Παρασκευή 13

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Λοιπον παιδια, σημερα ειναι παρασκευη 13. Εχετε να πειτε τιποτα σχετικα με αυτο? Σας εχει τυχει ποτε να συμβει κατι παραξενο τη συγκεκριμενη μερα? Χθες (δηλαδη στις 3 μετα τα μεσανυχτα) ξυπνησε ξαφνικα η αδερφη μου γιατι ακουσε να πεφτουν τα μπουκαλακια με σαμπουαν και διαφορα τετοια κατω στο μπανιο μας χωρις κανενα λογο!! Πως σας φαινεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Λοιπον παιδια, σημερα ειναι παρασκευη 13. Εχετε να πειτε τιποτα σχετικα με αυτο? Σας εχει τυχει ποτε να συμβει κατι παραξενο τη συγκεκριμενη μερα? Χθες (δηλαδη στις 3 μετα τα μεσανυχτα) ξυπνησε ξαφνικα η αδερφη μου γιατι ακουσε να πεφτουν τα μπουκαλακια με σαμπουαν και διαφορα τετοια κατω στο μπανιο μας χωρις κανενα λογο!! Πως σας φαινεται αυτο?

Μου φαίνετε ότι πρέπει να φωνάξετε τεχνιτη να το φτιάξει!:P
Ειδικά το κομμάτι της Παρασκευής και 13 είναι ξενόφερτο Τρίτη και 13 είναι η υποτιθέμενη γκαντέμικη μέρα για τα Ελληνικά δεδομένα (άλωση της Πόλης!)
Δεν πιστεύω στην γκαντεμια σε μια συγκεκριμένη ημερομηνία άλλωστε σκ@τά μπορεί να σου πάει η μέρα ανεξάρτητα ποιά ημερομηνία έχει.
Σήμερα για παράδειγμα ήταν η πρώτη μέρα που δεν βρίκα καθόλου κίνηση και αυτό μου έφτιαξε την διάθεση.
(Πες στην αδερφή σου όταν ρίχνει κάτι να αναλαμβάνει τις ευθήνες και να μην τα ρίχνει αλλού!:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άσχετο αλλά δεν νομίζω ότι Τρίτη και 13 είναι η άλωση της Κωνσταντινούπολης... Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος οπότε σόρρυυυυυυυυυυυυ :redface:

Πάντως λόγω της ημέρας καλό είναι το ομότιτλο θρίλερ :P
Γενικά είναι απλά προκαταλήψεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Απλά υπάρχει αρνητική διάθεση κάποιες ημέρες και λογικό είναι τα αρνητικά να τα προσέχουμε περισσότερο από τα θετικά και έτσι να μας βγαίνει αυτή η «γκαντεμιά»

Ps. H σημερινή μέρα πάντως (αν και ούτε εγώ βρήκα κίνηση σήμερα Γιάννη ;) ) δεν εξελίσσεται και τόσο καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Άσχετο αλλά δεν νομίζω ότι Τρίτη και 13 είναι η άλωση της Κωνσταντινούπολης... Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος οπότε σόρρυυυυυυυυυυυυ :redface:

Πάντως λόγω της ημέρας καλό είναι το ομότιτλο θρίλερ :P
Γενικά είναι απλά προκαταλήψεις ;)


Όχι πιδιμ 13, Για την Τρίτη σαν μέρα το είπα ότι είναι γκαντέμικη και όχι η Παρασκευή.

https://el.wikipedia.org/wiki/Άλωση_της_Κωνσταντινούπολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Α...λέω κι εγώ....Τρίτη θυμάμαι.... 13 δεν θυμάμαι να έγινε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
:hmm:
αν θυμαμαι καλα αυτο για το παρασκευη και 13 εχει καθιερωθει ως... "μαυρη μερα" λογω ενος γεγονοτος με τους Ναιτες αλλα δε μου ερχονται τωρα λεπτομερειες... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν ξερω αν φταιει η μερα παντως εμενα μου πηγαν σκ*τα ολα σημερα... :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αμέ, μια παρασκευή και δεκατρείς μου έτυχε κάτι πολύυυυ παράξενο... γεννήθηκα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:hmm:
αν θυμαμαι καλα αυτο για το παρασκευη και 13 εχει καθιερωθει ως... "μαυρη μερα" λογω ενος γεγονοτος με τους Ναιτες αλλα δε μου ερχονται τωρα λεπτομερειες... :/:
Η Παρασκευή και 13 θεωρείται άτυχη μέρα, γιατί την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου του 1307 ο Πάπας, σε συνεννόηση με τον βασιλιά της Γαλλίας, εξέδωσε μυστική διαταγή θανάτωσης των Ναϊτών Ιπποτών.
;) :)
Ήταν και Οκτωβρίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Η Παρασκευή και 13 θεωρείται άτυχη μέρα, γιατί την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου του 1307 ο Πάπας, σε συνεννόηση με τον βασιλιά της Γαλλίας, εξέδωσε μυστική διαταγή θανάτωσης των Ναϊτών Ιπποτών.

Έλεος...άν και το είχα διαβάσει νωρίτερα σε ένα βιβλίο..δεν θυμάμαι τώρα τίτλο...

Δεν ξέρω εάν η σημερινή μέρα ειναι γρουσούζικη αλλά έχουν γίνει 2 διακοπές ρεύματος απο το πρωί:P

Ααα και κάτι φίλες μου πήραν την πρωτοβουλία να μου ζητήσουν να βγούμε πρώτη φορά μαζί:P

Το κακό μαζί με το καλό ειναι... ουδέτερο μάλλον:P

Σε λίγο έχω όμως αρχαία...πάντα σκ@τ@ τα πάω άρα δεν μετράει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πάντως το όλο θέμα με τους Ναίτες είναι πάρα πολύ ενδιαφέρον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αμέ, μια παρασκευή και δεκατρείς μου έτυχε κάτι πολύυυυ παράξενο... γεννήθηκα!! :P
Ααααα, τώρα εξηγούνται όλα!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.

κοιτα να δεις τι μα8αινει κανεις :)



παντως αυτο που ειχα διαβασα τελικα νομιζω ηταν αυτο που ειπε η ματζι....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παντος ο πατερας μου ειχε δυο στραβες σημερα:P
Εγω ομως δεν πιστευω σε αυτα, σιγα, μια μερα οπως ολες η αλλες ειναι... Αμα το δουμε ετσι ειναι και τυχερη για μενα γιατι
1)Δεν εχουμε σχολειο
2)θα την δω επιτελους, εχω να την δω απο το Σαββατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ για παρασκευή και 13 ξέρω μόνο τον Φρέντυ :P τον τύπο με το πριόνι που τους ξεκοίλιαζε όλους :P


Σήμερα πάντως... δεν μου πήγε τπτ πιο στραβά απ όσο μου πήγε και χτες και προχτές....
ισα ίσα που σήμερα έχει και γεννεθλια ο αντρούλης μου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
εγώ για παρασκευή και 13 ξέρω μόνο τον Φρέντυ :P τον τύπο με το πριόνι που τους ξεκοίλιαζε όλους :P

O Jason δεν είναι αυτός?! Ένας τύπος στην κατασκήνωση με μια μάσκα που τους καθαρίζει όλους? :P
Ο Φρέντυ είναι ο άλλος με τα μεγάλα ''νύχια'' που πηγαίνει στα όνειρα!


Πολλές ταινίες βλέπω :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δεν πιστεύω σε τέτοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
O Jason δεν είναι αυτός?! Ένας τύπος στην κατασκήνωση με μια μάσκα που τους καθαρίζει όλους? :P
Ο Φρέντυ είναι ο άλλος με τα μεγάλα ''νύχια'' που πηγαίνει στα όνειρα!


αααααααααα ναι! σωστή είσαι!!!
ο φρέντυ είναι με τις λεύκες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top