• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,873 μηνύματα.
Υπάρχει ελπίδα όταν η νέα γενιά είναι πιο λογική από την προηγούμενη.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,446 μηνύματα.
Πολυ καλα νεα,ακομα δεν το εχω βρει σε λινκ ΑΛΛΑ τωρα στον σκαι ειπε μολις οτι η pfizer ανακοινωσε πως σε λιγο καιρο θα βγαλει εμβολιο που θα αποθηκευεται σε απλο ψυγειο και αυτο πραγματικα ειναι εξαιρετικο νεο!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,284 μηνύματα.
Πολυ καλα νεα,ακομα δεν το εχω βρει σε λινκ ΑΛΛΑ τωρα στον σκαι ειπε μολις οτι η pfizer ανακοινωσε πως σε λιγο καιρο θα βγαλει εμβολιο που θα αποθηκευεται σε απλο ψυγειο και αυτο πραγματικα ειναι εξαιρετικο νεο!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,446 μηνύματα.
Στο μεταξυ παιδια δεν το εχω πει ακομα,αλλα ηξερα τον Μπουρλα και ειναι απολυτη αληθεια.
Πριν φυγω απο Αθηνα,στο πατρικο μου διαμερισμα εμενε στο ακριβως διπλανο διαμερισμα,στον 5ο οροφο μενουμε,2 διαμερισματα ο οροφος εμεις και ο Μπουρλα.Οχι τωρα αυτος βεβαια.

Εξαιρετικος γειτονας,γνωριζονταν με τους γονεις μου πολυ καλα,τωρα βεβαια εχει φυγει χρονια ,ειναι ελληνοεβραιος,Αλμπερτ στο μικρο και πριν κανει συμπληρωματικες σπουδες ή μεταπτυχιακες δεν γνωριζω ακριβως.ειχε ξεκινησει απο κτηνιατρος,εμεις ως κτηνιατρο τον ειχαμε γνωρισει..ειχε και μια γατουλα που σουλατσαριζε στο μπαλκονι και ερχοταν και στο δικο μας διαμερισμα το καλοκαιρι που ειχαμε ανοιχτα παραθυρα,θυμαμαι μια φορα ο πατερας μου αργα το βραδυ ειχε αποκοιμηθει στον καναπε,σαλονι καλοκαιρι..και πεταγεται ξαφνικα οταν ενιωσε ενα βαρος απο τη σκατουλα τη γατουλα του Μπουρλα, που ειχε πηδηξει στο μπαλκονι μας..δεν σας κανω πλακα! :hehe:

Ζωγραφου ολα αυτα Αθηνα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,284 μηνύματα.
Σοκ στην Ινδία ξανά 349.000 κρούσματα και 2.760 νεκροί σήμερα.

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,873 μηνύματα.
Να γιατί η Βρετανία πάει καλά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,446 μηνύματα.
Ενταξει το οτι ειναι ηλιθια η κυβερνηση το ξερουμε,αλλα και πανηλιθια;
[...]Τις επόμενες μέρες η επιτροπή των ειδικών θα συζητήσει για τα μέτρα και το ενδεχόμενο χαλάρωσής τους. Υπάρχει το ενδεχόμενο να επιτραπεί στους εμβολιασμένους να μην φορούν μάσκες

Αν το κανουν πραξη θα γινει το ελα να δεις.Οτι δηλαδη θα εισαι στο ΣΜ και θα σου ζητανε αποδειξη εμβολιασμου για να εισαι χωρις μασκα; Στα μαγαζια το ιδιο; Πανε καλα; Οσοι δεν γουσταρουν μασκα απλα δεν θα φορανε πλεον!

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,446 μηνύματα.
Oι δημοσιογράφοι είναι ηλίθιοι δεν υπάρχει περίπτωση να το είπε η επιτροπή λοιμώξεων αυτό.
O Τσιοδρας το ειπε,μπες στην πηγη.Ο ενικος ειναι εγκυρος τις περισσοτερες φορες.

Οπως και να εχει θα το δουμε,αλλα αν το πραξουν πραγματικα οι μουτζες δεν αρκουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

:hehe:

1619332887680.png

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εκτος αν το εννοουν μεταξυ μας στα σπιτια οι εμβολιασμενοι,αλλα και αυτο ηλιθιοτητα δειχνει...λες και οσοι επισκεφτονται αλλους φιορανε μασκα στο σπιτι; :hehe:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,873 μηνύματα.
Κι ο Μαγιορκίνης μιλάει για φθινόπωρο...
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μετά τις αισιόδοξες ανακοινώσεις του Μαγιο (ειδικός απ' το α λιντλ) .Ας ακούσουμε και έναν ειδικό επιστήμονα ρεαλιστή που έχει πέσει μέσα σε όλα μέχρι και σήμερα
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Κι ο Μαγιορκίνης μιλάει για φθινόπωρο...
Να θυσιάσουμε το καλοκαίρι για να κάνουμε φθινόπωρο
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,641 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Να θυσιάσουμε το καλοκαίρι για να κάνουμε φθινόπωρο
Oh Yes!
Και μετα το φθινοπωρο για χριστουγεννα
Α! καλαααάάά!!!
και μετά την ζωή μας για τα γεράματα
Και καλά, εγώ είμαι 62 δε θα χάσω και πολλά. Εσείς όμως, είναι φανερό οτι θα χάσετε περισσότερα.

Να τολμήσω μια πρόβλεψη.
Αύριο (δηλ. στο μέλλον), χειρουργική μάσκα θα λέγεται αυτή που θα είναι χειρουργικά τοποθετημένη στο πρόσωπο μας.

Απίστευτα πράγματα.
Απο την αρχή του Γενάρη, μας έφτασαν στον Μάη και ο Μαγιορκίνης μιλά για Φθινόπωρο.
Είναι καθαρή και συγκεκριμένη η πορεία που ακολουθούμε.
Και με αριστοτεχνικό τρόπο σχεδιασμένη.
Δεν φαίνεται ούτε η αρχή, ούτε η μέση, ούτε και το τέλος...
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,641 μηνύματα.
Oh Yes!

Α! καλαααάάά!!!
και μετά την ζωή μας για τα γεράματα
Και καλά, εγώ είμαι 62 δε θα χάσω και πολλά. Εσείς όμως, είναι φανερό οτι θα χάσετε περισσότερα.

Να τολμήσω μια πρόβλεψη.
Αύριο (δηλ. στο μέλλον), χειρουργική μάσκα θα λέγεται αυτή που θα είναι χειρουργικά τοποθετημένη στο πρόσωπο μας.

Απίστευτα πράγματα.
Απο την αρχή του Γενάρη, μας έφτασαν στον Μάη και ο Μαγιορκίνης μιλά για Φθινόπωρο.
Είναι καθαρή και συγκεκριμένη η πορεία που ακολουθούμε.
Και με αριστοτεχνικό τρόπο σχεδιασμένη.
Δεν φαίνεται ούτε η αρχή, ούτε η μέση, ούτε και το τέλος...
Ετσι ακριβως ειναι.Μονο που η υπομονη του κοσμου τελειωσε πια!
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,873 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top