• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,044 μηνύματα.

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Χθες το μεσημέρι.. Το ειπα πιο πάνω. Πηγα με δυο φίλες μου. και εκείνες τα ίδια χαλια σήμερα.
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ είχα ταλαιπωρηθεί πολύ στην δεύτερη..
Και δεν ξέρω που είχα ακούσει(λάθος) ότι πρέπει να περιμένουμε 6 μήνες από την τελευταία δόση για την τρίτη ... Τελικά δεν ισχύει. Αλλά δεν ξέρω πότε θα την κάνω δε θέλω να το περάσω πάλι όλο αυτό...
Είχαμε 40 βαθμούς και έτρεμα από το κρύο τώρα δηλαδή τι θα κάνω 🤣
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Όλα σε σένα συμβαίνουν και στις φίλες σου :P

οριστε;


Εγώ μετάνιωσα που την έκανα πάντως :)

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ είχα ταλαιπωρηθεί πολύ στην δεύτερη..
Και δεν ξέρω που είχα ακούσει(λάθος) ότι πρέπει να περιμένουμε 6 μήνες από την τελευταία δόση για την τρίτη ... Τελικά δεν ισχύει. Αλλά δεν ξέρω πότε θα την κάνω δε θέλω να το περάσω πάλι όλο αυτό...
Είχαμε 40 βαθμούς και έτρεμα από το κρύο τώρα δηλαδή τι θα κάνω 🤣
Μια ψυχή που είναι να βγει…
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.

Του έκαναν πενταπλό κοκτέηλ Άστρα Ζένεκα και Μοντέρνα τον Ιούλιο κι από τότε ψιλορετάρει πριν το μεσημεριανό γεύμα με καλαμπόκι και γκαζόζα. Πες του "ναι" και προχώρα με τη ζωή σου.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Μέτρα η διπλη Δανία


Κατά τ άλλα εκτός από τον @chester20080 οι υπόλοιποι δεν αναφερθήκατε στην μελέτη του Τσιοδρα. Στο φιλαράκι τον Σωτήρη, που συμβουλευεται ο πρωθυπουργός 3 φορές την εβδομάδα.

Τσιοδρα ακόμα και την ύστατη στιγμή έγινες δεκανίκι. Ποιος έλαβε τη μελέτη;

Η Ελλάδα πρωτοπορεί φτάνει το Ηνωμένο Βασίλειο και την Ρωσία σε νεκρούς ανά εκατομμύριο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Προφανώς η Όμικρον είναι ακόμα μακριά από κάποιες χώρες.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μέτρα η διπλη Δανία


Κατά τ άλλα εκτός από τον @chester20080 οι υπόλοιποι δεν αναφερθήκατε στην μελέτη του Τσιοδρα. Στο φιλαράκι τον Σωτήρη, που συμβουλευεται ο πρωθυπουργός 3 φορές την εβδομάδα.

Τσιοδρα ακόμα και την ύστατη στιγμή έγινες δεκανίκι. Ποιος έλαβε τη μελέτη;

Η Ελλάδα πρωτοπορεί φτάνει το Ηνωμένο Βασίλειο και την Ρωσία σε νεκρούς ανά εκατομμύριο
Εδώ, ο Βασίλης θα έπρεπε να διευκρινίσει τα ποσοστά που κατα καιρούς ανεβάζει, τι σχέση έχουν με την πραγματικότητα.
Γιατι, με βάση την μελέτη Τσιόδρα, η πραγματικότητα έχει αλλοιωθεί και στρεβλωθεί, σε βαθμό να μη ξέρουμε ποιον να πιστέψουμε.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Καποιοι πιστεύουν τον Μαυραγάνη :P
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Καποιοι πιστεύουν τον Μαυραγάνη :P
Σε ποιο συρτάρι βρίσκεται η μελέτη Τσιοδρα από το Μάιο του 2021;

Βάλε λίγο το πινακάκι που σου αρέσει με τους νεκρούς ανά εκατομμύριο. Η Ρωσία μήπως θα είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση από την Ελλάδα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Σε ποιο συρτάρι βρίσκεται η μελέτη Τσιοδρα από το Μάιο του 2021;

Βάλε λίγο το πινακάκι που σου αρέσει με τους νεκρούς ανά εκατομμύριο. Η Ρωσία μήπως θα είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση από την Ελλάδα;
Η Ρωσία ήταν σε πολύ καλύτερη θέση και είναι σε πολύ χειρότερη θέση από την Ελλάδα παρά τα εκατομμύρια τουρίστες που είχαμε. Δεν λέω, βοήθησε και το λοκνταουν που έκαναν. Το πρόβλημα με την Ρωσία είναι ότι η Ρωσική στατιστική υπηρεσία δίνει διπλάσιους νεκρούς για την Ρωσία από αυτούς που βλέπουμε.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Για αυτό η Ελλάδα του θεοσταλτου Κυριάκου θα ξεπεράσει σε θανάτους αν εκατομμύριο τόσο την Βρετανία όσο και την Ρωσία.

Η μελέτη αγνοείται
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,044 μηνύματα.
Τα Χριστούγεννα θα εκτοξευτούν σίγουρα τα κρούσματα και θα εμφανιστούν πολλά κρούσματα Όμικρον.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Η Ρωσία μας περνάει σε θανάτους ανά εκατομμύριο κατα διακόσιους περιπου θανάτους. Σύμφωνα με την ρωσική στατιστική υπηρεσία κατα 350 θανάτους ανά εκατομμύριο. Σύμφωνα με τους θανάτους γενικότερα ανά έτος (όλα τα είδη θανάτων μαζί) η Ρωσία έχει αύξηση τριπλάσια από αυτή της Ελλάδας. Ρωσία 24% αύξηση ενώ Ελλάδα 8%.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,044 μηνύματα.
Στην Αγγλία μέσα στο ΣΚ ακυρώθηκαν κάποια ματς της Premier League, λόγω πολλών κρουσμάτων Όμικρον που βρέθηκαν σε ομάδες...πρέπει να γίνεται χαμός εκεί
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Διαβάστε τι έκανε ο πατέρας της όλο αυτό τον καιρό. Είναι συγκλονιστικό.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Η Ρωσία μας περνάει σε θανάτους ανά εκατομμύριο κατα διακόσιους περιπου θανάτους. Σύμφωνα με την ρωσική στατιστική υπηρεσία κατα 350 θανάτους ανά εκατομμύριο. Σύμφωνα με τους θανάτους γενικότερα ανά έτος (όλα τα είδη θανάτων μαζί) η Ρωσία έχει αύξηση τριπλάσια από αυτή της Ελλάδας. Ρωσία 24% αύξηση ενώ Ελλάδα 8%.
2035 η Ρωσία ανά εκατομμύριο
1913 η Ελλάδα ανά εκατομμύριο

Μια εβδομάδα μακριά η Ελλάδα. Οπότε στο τέλος τηε επόμενης θα είναι πάνω από την Ρωσία. Με μεγαλύτερη εμβολιαστικη κάλυψη η Ελλάδα.

Τι πάει λάθος;;;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top