν την δραχμή, δεν εννοούσα εσένα... Παρέθεσα άλλωστε ποιους εννοουσα...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Eclipse γενικά εκεί είναι ότι νάνε ,οι ανοιχτές πολιτείες είναι με ηγέτες Ρεπουμπλικάνων (που όντως δεν εχουν κρουσμάτα παρόλο το άνοιγμα τους )

@juste un instant Μην παραποιείς τα λόγια μου ,δεν είπα ότι στηρίζω την δραχμή.Κακο είναι να έχεις ενα πλάνο αν κάτι πάει λάθος ε ? (Το βλέπουμε και στην πανδημία όταν πας στην μάχη με ένα πλάνο μόνο )

@EvanescenceQ chill , εννοούσα ότι με το να αναζητάς στο Google και να μου βαζεις την πηγή ίσα ίσα δεν οδηγεί πουθενά
----------------------
Ορίστε μια πολύ σοβαρή εφημερίδα παραδέχτηκε το fake news της ....και έχουμε άλλους εδώ να τρώνε κατάμουτρα ότι λένε τα ΜΜΕ

Για να σας προλάβω ,απλά θέλω να πω ότι αυτά δεν γίνονται μόνο στα πολιτικά .......
@Nick890 το @EvanescenceQ το γραφεις και χωρις το chill ;)
για πηγη δεν ρωτησες?
εβαλα αυτο που ρωτησες την πηγη που το ελεγε,αν και τοτε το ακουγαμε γενικα πολλοι.
Η΄δεν το θυμασαι ή δεν σε βολευει να θυμηθεις,δεν επιμενω,απλα δεν ειναι ολα φεικ νιουζ .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top