• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
σήμερα είχε πολύ πλάκα παιδιά βγάλανε ανακοίνωση όποιος από το προσωπικό δεν έχει εμβολιαστεί να κάνει 2 rapid test την βδομάδα... πράγμα που το θεωρώ λάθος γιατί το αρνητικό τεστ ειδικά αν είναι τεστ δε λέει τπτ ουσιαστικά.


το λέω σε ένα νοσηλευτή ότι είμαι αντίθετος με αυτό γιατί πρέπει να θεωρείται προσωπικό δεδομένο ο εμβολιασμός από την στιγμή που μας άφησαν επιλογή. Δε ξέρω πως το έμαθε η προισταμένη και ενήμερωσε την διευθύντρια και την επιτροπη και με κάλεσσαν κάτω στην επιτροπή λοιμώξεων να με μαλώσουν γιατί δε δήλωσα ότι δεν εμβολιάστηκα. Εκανα το θυμωμένο και φώναξα ποιος σας το είπε αυτό και πάω και επί τοπου και δείχνω το πιστοποιητικό μου και φεύγοντας γιατί ήξερα ποιος με έδωσε τους είπα ότι στο τμήμα που είναι υπεύθυνη αυτή έχουν εμβολιαστεί μόνο 2 άτομα. .. και μάλλον θα πρέπει να επικεντρωθείτε στην εκπαίδευση του προσωπικού παρά να ψάχνετε άτομα που ψευδώς δε δήλωσαν ότι δεν εμβολιάστηκαν...

Θα συνεχίσω το αγαπημένο παιχνίδι και αύριο και δε θα λέω σε κανέναν ότι εμβολιάστηκα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Τι εμβόλιο έκαναν στο Λονδίνο;...
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι εμβόλιο έκαναν στο Λονδίνο;...
αυτό που θα κάνω του χρόνου.... της αστρα ζενεκα
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
σήμερα είχε πολύ πλάκα παιδιά βγάλανε ανακοίνωση όποιος από το προσωπικό δεν έχει εμβολιαστεί να κάνει 2 rapid test την βδομάδα... πράγμα που το θεωρώ λάθος γιατί το αρνητικό τεστ ειδικά αν είναι τεστ δε λέει τπτ ουσιαστικά.


το λέω σε ένα νοσηλευτή ότι είμαι αντίθετος με αυτό γιατί πρέπει να θεωρείται προσωπικό δεδομένο ο εμβολιασμός από την στιγμή που μας άφησαν επιλογή. Δε ξέρω πως το έμαθε η προισταμένη και ενήμερωσε την διευθύντρια και την επιτροπη και με κάλεσσαν κάτω στην επιτροπή λοιμώξεων να με μαλώσουν γιατί δε δήλωσα ότι δεν εμβολιάστηκα. Εκανα το θυμωμένο και φώναξα ποιος σας το είπε αυτό και πάω και επί τοπου και δείχνω το πιστοποιητικό μου και φεύγοντας γιατί ήξερα ποιος με έδωσα τους είπα ότι στο τμήμα που είναι υπεύθυνη αυτή έχουν εμβολιαστεί μόνο 2 άτομα. .. και μάλλον θα πρέπει να επικεντρωθείτε στην εκπαίδευση του προσωπικού παρά να ψάχνετε άτομα που ψευδώς δε δήλωσαν ότι δεν εμβολιάστηκαν...

Θα συνεχίσω το αγαπημένο παιχνίδι και αύριο και δε θα λέω σε κανέναν ότι εμβολιάστηκα.
:| Focko δεν καταλαβαινουμε τι λες.

Γιατί να δηλώσεις ότι δεν εμβολιάστηκες αφού έχεις εμβολιαστείς;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:| Focko δεν καταλαβαινουμε τι λες.

Γιατί να δηλώσεις ότι δεν εμβολιάστηκες αφού έχεις εμβολιαστείς;
δε δήλωσα οτι δεν εμβολιάστηκα ρε ακικο ειπα οτι ειμαι αντιθετος να λέμε αν εμβολιάστηκαμε ή οχι και στην πραγματικότητα είναι δικάιωμα μου αλλιώς το νοσοκομείο θα είχε δεδομένα και δε θα περιμένε να τους το πούμε εμείς... αυτός το θεωρούσε δεδομένο οτι δε εμβολιάστηκα... και έκανα σπιοιυνιά παιδιά....
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
δε δήλωσα οτι δεν εμβολιάστηκα ρε ακικο ειπα οτι ειμαι αντιθετως να λέμε αν εμβολιάστηκαμε ή οχι και στην πραγματικότητα είναι δικάιωμα μου αλλιώς το νοσοκομείο θα είχε δεδομένα και δε θα περιμένε να τους το πούμε εμείς... αυτός το θεωρούσε δεδομένο οτι δε εμβολιάστηκα... και έκανα σπιοιυνιά παιδιά....
Οκ τώρα καταλάβαμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να κάνουνε από 2 rapid test την εβδομάδα στους αντιεμβολιαστες του ΕΣΥ έχουν λεφτά. Να δώσουν κανα ευρώ παραπάνω στους ιδιώτες ιατρους ώστε να μην κάνουν επίταξη δεν είχαν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
1617030612319.png


well well well ......ioannidis is back :playboy:
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί η Νιγηρία τα πηγαίνει τόσο άσχημα στην κατάταξη διαχείρισης της πανδημίας; τι κάνουν λάθος;

Ε; τι εννοείτε ότι η Ελλάδα βρίσκεται ακόμα πιο κάτω; αφού εμείς πανηγυρίζουμε.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί η Νιγηρία τα πηγαίνει τόσο άσχημα στην κατάταξη διαχείρισης της πανδημίας; τι κάνουν λάθος;

Ε; τι εννοείτε ότι η Ελλάδα βρίσκεται ακόμα πιο κάτω; αφού εμείς πανηγυρίζουμε.
Ειναι η φραση που λεμε ΄'ουτε Νιγηρια να ημασταν ΄΄..... ε ουτε αυτο ημαστε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

-
1617031980879.png

-
1617032028636.png

-

1617032062768.png


-
1617032103703.png
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Ποιος δε θα θελε να ζούσε στο Λονδίνο, ουτε ένας νεκρός...

...
Η Νιγηρία διαχειρίστηκε καλύτερα την επιδημία από τις ΗΠΑ. ΟΙ ΗΠΑ ζηλεύουν την Νιγηρία...
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Θα συμφωνησω,αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι ΜΟΝΟ αν μπορουν να επιλεξουν εμβολιο,η εστω να επιλεγουν ποιο να μην κανουν,καταλαβαινετε τι εννοω.Εφοσον το κανουν υποχρεωτικο θα πρεπει να μπορει αυτος που υποχρεωνεται να εμβολιαστει να επιλεξει ποιο θα κανει ή εστω ποιο δεν θελει να κανει.Αλλιως ειναι πραγματικος φασισμος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντως διαβάζει Μπαμπινιώτη η μανδάμ...
...
Η madame αρνήθηκε τα 35 χιλιάδες ευρώ που της έταξε η νέα τάξη πραγμάτων...
Μήπως να επανεξετάσουμε την ευγονική; :P
Ναι,αλλα μηπως δεν σε συμφερει;Μπα..αστο καλυτερα.. :crazy:
ΥΓ.Για να μην ακουγονται ναζιστικες αηδιες το αστειακι.....
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί η Νιγηρία τα πηγαίνει τόσο άσχημα στην κατάταξη διαχείρισης της πανδημίας; τι κάνουν λάθος;

Ε; τι εννοείτε ότι η Ελλάδα βρίσκεται ακόμα πιο κάτω; αφού εμείς πανηγυρίζουμε.
Είναι που βγαίνει ο κόσμος για περίπατο βρε κουτό. :bounce:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
σήμερα είχε πολύ πλάκα παιδιά βγάλανε ανακοίνωση όποιος από το προσωπικό δεν έχει εμβολιαστεί να κάνει 2 rapid test την βδομάδα... πράγμα που το θεωρώ λάθος γιατί το αρνητικό τεστ ειδικά αν είναι τεστ δε λέει τπτ ουσιαστικά.


το λέω σε ένα νοσηλευτή ότι είμαι αντίθετος με αυτό γιατί πρέπει να θεωρείται προσωπικό δεδομένο ο εμβολιασμός από την στιγμή που μας άφησαν επιλογή. Δε ξέρω πως το έμαθε η προισταμένη και ενήμερωσε την διευθύντρια και την επιτροπη και με κάλεσσαν κάτω στην επιτροπή λοιμώξεων να με μαλώσουν γιατί δε δήλωσα ότι δεν εμβολιάστηκα. Εκανα το θυμωμένο και φώναξα ποιος σας το είπε αυτό και πάω και επί τοπου και δείχνω το πιστοποιητικό μου και φεύγοντας γιατί ήξερα ποιος με έδωσε τους είπα ότι στο τμήμα που είναι υπεύθυνη αυτή έχουν εμβολιαστεί μόνο 2 άτομα. .. και μάλλον θα πρέπει να επικεντρωθείτε στην εκπαίδευση του προσωπικού παρά να ψάχνετε άτομα που ψευδώς δε δήλωσαν ότι δεν εμβολιάστηκαν...

Θα συνεχίσω το αγαπημένο παιχνίδι και αύριο και δε θα λέω σε κανέναν ότι εμβολιάστηκα.
Τη αναξιοπιστεια σου μονο δειχνεις με αυτο.Η υπηρεσια σου ΔΕΝ ειναι e-steki να τρολαρεις. :whatever:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Καλα κανει ο φοκος ....αμα ειναι να ρωταμε και για τα εμβολια της γριπης αν το εχει κανει καποιος . Ο φακελος υγειας ειναι απορρητος
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τη αναξιοπιστεια σου μονο δειχνεις με αυτο.Η υπηρεσια σου ΔΕΝ ειναι e-steki να τρολαρεις. :whatever:
Πάντως αυτός έκανε το εμβόλιο που του έδωσαν χωρίς αντιρρήσεις και απαίτηση να επιλέξει αυτό που θέλει.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Καλα κανει ο φοκος ....αμα ειναι να ρωταμε και για τα εμβολια της γριπης αν το εχει κανει καποιος . Ο φακελος υγειας ειναι απορρητος
Αυτο μπορει να ειπωθει οπως πρεπει.Το αλλο ειναι τρολαρισμα και δειχνει εντελως χαζο και ασοβαρο.Ο καθενας βεβαια κανει οτι θελει.Απλα αφου το εγραψε το σχολιαζω,
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Η Νιγηρία διαχειρίστηκε καλύτερα την επιδημία από τις ΗΠΑ. ΟΙ ΗΠΑ ζηλεύουν την Νιγηρία...
Freedom 🦅😎🇺🇲

Οι Αμερικάνοι κάνουν ζωάρα τώρα και δεν τους νοιάζει τίποτα, είναι ξέγνοιαστοι. Οι άλλοι ας κάτσουν να θαυμάζουν/ζηλεύουν μπανανίες.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
μας το πασαρουν σιγα σιγα τωρα για να φυτρωσει ο σπορος στο νου μας #psychology_hacks
1617039546168.png



1617039558294.png



Ο ουρανος γινεται ακομα πιο μπλε ....λεω να παιξω τζοκερ να φτιαξω τα οικονομικα μου μιας και παλι μεσα θα ειμαστε του χρονου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top