• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,818 μηνύματα.
Τώρα και η Κούβα ετοιμάζει τα δικά της εμβόλια μια χώρα με πληθυσμό 11 εκ κάτοικοι. Μάλιστα ετοιμάζουν 5 υποψήφια διαφορετικά εμβόλια και βρίσκονται στη 3η φάση.

Εμείς η Ελλάδα απλώς περιμένουμε να έρθουν από το εξωτερικό τα εμβόλια.

 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τώρα και η Κούβα ετοιμάζει τα δικά της εμβόλια μια χώρα με πληθυσμό 11 εκ κάτοικοι. Μάλιστα ετοιμάζουν 5 υποψήφια διαφορετικά εμβόλια και βρίσκονται στη 3η φάση.

Εμείς η Ελλάδα απλώς περιμένουμε να έρθουν από το εξωτερικό τα εμβόλια.

μα δεν εχουμε την υποδομη εδω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αυτη που απαιτειται για τα συγκεκριμενα εμβολια,αμα ειχαμε θα ειχαμε παραγει και εμεις οπως η Ιταλια
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εμείς σκιο μένουμε στο περίμενε να δούμε τι θα γίνει
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,818 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,233 μηνύματα.
2.472 new cases and 23 deaths in the U.K
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Αν κάποιος φοβάται τόσο πολύ τη θρόμβωση θα ήταν καλή ιδέα να πάρει μια ασπιρίνη πριν κάνει το εμβόλιο;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,561 μηνύματα.
Με προβληματίζει η αναστολή του εμβολίου της J&J στις Η.Π.Α.

Είναι λίγες οι περιπτώσεις και πολύ φοβάμαι πως αν γίνει κάτι ανάλογο στην Ε.Ε. ο εμβολιασμός θα πάει πολύ μα πολύ πίσω. Υπήρχε το πλεονέκτημα ότι ήταν μονοδοσικό και θα επιτάχυνε την οικοδόμηση του τείχους ανοσίας.

Αναμένουμε και ελπίζουμε για το καλύτερο!

Κρίμα πάντως γιατί κι εμένα ήταν 2η επιλογή μου μετά της Moderna, τώρα περνά στην τρίτη θέση. :lol: (Εντάξει, η κατάταξη δεν βασίζεται και σε 100% επιστημονικά κριτήρια, δεν είμαι ιατρός. Από όσα έχω διαβάσει και ακούσει όμως θεωρώ πλέον τα εμβόλια mRNA ασφαλέστερα)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,233 μηνύματα.
•185.248 new cases and 1.026 deaths in India.
•80.157 new cases and 3.687 deaths in Brazil
•77.720 new cases and 819 deaths in the USA.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλημερα σας:hello:μολις

 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,610 μηνύματα.
Πριν τα εμβόλια : γρήγορα βγάλτε εμβόλια πεθαίνουμε ....εγώ θα κάνω το άστρα γιατί είναι τοπ και παλιάς τεχνολογίας .....Τα mRNA θα μου αλλάξουν το DNA και είναι νέα τεχνολογία χωρίς δοκιμές....Της φαιζερ παλιά έχουν κάνει πολλές μηνύσεις σίγουρα όχι αυτό

Μετά τα εμβόλια : σταματήστε τα εμβόλια .....δεν κανω το άστρα γιατί είναι μπακατελα .....θέλω μόνο φαιζερ ,μόνο τα mRNA είναι καλά

🤓
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ξερει κανεις αν εχει ληξει το λοκ νταουν ?
το λοκνταουν εχει ληξει ατυπα εδω και ενα μηνα +
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Καλημερα σας:hello:μολις

χμμμ... εδώ αρχίζουν τα όργανα. Τα εμβόλια αλλάζουν, ο ρυθμός που χτυπούν τα όργανα γνωστός και όλοι χορεύουμε. Στον ρυθμό των οργάνων...<<ο νοών, νοείτω>>.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το λοκνταουν εχει ληξει ατυπα εδω και ενα μηνα +
οι εγκλεισμοί τώρα άρχισαν
αν νομίζεις οτι θα τελειώσουν, δες πώς ξεκίνησαν και πώς μας έφτασαν μέχρι εδώ
 
Τελευταία επεξεργασία:

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,482 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς με ποιον τρόπο θα εξαλείψει τους ιούς η DARPA?
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
τις τελευταιες δυο βδομαδες πηγαινω για τρεξιμο εκει κατα τις 7 και γιατι δεν εχω αλλο χρονο...πλεον ολος ο κοσμος παει για τρεξιμο η περπατημα
ρωταω...ποσο δυσκολο ειναι να φυγει αυτη η απαγορευση στις 9 και να πηγαινω να τρεχω με την ησυχια μου και χωρις να ειναι ο ενας στον αλλον?
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,818 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top