• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Δεν ξερω γιατι ,αλλα αυτο θελω να το στειλω τοσο πολυ σε εναν καθηγητη μου στο φβ που ειναι καθαρα ΝΔ και εβριζε τον Ιωαννιδη ....αλλα δεν θα παρω ποτε πτυχιο μετα
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επ παπαγαλακι του συριζα, διαβασε πρωτα τι γραψαμε και μην κρινεις εκ του ασφαλούς. Ειπαμε ολοι φταινε και φταιμε συνολικα, το γραψαμε και χθες πολιτικοι και πολίτες για την κακοδιαχείριση.
Και περα απο την πανδημια που σωστα ενημερωνουμε και γραφουν πολλοι μιλαμε και για τη διαχείριση της. Το αν προκύπτει και πολιτικη κουβεντα ειναι γιατι απλα αναρωτιομαστε.
Και συνεχιζουμε να αναρωτιομαστε.
Το ιδιο να κάνετε κι εσεις.
Δεν είμαι κανένας "εσείς" κορίτσι μου για να με τσουβάλιασεις. Αν σε έμαθαν έτσι στην δαπ ΝΔ ΦΚ ότι είμαστε εμείς και αυτοί λυπάμαι δεν θα κάτσω να σε διορθωσω εγώ. Επίσης οποιος έχει την μυγα μυγιαζεται λένε και τέτοιο μυγιασμα ποτ έδειξες για μένα λέει πολλά. Το αν ενημερώνετε ή παραπληροφορειτε και δεν μιλάω για εσένα προσωπικά αλλά πολυ περισσοτερο για αλλά παιδάκια άσε καλυτερα να το κρίνουμε όσοι δεν σπαμάρουμε το θρεντ 🙂🙂
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν είμαι κανένας "εσείς" κορίτσι μου για να με τσουβάλιασεις. Αν σε έμαθαν έτσι στην δαπ ΝΔ ΦΚ ότι είμαστε εμείς και αυτοί λυπάμαι δεν θα κάτσω να σε διορθωσω εγώ. Επίσης οποιος έχει την μυγα μυγιαζεται λένε και τέτοιο μυγιασμα ποτ έδειξες για μένα λέει πολλά. Το αν ενημερώνετε ή παραπληροφορειτε και δεν μιλάω για εσένα προσωπικά αλλά πολυ περισσοτερο για αλλά παιδάκια άσε καλυτερα να το κρίνουμε όσοι δεν σπαμάρουμε το θρεντ 🙂🙂
με τις υγειες σου καλε μου!ποια νδ και κλπ.
Ειπαμε ολοι παρατηρουμε και βλεπουμε και κανουμε την αυτοκριτικη μας και την κριτικη μας ελευθερα.
Εγω δεν απευθυνθηκα σε σενα,απλα οπως απαντησες υπαινιχθηκες οτι εγω ειμαι μποτακι της νδ,καμια σχεση εντωμεταξυ.Ειπαμε λαθη εχουν κανει ολοι τους.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Κάποιες ηλίθιες σκέψεις, που είναι λίγο σκορπιες αλλά σκέψεις;

1.Κλείσαμε με 700 κρούσματα και μετά από 6 μήνες lockdown ανοίγουμε με 3,500 κρούσματα (καλά θα πάει αυτό).
2. Αλήθεια, κανείς δε περίμενε τη Κυριακή του Καρναβαλιού να βγει ο κόσμος έξω; Πέσατε από τα σύννεφα; Υπολογίζουν τη κούραση του κόσμου; Εγώ είμαι ο μ@λ@κ@ς που το περίμενα;
3. Τι σκατά είναι αυτά τα έξυπνα μέτρα; Είναι της diamand ΑΕ;

ΑΠΟΤΥΧΑΜΕ να το δεχτούμε
Τουλαχιστον δεν σου λειπει το self-awareness
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
με τις υγειες σου καλε μου!ποια νδ και κλπ.
Ειπαμε ολοι παρατηρουμε και βλεπουμε και κανουμε την αυτοκριτικη μας και την κριτικη μας ελευθερα.
Εγω δεν απευθυνθηκα σε σενα,απλα οπως απαντησες υπαινιχθηκες οτι εγω ειμαι μποτακι της νδ,καμια σχεση εντωμεταξυ.Ειπαμε λαθη εχουν κανει ολοι τους.
Ήθελε να μιλήσει ο άνθρωπος μην του το χαλάς 😂😂


Αυτο το διάβασα πριν λίγο.

 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Βλακείες για την εστίαση ,δεν γίνεται αυτό .Άμα ανοίξουν εστίαση χάθηκε η μπάλα γιατί όλοι θα πάνε σε καφετέριες ....καλύτερα take away και βόλτα.

Επισης η εστίαση θα ανοίξει μόνο με την κατάργηση του σμσ

Το πιο καλό θα ήταν να μπουν σε εφαρμογή πάλι διάφορα μέτρα ανάλογα την περιοχή . Εκεί που δεν έχουν κρούσματα ας ανοίξουν την οικονομία....ίσως είναι και ένα κίνητρο για να συμμορφωθούν οι πολίτες στις περιοχές με κρούσματα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Βλακείες για την εστίαση ,δεν γίνεται αυτό .Άμα ανοίξουν εστίαση χάθηκε η μπάλα γιατί όλοι θα πάνε σε καφετέριες ....καλύτερα take away και βόλτα

Το πιο καλό θα ήταν να μπουν σε εφαρμογή πάλι διάφορα μέτρα ανάλογα την περιοχή . Εκεί που δεν έχουν κρούσματα ας ανοίξουν την οικονομία....ίσως είναι και ένα κίνητρο για να συμμορφωθούν οι πολίτες στις περιοχές με κρούσματα

Στην Αμερική πάντως με την εστίαση ανοικτη τα κρουσματα μειωθηκαν 80%. Καλυτερα ανοιχτη η εστιαση γιατι τωρα ολοι καλουν φιλους στο σπιτι και έτσι κολλάνε όλοι.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Προς πάσα κατεύθυνση...

βρε παιδιά είμαστε εδώ και συζητάμε, λέει ο καθένας πολιτισμένα την άποψή του, μην το χαλάμε πάλι με τα κόμματα. Είναι κρίμα! Κανένας δεν εκπροσωπεί τη ΝΔ, κανένας δεν εκπροσωπεί τον ΣΥΡΙΖΑ κ.ο.κ. Σε κάποια πράγματα μπορεί να συμφωνούμε με την κυβέρνηση, σε άλλα με την αντιπολίτευση, σε άλλα με κανέναν. Ανεξάρτητα άτομα είμαστε όλοι, δεν παίρνουμε αμοιβές από κανένα κόμμα...

Ας γίνονται όλες οι απόψεις σεβαστές στα πλαίσια ενός γόνιμου διαλόγου! 🙂
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Στην Αμερική πάντως με την εστίαση ανοικτη τα κρουσματα μειωθηκαν 80%. Καλυτερα ανοιχτη η εστιαση γιατι τωρα ολοι καλουν φιλους στο σπιτι και έτσι κολλάνε όλοι.
Καλά εκεί έχουν άλλες πολιτικές που δύσκολα εφαρμόζονται εδώ ...θέλει συλλογική προσπάθεια από όλους (300 της Βουλής και πολίτες )...δύσκολο

.Εδώ πιστεύω χάθηκε η μπάλα ,μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα φάση ,απ' την μια αυξημένα κρούσματα απ' την άλλη οικονομία , κουρασμένος λαός κλπ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Καλά εκεί έχουν άλλες πολιτικές που δύσκολα εφαρμόζονται εδώ ...θέλει συλλογική προσπάθεια από όλους (300 της Βουλής και πολίτες )...δύσκολο

.Εδώ πιστεύω χάθηκε η μπάλα ,μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα φάση ,απ' την μια αυξημένα κρούσματα απ' την άλλη οικονομία , κουρασμένος λαός κλπ
Πως τολμας να αμφισβητείς την Super επιτροπή μαςςςςς. 😁😁
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Και στην Αμερική επικρατεί ένα χάος γιατί κάθε πολιτεία κάνει ότι θέλει ,κρίμα στον faucci.
Εν τω μεταξύ ο τύπος εχει τρομερή μνήμη , του πέταξαν κάτι φράσεις από έρευνες και εκείνος ήξερε από ποιους έγινε ....
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Οι ιδιώτες ιατροί είναι ακατάλληλοι γιατί ασχολούνται με την πρώτοβαθμια φροντίδα υγείας αν έχουν περάσει χρόνια από τηξ ειδικότητα πρακτικά δε μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις του νοσοκομείου.

Τρύπες στο νερό ... και τπτ άλλο
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.


Οι ιδιώτες ιατροί είναι ακατάλληλοι γιατί ασχολούνται με την πρώτοβαθμια φροντίδα υγείας αν έχουν περάσει χρόνια από τηξ ειδικότητα πρακτικά δε μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις του νοσοκομείου.

Τρύπες στο νερό ... και τπτ άλλο






Εξαρταται την ειδικότητα.


Πάντως ειναι γελοίες οι προσπάθειες τους να βρουν προσωπικό. Ο ιδιώτης χανει ουσιαστικά με τον χρόνο που δεν θα μπορεί να εργάζεται στο ιατρείο του τους ασθενείς του και συνεπώς τα έσοδα, ενώ οι αμοιβές από την επιστράτευση δεν θα ειναι καθόλου ανάλογες με την θυσία που οι ιδιώτες θα κάνουν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Κάνανε έκκληση για εθελοντική βοήθεια ιατρών έναντι αμοιβής, δεχθήκανε από όλη την Ελλάδα 50 και ο Κικίλιας λέει

«Δε μπορώ να φανταστώ γιατρό να μην θέλει να έρθει να βοηθήσει»​

Γιατί δεν επιτάσσει τον εαυτό του και τον Παττούλη;



Επίταξη με τόσο λίγα κίνητρα ούτε σε περίοδος πολέμου δεν γίνεται και το πιο περίεργο από όλα είναι ότι η κοινή γνώμη το αποδέχεται.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
" ούτε εγώ μπορω να φανταστώ ότι δεν κάνετε προσλήψεις αορίστου χρόνου "
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ειδησεις

https://eleftherostypos.gr/koronoio...-ta-self-test-ola-osa-prepei-na-gnorizete/amp


 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Για αυτό η Κύπρος τα πάει καλά και είναι όλη μέρα έξω οι πολίτες ......οποίος ακολουθεί τακτική Ιωαννίδης βγαίνει κερδισμένος


1616328883280.png


Προγνωση:πιθανοτατα να του την πουν στον Ιωαννιδη τωρα που θα γινουν μαζικα τεστ ....γελιοι αν το κανουν αυτο
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μολις



 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα που τα λεφτά τελειώνουν και πρέπει να ανοίξει η οικονομία, η TV θα παίξει λίγο Ιωαννίδη για να δικαιολογήσει την άρση των περιορισμών από την κυβέρνηση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top