• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,551 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
61.500 εμβολιασμοί σήμερα.
1619462628777.png
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

άνοιξε η πλατφόρμα για 30-39
οι 30-44 με astrazeneca
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Για τους 30-39 τα ραντεβού δεν είναι προκαθορισμένα. Όσοι είχαμε άυλη συνταγογράφηση μας ήρθε sms. Tα ραντεβου κοκκίνιζαν σε χρόνο ρεκορ. Γι' αυτό δηλώστε άμεσα.

Δεν έχει όλα τα κέντρα διαθέσιμα. Εμφανίζονται μόνο τα AstraZeneca κέντρα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Μα ο γενικός πληθυσμός δεν είναι τελευταίος?
Τώρα είμαστε σε ευπαθείς ομάδες 18-49 νομίζω
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Για τους 30-39 τα ραντεβού δεν είναι προκαθορισμένα. Όσοι είχαμε άυλη συνταγογράφηση μας ήρθε sms. Tα ραντεβου κοκκίνιζαν σε χρόνο ρεκορ. Γι' αυτό δηλώστε άμεσα.

Δεν έχει όλα τα κέντρα διαθέσιμα. Εμφανίζονται μόνο τα AstraZeneca κέντρα.
Πόσο άμεσα να δηλώσουμε; Έχουμε την ίδια πρόσβαση με τους φαρμακοποιούς μας;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Μα ο γενικός πληθυσμός δεν είναι τελευταίος?
Τώρα είμαστε σε ευπαθείς ομάδες 18-49 νομίζω
έχεις μείνει πίσω, τώρα οι 50αρηδες κάνουν εμβόλιο, άυριο ανοίγει η πλάτφορμα με τα ραντεβού για τους 30-39 με astrazeneka και σύντομα θα κλείσουν και οι 40-49
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αν και έχω άυλη δεν μου ήρθε sms
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
1619469645371.png

1619469767472.png


Βρε παιδια στο 7(β) δεν ειμαστε τωρα ? Δηλαδη εχουμε φτασει στη κατηγορια 9 @akikos ?
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Αν και έχω άυλη δεν μου ήρθε sms

Πας εδώ και δηλώνεις. Εμένα ήρθε κανονικά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 80089
View attachment 80092

Βρε παιδια στο 7(β) δεν ειμαστε τωρα ? Δηλαδη εχουμε φτασει στη κατηγορια 9 @akikos ?
Το 30-39 είναι από τα AstraZeneca που σνόμπαραν οι μεγαλύτεροι. Δεν ήταν στο προγραμματισμό.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.

Θα συμφωνησω .....πως γινεται να περασαν τοσο ομαδες και να πηγαν στα υγιη ατομα ? ΜΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ....ερχεται και καλοκαιρι

Τοίχο ανοσίας σίγουρα δεν χτίζουμε ....ανοΗσιας σίγουρα
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Θα συμφωνησω .....πως γινεται να περασαν τοσο ομαδες και να πηγαν στα υγιη ατομα ? ΜΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ....ερχεται και καλοκαιρι
Πολίτες με υποκείμενα νοσήματα υψηλού και αυξημένου κινδύνου, εμβολιάζονται ήδη.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Για πες μας Νικ δηλαδή τι ποσοστό πιστεύεις οτι θα εμβολιαστεί μέχρι τον Αύγουστο για να το συγκρίνουμε τότε με τα δεδομένα της πρώτης Αυγούστου.
....
Ακικε, Ο θείος μου έκλεισε για 10 το βράδυ σχεδόν. Γιατί τόσο αργά; Έχει επεκταθεί το ωράριο;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Πολίτες με υποκείμενα νοσήματα υψηλού και αυξημένου κινδύνου, εμβολιάζονται ήδη.
Ακικο είναι εντελώς χαζό αυτό που κάνουν απ' την στιγμή που δεν έχουμε κάνει τοίχο ανοσίας !
Μην πω ότι οι εργαζόμενοι σε τουριστικά επαγγέλματα έπρεπε να εμβολιάζονται τώρα και όχι οι 30-39

Υπάρχουν περισσότερες ομάδες πριν τους 30-39 !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

61.500 εμβολιασμοί σήμερα.
View attachment 80080
Με τέτοιους εμβολιασμούς τζουστ μόνο τοίχο ανοσίας δεν έχεις .......ενώ φτάνουμε κοντά στο τέλος της λίστας με τις προταιρεοτητες

70-80% με δύο δόσεις έτσι στην τύχη χωρίς υπολογισμούς
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top