• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
1631379031310.png
1631379137844.png
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,468 μηνύματα.

50GB, προβλέπω από αύριο πανικό στα εμβολιαστικά κέντρα, θα σπεύσουν όλοι σαν τρελοί να εμβολιαστούν!
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.

50GB, προβλέπω από αύριο πανικό στα εμβολιαστικά κέντρα, θα σπεύσουν όλοι σαν τρελοί να εμβολιαστούν!
...
Edit
Σορυ, τώρα είδα ότι αφορά τους εφήβους.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Και πώς το γνωρίζει αυτό; έκανε παραγγελία στον θάνατο;
Οταν βλέπουμε πλήρως εμβολιασμένους να αποχαιρετούν τον μάταιο αυτόν κόσμο λόγω επιμόλυνσης τους στον Ιό.

Οπότε, μόνο εικασίες βλέπω εδώ και παρά το γεγονός αυτό, ο Βασίλης σπεύδει να χειροκροτήσει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

50GB, προβλέπω από αύριο πανικό στα εμβολιαστικά κέντρα, θα σπεύσουν όλοι σαν τρελοί να εμβολιαστούν!
Χριστέ μου, πόση γελοιότητα πια? Σε λίγο θα πει: όσοι εμβολιαστούν θα έχουν +3.000 μόρια στις πανελλήνιες...
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,468 μηνύματα.
Χριστέ μου, πόση γελοιότητα πια? Σε λίγο θα πει: όσοι εμβολιαστούν θα έχουν +3.000 μόρια στις πανελλήνιες...
Είναι απίστευτα γελοίο. Εγώ εμβολιάστηκα και είμαι υπέρ του εμβολίου, αλλά αυτό το πράγμα που ακούω είναι αδιανόητο. 50GB; Απορία το έχω, ποιος από το επιτελείο το σκέφτηκε, το είπε και οι υπόλοιποι συμφώνησαν και το βρήκαν καλή ιδέα...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Για να δούμε βέβαια πόσο θα αυξηθούν οι εμβολιασμοί στους εφήβους. Περίεργος είμαι. Πολλά πράγματα κρίνονται εκ του αποτελέσματος.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,468 μηνύματα.
Για να δούμε βέβαια πόσο θα αυξηθούν οι εμβολιασμοί στους εφήβους. Περίεργος είμαι. Πολλά πράγματα κρίνονται εκ του αποτελέσματος.
Θα το δούμε, θα κάνω γκάλοπ από Δευτέρα να δω τι λένε οι συνομήλικοι
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Χριστέ μου, πόση γελοιότητα πια? Σε λίγο θα πει: όσοι εμβολιαστούν θα έχουν +3.000 μόρια στις πανελλήνιες...

αυτό περιμένουμε κοπελιά!!! γιατί νομίζεις ήμαστε εδώ? την ανακοίνωση περιμένουμε να διαβάσουμε!! :happy:
 

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

50GB, προβλέπω από αύριο πανικό στα εμβολιαστικά κέντρα, θα σπεύσουν όλοι σαν τρελοί να εμβολιαστούν!
Μεγάλη προσφορά! Με δύο πίτσες, δώρο ένα μεγάλο μπουκάλι αναψυκτικού!
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Τι θα προτείνατε εσεις για να εμβολιαστούν; Ακούω προτάσεις. Γιατί η κριτική είναι ευπρόσδεκτη. Πάσχουμε όμως από προτάσεις.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,911 μηνύματα.
Διήμερα τον χειμώνα για σκι στο Μπάνσκο και τα καλοκαίρια στη Μύκονο. Κλασική συνταγή ΔΑΠ.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,087 μηνύματα.
Πετυχεσιά τα κίνητρα προς τους νέους γενικά.
Από τα 150eu στα 50gb, λογικά άμα δεν πάει καλά κι αυτό θα δώσει μια 50αδα rizla γαλάζια ξέρωγω.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Τι θα προτείνατε εσεις για να εμβολιαστούν; Ακούω προτάσεις. Γιατί η κριτική είναι ευπρόσδεκτη. Πάσχουμε όμως από προτάσεις.

πφφφ...κοίτα αν έλεγε η κεραμέως αυτό που είπε η νεφέλη δλδ

όσοι εμβολιαστούν θα έχουν +3.000 μόρια στις πανελλήνιες


τι-περιμένεις-να-κάνουν-οι-περισσότεροι? :)

δεν ξέρουν να το παίζουν σωστά εκεί στο υπουργείο...λύσεις υπάρχουν.

θα πεί ο άλλος.. "να το κάνω...τι μου δίνεις?" και θα πρέπει να απαντήσει
η κεραμέως..."ελα να το διαπραγματευτούμε..."

:happy::happy::happy:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Διήμερα τον χειμώνα για σκι στο Μπάνσκο και τα καλοκαίρια στη Μύκονο. Κλασική συνταγή ΔΑΠ.
Εχουμε πανδημία και προτείνεις χειμωνιάτικες εκδρομές; :P

πφφφ...κοίτα αν έλεγε η κεραμέως αυτό που είπε η νεφέλη δλδ

όσοι εμβολιαστούν θα έχουν +3.000 μόρια στις πανελλήνιες
:hypno:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top