• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Η Ρωσία ήταν σε πολύ καλύτερη θέση και είναι σε πολύ χειρότερη θέση από την Ελλάδα παρά τα εκατομμύρια τουρίστες που είχαμε. Δεν λέω, βοήθησε και το λοκνταουν που έκαναν. Το πρόβλημα με την Ρωσία είναι ότι η Ρωσική στατιστική υπηρεσία δίνει διπλάσιους νεκρούς για την Ρωσία από αυτούς που βλέπουμε.
Ενώ η δική μας στατιστική, είναι σε όλα corect.
imbilivible .
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω ότι το 45% εμβολιασμενων είναι στις ΜΕΘ και καταλήγουμε σε αυτό που λέει ο παυλακης και ότι έχει κάνει όλη η Ευρώπη
Σε μια χώρα που σχεδόν όλοι οι υπερήλικες είναι εμβολιασμένοι; Και άμα όλοι ήταν εμβολιασμένοι, τότε θα ήταν 100% (και όχι 45 με 55). Εχει νεκρούς η Ελβετία τελευταία; Αν είναι ελάχιστοι, αυτό έχει σημασία.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πόσους νεκρούς έχει η Ελβετία αυτές τις μέρες; Είναι πολλοί;
Θες να μου πεις πιο αριθμό σου κάνει για να είναι ελάχιστο ?


Ας πούμε εγώ έχω πει(έχω δει σε σεμινάριο δλδ) πρέπει να κατέβουμε παγκόσμια στα 2-3 κρούσματα ανά εκατομμύριο για να τελειώνει η πανδημία
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Θες να μου πεις πιο αριθμό σου κάνει για να είναι ελάχιστο ?
Βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος. Οι Ελβετοί έχουν καλή εμβολιαστική κάλυψη και ελάχιστους νεκρούς σε σχέση με πολλούς άλλους.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος. Οι Ελβετοί έχουν καλή εμβολιαστική κάλυψη και ελάχιστους νεκρούς σε σχέση με πολλούς άλλους.
Κι όμως, οι εμβολιασμοί, δεν επέδρασαν καθόλου στην Ελβετία.
Και αυτό, γιατι τα μέτρα που έλαβε, ήταν πολύ χαλαρά και απο την αρχή του 2020.
Οπότε, τι ψάχνεις να μας πεις;
Κάτι που το επαναλαμβάνεις και έχεις γίνει βαρετός τόσον καιρό;
Και εγώ να ξέρεις πως δεν ενδιαφέρομαι να Je le surmonterai
 

back2967

Διάσημο μέλος

Ο back2967 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ας πούμε εγώ έχω πει(έχω δει σε σεμινάριο δλδ) πρέπει να κατέβουμε παγκόσμια στα 2-3 κρούσματα ανά εκατομμύριο για να τελειώνει η πανδημία
Υπερβολικό και κυρίως ανέφικτο μου φαίνεται.
Από περιέργεια, πόσα κρούσματα γρίπης ανά εκατομμύριο έχουμε παγκόσμια;
Γιατί χωρίς να έχω πρόχειρα στοιχεία κάτι μου λέει ότι είναι αρκετά περισσότερα από 2-3 ανά εκατομμύριο...
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Βασιλάκη καλό παιδί, τί είναι αυτό και σε κάνει να είσαι πολέμιος υπέρ του ιού;
Και εναντίων όλων μας. (εντάξει, σχεδόν λέω)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν αυτό διαβάζεις, διαβάζεις λάθος.
Τα λάθη οφείλουμε να διορθώνουμε.
Πες μας την δική σου αλήθεια...
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Μα και τη λεπτομέρεια λάθος τη διαβάζει. Πού λέει ότι το 45% των εμβολιασμένων είναι στις ΜΕΘ; Θα σκίσω τα πτυχία μου....
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μα και τη λεπτομέρεια λάθος τη διαβάζει. Πού λέει ότι το 45% των εμβολιασμένων είναι στις ΜΕΘ; Θα σκίσω τα πτυχία μου....
Οταν διορθώνεις κάποιον γιατι έκανε λάθος, οφείλεις να δείξεις το σωστό.
Γιατι μπορεί ο καθένας να λέει βλακείες εδώ μέσα(έχουμε διαβάσει απίστευτα πράγματα).

Το σωστό, όμως, είναι γενικώς αποδεκτό. Πες το λοιπόν και μη μας κρατάς σε αγωνία.
Να το αποδεχτούμε και να τελειώνει η φασαρία.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Μα και τη λεπτομέρεια λάθος τη διαβάζει. Πού λέει ότι το 45% των εμβολιασμένων είναι στις ΜΕΘ; Θα σκίσω τα πτυχία μου....
1639928510537.png

Για την Γενεύη το λέει.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
View attachment 90005
Για την Γενεύη το λέει.
Ομολογώ, πως Γαλικά δεν κατέχω πράμα.
Μη μας ταράζεις το σύστημα.
Επικοινώνησε επαρκώς, προκειμένου να γίνεις κατανοητός και να προχωρά η συζήτηση.

Υ.Γ.
σήμερα απλά σταμάτησα να ασχολούμαι με τον ιό.

ΤΕΛΟΣ
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Το καλό είναι πως οι Ελβετοί έχουν πολύ καλή εμβολιαστική κάλυψη στις μεγάλες ηλικίες. Δυστυχώς όχι τόσο στους νέους.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Υπερβολικό και κυρίως ανέφικτο μου φαίνεται.
Από περιέργεια, πόσα κρούσματα γρίπης ανά εκατομμύριο έχουμε παγκόσμια;
Γιατί χωρίς να έχω πρόχειρα στοιχεία κάτι μου λέει ότι είναι αρκετά περισσότερα από 2-3 ανά εκατομμύριο...
Το πετυχαίνει η Κίνα .Άρα είναι εφικτό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top