Παρέα για περπάτημα: εξερεύνηση όλης της Πάρνηθας

Constantine88

Νεοφερμένος

Ο Constantine88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας και συγχαρητήρια στους διαχειριστές για την όμορφη ιστοσελίδα. Τον τελευταίο καιρό μου έχει γίνει έμμονη ιδέα η πλήρης εξερεύνηση της Πάρνηθας, αλλά.... δεν έχω παρέα.

Λοιπόν, ψάχνω άτομα ώστε να εξερευνήσουμε όλη την Πάρνηθα. Από την μία άκρη της έως την άλλη. Όλα τα φανερά και κρυφά μονοπάτια της. Το ιδανικό θα είναι να πηγαίνουμε να την εξερευνούμε 8 - 10 ώρες, 3 ή 2 φορές κάθε εβδομάδα.

Λίγα λόγια για εμένα... Είμαι 24 - 25 χρονών, ονομάζομαι Κωνσταντίνος. Είμαι τελειόφοιτος της σχολής Ηλεκτρολόγων του Πολυτεχνείου. Θα χαρακτήριζα τον εαυτό μου ως άτομο με εύρος γνώσεων, συνεπώς θα μπορούμε να συζητάμε σχεδόν τα πάντα κατά τη διάρκεια της εξερεύνησης.

Μένω στα Άνω Λίοσια και μέχρι στιγμής έχω εξερευνήσει ένα μεγάλο μέρος της Δυτικής Πάρνηθας. Το έχω κάνει με τον πατέρα μου και έναν φίλο μου, αλλά πλέον αυτοί δεν μπορούν να με ακολουθήσουν (8 - 10 ώρες, 2 με 3 φορές την εβδομάδα). Για αυτό ψάχνω άτομα από το διαδίκτυο που να τους αρέσει η ερασιτεχνική εξερεύνηση της Πάρνηθας.

Γενικά μου αρέσουν οι εκδρομές στα βουνά λίγων γνωστών ατόμων (4-5) παρά πολυπληθή γκρουπ αγνώστων (20+).

Όσοι ενδιαφέρεστε περιμένω να μου στείλετε email: kkantezs@gmail.com ή πμ ή να γράψετε εδώ.

Σας ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι αν είσαι serial killer??? :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantine88

Νεοφερμένος

Ο Constantine88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δημιούργησα και μια σελίδα στο facebook για όποιον ενδιαφέρεται: https://www.facebook.com/PezoporiaParnitha
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
A αργησα να δω το μηνυμα σου!....
Με την παρεα μου την εχουμε λιανισει ολη την Παρνηθα πολλακις! Και αξιζει πραγματικα. Ειναι εξαιρετικο βουνο με πολλες ομορφιες... και το εχουμε διπλα μας! Ειναι κριμα να υπαρχει αθηναιος που να μην την επισκεφτει εστω και μια φορα για εστω ενα 3ωρο περπατημα... Αξιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
2 είναι τα μέρη που πρέπει να πας,topic starter..(αν υπαρχεις ακόμα)

η σπηλια του νταβέλη στην πεντέλη,
και το ξένια στην πάρνηθα

εχω πάει και στα 2 μεταμεσονύχτιες ώρες με παρέα... απίστευτη εμπειρία.. αξίζει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top