• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Οι ΗΠΑ τελειώνουν με τον Covid.
10.000 κρούσματα 352 νεκροί, ο χαμηλότερος αριθμός από τις 27 Μαρτίου του 2020. Τον Ιανουαρίο οι ΗΠΑ ειχαν 270.000 κρούσματα και 3.500 νεκρους την ημερα.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οι ΗΠΑ τελειώνουν με τον Covid.
10.000 κρούσματα 352 νεκροί, ο χαμηλότερος αριθμός από τις 27 Μαρτίου του 2020. Τον Ιανουαρίο οι ΗΠΑ ειχαν 270.000 κρούσματα και 3.500 νεκρους την ημερα.
Με καθολου μετρα.Περιεργα πραγματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εχει εμβολιαστει το 57% με τις 2 δοσεις.
1622459742924.png
1622459703074.png

@Paragontas7000 :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Και ποια είναι η διαδικασία; δηλ. κάνοντας pcr ή antigen test, τί κάνεις για να ταξιδέψεις;
Συνήθως pcr κάνεις για να ταξιδέψεις. Πας έως 72 ώρες πριν το ταξίδι (κυρίως αεροπλάνο) σε ένα νοσοκομείο ή σε ένα διαγνωστικό κέντρο και το κάνεις. Τα αποτελέσματα τα λαμβάνεις στο μειλ και χρειάζεται οπωσδηποτε αριθμό διαβατηρίου ή ταυτότητας. Από εκεί και πέρα υπάρχουν λίστες καραντίνας που ανεβάζει κάθε χώρα. Οπότε μπορείς να κάνεις το τεστ και να χρειαστεί να μπεις καραντίνα.

Antigen test συνήθως κάνεις 1) εάν στο πει ο εργοδότης (πληρώνει το αντίτιμο), 2) εάν επιθυμείς ο ίδιος. Είναι πολύ πιο γρήγορο και φθηνό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μα το Astra ειναι καλο εμβολιο το ειπε η επιτροπη.
Αυτό ήταν εγκληματικό. Έπρεπε να είχε απαγορευθεί από κάποιες ηλικίες και κάτω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποια είναι τα σοβαρά προβλήματα; Τι πρόβλημα στο μέλλον μπορεί να δημιουργηθεί;
Δες περί αθηρωματικής πλάκας κλπ
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
δεν εχω καταλαβει καθολου πως θα μπορουμε να εκδοσουμε ψηφιακο πιστωποιητικο
θα εχει καμμια εφαρμογη για να την χρησιμοποιησουμε?
εγω παντως θα κανω τζονσον την αλλη δευτερα
ελπιζω να πανε ολα καλα
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.
δεν εχω καταλαβει καθολου πως θα μπορουμε να εκδοσουμε ψηφιακο πιστωποιητικο
θα εχει καμμια εφαρμογη για να την χρησιμοποιησουμε?
εγω παντως θα κανω τζονσον την αλλη δευτερα
ελπιζω να πανε ολα καλα
Η μητέρα μου εκτύπωσε το πιστοποιητικό εμβολιασμού για τη γιαγιά μου από τη πλατφόρμα εμβολιασμών για να μπορεί να ταξιδέψει αεροπορικώς η γιαγιά μου εντός Ελλάδας.
Τώρα βρίσκω αυτό το άρθρο στο ίντερνετ ότι από χθες μπορούμε να έχουμε το ψηφιακό πιστοποιητικό εμβολιασμού

 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Η νεα κανονικοτητα που λεμε ...χωρις πανδημιες δεν γινεται να μειωθει η κλιματικη αλλαγη:P
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
H Χιλη με εμβολιασμο 1ης δοσης 55% και 2η δοσης 42% ειναι ξανα σε κυμα μεσα σε ενα αλλο κυμα και οι θανατοι δεν θελουν να κατεβουν

View attachment 81818

Οπως τα ειχαμε πει ο εμβολιασμος δεν βοηθαει μονος του (click me)
View attachment 81819
Είναι παρα πολύ καλύτερα από όλες τις διπλανές χώρες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Covid 27 που ειναι ο αγαπημένος μου αριθμος δεν εχει??
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Είναι παρα πολύ καλύτερα από όλες τις διπλανές χώρες.
Στους εμβολιασμους ειναι πρωτοι σε κρουσματα 3η σε σχεση με τις διπλανες χωρες

Το ολο ποιντ μου ειναι οτι το εμβολιο θελει και μετρα πριν απο αυτο για να πιασει τοπο...τα μετρα θα δεις που θα ενσωματωθουν στην ζωη μας απο εδω και περα
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.
Δεν είναι εκδόσεις του iOS ρε παιδιά, ιοί είναι! Ας το πάμε με φειδώ! :lol:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Στους εμβολιασμους ειναι πρωτοι σε κρουσματα 3η σε σχεση με τις διπλανες χωρες

Το ολο ποιντ μου ειναι οτι το εμβολιο θελει και μετρα πριν απο αυτο για να πιασει τοπο...τα μετρα θα δεις που θα ενσωματωθουν στην ζωη μας απο εδω και περα
Σε νεκρούς όμως είναι τελευταίοι κι αυτό είναι το αισιόδοξο. Ότι παρά τα πολλά κρούσματα έχουν πολύ λιγότερους νεκρούς.
Ευτυχώς που έχουν εμβολιαστει αρκετά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Οτι βιβλια εχω διαβασει μεχρι στιγμης μεσα στην καραντινα ολα εχουν μεσα περιχομενο απο κλιματικη αλλαγη ....ακομα και το The Great Reset

Επισης η ΙΑΤΑ λεει οτι οι αεροπορικες εταιριες θα εχουν ανακαψη απ το 2026 και βλεπουμε
----------
@juste un instant η αγγλια και το ισραηλ που εχει λιγους θανατους γιατι δεν ειναι ελευθεροι οπως πριν αλλα ανοιγουν σταδιακα και με προσοχη ?
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Η Βρετανία έχει πολλούς Ινδούς κ το Ισραήλ είναι σε πόλεμο. επίσης είναι χώρες που εμβολιαστηκαν πολύ νωρίτερα κ δεν ξέρουν ξεκάθαρα πόσο χρονική ισχύ για ανοσια έχει ο εμβολιασμος.
Οι ΗΠΑ πάντως ανοίγουν πιο εύκολα, όχι τόσο σταδιακά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Η Βρετανία έχει πολλούς Ινδούς κ το Ισραήλ είναι σε πόλεμο. επίσης είναι χώρες που εμβολιαστηκαν πολύ νωρίτερα κ δεν ξέρουν πόσο χρονική ισχύ για ανοσια έχει ο εμβολιασμος.
Οι ΗΠΑ πάντως ανοίγουν πιο εύκολα.
Ειχα βαλει παλια το ποστ οπου το υπουργειο τουρισμου του ισραηλ προ πολεμου ελεγαν για σταδιακο ανοιγμα και με εκτιμησεις ξανα και με ελεγχομενο τουρισμο που θα ερχεται απο Ιουλιο .....για να μην χασουν την μπαλα και μπουν ξανα μεσα
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Ειχα βαλει παλια το ποστ οπου το υπουργειο τουρισμου του ισραηλ προ πολεμου ελεγαν για σταδιακο ανοιγμα και με εκτιμησεις ξανα και με ελεγχομενο τουρισμο που θα ερχεται απο Ιουλιο .....για να μην χασουν την μπαλα και μπουν ξανα μεσα
Μήπως στον πληθυσμό τους έχουν αρκετούς Παλαιστίνιους ανεμβολιαστους;
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
Covid 27 που ειναι ο αγαπημένος μου αριθμος δεν εχει??
Όχι μας τελειωσε, γιατι ως γνωστον το 27αρι οδηγει ψυχιατρειο :P
Δεν είναι εκδόσεις του iOS ρε παιδιά, ιοί είναι! Ας το πάμε με φειδώ! :lol:
Βασικα ειναι το ετος εμφανισης
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top