• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Εγώ πάντως, για να εισφέρω λίγη θετικότητα στη συζήτηση, δεν είχα καμία παρενέργεια με την τρίτη δόση (pfizer). :)
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
Πόσοι μήνες πρέπει να έχουν περάσει από τη. Τελευταία δόση για να κάνουμε την τρίτη ;
Έχω μπερδευτει κάπου ακούω 3 κάπου 6
Είναι ασφαλές από 3 και πάνω. Όσο πιο σύντομα τόσο το καλύτερο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,886 μηνύματα.
Δεν γλυτώνει κάνεις εύκολα από τους ψέκες.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Ποιοι εχετε κανει την 3η δοση; Θα την κανω αυριο και αναρωτιεμαι αν οι παρενεργειες ειναι ιδιες με την 2η ή χειροτερες. Απο συναδελφους δεν εχω ακουσει τιποτα το ασυνηθιστο.
Να σας πω και για το επιπεδο αντισσωματων μου. 6 μηνες μετα την 2η δοση η οποια εγινε 4 μηνες μετα την 1η, τα αντισσωματα μου επεσαν στις 6000 (απο 12000 στους 3 μηνες και απο >25000 1 μηνα μετα την 2η). Θα σας πω αν εχω παρενεργειες μεθαυριο.
Eγω την εκανα και ημουν μια χαρα,Καλυτερα και απο τη 2η δοση που ειχα απλα πονο στο χερι και ατονια,Τωρα στην 3η ειχα μονο πονο στο χερι και αυτο μονο οταν το πλακωνα. :) Οποτε θα σκεφτεσε το δικο μου παρασδειγμα.
Επισης υπαρχει και η μνημη των Τ λεμφοκυταρρων εκτος απο τα αντισωματα που εκ των πραγματων θα εχουν ενα πικ και μετα πτωση...οσες δοσεις και να κανουμε.ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ.Οχι εγω.Τα Τ λεμφοκυταρα ομως κανουν την δουλεια τους και θυμουνται.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,886 μηνύματα.

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
καλημερα

δεν θελω να τρομάξω κανέναν ομωσ εκανα την Τρίτη δόση χθες και σήμερα είμαι χαλια. Το βραδυ δεν έκλεισα μάτι από τον πόνο μ και σήμερα έχω δεκατα. λέτε να επικοινωνησω με τον γιατρό?
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,069 μηνύματα.
Ποιοι εχετε κανει την 3η δοση; Θα την κανω αυριο και αναρωτιεμαι αν οι παρενεργειες ειναι ιδιες με την 2η ή χειροτερες. Απο συναδελφους δεν εχω ακουσει τιποτα το ασυνηθιστο.
Ναι είναι ίδιες οι παρενέργειες, εμένα με πάτησε κάτω η 2η αλλά και η 3η με ταλαιπώρησε όχι τόσο πολύ όμως. Πονοκέφαλο, πυρετό μέχρι 37,7 (που έπεφτε άμεσα με ντεπόν), κούραση, πόνος στο χέρι και το δεύτερο βράδυ ρίγη που πέρασαν με ντεπόν. Μού κράτησαν τα συμπτώματα 2 μέρες. Καλή επιτυχία. :)

καλημερα

δεν θελω να τρομάξω κανέναν ομωσ εκανα την Τρίτη δόση χθες και σήμερα είμαι χαλια. Το βραδυ δεν έκλεισα μάτι από τον πόνο μ και σήμερα έχω δεκατα. λέτε να επικοινωνησω με τον γιατρό?
Να πάρεις ένα ντεπόν και να ξεκουραστείς.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,040 μηνύματα.
Η 3η δόση άκουσα σε χτυπάει αρκετά με πυρετό, ρίγη κτλπ...ίσως όμως αυξάνονται έτσι τα αντισώματα που ήδη έχεις χτίσει
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εγώ μετάνιωσα που την έκανα πάντως :)
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,040 μηνύματα.
Εντάξει όμως διαρκούν κανά 2 μέρες μόνο
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,886 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έχω ακούσει παρά ελάχιστους να έχουν προβλήματα στην τρίτη δόση. Η οποία είναι και μισή αν θυμάμαι καλά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.
Εγώ μετάνιωσα που την έκανα πάντως :)
Από την ΜΕΘ θα πάταγες χειρότερες μετάνοιες. Μην κλαίγεσαι που προστατεύτηκες με ενα μικρό τίμημα πόνου. Ο πόνος είναι ωραίος, ο πόνος είναι ηδονή. Δέξου τον σαν ευλογία στο σώμα.
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Από την ΜΕΘ θα πάταγες χειρότερες μετάνοιες. Μην κλαίγεσαι που προστατεύτηκες με ενα μικρό τίμημα πόνου. Ο πόνος είναι ωραίος, ο πόνος είναι ηδονή. Δέξου τον σαν ευλογία στο σώμα.
Να πω σε αυτό το σημείο ότι περασα κοβιντ, εγώ, λίγο μετά την πρώτη δόση… 😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,040 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
καλημερα

δεν θελω να τρομάξω κανέναν ομωσ εκανα την Τρίτη δόση χθες και σήμερα είμαι χαλια. Το βραδυ δεν έκλεισα μάτι από τον πόνο μ και σήμερα έχω δεκατα. λέτε να επικοινωνησω με τον γιατρό?
Κι εγώ έτσι ήμουν στη δεύτερη .βασικά όχι δεκάτα. Ανέβασα 39 μισό πυρετό
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top