• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,575 μηνύματα.
Εντάξει το τρολ έχει και τα όρια του όμως. Ή θα μιλήσουμε σοβαρά ή μην απαντάς.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Συμπεριλαμβάνεις τον εαυτό σου; :P
Εγω εκανα το εμβολιο και τελος, προσεχω αλλα μεχρι εκει. Ουτε καθομαι να δω αν η Ρωσια ειχε 998 η 999 νεκρούς ουτε αν η τριτοκοσμικη Αφρική εχει 50 χιλιαδες η 55 χιλιαδες κρούσματα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,767 μηνύματα.
Εγω εκανα το εμβολιο και τελος, προσεχω αλλα μεχρι εκει. Ουτε καθομαι να δω αν η Ρωσια ειχε 998 η 999 νεκρούς ουτε αν η τριτοκοσμικη Αφρική εχει 50 χιλιαδες η 55 χιλιαδες κρούσματα.
Για την ανεμβολίαστη Ρωσία πρώτος το προέβλεψα. Και δεν είναι μόνο 1002 νεκροί την ημέρα. Είναι πολλοί περισσότεροι γιατί αυτά λέει η κυβέρνηση αλλά η ρωσική στατιστική υπηρεσία κάνει λόγο για διπλάσιους νεκρούς.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,914 μηνύματα.
Sorry guys, αλλά εγώ ετοιμάζομαι μετά από ούτε κι εγώ θυμάμαι πόσον καιρό να βγω σε μπαροκλαμπάκι. Με όλα τα πρωτόκολλα να τηρούνται βέβαια (εμβολιασμένοι μόνο μέσα). Πιο πριν ήμουν σινεμά, είδα το Dune (να το δείτε, μπάι δε γουέι). Η ζωή συνεχίζεται. Και παραμένει όμορφη! <3
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Sorry guys, αλλά εγώ ετοιμάζομαι μετά από ούτε κι εγώ θυμάμαι πόσον καιρό να βγω σε μπαροκλαμπάκι. Με όλα τα πρωτόκολλα να τηρούνται βέβαια (εμβολιασμένοι μόνο μέσα). Πιο πριν ήμουν σινεμά, είδα το Dune (να το δείτε, μπάι δε γουέι). Η ζωή συνεχίζεται. Και παραμένει όμορφη! <3
Καλη διασκέδαση εύχομαι!! Καλα να περάσεις!!
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,914 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,767 μηνύματα.
Sorry guys, αλλά εγώ ετοιμάζομαι μετά από ούτε κι εγώ θυμάμαι πόσον καιρό να βγω σε μπαροκλαμπάκι. Με όλα τα πρωτόκολλα να τηρούνται βέβαια (εμβολιασμένοι μόνο μέσα). Πιο πριν ήμουν σινεμά, είδα το Dune (να το δείτε, μπάι δε γουέι). Η ζωή συνεχίζεται. Και παραμένει όμορφη! <3
Τουλάχιστον εσύ ξέρεις οτι εμβολιάστηκαν οι γονείς σου. Εχεις αποδείξει οτι πραγματικά νοιάζεσαι για αυτούς. Αλλωστε ενδιαφέρθηκες για την τρίτη τους δόση.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,914 μηνύματα.
Τουλάχιστον εσύ ξέρεις οτι εμβολιάστηκαν οι γονείς σου.
Και τι θες να πεις με αυτό, ρε Βασίλη; ότι επειδή εμβολιάστηκαν οι γονείς μου είναι 100% ασφαλείς ό,τι κι αν γίνει κι αποφάσισα να είμαι στασ @@ μου; Δεν ισχύει αυτό. Οι γονείς μου ανεξαρτήτως εμβολίου, προσέχουν πολύ και δεν συνωστίζονται. Αλλά είναι κι 65, πάει στα κομμάτια είναι σε μια ηλικία που επιβάλλεται να προσέχουν περισσότερο από εμάς τους πιο νέους κι έχουν ήδη ζήσει εμπειρίες. Ο Φώτης 21χ λογικό είναι να έχει κουραστεί και να θέλει να ζήσει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,767 μηνύματα.
Και τι θες να πεις με αυτό, ρε Βασίλη; ότι επειδή εμβολιάστηκαν οι γονείς μου είναι 100% ασφαλείς ό,τι κι αν γίνει κι αποφάσισα να είμαι στασ @@ μου; Δεν ισχύει αυτό. Οι γονείς μου ανεξαρτήτως εμβολίου, προσέχουν πολύ και δεν συνωστίζονται. Αλλά είναι κι 65, πάει στα κομμάτια είναι σε μια ηλικία που επιβάλλεται να προσέχουν περισσότερο από εμάς τους πιο νέους κι έχουν ήδη ζήσει εμπειρίες. Ο Φώτης 21χ λογικό είναι να έχει κουραστεί και να θέλει να ζήσει.
Και ποιος τον κρατάει μέσα; Εμβολιασμένος είναι. Μπορεί να παει όπου θέλει.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ, Φώτη. Ειλικρινά, μην κάθεσαι μέσα κι εσύ, κρίμα είναι. Ας ήμουν κι εγώ 21χ και θα σού'λεγα... :playboy:
Ευχαριστώ πολυ φιλε!! Δεν καθομαι μεσα, παω για μπύρες με 2 συμφοιτητές μου😝😝.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,914 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,767 μηνύματα.
Υποθέτω πως είναι ο φόβος, που έχει γίνει 2η φύση μας εδώ κι 1,5 χρόνο.
Δεν νομίζω να υπάρχει πια ο ίδιος φόβος μετά τον εμβολιασμό. Αλλά κάποια μέτρα καλό είναι να τα παίρνουμε.

Στις υπερεμβολιασμένες χώρες πάντως μπορεί να λεχθεί οτι υπάρχει σχεδον κανονικότητα.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,914 μηνύματα.
Δεν νομίζω να υπάρχει πια ο ίδιος φόβος μετά τον εμβολιασμό. Αλλά κάποια μέτρα καλό είναι να τα πάιρνουμε.

Συμφωνώ! Δεν πρέπει να εφησυχάζουμε. Τώρα για τον φόβο, μερικοί δεν το ελέγχουν. Ακόμα και πλήρως εμβολιασμένοι, εξακολουθούν να ζουν όπως ζούσαν το 2020. Έχω τέτοια πραδείγματα πολλά δυστυχώς. Και όχι από άτομα μεγάλα σε ηλικία ή με υποκείμενα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,767 μηνύματα.
Συμφωνώ! Δεν πρέπει να εφησυχάζουμε. Τώρα για τον φόβο, μερικοί δεν το ελέγχουν. Ακόμα και πλήρως εμβολιασμένοι, εξακολουθούν να ζουν όπως ζούσαν το 2020. Έχω τέτοια πραδείγματα πολλά δυστυχώς. Και όχι από άτομα μεγάλα σε ηλικία ή με υποκείμενα.
Υπάρχουν και τέτοια άτομα αλλά βλέπω τους γονείς μου που είναι πολύ πιο χαλαροί εδώ και κάτι μήνες. Προσέχουν βέβαια αλλά σε λογικότατα πλαίσια.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,914 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,767 μηνύματα.
Θα πάνε σινεμά ή θέατρο δηλαδή; με 100% πληρότητα;
Οχι, δεν το θεωρούν λογικό να είναι φίσκα το θέατρο ή το σινεμά. Δεν πηγαίνουν εύκολα σινεμά ούτως ή άλλως εδώ και κάτι χρόνια.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Φαινεται πως στο πάρτι δεν έχει συνωστισμό δηλαδής. Ο.Κ :P
Οταν κατα χιλιάδες πάνε οι ΣΥΡΙΖΑΙΟΙ και οι Αριστερίζοντες στα Δικαστήρια, δεν σου ιδρώνει το αυτάκι σου.
Τώρα, που η τρομολαγνεία έχει απομυθοποιηθεί, τα βάζεις με τα παιδιά.
Εστω, με τους φοιτητές.
Είσαι απίστευτος! Και υπάρχουν πολλά και σοβαρότερα για να σου θέσω υπ' όψιν.

Για να λέμε και την αλήθεια, απο κάπου άκουσα(δεν ξέρω αν αληθεύει), πως οι φοιτητές, προμηθεύτηκαν το "αβερκίν"(κάπως αλλοιώς το είπες, αλλά σκοπίμως δεν βάζω το κανονικό όνομα του φαρμάκου, γιατι μου είναι αδιάφορο).
Αρα, ήταν προστατευμένοι κατα 64% τουλάχιστον, συν όσο ποσοστό είναι εμβολιασμένοι.
Μην τους υποτιμάς καθόλου.

Αν μη τί άλλο, φοιτούν στο ΑΠΘ, στο οποίο το μορφωτικό επίπεδο τους, είναι δεδομένο. Και είναι σε θέση να μετρούν με τα δικά τους μέτρα. Νοήμονες είναι και δεν χρειάζονται υποστήριξη απο άλλους.
Οτι έκαναν, καλώς το έκαναν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λες να τα οργανώνει η κυβέρνηση τα πάρτι δηλαδή;

Δηλαδή επειδή τα λεωφορεία είναι κάποιες ώρες γεμάτα πρέπει να κάνουμε και κανα παρτάκι να πάνε κάτω τα βάσανα; Έτσι για να δέσει καλύτερα το γλυκό;
Σε ζαχαροπλαστείο να φάμε κανένα εκμέκ ή κανένα γαλακτομπούρεκο νομίζεις πως ήρθαμε;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,767 μηνύματα.
Τελευταία δεν χρειάζεται ούτε καν σχολιασμός. Τα πράγματα είναι cristal clear από μόνα τους.
1634418508639.png
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,474 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top