• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,284 μηνύματα.
Προπαγάνδα και μάλιστα <<μαύρη>> είναι να υποστηρίζεις ένα εμβόλιο, που δεν έχει καμία επίσημη πιστοποίηση για την ασφάλεια μου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι, όπως και στην Ελλάδα έχουν κάνει 2 εκατομμύρια το εμβόλιο.
Οι πληροφορίες φτάνουν με καμήλες, γι' αυτό κάπου γίνεται το μπέρδεμα.
Σωστές ειναι οι πληροφορίες δεν ειναι Η Βρετανία Ελλαδα ωστε να δινει ψεύτικα στοιχεία.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Στην Βρετανία, Ισραήλ σώθηκαν χιλιάδες ζωές εξαιτίας του εμβολίου.
Συγκρίνεις 2 χώρες όπου η μία είχε δικό της εμβόλιο και η δεύτερη είχε έτοιμες δόσεις ......αν πιστεύεις ότι και η Ελλάδα έχει δικό της εμβόλιο ή και έτοιμες δόσεις για όλο τον πληθυσμό τότε πάω πάσο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

οποτε να σταματησει να εμβολιαζεται ο κοσμος?
οχι θα εμβολιαστει και ελπιζουμε οτι απο ιουνη θα γινονται οντως 4000000 εμβολιασμοι
Δεν είπα πουθενά να σταματήσει ο εμβολιασμός ...αν το είπα ,βάλε μου το λινκ γιατί μερικές φορές ξεχνάω

Επίσης πέφτεις πάλι στο ίδιο ψέμμα αισιοδοξίας ....Δεκέμβριο λέγανε 2εκ εμβολιασμοί ανά μήνα ....
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,446 μηνύματα.
Πως το βλέπεις σαν λύση όταν πάνω από μήνα χάνονται τόσες ζωές ? .....ενώ θα μπορούσες να τους είχες σώσει αλλιώς

Αν ειμασταν Ισραήλ να πω οκ ,έχεις έτοιμες 20εκ δόσεις προς χορήγηση ....αλλά δεν τα έχεις .Τι θα κάνεις ,θα περιμένεις τα εμβόλια ή θα εφαρμόσεις άλλη πολιτική για να μην χαθούν άλλες ζωές ?😊
Συνειδητοποιεις οτι φασκεις και αντιφασκεις και γενικα λες μπουρδες ή ουτε αυτο συνειδητοποιεις;

Το Ισραηλ ειναι ετσι εξαιτιας των εμβολιων.Ναι...και το ισραηλ οντως κανει πολυ γρηγορα τπν εμβολιασμο,αυτο δεν σημαινει οτι οι αλλοι που δεν πανε τοσο γρηγορα δεν πρεπει να εμβολιαστουν και δεν θα σωθουν απο τον εμβολιασμο.Και η Αγγλια παει καλα.Κια ισραηλ και αγγλια δεν θα ηταν ετσι ΧΩΡΙΣ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ.Παρτο χαμπαρι και σταματα να ρεζιλευεσαι.
ΕΜΑ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σορυ,αλλα πια εξεγειρεις τον κοσμο και το θεωρω ΚΑΚΟΒΟΥΛΟ.

Και σταματα την καραμελα οτι να σου δειξουμε που εχεις πει οτι δεν κανεις το εμβολιο.Εισαι ξεκαθαρα εναντια στα εμβολια,απλα δεν το λες διοτι ξες οτι θα φας πολλες μουτζες και οχι μονο.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το οτι θα χρειαζοταν να εξηγησω και αυτο με τα εμβολια δεν με εκπλησει παντως :)

Λοιπον , για την Ελλαδα ο εμβολιασμος δεν πετυχαινει σε τετοιο βαθμο που εχουμε στοχο . Θυμιζω στοχος μας ηταν η μειωση τον κρουσματων και μετα το ξεκινημα του εμβολιασμου! .Η Αγγλια (εχει δικο της εμβολιο)και το Ισραηλ(ειχε ετοιμες τις δοσεις για ολο τον πλυθησμο) πετυχαν γιατι βασιστηκαν σε μαζικο εμβολιασμο !

Η Ελλαδα εχει δικο της εμβολιο ? εχει ετοιμες δοσεις για ολο τον πληθυσμο ? Εχει κανει μαζικο εμβολιασμο ?
( Τιποτα απο αυτα δεν εχει ,για αυτο το λογο τα εμβολια δεν πρεπει να ειναι #1 μεσο αντιμετωπισης . Τι θα δουλευε ?(απ την αρχη οχι τωρα)....1 μηνας σκληρου λοκ νταουν ...και επειτα εμβολιασμο οπου ο ιος δεν μπορει να μεταλλαχθει αν δεν υπαρχει στην κοινοτητα)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Στοχος ειναι να καταπολεμησουμε τον ιο ....οσο εμβολιαζεις με αργο ρυθμο δίνεις το περιθώριο στον να αναπτυχθεί, να δυναμώσει ΚΑΙ να μεταλλαχθεί! Που στηριζονται τα λεγομενα μου ? στο παρακατω...

Το αστρα ηταν το πρωτο εμβολιο που αρχισε κλινικες δοκιμες σε ανθρωπους
1η χώρα (Απρίλιος 2020): Βρετανία...
2η χώρα (Ιούνιος 2020): Βραζιλία........
3η χώρα (Ιούλιος 2020): Νότιος Αφρική


Φυτέψαμε προσπάθεια "αντιστάσεων" σε κάποιες χώρες και ..... είναι οι χώρες που προήλθαν οι "μεγάλες" μεταλλάξεις!
1619370226196.png





WARNING: Δεν διαβαζω τα πορισματα των ΜΜΕ :), αναλυω το καθε τι διαβαζοντας εγκυρες πηγες και βλεποντας τι στο καλο εχει η διαχειρηση της ανατολης σε σχεση με την δυση
(τωρα ....πως βγηκα αντιεμβολιαστης ενας θεος ξερει )
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,446 μηνύματα.
Αστα αυτα.Εσυ απο το πρωι μεχρι το βραδυ βριζεις τον εμβολιασμο.Μετα ,οταν τρως καρπαζιες τα γυρνας.

Πρωτη λεω οτι απο την στιγμη που το καλοκαιρι ανοιξαμε στους τουριστες τελέιωσε το ζητημα,η κυβερνηση κανει απανωτα λαθη και δυστυχως τωρα κανει ακομα χειροτερα.

Στον εμβολιασμο ομως, δεδομενων των πραγματων παμε καλα,δεν ευθυνεται η κυβερνηση για τις αθετησεις της αστρα(καλυτερα λεω εγω που θα εχουμε λιγοτερα της αστρα διοτι θα καλυφθει το κενο απο τα αλλα αλλα τεσπα).Δεν μπορει να κανει κατι αλλο.Ολη η ευρωπη εχει παρομοιο θεμα και με τα δεδομενα της ΕΕ παμε πολυ καλα στον εμβολιασμο,ΜΑΘΕ ΝΑ ΖΕΙς ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙς ΜΠΟΥΡΔΕΣ.
Ακομα και ετσι ο εμβολιασμος ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ και σταματα να λες μπουρδες οτι δεν ειναι η λυση.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ.
Αν δεν ειχαμε τον εμβολιασμο τωρα να δεις τι θα γινοταν και οχι μονο χωρις κανενα μελλον.ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.Ναι θα ηταν καλυτερα ο εμβολαισμος + και πιο σωστα μετρα,αλλα χωρις τον εμβολιασμο θα ημασταν για φουντο,καταλαβε το.

Κλειδωμα μεσα σκληρο ενα μηνα δεν γινεται πλεον και τα λες εκ του πονηρου,ακριβως επειδη δεν γινεται.Επειδη δεν θες να πεις :ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΗΤΕ. Διοτι δεν θες να εμβολιαστεις .
ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΙΑ .Μην σωσεις και εμβολιαστεις.Συνεχως θαβεις τον εμβολιασμο.

Απλα στρουθοκαμιλιζεις και προσπαθεις να ησυχασεις τη συνειδηση σου,ε...ολα δεν μπορεις να τα εχεις.
Κατσε στα αβγα σου,μην σωσεις να εμβολιαστεις,ΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΤΡΥΝΕΙΣ ΕΜΜΕΣΑ και ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΑ να μην εμβολιαζεται ο κοσμος διοτι και καλα δεν εχει αποτελεσμα.
Ακριβως αυτο κανεις.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δεν έχω πει σε κανέναν να μην εμβολιαστεί ούτε είμαι αντίθετος σε αυτό ....ουτε τα εμβόλια βρίζω ,είμαι αντίθετος με το πλάνο αντιμετώπισης της πανδημίας :)
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
Κυριακή 25/04/21
Nέα κρούσματα: 1.400
Διασωληνωμένοι: 816 (19)
Νέες Απώλειες: 57 (συν:10.007)
Τεστ σήμερα: 23.106 (PCR:8.547, RAPID: 14.559)
Θετικότητα(PCR+Rapid): 6,06%
2.560 Μ.Ο κρουσμάτων (2.838 προγ. εβδομ.)
Σύνολο:333.129
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
1619377128790.png
1619377143594.png



Γιατι ειμαστε κοντα στην ουκρανια σε θανατους(και χειροτερα απο αυτους) ενω εχουμε καλυτερο ποσοστο εμβολιασμων ?
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Θα μπορούσε να οφείλεται και σε αυτό:

Στιγμιότυπο 2021-04-25, 10.07.14 μμ.png



Στιγμιότυπο 2021-04-25, 10.07.26 μμ.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,284 μηνύματα.
•Another Desperate record in India with 355.000 new cases and 2.809 deaths in 24 hours.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω κουραστεί ποτέ περισσότερο στη ζωή μου ψυχολογικά από αυτό το σκατόπραμα που ζούμε με τις καραντίνες. Πέρασα σαν πολύ νέος τα χειρότερα χρόνια της οικονομικής κρίσης, είχα μέρες που δεν μπορούσα να συμπληρώσω για ένα καφέ, δούλεψα σε φυλλάδια και ό,τι δουλειά μπορεί να φανταστεί κανείς, αλλά, ακόμα και τότε είχα την ελευθερία μου.
Αυτό το πράγμα δεν παλεύεται από όποια οπτική γωνία και να το δεις. Η μεγαλύτερή μου ευχή λοιπόν είναι, όχι μόνο να ξεμπερδέψουμε κάποια στιγμή, αλλά και να μην μείνουν κατάλοιπα (μάσκες, περιορισμός κυκλοφορίας, περιορισμός ελευθεριών).
Αυτά, ήθελα απλά να τα βγάλω από μέσα μου...
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Δεν έχω κουραστεί ποτέ περισσότερο στη ζωή μου ψυχολογικά από αυτό το σκατόπραμα που ζούμε με τις καραντίνες. Πέρασα σαν πολύ νέος τα χειρότερα χρόνια της οικονομικής κρίσης, είχα μέρες που δεν μπορούσα να συμπληρώσω για ένα καφέ, δούλεψα σε φυλλάδια και ό,τι δουλειά μπορεί να φανταστεί κανείς, αλλά, ακόμα και τότε είχα την ελευθερία μου.
Αυτό το πράγμα δεν παλεύεται από όποια οπτική γωνία και να το δεις. Η μεγαλύτερή μου ευχή λοιπόν είναι, όχι μόνο να ξεμπερδέψουμε κάποια στιγμή, αλλά και να μην μείνουν κατάλοιπα (μάσκες, περιορισμός κυκλοφορίας, περιορισμός ελευθεριών).
Αυτά, ήθελα απλά να τα βγάλω από μέσα μου...
ολοι μας φιλε
δεν αντεχεται αλλο ...εχει περασει και το οριο που βαζαμε χρονικο
οταν το εμβολιο θα ειναι τοσο διαδεδομενο δεν πρεπει να υπαρχει κανενας περιορισμος
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έχουν δίκιο οι αρνητές;
Συχνές ερωτήσεις με αδιάσειστα επιχειρήματα κατά του εμβολιασμού. Η Έλενα Ακρίτα συμπάσχει με όσους έβγαλαν λέπια.

Θα βγάλουμε λέπια με τον εμβολιασμό;

Όχι όλοι μας, μην υπερβάλουμε. Και γενικά τα λέπια είναι μπελάς στο καθάρισμα πετάγονται εδώ κι εκεί κι άμα τα πατήσεις φεύγει το πόδι και τσακίστηκες. Μια γνωστή μου έβγαλε λέπια και πιστέψτε με το θέαμα δεν είναι ευχάριστο κυρίως στο ντεκολτέ, χώρια που σου γλιστράει η γόβα.
Όμως οι αρνητικές συνέπειες είναι λιγότερες από τις θετικές, οπότε καλύτερα λέπια παρά να έχεις τον Μπιλ Γέιτς σαν τη ρουφιάνα νυχθημερόν μες το αυτί σου.

Έχεις όντως τον Μπιλ Γκέιτς νυχθημερόν μες το αυτί σου;

Εντάξει αυτό δεν παλεύεται, από την πρώτη κιόλας δόση του εμβολίου ο τύπος αποθρασύνεται. Όλοι ξέρουμε πως το ίδιο είχες πάθει με γκόμενο, αλλά κάποτε τον έδιωξες έτσι δεν είναι;

Ενώ ο Γκέιτς δεν φεύγει λόγω το τσιπάρισμα. Τραγική η κατάσταση τι να λέμε, που πήγες, που θα πάς, τί ώρα είναι αυτή μπορώ να μάθω, ποια νομίζεις ότι είσαι, ποιος θα γυρίσει να σε κοιτάξει εσένα, τηλεφωνήσανε δυο φορές και μου το κλείσανε, γκρίνια γκρίνια γκρίνια. Και δεν μπορείς να του πεις φεύγω πάω στη μάνα μου, γιατί έρχεται κι αυτός μαζί σου. Άσε στο κατούρημα, εκείνο το ‘ακόμα;;; ακόμα;;;’ εντάξει απλά σού κόβεται, ευχαριστήθηκες τώρα;

Ο ντόκτορ Μπομπ από την Ατλάντα που λέει να μην εμβολιαστούμε έχει δίκιο;

Βουνό. Ο δόκτορ Μπομπ από την Ατλάντα λέει αλήθειες που πονάνε. Μαζί με την γραμματέα του μις Μάνιπενι, εργάζεται άοκνα για να φανερώσει στην Ανθρωπότητα τη Μεγάλη Αλήθεια για τα Σκοτεινά Συμφέροντα των Εβραιομασόνων.

Το εργαστήριο του βρίσκεται σε έναν αχερώνα δυτικά της Ατλάντας. Εκεί με εφόδια την Επιστημονική Γνώση Και Την Πίστη σε Κάτι Ανώτερο, πολεμάει την παγκόσμια συνωμοσία υπέρ του εμβολιασμού.

Τα αποκαλυπτικά άρθρα του δόκτορ Μπομπ δείτε τα πριν τα κατεβάσουν. Και καλό είναι παιδιά να τα διακινούμε μόνο μέσω μέσεντζερ ο νοών νοείτω. Περισσότερα στο doctorbobrevealsthetruth.com όπου θα βρείτε και είδη υγιεινής σε προσιτές τιμές.

Θα γίνει παιδομάζωμα τελικά;

Εντάξει αυτό κακώς διέρρευσε από τώρα αλλά ναι, είναι γεγονός. Όλα τα παιδάκια που βγαίνουν θετικά στα τεστ θα τα παίρνουν έτσι όπως είναι με τα λέπια, να τα κάνουν γενίτσαρους.

Θα ανακοινωθούν άμεσα τα σημεία παράδοσης- παραλαβής των παιδιών. Από εκεί με σύγχρονα, κλιματιζόμενα πούλμαν και ξεναγό που μιλάει ελληνικά, οι μικροί μας φίλοι θα μεταφερθούν σε άγνωστο σημείο της δυτικής Ανατολίας, απ’ όπου και θα ξεκινήσει η όμορφη αυτή περιπέτεια. Όλα τους θα παραμείνουν εκεί μέχρι την ενηλικίωση τους και μεγάλα πλέον θα τα γυρίσουν πίσω για να μας σφάξουν.

Είναι λίγο σκληρό το μέτρο για τους γονείς όσο να πεις παιδί σου είναι το πονάς, εδώ γατί χάνεις που λέει ο λόγος. Δε βαριέσαι άμα είσαι νέος θα κάνεις κι άλλα, υγεία να υπάρχει προπαντός.

Είναι η ασπρομάλλα κυρία με την ελληνική σημαία στην κατάληψη του σχολείου η νέα Μπουμπουλίνα;

Υπερβολές, περισσότερο θα λέγαμε μια γυναίκα της διπλανής πόρτας που έκανε την υπέρβαση. Μια ηρωίδα της καθημερινότητας δηλαδή. Εξάλλου ηρωισμός είναι η αυτοθυσία του κοινού ανθρώπου μπροστά στην επιδίωξη ενός υπέρτερου σκοπού λέει η βικιπαιδεία. Με αυτή την έννοια ναι, πρόκειται για μια αγωνίστρια που η αρχόντισσα των Σπετσών θα την καμαρώνει από Εκεί Ψηλά.

Είναι εμποτισμένες οι μπατονέτες με ειδικό υγρό που σε κάνει δουλάρα;

Όχι όλες, μερικές είναι placebo.

Τα παιδιά των αρνητών έχουν περισσότερα δικαιώματα από τα δικά σου παιδιά;

Σαφώς, το παραδέχεται η Εκκλησία μας και ο Γρηγόρης Πετράκος. Τα παιδιά των αρνητών μπορούν να κολλήσουν και να μεταδώσουν τον ιό σε όποιον γουστάρουν χωρίς να δίνουν λογαριασμό. Να κολλήσουν τον συμμαθητή τους που είναι μαλάκας και τηρεί τα μέτρα προστασίας, τον δάσκαλο που είναι εκτεθειμένος στην αμορφωσιά και τη χυδαιότητα του κάθε γονιού, την καθαρίστρια, τον επιστάτη, όποιον τραβάει η ψυχούλα τους. Και πολύ καλά κάνουν οι γονείς τους και τα μεγαλώνουν έτσι, διότι στην τελική ποιος θέλει παιδί με λέπια;

Εσείς κυρία που γράφετε αυτές τις μαλακίες θα εμβολιαστείτε;

Άσε με μένα εγώ την πάτησα. Έκανα την πρώτη δόση κι έκτοτε ο Μπιλ Γκέιτς με πάει γ@μιώντας. Πήγα χτες στο περίπτερο ζακέτα να πάρεις μου λέει. Το βράδυ πάλι τα ίδια, εσώρουχο άλλαξες μού κάνει θες να πάθεις ατύχημα και να σε βρουν με βρώμικο βρακί; Έφαγες, όλο αηδίες τρως κακώς τις μαγείρεψα τις μπάμιες, να σε δω τώρα που θα γυρίσει ο πατέρας σου. Μου έχει κάνει τη ζωή κόλαση, απορώ αυτός ο άνθρωπος δικούς του δεν έχει να τον νοιαστούν;

Αυτά είναι ορισμένα επιστημονικά επιχειρήματα τα οποία συνηγορούν στην άποψη ότι ο εμβολιασμός κατά του κορονοϊού είναι χειρότερος και από το 666. Για περισσότερες πληροφορίες doctorbobrevealsthetruth.com αυτή την εβδομάδα σούπερ προσφορά σετ οδοντόκρεμα+οδοντικό νήμα -50%.

Έλενα Ακρίτα

akrita_emvoliazomenos.png
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,875 μηνύματα.
Θα μπορούσε να οφείλεται και σε αυτό:

View attachment 79988


View attachment 79989
Kι όμως έχουμε λιγότερους νεκρούς ανά εκατομμύριο πληθυσμού. Συνεχίζουμε να είμαστε 33οι στην Ευρώπη. Πάντως η Ουκρανία θα πρέπει να ειναι η μόνη χώρα που έχει περισσότερους νεκρους από τους διασωληνωμένους της... 177 διασωληνωμένοι και 231 νεκροί σήμερα :P
1619381805376.png


1619381877057.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το πήρατε χαμπάρι αλλά η κυβέρνηση έκοψε τις επισκέψεις σε ιδιώτες ιατρούς εκτός νομού την Μεγάλη Εβδομάδα. Ο μόνος τρόπος είναι πιστοποιητικά από δημόσια δομή!!!


Έπρεπε να επιτρέψουν τις μετακινήσεις στο Πάσχα με PCR ή πιστοποιητικό εμβολιασμού. Το να απαγορεύεται και να ανοίγουν όλα μια εβδομάδα μετά δεν εχει νόημα. Όπως το πάνε πάμε για λουκέτο αρχές Αυγούστου.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,284 μηνύματα.
Όταν κάποιος πεθαίνει συνήθως αυξάνονται οι θάνατοι και μειώνονται οι διασωληνομενοι 😊.... τουλαχιστον έτσι λένε τα μαθηματικά
Οχι αυτο δεν συμβαίνει πουθενα ολες οι χωρες εχουν 9-10 φορες περισσότερους διασωληνομενους απο νεκρούς.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,875 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top