• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,430 μηνύματα.
στο 5μηνο

Ποναει η μέση και η πλάτη
Δεν μπορώ να σταθώ στα πόδια μου
Εξάντληση αδυναμία
Στομαχοπονο
Πονοκέφαλο
Ζαλαδα
Συν πυρετο 38.6

Ολα αυτα στο 11ωρο απο τη δοση. Ολη μερα ταβλα κρεβατι με ντεπον
Ρε πως εισαι τωρα; Καλα μιλαμε πολυ βαρυ σου επεσε..ολα καλα;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,430 μηνύματα.
Ρε σεις σοβαρα τωρα,αρχιζω και ανησυχω για τον @chester20080

Απο τις 11.30 χτες που εγραψε οτι ειναι χαλια απο την 3η δοση,δενε χει ξαναγραψει εδω και αυτο οντως ειναι πολυ υποπτο,δειχνει οτι δεν ειναι καλα.

Ρε αν μας βλεπεις γραψε γμτ εστω 2 κουβεντες να μην ανησυχουμε.Εγω πραγματικα ανησυχω διοτι παντα καθε μερα γραφει σε αυτο το θεμα ο τσεστερ.:worry:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,063 μηνύματα.
Ρε σεις σοβαρα τωρα,αρχιζω και ανησυχω για τον @chester20080

Απο τις 11.30 χτες που εγραψε οτι ειναι χαλια απο την 3η δοση,δενε χει ξαναγραψει εδω και αυτο οντως ειναι πολυ υποπτο,δειχνει οτι δεν ειναι καλα.

Ρε αν μας βλεπεις γραψε γμτ εστω 2 κουβεντες να μην ανησυχουμε.Εγω πραγματικα ανησυχω διοτι παντα καθε μερα γραφει σε αυτο το θεμα ο τσεστερ.:worry:
Μπήκε το απόγευμα οπότε καλά θα είναι απλά ίσως δεν μπορεί να γράψει :)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,430 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.
Εδώ άλλοι έχουν πάρει δεκαπλη δόση και είναι μια χαρά.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.
Ρε σεις σοβαρα τωρα,αρχιζω και ανησυχω για τον @chester20080

Απο τις 11.30 χτες που εγραψε οτι ειναι χαλια απο την 3η δοση,δενε χει ξαναγραψει εδω και αυτο οντως ειναι πολυ υποπτο,δειχνει οτι δεν ειναι καλα.

Ρε αν μας βλεπεις γραψε γμτ εστω 2 κουβεντες να μην ανησυχουμε.Εγω πραγματικα ανησυχω διοτι παντα καθε μερα γραφει σε αυτο το θεμα ο τσεστερ.:worry:
καλυτερα ειμαι σημερα, επεσε ο πυρετος απο μονος του, εχει μεινει λιγο η ζαλαδα και η αδυναμια
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.
Τώρα αυτοί οι γιατροί δε θα έπρεπε να τεθούν σε αναστολή νωρίτερα;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,430 μηνύματα.
καλυτερα ειμαι σημερα, επεσε ο πυρετος απο μονος του, εχει μεινει λιγο η ζαλαδα και η αδυναμια
Αντε μπραβο! Ελα...καλα αντισωματα.Δεν μασαμε καθολου τωρα! :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα αυτοί οι γιατροί δε θα έπρεπε να τεθούν σε αναστολή νωρίτερα;
Παντως σιγουρα καποιοι θα τα ριχνουν και σε γιατρους που δεν εμβολιαστηκαν.Δηλαδη οκ...σιγουρα υπαρχουν και οι ψεκα γιατροι,αλλα να μην αμφιβαλλεις καθολου οτι και καποιοι αλλοι για να αποποιηθουν τις ευθυνες ΤΟΥΣ,λενε..δεν φταιω εγω.,ο γιατρος μου το ειπε.Οπως δεν σε βλεπω και δεν με βλεπεις!:/:
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.
Παντως σιγουρα καποιοι θα τα ριχνουν και σε γιατρους που δεν εμβολιαστηκαν.Δηλαδη οκ...σιγουρα υπαρχουν και οι ψεκα γιατροι,αλλα να μην αμφιβαλλεις καθολου οτι και καποιοι αλλοι για να αποποιηθουν τις ευθυνες ΤΟΥΣ,λενε..δεν φταιω εγω.,ο γιατρος μου το ειπε.Οπως δεν σε βλεπω και δεν με βλεπεις!:/:
Πάντως η μητέρα του κατηγορεί και παπάδες και φίλους. Τώρα δεν ξέρουμε και πόσο ο ίδιος έψαχνε δικαιολογίες για να το αποφύγει. :(
Όταν κατάλαβε την βλακεία του ήταν αργά. Τουλάχιστον έπεισε την γυναίκα του να το κάνει για να φροντίζει τα δύο του κορίτσια.

Εξαρτάται τι είδους γιατροί είναι. Ο Δρ Πετράκος πώς να τεθεί σε αναστολή;
Αυτός περιορίζεται σε ιστορίες ιπποποταμων τώρα. Περιμένει και τι θα γίνει με τον μεσιέ Τράγκα...
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Αυτός περιορίζεται σε ιστορίες ιπποποταμων τώρα. Περιμένει και τι θα γίνει με τον μεσιέ Τράγκα...
Έχει μιλήσει καθόλου από τότε που ο Τράγκας άρχισε να... χορεύει ταγκό με τον κορωνοϊό ή κατάπιε τη γλώσσα του;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
καλυτερα ειμαι σημερα, επεσε ο πυρετος απο μονος του, εχει μεινει λιγο η ζαλαδα και η αδυναμια
Καλή ανάρρωση (αν και ήδη αναρρώνεις, αλλά τώρα το είδα)!
Μ' αυτά που έγραψες, μάλλον θα το κάνω κι εγώ μέσα στις γιορτές για να έχω χρόνο να ξεκουραστώ.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.
Με 29 χιλιάδες νέους εμβολιασμούς σήμερα θα έχουμε πιάσει σχεδόν το 70% στους εμβολιασμούς.
1639337285845.png
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Γιατί μου έρχονται στο γιουτού διαφημίσεις της Αστραζένεκα. Νόμιζα το θρομβόλιό τους ήταν το μόνο προιόν, απεσύρθη και φινίτο.


Μπιλκέητς δε μας τα λες καλά :big_boss:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Εξαρτάται τι είδους γιατροί είναι. Ο Δρ Πετράκος πώς να τεθεί σε αναστολή;

Ο Δρ Πετράκος πέρα από την πλάκα πού ακριβώς έχει μάθει την στατιστική; :book: Πώς ξέρει να δίνει με τέτοια επικοινωνιακή ευχέρεια ανάλυση που δεν την είχε ούτε ο καθηγητής μας στο μάθημα αυτό;

Γιατί μου έρχονται στο γιουτού διαφημίσεις της Αστραζένεκα. Νόμιζα το θρομβόλιό τους ήταν το μόνο προιόν, απεσύρθη και φινίτο.


Μπιλκέητς δε μας τα λες καλά :big_boss:

κλαίωωωω...θρομβόλιο λέει :rofl::rofl::rofl: αχχχ αυτή η Ελληνική γλώσσα

ο Μπιλγκέητς τα είπε καλά, απλά δεν μας είπε όλη την αλήθεια! :book:
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.
Γιατί μου έρχονται στο γιουτού διαφημίσεις της Αστραζένεκα. Νόμιζα το θρομβόλιό τους ήταν το μόνο προιόν, απεσύρθη και φινίτο.


Μπιλκέητς δε μας τα λες καλά :big_boss:
Μαλλον επειδη πατησες.. I accept cookies, cookie monster ;) Σου κανουν track τον browser
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ύστερα από 2 δόσεις με AstraZeneka και 3 μέρες πριν κλείσω το 6μηνο, έκανα και την τρίτη ("booster-shot") αναγκαστικά με αυτό της Pfizer, αφού στην Ελλάδα μόνο mrna εμβόλια κυκλοφορούν πλέον.
Τετάρτη 12 το μεσημέρι με τρύπησαν. Μέχρι το βράδυ, σχετικά καλά, αν εξαιρέσουμε μια ελαφριά αίθηση κούρασης. Πέμπτη πρωί, άρχισα να έχω ρίγη που έρχονταν κατά κύματα και των οποίων η συχνότητα μαζί με την ένταση ολοένα και αυξάνονταν. Ταυτόχρονα είχα αρχίσει και ανέβαζα δέκατα, που έφτασαν μέχρι 37.8, ωστόσο ένιωθα σαν να έχω 40 κι έτρεμα από το "κρύο". Κράτησε ένα 24ωρο. Την επόμενη ήμουν εντάξει.

Υ.Γ. Α ναι και πόνο στο μπράτσο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Ύστερα από 2 δόσεις με AstraZeneka και 3 μέρες πριν κλείσω το 6μηνο, έκανα και την τρίτη ("booster-shot") αναγκαστικά με αυτό της Pfizer, αφού στην Ελλάδα μόνο mrna εμβόλια κυκλοφορούν πλέον.
Τετάρτη 12 το μεσημέρι με τρύπησαν. Μέχρι το βράδυ, σχετικά καλά, αν εξαιρέσουμε μια ελαφριά αίθηση κούρασης. Πέμπτη πρωί, άρχισα να έχω ρίγη που έρχονταν κατά κύματα και των οποίων η συχνότητα μαζί με την ένταση ολοένα και αυξάνονταν. Ταυτόχρονα είχα αρχίσει και ανέβαζα δέκατα, που έφτασαν μέχρι 37.8, ωστόσο ένιωθα σαν να έχω 40 κι έτρεμα από το "κρύο". Κράτησε ένα 24ωρο. Την επόμενη ήμουν εντάξει.

Υ.Γ. Α ναι και πόνο στο μπράτσο.

Τέτοια διαβάζω και φτιάχνομαι, ερεθίζομαι, εκστασιάζομαι... για την τρίτη δοσάρα που μου ρχεται κι εμένα.

ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ, ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΑΥΤΟΝ ΤΗΣ ΠΣΥΧΗΣ.

Λίγες μέρες ακόμα για ηδονή. Σκίστε με, λιώστε με.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,430 μηνύματα.
Τέτοια διαβάζω και φτιάχνομαι, ερεθίζομαι, εκστασιάζομαι... για την τρίτη δοσάρα που μου ρχεται κι εμένα.

ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ, ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΑΥΤΟΝ ΤΗΣ ΠΣΥΧΗΣ.

Λίγες μέρες ακόμα για ηδονή. Σκίστε με, λιώστε με.
Eσυ μαναρι μου θα σκεφτεσε εμενα,που η 3η δοση ηταν ακομα καλυτερη απο την 2η! Ελαχιστος πονος στο μπρατσακι και αυτο μονο οταν το καταπιεζα..και τιποτε αλλο! Ουτε καν ατονια! :hug:

Αντε..με εναν πόνο! :hehe:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top