• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Ισχύει έχει αρθεί από πέρυσι. Παρόλα αυτά συνεχίζω να βλέπω αρκετούς για τα σημερινά δεδομένα, στα μέσα να φορούν μάσκα. Μάλλον είναι μία συνήθεια που ριζώθηκε από την πανδημία. Όταν λέω μέσα εννοώ τα αστικά. Προφανώς στην επαρχία, δεν υπάρχει μάσκα ούτε για δείγμα.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Ισχύει έχει αρθεί από πέρυσι. Παρόλα αυτά συνεχίζω να βλέπω αρκετούς για τα σημερινά δεδομένα, στα μέσα να φορούν μάσκα. Μάλλον είναι μία συνήθεια που ριζώθηκε από την πανδημία. Όταν λέω μέσα εννοώ τα αστικά. Προφανώς στην επαρχία, δεν υπάρχει μάσκα ούτε για δείγμα.
Υπάρχουν και αυτοί με προβλήμα υγείας και εξακολουθούν να φοράνε μάσκα γιατί είναι πιο ευάλωτοι.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Εγώ βλέπω που και που κάποιους νέους στα λεωφορεία να φοράν.
Αντίθετα εγώ ξεχνώ ακόμα και στις επισκέψεις μου σε νοσοκομείο ή γιατρούς να φορέσω. Οι γιατροί όμως φοράνε όλοι.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
1695297225272.png
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.

 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.


 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Μαλλον το περασα και εγω τον Ιουλιο..:upside:

Πονολαιμος αρχικα...φταιρνισμα και βηχαλακι πυρετο ουτε καν ..απλα δεκατα 37.2 το ανωτερο..πολυ καλα...αλλα αυτο με εχιε κανει να ξεσαλωσω.
Δεν φοραω στην ταξη ,ουτε στο γραφειο μασκα..μονο σε μαγαζια και ΣΜ..δεν ξερω ποτε θα με ξαναεβρει...:hehe:

Παντςω με το που θα φθινοπωριασει καλυτερα θα αρχισω να την φοραω..δεν υπαρχεθ λογος να νοσησω,,ουτε και απο γριππη λεω.ΟΚ μια χαρα αντισωματα εχω κανει.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.



1697785214870.png


1697785179134.png
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,061 μηνύματα.
Πήγα να κλείσω ραντεβού τις πρώτες μέρες που άνοιξε η πλατφόρμα και μου έδινε άμεσα και για τις επόμενες 2 εβδομάδες. Είπα να περιμένω λίγο και 5-6 μέρες μετά είχαν εξαντληθεί όλα τα ραντεβού και μού έδωσε 20 μέρες μετά. Το πήρε σοβαρά ο κόσμος ή έχουν βάλει λίγα ραντεβού; Είδα ότι σε μικρά ΙΚΑ δεν έχουν, πχ νέα Σμύρνη, Καλλιθέα, νέο κόσμο, Δάφνη, π. Φάληρο δε δίνουν. Αν μένεις νότια προάστια πρέπει να πας Αθήνα, Περιστέρι, και το πιο αστείο, στο νοσοκομείο Σωτηρία που είναι 15 χλμ μακριά. Ενώ στις προηγούμενες δόσεις είχε πολλές επιλογές. Απλά δε θέλουν να ασχοληθούν τα μικρά ΙΚΑ και ο κόσμος πρέπει να τρέχει.

Εσείς βρήκατε ραντεβού;
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,916 μηνύματα.
Πήγα να κλείσω ραντεβού τις πρώτες μέρες που άνοιξε η πλατφόρμα και μου έδινε άμεσα και για τις επόμενες 2 εβδομάδες. Είπα να περιμένω λίγο και 5-6 μέρες μετά είχαν εξαντληθεί όλα τα ραντεβού και μού έδωσε 20 μέρες μετά. Το πήρε σοβαρά ο κόσμος ή έχουν βάλει λίγα ραντεβού; Είδα ότι σε μικρά ΙΚΑ δεν έχουν, πχ νέα Σμύρνη, Καλλιθέα, νέο κόσμο, Δάφνη, π. Φάληρο δε δίνουν. Αν μένεις νότια προάστια πρέπει να πας Αθήνα, Περιστέρι, και το πιο αστείο, στο νοσοκομείο Σωτηρία που είναι 15 χλμ μακριά. Ενώ στις προηγούμενες δόσεις είχε πολλές επιλογές. Απλά δε θέλουν να ασχοληθούν τα μικρά ΙΚΑ και ο κόσμος πρέπει να τρέχει.

Εσείς βρήκατε ραντεβού;
Εμένα οι γονείς μου βρήκαν σε νοσοκομείο όμως, τα κέντρα υγείας φαίνεται δεν θέλουν να τα απασχολήσουν. Προσπάθησε να κάνεις refresh συχνά μπας και ακυρωθεί κανένα, αν δεν μπορείς να περιμένεις.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,061 μηνύματα.
Εμένα οι γονείς μου βρήκαν σε νοσοκομείο όμως, τα κέντρα υγείας φαίνεται δεν θέλουν να τα απασχολήσουν. Προσπάθησε να κάνεις refresh συχνά μπας και ακυρωθεί κανένα, αν δεν μπορείς να περιμένεις.
Ναι υπάρχει ένα νοσοκομείο αλλά είναι 15χλμ μακριά. Θα μπορούσαν να βάλουν και τα μικρά ΙΚΑ λίγες ώρες τη μέρα, έτσι κι αλλιώς στο ΙΚΑ κωλοβαράνε, όποτε έχω πάει άδειο είναι, ούτε γραμματέα δεν έχει. Έστω λίγες ώρες για τους ηλικιωμένους που δεν μπορούν να διασχίζουν όλη την Αθήνα για να κάνουν το εμβόλιο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top