• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Nταξει παιδια,ολα καλα!

Με εβαλαν και ενα τεταρτο νωριτερα μεσα, μια χαρα ολα.
Αντε,,,εβγαλα και μια φωτο μου να σας τη δειξω να δειτε οτι ολα ειναι ΟΚ.





Α δεν άλλαξες πολύ. Το μαλλί λίγο σκούρηνε μόνο. Μια χαρά. :P

Ερώτηση προς αυτούς που έχουν βρει moderna: Τα moderna γίνονται και σε κέντρα υγείας ή μόνο σε νοσοκομεία; Αν θέλετε μού λέτε σε πμ σε ποιο το κάνατε εσείς ή συγγενής σας (νομίζω ο @Volkswagen Fan είχε πει οτι το έκανε ο πατέρας του; ). Την ώρα που κλείνεται το εμβόλιο υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο κόλπο για να βρω moderna; :thanku:
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,824 μηνύματα.
ιδιαίτερο κόλπο για να βρω moderna;
για το εμβόλιο moderna οι 2 δόσεις απέχουν μεταξύ τους 28 μέρες ένω της pfizer απέχουν 21 μέρες, άλλα είναι λίγες οι δόσεις της moderna και πρέπει να είσαι αρκετή τυχερή
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Α δεν άλλαξες πολύ. Το μαλλί λίγο σκούρηνε μόνο. Μια χαρά. :P

Ερώτηση προς αυτούς που έχουν βρει moderna: Τα moderna γίνονται και σε κέντρα υγείας ή μόνο σε νοσοκομεία; Αν θέλετε μού λέτε σε πμ σε ποιο το κάνατε εσείς ή συγγενής σας (νομίζω ο @Volkswagen Fan είχε πει οτι το έκανε ο πατέρας του; ). Την ώρα που κλείνεται το εμβόλιο υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο κόλπο για να βρω moderna; :thanku:
Ναι Himela ο πατέρας μου έκανε το Σάββατο 1η δόση Moderna, ειχε 2 μερες πονο στο χερι και στην μεση ενω ακομα εχει μια μικρη κοκκινίλα στο μερος που εκανε την ένεση. Αν θες να βρεις Moderna ο πατέρας μου και 2 γνωστοι μας βρηκαν στο Mega Vaccination Center στο Μαρουσι, εκει κανουν Moderna σε μεγαλο ποσοστο. Τα εμβολια Moderna και Pfizer δεν γίνονται σε ΙΚΑ αλλα μονο σε Mega Vaccinations Centers και σε μερικα νοσοκομεια καθως θελουν ειδικα ψυγεια ωστε να συντηριθουν πραγμα που δεν υπαρχει σε ΙΚΑ. Σε ΙΚΑ ειναι μονο με Astra.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κι εγώ για το Μέγα Εμβολιαστικό Κέντρο "Προμηθέας" στο Μαρούσι ξέρω ότι κάνουν Moderna, με Άυλη Συνταγογράφηση αυτό είχε βγάλει ως προτεινόμενο στον μπαμπά μου.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Τυχεροι οσοι ειστε Αθηνα,εστω και αργα μπορειτε να το κανετε.Στο νομο μου δεν κανουν μοντερνα καθολου.:no:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Ευχαριστώ όλους. Άντε να δούμε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Γιατί Moderna και όχι Φάιζερ; Τι έχετε δει και το προτιμάτε;
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Οχι,εγω μιλησα για τις ηλικιες που εχουν πλεον διαθεσιμα ολα τα εμβολια,απλα πιο δυσκολα σου βγαζει πφαιζερ γιατι ολοι εκει πεφτουν.Αν δεν εχει ανοιξει η ηλικια σου για πφαιζερ δεν μπορει να γινει αυτο.
Δυστυχώς χρειάστηκε να ακυρώσω τώρα ένα pfizer και δεν το βρίσκω από το λογαριασμό μου οπότε επιβεβαιώνω.

Οπότε, χαρίζεται ραντεβού pfizer σε 5 μέρες στην Αττική, βγείτε στο ψάξιμο οι ενδιαφερόμενοι. :P
 

ag97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ag97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Εγώ πάντως είτε Moderna είτε Pfizer με ένα από αυτά τα δύο μόνο θα εμβολιαστω.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Εγω θα περιμενω το κινεζικο, το SinoVac
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Ένας φίλος μου από Τουρκία που σπουδάζει Ιατρική και είναι μέσα στα νοσοκομεία εμβολιαστηκε με SinoVac. Ζει :P
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Το Sputnik V λέγεται ότι είναι εξαιρετικά αποτελεσματικό, αυτό που η γιαγιά μου μονίμως όσες φορές και να την διορθώσω θα το αποκαλέσει " το Putin ".
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top