• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

back2967

Διάσημο μέλος

Ο back2967 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,227 μηνύματα.
Προσεξα οτι τα κρουσματα τους εχουν παρει την ανηφορα και θελω να δω ποτε θα αυξηθουν οι ΜΕΘ τους

ΑΛΛΑ...υπαρχει ενα μεγαλο ΑΛΛΑ .Αλλαζουν πλανο στην αντιμετωπιση του και στο τροπο ιχνηλατησης .Θελω να διαβασω με προσοχη τι αλλαγες θα κανουν ετσι ωστε να μην αυξησουν την διασπορα
Λογικό είναι ότι όταν ανοίγεις από lockdown που τηρείται τα κρούσματα ανεβαίνουν.
Και όσο καλή ιχνηλάτηση και να κάνεις πάλι κατά περιόδους θα ανεβαίνουν.
Δεν γινόταν να μείνουν κλειστοί για πάντα όμως ούτε πλέον να κλείνουν κάθε λίγο αν το κλείσιμο πρέπει να κρατάει 3,5 μήνες.
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Το λειτουργικό επιτελικό κράτος του Πιερρακάκη δεν με αφήνει να κλείσω ραντεβού αναμνηστικής δόσης, ενώ είμαι 5.5 μήνες από το μονοδοσικό, που κανονικά ανοίγει στο δίμηνο. Πετάμε, απορώ γιατί δεν πάει καλά η διαχείριση της πανδημίας, σίγουρα θα φταίει η αριστερά.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,967 μηνύματα.
Μια χαρά μπορείς να κλείσεις. Ξέρω άτομα στην περίπτωσή σου που έχουν κλείσει. Να επιλέξεις άλλο κέντρο γιατί τελευταία συρρέουν αρκετοί.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Λογικό είναι ότι όταν ανοίγεις από lockdown που τηρείται τα κρούσματα ανεβαίνουν.
Και όσο καλή ιχνηλάτηση και να κάνεις πάλι κατά περιόδους θα ανεβαίνουν.
Δεν γινόταν να μείνουν κλειστοί για πάντα όμως ούτε πλέον να κλείνουν κάθε λίγο αν το κλείσιμο πρέπει να κρατάει 3,5 μήνες.
Αμα ενεργοποιησουν τα συστημα με bluetooth ,GPS εντοπιση των πολιτων και ληψη φωτογραφιψν σε ακυρες ωρες δεν θα αυξηθουν πολυ τα κρουσματα .Και αυτο διοτι ο αστυνομος καθε πολιτη ειναι το κινητο και το προστιμο θα μπαινει πολυ πολυ ανετα χωρις μα και μου ή βισματα .Οποτε θα εχουν καλο ελεχγο της κατασταση

ΥΓ:Ναι μεν αυξηθηκα τα κρουμστα τους αλλα οχι(ακομα)σε δραματικο σημειο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,967 μηνύματα.
Ευτυχώς δεν ζω στην Νέα Ζηλανδία δηλαδή. Όχι μόνο γιατί θα είμαι μακριά από όλες τις άλλες χώρες.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Μια χαρά μπορείς να κλείσεις. Ξέρω άτομα στην περίπτωσή σου που έχουν κλείσει. Να επιλέξεις άλλο κέντρο γιατί τελευταία συρρέουν αρκετοί.
Δεν μου βγάζει την επιλογή, έχω μιλήσει ήδη με ΕΟΔΥ που με έστειλε στο Μεταρρύθμισης με την ατάκα ''καλά δεν είναι υποχρεωτική η αναμνηστική δόση, τι καίγεσαι'', κάτι που δείχνει πως υπάρχει πρόβλημα. Και ακριβώς επειδή έχουν κλείσει φίλοι μου το έψαξα. Αλλά στις υγρές νεοδημοκράτικες ονειρώξεις που βιώνεις ξυπνητός, όλα πάνε καλά.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,967 μηνύματα.
Δεν μου βγάζει την επιλογή, έχω μιλήσει ήδη με ΕΟΔΥ που με έστειλε στο Μεταρρύθμισης με την ατάκα ''καλά δεν είναι υποχρεωτική η αναμνηστική δόση, τι καίγεσαι'', κάτι που δείχνει πως υπάρχει πρόβλημα. Και ακριβώς επειδή έχουν κλείσει φίλοι μου το έψαξα. Αλλά στις υγρές νεοδημοκράτικες ονειρώξεις που βιώνεις ξυπνητός, όλα πάνε καλά.
Βλέπω ότι αδυνατείς να με πιστέψεις. Κατά τα άλλα, ωραίο επίπεδο έχεις, εύγε!

Μα ουτε αυτοι μας θελουν ετσι οπως ζουμε
Μια χαρά μας θέλουν αλλά αυτοί είναι στην άκρη του πουθενά. Οποίο ταξίδι και να κάνουν θα τους κοστίσει μια περιουσία.
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Βλέπω ότι αδυνατείς να με πιστέψεις. Κατά τα άλλα, ωραίο επίπεδο έχεις, εύγε!
Ρε πασά μου, εδώ εσύ δεν πιστέυεις εμένα, θες να σου προωθήσω τα μέιλ μου με ΕΟΔΥ;

Όσο για το επίπεδό μου, συγγνώμη η αστική μου ευγένεια σταμάτησε όταν συνειδητοποίησα πως δεν είμαι εισοδηματίας και οι όμοιοι σου στο φιλελευθεριάτο που πουλάνε ευγένειες και αβρότητες, στην πρώτη ευκαιρία θα μας δαγκώσουν τον λαιμό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εδώ θα κάνω double post, για να συνειδητοποιήσουμε τι γίνεται: ένας άνθρωπος τόσο τυφλωμένος που δεν μπορεί να αποδεχτεί ότι το ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΚΡΆΤΟΣ™ έκανε λάθος, που αρνείται το προσωπικό μου βίωμα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,967 μηνύματα.
Δεν είπα ότι δεν σε πιστεύω, αλλά ο πιστεύω και τους φιλους μου που μπόρεσαν να κλείσουν. Όσο για τις κατηγορίες, δεν απαντώ εδώ και καιρό γιατί καταντάει βαρετό πια.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μια χαρά μας θέλουν αλλά αυτοί είναι στην άκρη του πουθενά. Οποίο ταξίδι και να κάνουν θα τους κοστίσει μια περιουσία
Ενταξει δεν ειναι ντροπη να σε θεωρουν μειωνεκτικο πολιτισμο .Η αληθεια ειναι ασε κατω το κομπλεξ, δεν ειμαστε μονο εμεις στην ευρωπη γαματοι κλπ :P
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,967 μηνύματα.
Ιδού ο άνθρωπος που ισχυρίζεται πως με πιστεύει.
Ναι, το ίδιο θεωρώ και τώρα. Μάλλον είναι πρόβλημα πολλών ραντεβού. Είχαν κλείσει κάποια εμβολιαστικα κέντρα τελευταία και προφανώς θα χρειαστεί να ανοίξουν κάποια επιπλεον τώρα.
Μπορεί να είναι θέμα ημερομηνίας.
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ορισμένους ελπίζω να σας πληρώνουν για να υπερασπίζεστε με τόση λύσσα την ανεπάρκεια του κράτους. Αν το κάνετε τσάμπα είναι τουλάχιστον θλιβερό.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ε Ε ΕΡΧΕΤΑΙ :P

ΥΓ:Για να μην με κραξετε ,οχι δεν γουσταρω λοκ νταουν , απλα οταν δεν κανεις τιποτα για να το αποφυγουμε...ε νομιζω ειναι δεδομενο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,967 μηνύματα.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Φαίνεται άνοιξε μόνο για τους φίλους μου, ε; Αυτό θες να πεις;

fatsa-buggs.gif

Αυτό κατάλαβες;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top