• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Kαι που θα ανοίξουν οι σχολές μας πιστεύετε θα μείνουν για πολύ ανοιχτές;Όταν κολλήσει το μισό τμήμα πχ πως αυτά τα παιδιά θα δώσουν εξεταστική,δε γίνεται να τα αποκλείσουν.Πρέπει τουλάχιστον η εξεταστική να γίνει εξ αποστάσεως όσο και αν το σιχαίνομαι!
Βλέπεις να τους νοιάζει;;
Πραγματικά πιο πολύ σάλιο και οξυγόνο ξόδεψε για δώσει τα ευχαριστω σε άλλους υπεύθυνους παρά να πει μέτρα για τα πανεπιστήμια!
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΕΥΧΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΕΣ :clapup:(καραντινακηδες πονατεεεεεεε?)

ΥΓ:Ως νικ παραδεχομαι οτι επεσα εξω για τα λοκ νταουν , τωρα ας καθισουμε να δουμε τι αποτελεσματα θα εχουμε :popcorn:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Βλέπεις να τους νοιάζει;;
Πραγματικά πιο πολύ σάλιο και οξυγόνο ξόδεψε για δώσει τα ευχαριστω σε άλλους υπεύθυνους παρά να πει μέτρα για τα πανεπιστήμια!
Το θέμα είναι πως αν αποκλείσει όλους τους φοιτητές που είναι άρρωστοι και δε τους δώσει δυνατότητα online εξέτασης και ταυτόχρονα έχει εγκαθιδρύσει το ν+2,τα παιδιά τι θα κάνουν από φθινόπωρο,θα τρέχουν να πληρώνουν τα σπασμένα;Ντροπή της!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.
Διατηρήθηκε το 50%+1 ή κατάλαβα κάτι λάθος; Ελπίζω το δεύτερο!
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΕΥΧΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΕΣ :clapup:(καραντινακηδες πονατεεεεεεε?)

ΥΓ:Ως νικ παραδεχομαι οτι επεσα εξω για τα λοκ νταουν , τωρα ας καθισουμε να δουμε τι αποτελεσματα θα εχουμε :popcorn:
Μην ειρωνεύεσαι την κατάσταση φίλτατε.Και με το lockdown τα τέτοια μας θα παίρναμε.Ο κόσμος δε τηρεί τίποτα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Διατηρήθηκε το 50%+1 ή κατάλαβα κάτι λάθος; Ελπίζω το δεύτερο!
Πολύ καλά κατάλαβες,το άφησε το ίδιο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Μην ειρωνεύεσαι την κατάσταση φίλτατε.Και με το lockdown τα τέτοια μας θα παίρναμε.Ο κόσμος δε τηρεί τίποτα
Καθολου....αντιθετος θα κοιταω την παρτη μου, τετραπλα εμβολιασμενος ειμαι και γεια σας

Σημερα εχω κλεισει και τραπεζι σε κλαμπ που λειτουργει παρανομα σε υπογειο.

Join me ,that's life baby :yahoo:
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Aν έχουμε 50κ κρούσματα / μέρα ο πραγματικός αριθμός θα είναι πιο κοντά στις 200κ. Σε ένα μήνα παίζει να έχει μολυνθεί περισσότερος από τον μισό πληθυσμό της Ελλάδας, θα είναι πιο εύκολη η πανδημία και θα έχουμε λύσει και το συνταξιοδοτικό. @akikos approves
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Καθολου....αντιθετος θα κοιταω την παρτη μου, τετραπλα εμβολιασμενος ειμαι και γεια σας

Σημερα εχω κλεισει και τραπεζι σε κλαμπ που λειτουργει παρανομα σε υπογειο.

Join me ,that's life baby :yahoo:
Εγώ πάντως θα συμφωνήσω με τον Nihilist,αν δεν είσαι τρολ ανησυχώ σοβαρά.
Α
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Για τα σχολεία που ανοίγουν, ο βασικός λόγος παντού είναι ότι σχολεία=οικονομία.
Αν δεν ανοίξεις σχολεία ειδικά από δημοτικό και κάτω, πρέπει ο ένας από τους δυο γονείς να μην δουλεύει για να προσέχει το παιδί.
Κλείσιμο σχολείων=μισό λοκντάουν.
Ενώ με το να ανοίξουν τα σχολεία δεν θα κολλήσουν όλοι οι γονείς και οι παππούδες και δε θα κλείσει η οικονομία...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εφόσον από χθες τα φροντιστήρια άνοιξαν κανονικά και όλα τα παιδιά πηγαίνουν ήταν επόμενο να ανοίξουν και τα σχολεία.

Τουλάχιστον τα λύκεια και ειδικά η δευτέρα και η τρίτη λυκείου δεν πρεπει να ξανακλεισουν ποτέ .

Όσοι έχουν παιδιά και πολύ περισσότερο στο λύκειο και σε φάση να δίνουν πανελλήνιες κάτω από τέτοιες συνθήκες γνωρίζουν από πρώτο χέρι ποσο καταστροφικό είναι όλο αυτό!

Ας δείξουν υπευθυνότητα και να κάνουν τα τεστ ,την οποία την δείχνουν σε μεγάλο βαθμό τα παιδιά γιατί είναι πολύ πιο συνειδητοποιημενα από κάποιους που δηλώνουν ενήλικες!
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,966 μηνύματα.
Τα Πανεπιστήμια, βλέπω να λειτουργούν κανονικά ότι και αν γίνει, αφού δε τα κλείνουν τώρα για εξ'αποστάσεως και εξεταστική από κοντά βλέπω...τώρα θα δούμε τι θα γίνει μέσα στο Γενάρη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θεωρώ πιο σωστό μέτρο για τα Πανεπιστήμια, να ζητάνε τουλάχιστον και ένα σελφ τεστ τη βδομάδα και από εμάς τους εμβολιασμένους..πχ στο δικό μου τμήμα, ακόμα και πριν την Όμικρον, πριν τις γιορτές, γινόταν χαμός με τα κρούσματα
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Εφόσον από χθες τα φροντιστήρια άνοιξαν κανονικά και όλα τα παιδιά πηγαίνουν ήταν επόμενο να ανοίξουν και τα σχολεία.

Τουλάχιστον τα λύκεια και ειδικά η δευτέρα και η τρίτη λυκείου δεν πρεπει να ξανακλεισουν ποτέ .

Όσοι έχουν παιδιά και πολύ περισσότερο στο λύκειο και σε φάση να δίνουν πανελλήνιες κάτω από τέτοιες συνθήκες γνωρίζουν από πρώτο χέρι ποσο καταστροφικό είναι όλο αυτό!

Ας δείξουν υπευθυνότητα και να κάνουν τα τεστ ,την οποία την δείχνουν σε μεγάλο βαθμό τα παιδιά γιατί είναι πολύ πιο συνειδητοποιημενα από κάποιους που δηλώνουν ενήλικες!
Κανενα σελφ δεν κανουν τα περισσοτερα..πιστεψε με και μην ακους την Μακισμενη υπουργο.Νομιζεις οτι 2 φορες την βδομαδα βαζουν το μακρυναρι στη μυτη τους ,γιατι τα σελφ ειναι μονο στην μυτη τιο πρωι για να το κανουν; Ουτε για πλακα.Τα ιδια μας το λενε.
Εδω εχουμε 3 περιπτωσεις αποδεδειγμενες μονο στο σχολειο μου που επαθαν κοβιντ τα παιδια και δεν ειδοποιησαν καν οι γονεις ως οφειλαν οτι ειχαν κοβιντ..το μαθαμε απο τα αλλα παιδια που ειχαν τηλεφωνηθει και τους το ειχαν πει τα αρρωστα παιδια και ετσι κινηθηκε ολη η διαδικασια.
ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΤΕ ΘΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ.ΣΕΛΦ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.
Τωρα θα ειναι και αχρηστα,,διοτι δεν πιανουν την Ομικρον.ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
ΤΙΠ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΉΣ

Σε περίπτωση που έχετε πυρετό την μέρα εξέτασης

1) Χλιαρό μπάνιο 1 ώρα πριν την προέλευση στο πανεπιστήμιο

2)Panadol 1 ώρα πριν 1000mg πριν την προέλευση

Θα έχετε κοβιντ αλλά θα είναι σαν να μην έχετε ...ίσα ίσα να περάσετε την θερμομετρηση
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,966 μηνύματα.
Θα πέφτουμε σα τα κοτόπουλα στα πανεπιστήμια από Δευτέρα :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΤΙΠ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΉΣ

Σε περίπτωση που έχετε πυρετό την μέρα εξέτασης

1) Χλιαρό μπάνιο 1 ώρα πριν την προέλευση στο πανεπιστήμιο

2)Panadol 1 ώρα πριν 1000mg πριν την προέλευση

Θα έχετε κοβιντ αλλά θα είναι σαν να μην έχετε ...ίσα ίσα να περάσετε την θερμομετρηση
εννοείται πως αν έχουμε κόβιντ δε πάμε Πανεπιστήμιο...
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καθολου....αντιθετος θα κοιταω την παρτη μου, τετραπλα εμβολιασμενος ειμαι και γεια σας

Σημερα εχω κλεισει και τραπεζι σε κλαμπ που λειτουργει παρανομα σε υπογειο.

Join me ,that's life baby :yahoo:
ΤΙΠ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΉΣ

Σε περίπτωση που έχετε πυρετό την μέρα εξέτασης

1) Χλιαρό μπάνιο 1 ώρα πριν την προέλευση στο πανεπιστήμιο

2)Panadol 1 ώρα πριν 1000mg πριν την προέλευση

Θα έχετε κοβιντ αλλά θα είναι σαν να μην έχετε ...ίσα ίσα να περάσετε την θερμομετρηση
Συμπέρασμα κινεζικης έρευνας όλα αυτά να υποθέσω :bleh: :bleh:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
εννοείται πως αν έχουμε κόβιντ δε πάμε Πανεπιστήμιο...
Όχι βέβαια ,σιγά μη χάσω εγώ μάθημα επειδή κάποιοι θέλουν να παρταρουν και να μην γίνει λοκ

Και θα παρταρουμε από εδώ και πέρα και μαθήματα θα περάσουμε .Κοινωνική αποψη γιοκ ....μόνο συμφέροντα από εδώ και πέρα
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,966 μηνύματα.
Όχι βέβαια ,σιγά μη χάσω εγώ μάθημα επειδή κάποιοι θέλουν να παρταρουν και να μην γίνει λοκ

Και θα παρταρουμε από εδώ και πέρα και μαθήματα θα περάσουμε .Κοινωνική αποψη γιοκ ....μόνο συμφέροντα από εδώ και πέρα
μισό λεπτό...επειδή είμαι δευτεροετής και πρώτη φορά θα δώσω από κοντά (λέμε τώρα), αν είσαι άρρωστος και χάσεις ένα μάθημα τη μέρα της εξέτασης, δε μπορείς να το δώσεις άλλη μέρα δια ζώσης μέσα στο Γενάρη-Φλεβάρη με άλλα θέματα; Πάει σώνει και καλά Σεπτέμβρη;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
μισό λεπτό...επειδή είμαι δευτεροετής και πρώτη φορά θα δώσω από κοντά (λέμε τώρα), αν είσαι άρρωστος και χάσεις ένα μάθημα τη μέρα της εξέτασης, δε μπορείς να το δώσεις άλλη μέρα δια ζώσης μέσα στο Γενάρη-Φλεβάρη με άλλα θέματα; Πάει σώνει και καλά Σεπτέμβρη;
Νταξ υπερβάλλω λογικό πάει καλοκαίρι

Μέχρι στιγμής έτσι γίνεται ...ότι μάθημα χάνεις πάει τελείωσε....εκτός και αν γίνει lockd για εξ αποστάσεως εξεταστική
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,966 μηνύματα.
Νταξ υπερβάλλω λογικό πάει καλοκαίρι

Μέχρι στιγμής έτσι γίνεται ...ότι μάθημα χάνεις πάει τελείωσε....εκτός και αν γίνει lockd για εξ αποστάσεως εξεταστική
αα δηλαδή και πριν τον κόβιντ αν αρρώσταινες στην εξεταστική είτε χειμερινού, είτε εαρινού εξαμήνου και έχανες μάθημα πήγαινε άκλαφτο εκείνη την εξεταστική;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top