Παρακολουθήσεις και υποκλοπές

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.
Η Guardian γράφει ξεκάθαρα πως ζωντανεύουν μνήμες από τη χούντα, γι' αυτό έκανα ειδική μνεία. :vroum:
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 644 μηνύματα.
Ειναι μιλημενοι Μητσοτακης και Ανδρουλακης για ολο αυτο δε βλεπετε πως ειναι win-win για τα 2 κομματα; Δεν το καταλαβαινετε, αλλα προγραμματιζεστε να ψηφισετε πασοκ ετσι
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Ειναι μιλημενοι Μητσοτακης και Ανδρουλακης για ολο αυτο δε βλεπετε πως ειναι win-win για τα 2 κομματα; Δεν το καταλαβαινετε, αλλα προγραμματιζεστε να ψηφισετε πασοκ ετσι
Ο Μητσοτάκης τι κέρδισε? Πέρα από το να γίνει πρωτοσέλιδο διεθνως η κορμαρα του.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 644 μηνύματα.

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,801 μηνύματα.
https://www.theguardian.com/world/2...nder-pressure-over-tapping-of-opponents-phone


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συριζαίοι και στην Guuardian.
Κια τοξικοι.Να τα λεμε ολα ναι; :ropalo:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ειναι μιλημενοι Μητσοτακης και Ανδρουλακης για ολο αυτο δε βλεπετε πως ειναι win-win για τα 2 κομματα; Δεν το καταλαβαινετε, αλλα προγραμματιζεστε να ψηφισετε πασοκ ετσι
Πεσμας και αλλα τετοια να γελασουμε ακομα περισσοτερο.

Στο μεταξυ,κανενα στοιχειο παιζει για αυτα που λες ή απλα λεμε και καμια μαλακια να περασει η ωρα;
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 644 μηνύματα.
με ανησυχει το γεγονος οτι με παιρνετε στα σοβαρα... αλλα δε φταιτε και σεις, με οσα βλεπεις εδω λογικο ειναι να πιστευεις τα απιστευτα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,801 μηνύματα.
Ποια Guardian. Παντού μας έκαναν ρεζίλι οι " άριστοι ". Euronews, al-jazeera, politico, reuters. Τα πάντα. Εις όλα, διεθνή και μη, τα ειδησεογραφικά πρακτορεία έγινε πρώτη μούρη η πρωθυπουργάρα με την λέξη " σκάνδαλο " να ευρίσκετο παντού.
Εγω παλι δεν βλεπω σε κανενα ΜΜΕ της τιβι να παιζουν αυτα τα δημοσιευματα ξενων εφημεριδων.Αναρωτιεμαι το γιατι!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

με ανησυχει το γεγονος οτι με παιρνετε στα σοβαρα... αλλα δε φταιτε και σεις, με οσα βλεπεις εδω λογικο ειναι να πιστευεις τα απιστευτα.
Εμενα παλι με ανησυχουν τα τρολ..καποιο προβλημα θα εχουν για να τρολαρουν.
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Όπα σορρυ είμαι χωριό αυτές τις μέρες και έχω ακούσει πολλά μαζεμένα από ψεκες θειους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να πιστέψω (ακόμα)αυτό που γίνεται .....τέτοια αστάθεια ούτε με την κρίση του 2008 δεν έχω ξαναδεί


Ελπίζω μόνο μην κάνουμε και τρίτο εχθρό- χώρα υπερδύναμη γιατί θα είμαστε εχθρική χώρα συνολικά σε 2/3 χώρες που είναι υπερδύναμη
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή αυτό μού φαίνεται σοβαρό. Μόλις τώρα πήρα χαμπάρι αυτό εδώ.


Ο Φαήλος κάνει κουίζ, φωτογραφίζοντας τον Ανδρουλάκη ότι χτυπά τις συντρόφους του μάλιστα την είδηση αναπαρήγαγε η ομαδα αλήθειας της ΝΔ. Δείτε και την έμμεση απειλή του Ν. Ρωμανού στο ραδιόφωνο του ΣΚΑΙ.

Στις 13/7 είχα αυτή τη σύντομη συνομιιλία με τον Δημοσιοκάφρο-γράφο.


Αυτό που υπονοούσα, αλλά δεν μπορούσα να το γράψω και μου το είχε εμπιστευτεί από τότε υψηλά ιστάμενο άτομο σε Υπουργείο είναι ότι οι της ΝΔ την είχαν στημένη στον Ανδρουλάκη για θέμα σχετικό με metoo. Πώς το ήξεραν και πώς το ¨έδεσαν" με αποδείξεις, δεν το ξερω, αλλά μιαν ιδέα μου έρχεται στο μυαλό. Εσάς;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,801 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή αυτό μού φαίνεται σοβαρό. Μόλις τώρα πήρα χαμπάρι αυτό εδώ.


Ο Φαήλος κάνει κουίζ, φωτογραφίζοντας τον Ανδρουλάκη ότι χτυπά τις συντρόφους του μάλιστα την είδηση αναπαρήγαγε η ομαδα αλήθειας της ΝΔ. Δείτε και την έμμεση απειλή του Ν. Ρωμανού στο ραδιόφωνο του ΣΚΑΙ.

Στις 13/7 είχα αυτή τη σύντομη συνομιιλία με τον Δημοσιοκάφρο-γράφο.


Αυτό που υπονοούσα, αλλά δεν μπορούσα να το γράψω και μου το είχε εμπιστευτεί από τότε υψηλά ιστάμενο άτομο σε Υπουργείο είναι ότι οι της ΝΔ την είχαν στημένη στον Ανδρουλάκη για θέμα σχετικό με metoo. Πώς το ήξεραν και πώς το ¨έδεσαν" με αποδείξεις, δεν το ξερω, αλλά μιαν ιδέα μου έρχεται στο μυαλό. Εσάς;
Κατσε τι λες; Οτι ειναι αληθεια οτι εδερνε τις συντροφους του;
Αν ναι...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ.
Αλλα εσυ τι λες; Οτι ειναι αληθεια; Για να καταλαβω.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.
Κατσε τι λες; Οτι ειναι αληθεια οτι εδερνε τις συντροφους του;
Αν ναι...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ.
Αλλα εσυ τι λες; Οτι ειναι αληθεια; Για να καταλαβω.

Δεν μπορώ να ξέρω αν είναι αλήθεια ή οχι. Αλλά φοβάμαι ότι για να απειλούν τόσο απροκάλυπτα οι της ΝΔ, μπορεί και ναι. Δλδ, αν όντως αποδειχθεί κάτι τέτοιο έχουμε και 2ο σκάνδαλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

back2967

Διάσημο μέλος

Ο back2967 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,234 μηνύματα.
Δεν μπορώ αν ξέρω αν είναι αλήθεια ή οχι. Αλλά φοβάμαι ότι για να απειλούν, μάλλον ναι. Δλδ, αν όντως αποδειχθεί κάτι τέτοιο έχουμε και 2ο σκάνδαλο.
Όπως ήρθαν τα πράγματα ο Ανδρουλάκης έχει καλυφθεί και για αυτό.

Και να ισχύει, αν βγει το οτιδήποτε σύντομα όποιος τον καταγγείλει θα πρέπει να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας και δεν είναι αντίποινα για το θέμα παρακολουθήσεων.

Δε νομίζω να ισχύει πάντως, αν υπήρχε κάτι τόσο χοντρό θα είχε βγει στις εσωκομματικές εκλογές. Ο Λοβέρδος δεν είναι χθεσινός.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
πως αντεχεις , εισαι ηρωας
Σε παρακαλώ, ο μόνος που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ήρωας είναι ο κουλης. Ενσυναισθηση δεν έχετε να μπείτε λίγο στην θέση του? Ο καημένος μια φορά πήγε διακοπές και με το που γυρίσει, πριν καλά καλά προλάβει να ξεπακεταρει τις αμέτρητες επιστολές θαυμαστών του, θα πρέπει να δώσει λόγο για το τι έγινε, γιατί έγινε, πως έγινε, ποιος διέταξε, ενώ θα είναι ντιρλα από τα ρακομελα. Στο κάτω κάτω δε φτάνει που έπεσε σε κατάθλιψη γιατί παραιτήθηκαν οι αγαπημένοι του υπάλληλοι της ΕΥΠ και θα πρέπει τώρα να του θυμίσουμε το θέμα λες και δε γνωρίζουμε τη συναισθηματική του κατάσταση. Αχαριστα όντα σε λίγο θα θέλετε και δικαιώματα. Αλλα βέβαια ο ελληναρας μόνο τη πάρτη του σκέφτεται. Εδώ βγήκε πρωτοσέλιδο στη guardian η χώρα μας που κλαίγεστε ότι δε δισφημιζομαστε και δεν υποστηρίζεται έτσι ο τουρισμός.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
Θα γράφουν όλα τα τρολ της νδ στο twitter ότι καλά έκαναν που τον παρακολουθούσαν επειδή ήταν βίαιος απέναντι σε γυναίκες (αν ισχύει). Τα ίδια τρολ που υποστηρίζουν τον Λιγνάδη και τον Νίκο Γεωργιάδη. Μάλιστα.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 1,893 μηνύματα.
FB_IMG_1659904580112.jpg
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά ο Ανδρουλάκης παρακολοθείται ΝΟΜΙΜΑ. Η ΕΥΠ έχει αυτο το δικαίωμα και ο Ανδρουλάκης ήταν υπό παρακολούθηση με την άδεια εισαγγελέα.

Τώρα τα σενάρια είναι 2:

α) Είτε στημένο σε συνεργασία με τη ΝΔ.

β) Ο Ανδρουλάκης είναι εμπόδιο για τον Μητσοτάκη και βρήκαν σοβαρά στοιχεία για να τον βγάλουν ως αντίπαλο.

Αύριο θα έρθει η απάντηση. Ο Κυριάκος κυριολεκτικά δεν έχει αντίπαλο παρόλο που είχαμε πανδημία και ενεργειακή κρίση και πληθωρισμό στην Ευρώπη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top