• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Επίσης, μάθε πρώτα πως μπορεί να αισθάνεται μια γυναίκα μετά από αποβολή και μετά μπορείς να πεις τη γνώμη σου.


Κοίταξε Νικ, παραφράζοντας τον Στάλιν,
μία αποβολή είναι προσωπική τραγωδία,
ενώ 46 αποβολές στις 3598 είναι στατιστική.

Και απολύτως απαραίτητη στατιστική ώστε να νικήσουμε αυτόν τον ιό.
Όλοι μαζί, μπορούμε. :ok:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Εχμ....προσεξε μην χαλασει το σπερμα σου...λενε οι ψεκασμενοι... :hehe:
Αντε με το καλο Πετρο.Καλα αντισωματα.
Πφαιζερ η τζονσον θα κανεις εσυ;Α..λες 1η δοση οποτε πφαιζερ.Καλυτερα,
Φτου ρε γμτ δε θα αναπαραχθώ :P
Pfizer θα κάνω. Απλά είδα ότι οι δύο δόσεις έχουν διαφορά 21 μέρες. Άρα pfizer θα είναι, όμως θα τους ζητήσω και να μου το επιβεβαιώσουν όταν πάω.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Φτου ρε γμτ δε θα αναπαραχθώ :P
Pfizer θα κάνω. Απλά είδα ότι οι δύο δόσεις έχουν διαφορά 21 μέρες. Άρα pfizer θα είναι, όμως θα τους ζητήσω και να μου το επιβεβαιώσουν όταν πάω.
Ναι ναι.Κοιτα παντως εμενα ιχνος πυρετου δεν μου εκανε οποτε δεν ξερεις καθιολου.Εγω μητε του παπά.1η και ακομα καλυτερα 2η δοση,απλα στη 2η λιγη πολυ χαλαρωτικη κουραση..αλλα τελεια σου λεω!

ΥΓ.Κοιτα μην πας κοντα σε κανεναν μαγνητη ρε..θα σε ρουφηξει...:hehe:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η νονά μου με pfizer έκανε 39 πυρετό μετά τη 2η δόση.
Ο ανιψιός μου με johnson μετά από 12 ώρες έκανε πυρετό 38.

Εγώ έκλεισα ραντεβού και το κάνω μέσα σε αυτή την εβδομάδα πρώτη δόση! Θα έχω εξοπλιστεί και με αντιπυρετικά στο σπίτι.
Κι εγώ περίπου σε τόσες ώρες έκανα ένα 38 με Johnson's αλλά μετά την παρακεταμόλη έπεσε καί οι παρενέργειες κράτησαν μόνο μια μέρα. Σήμερα έβγαλα και τό ευρωπαϊκό πιστοποιητικό! Καλή ανοσία που λένε και οι γιαγιάδες και κρινντζαρεις μέχρι το κόκαλο
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Φτου ρε γμτ δε θα αναπαραχθώ :P
Pfizer θα κάνω. Απλά είδα ότι οι δύο δόσεις έχουν διαφορά 21 μέρες. Άρα pfizer θα είναι, όμως θα τους ζητήσω και να μου το επιβεβαιώσουν όταν πάω.
πφαιζερ ειναι ...μοντερνα ειναι παραπανω..28
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Η νονά μου με pfizer έκανε 39 πυρετό μετά τη 2η δόση.
Ο ανιψιός μου με johnson μετά από 12 ώρες έκανε πυρετό 38.

Εγώ έκλεισα ραντεβού και το κάνω μέσα σε αυτή την εβδομάδα πρώτη δόση! Θα έχω εξοπλιστεί και με αντιπυρετικά στο σπίτι.

Εαν σου συμβεί οτιδήποτε σαν παρενέργεια και δε μπορείς να μπεις στο φόρουμ να το διαχειριστείς, εγω είμαι εδω να ξέρεις, λίγα πράγματα θα δοκιμάσω πάνω σε λίγο κόσμο (ban ban - κλικ μι) τίποτα σπουδαίο.

Καλό βόλι.

Εμένα, πέρα από τις 21 μέρες, μου το επιβεβαίωσε και ο φρουρός στο κέντρο, ένα ευγενέστατο τυπάκι, ότι είναι Φάιζερ, πιάσαμε κουβέντα στην είσοδο και μου λέει πας στο Τζόνσον ή στο Φάιζερ και του λέω Φάιζερ. Και μετά και η νοσοκόμα που μου το έκανε. Πιάστε κουβεντούλα, μαθαίνετε πραγματάκια.

Ετοιμαστείτε τώρα με 2η δόση να γκρινιάζω σαν στρουμφάκι στο κρεβάτι του πόνου.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Εαν σου συμβεί οτιδήποτε σαν παρενέργεια και δε μπορείς να μπεις στο φόρουμ να το διαχειριστείς, εγω είμαι εδω να ξέρεις, λίγα πράγματα θα δοκιμάσω πάνω σε λίγο κόσμο (ban ban - κλικ μι) τίποτα σπουδαίο.

Καλό βόλι.

Εμένα, πέρα από τις 21 μέρες, μου το επιβεβαίωσε και ο φρουρός στο κέντρο, ένα ευγενέστατο τυπάκι, ότι είναι Φάιζερ, πιάσαμε κουβέντα στην είσοδο και μου λέει πας στο Τζόνσον ή στο Φάιζερ και του λέω Φάιζερ. Και μετά και η νοσοκόμα που μου το έκανε. Πιάστε κουβεντούλα, μαθαίνετε πραγματάκια.

Ετοιμαστείτε τώρα με 2η δόση να γκρινιάζω σαν στρουμφάκι στο κρεβάτι του πόνου.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.

Τέλος οι όρθιοι σε μπαρ, κλαμπ και κέντρα διασκέδασης - Τσουχτερά πρόστιμα και "λουκέτo" από την πρώτη παράβαση

Νέα μέτρα για την αποφυγή του συγχρωτισμού που παρατηρείται στα κέντρα διασκέδασης και οδηγεί σε αύξηση κρουσμάτων κορονοϊού, κυρίως μεταξύ ατόμων νεαρής ηλικίας, ανακοίνωσε ο υφυπουργός Πολιτικής Προστασίας και Διαχείρισης Κρίσεων, Νίκος Χαρδαλιάς.

Σε έκτακτη ενημέρωση, μετά την "έκρηξη" με 1.797 νέα κρούσματα κορονοϊού που ανακοίνωσε ο ΕΟΔΥ την Τρίτη, ο κ. Χαρδαλιάς ανακοίνωσε ότι θα απαγορεύονται πλέον οι όρθιοι πελάτες σε εστίαση, κλαμπ, μπαρ και κέντρα διασκέδασης.


Συγκεκριμένα, "από την Πέμπτη 8 Ιουλίου όλοι οι χώροι εστίασης, τα κλαμπ, τα μπαρ και τα κέντρα διασκέδασης θα λειτουργούν αποκλειστικά με καθήμενους με τους κανόνες χωρητικότητας που έχει ορίσει το υπουργείο Ανάπτυξης ώστε να περιορίσουμε τον συγχρωτισμό για την υπερμετάδοση σε αυτούς τους χώρους", είπε ο κ. Χαρδαλιάς.

Ανακοίνωσε, επίσης, ότι όσες επιχειρήσεις ελέγχονται και διαπιστώνονται παραβάσεις θα αντιμετωπίζουν άμεση απειλή προσωρινής αναστολής δραστηριότητας από την πρώτη παράβαση και την αμέσως επόμενη ημέρα.

Τα πρόστιμα

Τσουχτερά θα είναι τα πρόστιμα για όσους επιχειρηματίες παραβιάζουν τα μέτρα.

Συγκεκριμένα:

-για τα καταστήματα κάτω των 200 τ.μ., το πρόστιμο ανέρχεται σε 2.000 ευρώ και θα γίνεται άμεση σφράγιση από την επόμενη ημέρα της παράβασης για επτά ημέρες

- για τα καταστήματα άνω 200τμ. το πρόστιμο ανέρχεται σε 5.000 ευρώ και θα γίνεται άμεση σφράγιση από την επόμενη ημέρα της παράβασης για επτά ημέρες

- σε περίπτωση υποτροπής το πρόστιμο θα είναι ενιαίο στα 10.000 ευρώ και η σφράγιση θα ξεκινάει την επόμενη ημέρα και για 15 ημέρες

- σε τυχόν τρίτη παράβαση θα αφαιρείται η άδεια.

Όπως ξεκαθάρισε ο Νίκος Χαρδαλιάς, στην ΚΥΑ που θα εκδοθεί τις επόμενες ώρες θα είναι δυνατή η επιβολή των κυρώσεων ακόμη και εκ των υστέρων και βάσει υλικού από το οποίο θα προκύπτει παράβαση. "Το μέτρο αυτό έχει στόχο να περιορίσει τη μεταδοτικότητα του ιού σε μικρότερες ηλικίες και να περάσουμε όλοι ένα πιο ασφαλές και κυρίως ένα πιο ελεύθερο καλοκαίρι", είπε ο Νίκος Χαρδαλιάς και απηύθυνε έκκληση στους πολίτες να εμβολιαστούν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/threads/Πανδημία-κορωνοϊού.180725/page-763#post-4647439

Πόσο μέσα ήμουν...
akikos επεσες μέσα ακριβώς ακόμα και το καμπανάκι που είπες επαληθεύτηκε...
___


αυτό που γίνεται τώρα στο Ισραηλ δείχνει πόσο αναξιόπιστο είναι το εμβόλιο της pfizer θυμίσουμε ότι μας λέγανε 98% αποτελεσματικότητα.. και εγώ κοροιδεύα και μου δείχνανε μελετες κοκ... τώρα τώρα σιγά θα δούμε τι αποτελεσματικότητα έχει <65% (και αν ισχύει αυτό πάλι καλό είναι)

το ρίχnουν στην μεταλλαξη Δ ... και όχι στη δράση του εμβολίου.. που κάνανε...
έχει φάει πολύ διαφήμιση γενικά τα mrna εμβόλιο ... και κατηγορούν τα άλλα με τέτοιο τρόπο που πρέπει να διδάσκεται σε σεμινάριο marketing.

Εχουμε καταντήσει να κλείνουν όλοι εμβόλιο με pfizer και καποιοι moderna και στα αλλα να πηγαίνε 3 και ο κούκος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Παιδιά ούτε ένα νεκρο δεν έχει το Ισραήλ εδώ και τόσες μέρες.

Αντίθετα στην Ρωσία είχε πάνω από 730 νεκρούς σήμερα.
1625600682124.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.

O Πετράκος σίγουρα θα κατέβει σε εκλογές.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Ναι ναι.Κοιτα παντως εμενα ιχνος πυρετου δεν μου εκανε οποτε δεν ξερεις καθιολου.Εγω μητε του παπά.1η και ακομα καλυτερα 2η δοση,απλα στη 2η λιγη πολυ χαλαρωτικη κουραση..αλλα τελεια σου λεω!

ΥΓ.Κοιτα μην πας κοντα σε κανεναν μαγνητη ρε..θα σε ρουφηξει...:hehe:
Κι εγώ περίπου σε τόσες ώρες έκανα ένα 38 με Johnson's αλλά μετά την παρακεταμόλη έπεσε καί οι παρενέργειες κράτησαν μόνο μια μέρα. Σήμερα έβγαλα και τό ευρωπαϊκό πιστοποιητικό! Καλή ανοσία που λένε και οι γιαγιάδες και κρινντζαρεις μέχρι το κόκαλο
Εκεί που πήγε ο ανιψιός μου για το johnson του είπαν ότι κατά 90% θα κάνει πυρετό και ότι κατά πάσα πιθανότητα θα φτάσει 40ρι πυρετό. Τέλος, του είπαν όχι ψάρι, αυγό ή σοκολάτα για 2 μέρες.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
.
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1625604607753.jpg
    FB_IMG_1625604607753.jpg
    84.7 KB · Εμφανίσεις: 74

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Όπως άλλωστε είθισται συνεχίζεις τις προσωπικές επιθέσεις.
Επιμένεις στην χρήση των fake news που διακινείς και την χρήση των υποθέσεων ως αυθεντιών.
Η αγωγή στο VITT πόσο χρόνο διαρκεί ;
Η αγωγή στην μυοκαρδίτιδια και η παρακολούθηση πόσο χρόνο διαρκεί ;
Γνωρίζεις αν στα εμβόλια με τεχνολογία MRNA , τι συμβαίνει με το RNA το οποίο μπορεί να μπει στον πυρήνα του dna (αντίστροφη μεταγραφή ) ; Εκεί λοιπόν τι συμβαίνει ; Δημιουργεί πρόβλημα ; Φυσικά και ναι. Δυνητικά μπορεί να σε δημιουργήσει.
Η πρωτεϊνική ακίδα δεν υπάρχει στο κυκλοφορικό για 5-6 μήνες ;



26:32-30:00

1:56:30-2:00:20
Θα σκίσω τα πτυχία μου με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα. Έφαγα τόσα χρόνια από τη ζωή μου στην βιολογία για να έρθει ένας άσχετος και να μιλήσει για πυρήνα του dna 🤔🤣 και αντίστροφη μεταγραφή. Εδώ απλά γελάμε. Μη τα γράφετε έτσι χύμα όμως γιατί εκτειθεστε.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,435 μηνύματα.
Από κείμενο στο φβ:

"Συγκεντρωτικό Mythbusting:
- Τα εμβόλια είναι πειραματικά.
Λάθος. Η τεχνολογία messenger RNA ερευνάται πλέον των 15 ετών, γι αυτό άλλωστε έχουμε breakthroughs και σε πεδία εκτός κορωνοϊού όπως η πρόσφατη ανακοίνωση για ραγδαία επιβράδυνση επιθετικών καρκίνων με χρήση mRNA τεχνολογίας
- Τα εμβόλια δεν έχουν περάσει κλινική μελέτη φάσης 3.
Λάθος. Και τα 4 εμβόλια που χρησιμοποιούμε έχουν περάσει κλινικές μελέτες φάσης 3 και έχουν δημοσιευτεί τα αποτελέσματα αυτών
- Ένας εμβολιασμένος δεν έχει να φοβάται τίποτα από έναν ανεμβολίαστο.
Λάθος. Δεν έχουν όλη ανοσολογική ανταπόκριση στο εμβόλιο. Ενώ μπορούν απλώς να είναι μεταφορείς του ιού σε πολύ ευπαθή άτομα του περιβάλλοντός τους που θα κινδυνέψουν ασχέτως της εμβολιαστικής τους κατάστασης.
- Οι νέοι έχουν σχεδόν μηδενικό κίνδυνο από τον ιό.
Λάθος. Έχουμε δεκάδες χιλιάδες νεκρούς ανήλικους και στις ηλικίες 18-30. Επίσης έχουμε εκατοντάδες χιλιάδες περιπτώσεις νεαρών ατόμων που έχουν σοβαρά προβλήματα υγείας μήνες μετά την αρνητικοποίησή τους
- Οι μεταλλάξεις είναι πιο ήπιες γιατί συμβαίνουν "σχεδιασμένα" για να μη σκοτώνει ο ιός των ξενιστή του και άρα να συνεχίσει να υπάρχει.
Λάθος. Οι μεταλλάξεις είναι αποτελέσματα ελαττωματικής αντιγραφής του γονιδιώματος κατά τη μετάδοση. Είναι εντελώς τυχαίες.
- Υπάρχει ψήφισμα του Συμβουλίου της Ευρώπης που απαγορεύει τον υποχρεωτικό εμβολιασμό.
Λάθος. Το Συμβούλιο της Ευρώπης δεν είναι νομοθετικό σώμα, καθότι μη εκλεγμένο. Τα ψηφίσματά του έχουν μηδενική νομική βαρύτητα.
- Η πανδημία θα τελειώσει αν δεν έχουμε θανάτους όσα κρούσματα και να έχουμε.
Λάθος. Δεν ορίζεται έτσι η πανδημία. Αν έχουμε κρούσματα άρα και μετάδοση έχουμε πανδήμια και όλες τις συνέπειές της καθώς ανά πάσα στιγμή μπορεί να προκύψει τυχαία μια μετάλλαξη που θα αχρηστεύει τυχόν φάρμακα, θεραπευτικά πρωτόκολλα και ανοσολογικές άμυνες. Οι πανδημίες τελειώνουν όταν μηδενίζονται τα κρούσματα και παραμένουν μηδενικά.
- Ο ιός δεν μεταδίδεται σε εξωτερικό χώρο.
Λάθος. Ο ιός μεταδίδεται με σταγονίδια που επιβιώνουν όταν επικρατεί συνωστισμός σε εξωτερικό χώρο.
- Ο ιός δε μεταδίδεται χωρίς φυσική παρουσία ενός φορέα του με έναν μη φορέα σε εσωτερικό χώρο.
Λάθος. Ο ιός μεταδίδεται και με αεροζόλ. Σε κλειστούς μη αεριζόμενους επαρκώς χώρους μπορεί να συγκεντρωθεί ιικό φορτίο υπεραρκετό να προκαλέσει μετάδοση ακόμα και αν ο αρχικός φορέας έχει αποχωρήσει από το χώρο πριν να εισέρθει σε αυτόν ο νέος ξενιστής.
- Κάποια στιγμή μετά από μήνες και ο εμβολιασμένος επιστρέφει στην ανοσολογική κατάσταση του ανεμβολίαστου.
Λάθος. Ακόμα και αν εξαφανιστούν όλα τα αντισώματα, το εμβόλιο παρέχει μερικώς μόνιμη προστασία λόγω κυτταρικής μνήμης. Ποτέ ένας εμβολιασμένος δε θα φτάσει να γίνει το ίδιο απροστάτευτος με έναν ανεμβολίαστο όσο χρόνος και να περάσει.
Και τέλος:
- Κάποια στιγμή θα μάθουμε να ζούμε με τον ιό.
Λάθος. Ήδη έχουμε μάθει να ζούμε με τον ιό. Έτσι θα ζούμε πάνω-κάτω όσο αυτός υπάρχει."
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Θα σκίσω τα πτυχία μου με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα. Έφαγα τόσα χρόνια από τη ζωή μου στην βιολογία για να έρθει ένας άσχετος και να μιλήσει για πυρήνα του dna 🤔🤣 και αντίστροφη μεταγραφή. Εδώ απλά γελάμε. Μη τα γράφετε έτσι χύμα όμως γιατί εκτειθεστε.
Και οχι μονο αυτο νελιελ μου αλλα εμεις γραφουμε φεηκ! :hehe:
Ακριβως αυτο λεω τοσο καιρο.ΟΚ δεν θες να εμβολιαστεις,δικαιωμα σου, στη γωνιτσα σου για να μην κολλησεις και κανεναν και παρακολουθα.Οχι ομως γμτ να προσπαθιυν να πεισουν με παραμυθια της χαλιμας οτι ειναι και σωστοι και οτι ολοι εμεις ειμαστε οι τρελλοι,δηλαδη αυτο ειναι που ΕΞΟΡΓΙΖΕΙ και ολοι τα βαζουμε μαζι τους,δηλαδη καπου πλεον γινεται εγκληματικο ολο αυτο.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα σκίσω τα πτυχία μου με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα. Έφαγα τόσα χρόνια από τη ζωή μου στην βιολογία για να έρθει ένας άσχετος και να μιλήσει για πυρήνα του dna 🤔🤣 και αντίστροφη μεταγραφή. Εδώ απλά γελάμε. Μη τα γράφετε έτσι χύμα όμως γιατί εκτειθεστε.
Νελη είναι τραγική η κατάσταση στην Ελλάδα. Ο αντιεμβολιασμος έχει αποκτήσει βάσεις και κάνουν και τους έξυπνους και ακούγονται εξίσου χαζοί με τους μπαρμπες στα οικογενειακά τραπέζια αλλά διαχωρίζουν τον εαυτό τους από αυτούς.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top