• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Χαίρομαι πάντως που συμφωνώ με "όλους" τους γιατρούς του φόρουμ που είναι υπέρ του άστρα.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ήξερα ότι όλοι όσοι είναι υπέρ όλων των εμβολίων είναι κομματοσκυλα. Τι μαθαίνει κανείς.
Πολύ κουτοπόνηρες και δυϊστικές οι τακτικές σου φίλε. Με το παραπάνω υπονοείς ότι όσοι διατηρούν τις επιφυλάξεις τους και θέλουν να εμβολιστούν με κάποιο άλλο εμβόλιο είναι αντιεμβολιαστές.
Γενικά τώρα αυτό, αλλά πόσο ωραία θα ήταν να μην επιτρέπουν τα φόρουμ την είσοδο σε όσους έρχονται για κομματική σπέκουλα...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Πολύ κουτοπόνηρες και δυϊστικές οι τακτικές σου φίλε. Με το παραπάνω υπονοείς ότι όσοι διατηρούν τις επιφυλάξεις τους και θέλουν να εμβολιστούν με κάποιο άλλο εμβόλιο είναι αντιεμβολιαστές.
Γενικά τώρα αυτό, αλλά πόσο ωραία θα ήταν να μην επιτρέπουν τα φόρουμ την είσοδο σε όσους έρχονται για κομματική σπέκουλα...
Εσύ συμφωνείς με τον Αλ6 που μίλησε για ξεστοκαρισμα; Η με την τελευταία ανακοίνωση του ΕΜΑ;
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ συμφωνείς με τον Αλ6 που μίλησε για ξεστοκαρισμα; Η με την τελευταία ανακοίνωση του ΕΜΑ;
Ποιος τον χέζει τον Αλέξη... Εγω δεν θέλω να στοχοποιούνται άτομα και να τους αποδίδονται ταμπέλες επειδή απλά προτιμούν να κάνουν ένα άλλο εμβόλιο!
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Ποιος τον χέζει τον Αλέξη... Εγω δεν θέλω να στοχοποιούνται άτομα και να τους αποδίδονται ταμπέλες επειδή απλά προτιμούν να κάνουν ένα άλλο εμβόλιο!
Ωραία τότε. Ξαναδιάβασε το μήνυμά μου και το πώς διατυπωθηκε. Τώρα, το ποιος στοχοποιεί ποιον και του κολλάει κομματικές ρετσινιες συνεχως θα το κρίνουν οι αναγνώστες.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
@Himela εισαι στις ηλικιακες ομαδες που μπορουν να κανουν το αστρα;
Ναι αυτή τη στιγμή μόνο άστρα κάνουν οι 40-44. Είπαν όμως οτι αρχές Μαϊου θα πουν πότε θα μπορούν να κάνουν και τα υπόλοιπα και είπαν οτι τέλη ιουνίου όλοι θα μπορούν να κάνουν όλα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Ναι αυτή τη στιγμή μόνο άστρα κάνουν οι 40-44. Είπαν όμως οτι αρχές Μαϊου θα πουν πότε θα μπορούν να κάνουν και τα υπόλοιπα και είπαν οτι τέλη ιουνίου όλοι θα μπορούν να κάνουν όλα.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Τη γυναίκα σου και την αδελφή σου τις προτρέπεις να κάνουν κι αυτές το άστρα;
στο Η.Β δέν έκαναν όλοι κυρίως astra?
Ο κίνδυνος για θρόμβωση από άλλες αιτίες ή από το να περάσεις covid είναι μεγαλύτερος απ όσο ξέρω από το να κάνουν το εμβόλιο της astra. οπότε ναι λογικά σκεπτόμενος θα τις έλεγα να το κάνουν.

Η τακτική δεν κάνω της astra-επιλέγω εμβόλιο δείχνει παρτακισμό και ευκολοπιστία σε ιντερνετική σαβούρα.(Ελληναρίαση)
επίσης όσοι κάνουν της astra και βλέπουν του άλλους να το αποφεύγουν νοιώθουν λίγο όπως το αγαπημένο emoticon της averkinas :whatever:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
Ωραία τότε. Ξαναδιάβασε το μήνυμά μου και το πώς διατυπωθηκε. Τώρα, το ποιος στοχοποιεί ποιον και του κολλάει κομματικές ρετσινιες συνεχως θα το κρίνουν οι αναγνώστες.
Βασικά δε με νοιάζει να με πει κάποιος το οτιδήποτε ενώ ξέρω οτι δεν είμαι. Και χαζή μπορείς να με πεις, στο πάτωμα θα πέσει γιατί δεν θεωρώ τον εαυτό μου χαζό. Από κει και πέρα καταλαβαίνω τη λογική οτι όσο πιο γρήγορα κάνουμε όλοι εμβόλιο τόσο πιο γρήγορα θα γλιτώσουμε από όλο αυτό, αλλά νομίζω οτι είναι λογικές οι επιφυλάξεις μου και η λογική μου, ιδίως όταν το pfizer - moderna έχει 3-4 εβδομάδες από πρώτη ως δεύτερη δόση ενώ το αστρα 90 μέρες. Μία η άλλη θα μου βγει, όπως εξήγησα, και θα νιώθω και πιο ασφαλής όσο γίνεται. Τώρα αν νιώθεις καλύτερα με τον εαυτό σου να μου αποδίδεις ταμπέλες, be my guest. Εγώ δε σε είπα κομματόσκυλο ή οτιδήποτε, σού εξηγώ τη λογική μου για να την καταλάβεις.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.
στο Η.Β δέν έκαναν όλοι κυρίως astra?
Ο κίνδυνος για θρόμβωση από άλλες αιτίες ή από το να περάσεις covid είναι μεγαλύτερος απ όσο ξέρω από το να κάνουν το εμβόλιο της astra. οπότε ναι λογικά σκεπτόμενος θα τις έλεγα να το κάνουν.

Η τακτική δεν κάνω της astra-επιλέγω εμβόλιο δείχνει παρτακισμό και ευκολοπιστία σε ιντερνετική σαβούρα.(Ελληναρίαση)
επίσης όσοι κάνουν της astra και βλέπουν του άλλους να το αποφεύγουν νοιώθουν λίγο όπως το αγαπημένο emoticon της averkinas :whatever:
Η τακτικη επαναλαμβανω ότι λεει ο κουλης ,κομματικοποιω τα εμβολια επειδη το πανηλιθιο πηρε τοσες δοσεις που θα του μεινουν στο ραφι και η τακτικη βαφτιζω τον καθενα που δεν γουσταρω αντεμβολιαστη επειδη σαν προβατο δεν θελει να κανει ενα εμβολιο που αποδεδειγμενα προκαλει θρομβωσεις και ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 60,ξερεις πως λεγεται;

Δεν θες να μαθεις,αλλα το επιασες.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
στο Η.Β δέν έκαναν όλοι κυρίως astra?
Ο κίνδυνος για θρόμβωση από άλλες αιτίες ή από το να περάσεις covid είναι μεγαλύτερος απ όσο ξέρω από το να κάνουν το εμβόλιο της astra. οπότε ναι λογικά σκεπτόμενος θα τις έλεγα να το κάνουν.

Η τακτική δεν κάνω της astra-επιλέγω εμβόλιο δείχνει παρτακισμό και ευκολοπιστία σε ιντερνετική σαβούρα.(Ελληναρίαση)
επίσης όσοι κάνουν της astra και βλέπουν του άλλους να το αποφεύγουν νοιώθουν λίγο όπως το αγαπημένο emoticon της averkinas :whatever:
Δε διαφωνώ σε αυτά που λες. Αν ήμουν άντρας θα το εκανα την πρώτη μέρα. και ξέρω όσα λες, οτι άλλες αιτίες προκαλούν θρομβώσεις κλπ ΑΛΛΑ εγώ νιώθω πιο καλά να μην το κάνω. Εξάλλου ήδη μέχρι Ιούνιο έχουν κλειστεί όλα, οπότε αν το κάνω Ιούνιο με δεύτερη δόση Σεπτέμβριο, προτιμώ να κάνω Ιούνιο κάποιο άλλο με δεύτερη δόση Ιούλιο.

Δε νομίζω οτι οι αληθινές περιπτώσεις θρομβώσεων έχει σχέση με ιντερνετική σαβούρα. Δεν ακούω το πρώτο θέμα και το σκαι, βλέπω σε άλλες χώρες τί λένε.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,260 μηνύματα.
Δεν ήξερα ότι όλοι όσοι είναι υπέρ όλων των εμβολίων είναι κομματοσκυλα. Τι μαθαίνει κανείς.
Φιλε δεν λεμε αυτο. Λεμε οτι κρινεις οποιον δεν θελει να κανει το AstraZeneca,ελευθερη οικονομία εχουμε αρα ο καθενας κανει αυτο που θελει και δεν τον φοβιζει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Φιλε δεν λεμε αυτο. Λεμε οτι κρινεις οποιον δεν θελει να κανει το AstraZeneca,ελευθερη οικονομία εχουμε αρα ο καθενας κανει αυτο που θελει και δεν τον φοβιζει.
Βρε να κάνει οποίο θέλει. Έτσι κι αλλιώς 240 χιλιάδες ραντεβού έκλεισαν σε λίγο χρονικό διάστημα. Για τα "μπακατελες", την συνεχή επιθετικότητα, το φλεημιν, τις κομματικές ταμπέλες κ τα συναφή λέμε...
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εγω που κάνω κάθε φορά εμβόλια για τις κλινικές μου πρώτη φορά έχω ασχοληθεί με το τι παρενέργειες έχουν τα εμβόλια τώρα στην πανδημία ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Οι ψέκες είναι αριστερά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Η Βρετανία όπως όλα δείχνουν δεν πρόκειται να μας βάλει στη πράσινη λίστα της. Η κυβέρνηση πάρα τις τελευταίες να ξεστοκάρει τα AstraZeneca απέτυχε.

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Εκτος απο την επιτυχια των 40-44ρηδων που εβαλαν γυαλια σε πολλους και πολλες, πολυ καλα πανε και οι μεγαλυτεροι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μα αστρα δεν θα εκανα ουτε εγω,και μαλιστα θα το κανω αργοτερα .Νομιζω ο καθενας κανει οτι θελει παιδια.Και αυτο δεν σε κανει αντιεμβολιαστη,αντιεμβολιαστης ειναι ο κατα ολων των εμβολιων συνολικα / συλλήβδην που λεμε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top