Παρακολουθήσεις και υποκλοπές

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Το γραφείο του κρυφακούλη κάνει συστάσεις και στην Deutsche Welle. #108_and_counting

Αν προσέξετε καλά καλά θα μάθετε την αλήθεια για την DW :
Great to see the support for nstamouli from many sides. It's wrong for a government to campaign against journalists. DW also had issues with staff members of the PMs office sending "suggestions". This kind of behavior
reinforces critical reporting on press freedom issues in.
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν προσέξετε καλά καλά θα μάθετε την αλήθεια για την DW :
Great to see the support for nstamouli from many sides. It's wrong for a government to campaign against journalists. DW also had issues with staff members of the PMs office sending "suggestions". This kind of behavior
reinforces critical reporting on press freedom issues in.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σε παραδέχομαι, είχα καιρό να δω κάτι τόσο αστείο.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,775 μηνύματα.
Κλασσικός Μητσοτάκης ο οποίος πολιτεύεται μόνο με ψέματα.
Στιγμιότυπο οθόνης 2022-08-26 125847.png
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πολύ έξυπνο να τα βάλει ο Κούλης με τον Βενιζέλο

Έφαγε την φάπα του πάλι
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

'Αλλοι σεσημασμένοι Ζαίοι κι εδώ.

Όσο για σήμερα στη Βουλή, χωρίς σχόλια, πραγματικά. Για τον Κούλη το ξέραμε, αλλά ειδικά για τον Γεραπετρίτη πλέον έχω χάσει πάσα ιδέα.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 1,893 μηνύματα.

'Αλλοι σεσημασμένοι Ζαίοι κι εδώ.

Όσο για σήμερα στη Βουλή, χωρίς σχόλια, πραγματικά. Για τον Κούλη το ξέραμε, αλλά ειδικά για τον Γεραπετρίτη πλέον έχω χάσει πάσα ιδέα.
Ό,τι καλύτερο παρακολούθησα το τελευταίο έτος.

Αφού σε κοίταξε στα μάτια, γιατί δεν τον πιστεύεις ότι δεν ήξερε;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,287 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
30 μέρες πρέπει να είναι η προκελογική περίοδος έτσι;
Έτσι συνηθίζεται. Αλλά το Σύνταγμα λέει ότι προκηρύσσονται εκλογές μέσα σε 30 μέρες από τη διάλυση της Βουλής. Μπορεί δηλαδή και πριν τις 30, αλλά δε νομίζω να έχει γίνει ποτέ αυτό.

Θεώρω πάντως απίθανο να πάμε τώρα σε εκλογές.
Για τον Κούλη το ξέραμε, αλλά ειδικά για τον Γεραπετρίτη πλέον έχω χάσει πάσα ιδέα.
Πραγματικά κρίμα γιατί ακόμη πιστεύω πως είναι ικανός και πολύ έξυπνος άνθρωπος. Αλλά ξεπουλήθηκε για λίγη δόξα και εξουσία.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.
Πραγματικά κρίμα γιατί ακόμη πιστεύω πως είναι ικανός και πολύ έξυπνος άνθρωπος. Αλλά ξεπουλήθηκε για λίγη δόξα και εξουσία.

Είναι εξαιρετικός νομικός ο Γεραπετρίτης, παιδιά. Εγώ του είχα (έχω ακόμα; ) αδυναμία, ήδη από τα προπτυχιακά μου χρόνια (τον είχα καθηγητή σε ατομικά και κοινωνικά δικαιώματα, σεμινάριο δημοσίου δικαίου, πολιτική και συνταγματική ιστορία). Ομοίως τον είχα στο Συνταγματικό δίκαιο στο μεταπτυχιακό, αλλά και επιβλέποντα στη διπλωματική μου. Γι' αυτό τώρα βλέποντάς τον να γράφει και να λέει όλες αυτές τις βλακείες, αισθάνομαι το λιγότερο μια αμηχανία.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
30 μέρες πρέπει να είναι η προκελογική περίοδος έτσι; Οπότε αφού οι εκλογές θα γίνουν 2 Οκτωβρίου, είμαστε πολύ κοντά στην ανακοίνωση.
Θεωρώ απίθανο να γίνουν εκλογές από τον Οκτώβρη και μετά, για πρακτικούς λόγους. Η συζήτηση στη Βουλή για τον προϋπολογισμό του επόμενου έτους προϋποθέτει τεράστια προετοιμασία και πολλές συνεδριάσεις. Με δεδομένο ότι θα έχουμε διπλή εκλογική αναμέτρηση (σιγά μην σχηματιστεί κυβέρνηση με απλή αναλογική), ο χρόνος δεν φτάνει με τίποτα...
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,775 μηνύματα.
Είναι εξαιρετικός νομικός ο Γεραπετρίτης, παιδιά. Εγώ του είχα (έχω ακόμα; ) αδυναμία, ήδη από τα προπτυχιακά μου χρόνια (τον είχα καθηγητή σε ατομικά και κοινωνικά δικαιώματα, σεμινάριο δημοσίου δικαίου, πολιτική και συνταγματική ιστορία). Ομοίως τον είχα στο Συνταγματικό δίκαιο στο μεταπτυχιακό, αλλά και επιβλέποντα στη διπλωματική μου. Γι' αυτό τώρα βλέποντάς τον να γράφει και να λέει όλες αυτές τις βλακείες, αισθάνομαι το λιγότερο μια αμηχανία.
Πρέπει να είναι πολύ απογοητευτικο να τον έχεις σε εκτίμηση σαν καθηγητή και να μαθαίνεις ότι είχε σχέση με τον Φουρθιωτη.

Εφόσον είναι τόσο καλός στον τομέα του έπρεπε να παραμείνει ακαδημαϊκός, τι ήθελε και έμπλεξε με την πολιτική.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,930 μηνύματα.
Λολ, τι λες τώρα, δεν το περίμενα αυτό, η ομάδα αλήθειας λέει ψέματα. Όχι δεν ήταν υποψήφιος του βραβείου Πούλιτζερ, αλλά μια χαρά ισχύει ότι ήταν φιναλίστ στον διαγωνισμό του pulitzer center... Μάλιστα βγηκε δεύτερος. Και πιο πριν είχα παραθέσει και άλλες διακρίσεις του για να σταματήσουν να πατούν κάποιοι σε τέτοιες βλακειες (που btw δεν είδα ποτέ κανέναν να αμφιβάλλει για το κύρος αυτών που γράφουν στην ομάδα αλήθειας)
Λολ, πάνε να σταθούν από μια οποιαδήποτε άκυρη λεπτομερεία(που το ειρωνικο είναι ότι δεν ισχύει κιόλας) . Θελουν ο λαός να κοιτάει το δέντρο για να χάνει το δάσος.
Λέει τίποτα διαφορετικό η ομάδα αλήθειας; Ότι ήταν υποψήφιος για Breakthrough Award 2021 είναι fake news του Documento και του Πολάκη. Δεν αναφέρει ότι δεν έχει διακρίσεις κ.λπ.

Βγάζει μάτι ότι είναι στρατευμένος δημοσιογράφος. Την άποψη του η New York Times την δημοσίευεσε ως quest και όχι ως journalist. Ας κοιτάξουν οι Αμερικανοί τα δικά τους που κάνανε έλεγχο σε ενα υποψήφιο διεκδικητή της προεδρίας και μετά ας προβάλουν προπαγανδιστικά άρθρα άλλων χωρών.
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Λέει τίποτα διαφορετικό η ομάδα αλήθειας;
Ναι
Ότι ήταν υποψήφιος για Breakthrough Award 2021 είναι fake news του Documento και του Πολάκη.
Όχι μια χαρά ήταν λέμε και βγήκε 2ος
Ότι σας λέει η ομάδα αλήθειας το πιστεύετε, λολ ο τίτλος σας αρκεί για το credibility (να έχει μέσα την λέξη αλήθεια) κάποιου.
Ορίστε λινκ για αποδείξεις κάτι που δεν έκανε η ομαδουλα σου ενώ ήταν στο site που επικαλούνται χάχα.
Μου αρέσει που κάποιοι κολλάνε σε κάτι άκυρες λεπτομερείς (που το ειρωνικο είναι ξαναλέω ότι δεν ισχύουν κιόλας) αλλά στις παπατζιδικες δικαιολογίες του κουλή που καταρριφθηκαν 39939 φορές δε στέκονται καθόλου.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,930 μηνύματα.
Ναι

Όχι μια χαρά ήταν λέμε και βγήκε 2ος
Τον βλέπεις στους finalist;
The Pulitzer Center is not affiliated with Columbia University's Pulitzer Prizes.
Οι ίδιοι γράφουν ότι δεν έχουν καμία σχέση με τα διάσημα βραβεία.

Είναι σαν να λέμε ότι ο Τσιτσιπάς κέρδισε το USA Open ενώ στην πραγματικότητα κέρδισε ένα 500αρι που εδρεύει στις ΗΠΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι

Όχι μια χαρά ήταν λέμε και βγήκε 2ος
Ότι σας λέει η ομάδα αλήθειας το πιστεύετε, λολ ο τίτλος σας αρκεί για το credibility (να έχει μέσα την λέξη αλήθεια) κάποιου.
Ορίστε λινκ για αποδείξεις κάτι που δεν έκανε η ομαδουλα σου ενώ ήταν στο site που επικαλούνται χάχα.
Μου αρέσει που κάποιοι κολλάνε σε κάτι άκυρες λεπτομερείς (που το ειρωνικο είναι ξαναλέω ότι δεν ισχύουν κιόλας) αλλά στις παπατζιδικες δικαιολογίες του κουλή που καταρριφθηκαν 39939 φορές δε στέκονται καθόλου.
Τι άκυρες λεπτομέρειες ρε μαν, εδώ η ίδια η ιστοσελίδα των βραβείων το λέει ξεκάθαρα. Σταματήστε να ρουφάτε την προπαγάνδα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top