Παρθένα ξανά;

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Προφανώς αυτές που ακόμα και σήμερα λαμβάνουν υπόψη τους προκαταλήψεις, στερεότυπα και μικροαστικές συμβάσεις περί παρθενίας.

Άκη άκη άκη :ropalo:
Ήθελα να πω ότι δεν έπρεπε να υπάρχουν στην δική μας "εποχή" τέτοια στερεότυπα.... Αλλά τέλος πάντων..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άκη άκη άκη :ropalo:
Ήθελα να πω ότι δεν έπρεπε να υπάρχουν στην δική μας "εποχή" τέτοια στερεότυπα....:worry:
Ρε δε σε διορθώνω! :P Εσύ λες κι εγώ προσθέτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
είναι απλά άθλιο και απορώ ποιες θα το αγόραζαν που να το έχουν τόσο ανάγκη...
Ας μην σκεφτόμαστε μόνο τι γίνεται στην Ελλάδα και ας μην είμαστε τόσο απόλυτοι. Με το προϊόν αυτό, ίσως μια γυναίκα στο Πακιστάν να έσωζε τη ζωή της.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ας μην σκεφτόμαστε μόνο τι γίνεται στην Ελλάδα και ας μην είμαστε τόσο απόλυτοι. Με το προϊόν αυτό, ίσως μια γυναίκα στο Πακιστάν να έσωζε τη ζωή της.



Ναι ίσως σωζόταν αν προμηθευόταν κρυφά και δεν την ανακάλυπτε κανείς. Το ενδεχόμενο να μην προσέξει και να προδοθεί χωρίς να το θέλει το σκέφτηκες;
Δεν διαφωνώ σε τέτοιες χώρες είναι χρήσιμο γιατί δεν είναι σωστό γυναίκες να λιθοβολούνται μέχρι θανάτου, αλλά πρέπει και να πάψουν να υπάρχουν τέτοια στερεότυπα που θέλουν τις γυναίκες ανήθικες (και υπεύθυνες για τα χειρότερα λ.χ. βιασμός) αν δεν είναι παρθένες στον γάμο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
  • Σήμερα η τεχνολογία προχώρησε. Κυκλοφορεί στο εμπόριο σετ (κινέζικης προέλευσης), σε προσιτή μάλιστα τιμή, με το οποίο μια κοπέλα μέσα σε 5 λεπτά μπορεί να "ξαναγίνει" παρθένα, δίνοντας στο σύντροφό της τη χαρά ότι είναι ο πρώτος της. Διαβάστε λεπτομέρειες ΕΔΩ και ΕΔΩ. Το προϊόν αποστέλεται (σε διακριτική συσκευασία) σε όλο τον κόσμο και στην Ελλάδα επίσης.


  • Υπάρχει και για πολύτεκνες; Ή χρησιμοποιούν μιά 6άδα από το ίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αν όλοι ασχολούνταν με το το τομάρι τους και, άφηναν στην ησυχία τους τούς υπόλοιπους, ε, θα ζούσαμε σ' έναν πολύ καλύτερο κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Ψάχνω λίγο στο site εδώ, ως <<νεοφερμένη>> για πρωτότυπα θέματα και νά τι βρήκα!:ok:
Το προϊόν αυτό το έχω δει σε ντοκυμαντερ και κανει πολλές πωλήσεις στη Γερμανία (αν λέμε το ίδιο). Έχει σώσει πολλές μουσουλμάνες! Πουλιέται και στο αμαζον στοιχίζει 50 ευρω. Είναι ένα σακουλάκι με τεχνητό αίμα. Η κοπέλα περίπου μισή ώρα πριν την επαφή, το βάζει μέσα της. Αυτό ζεσταίνεται, γίνεται μαλακό και με την πρώτη πίεση σπάζει και βγαίνει το κοκκινο. Οι οδηγίες μάλιστα λένε, την ώρα της ....πίεσης, να σφίγγεται λίγο η κοπέλα, να προσποιείται πόνο.
Η διαφημιση λέει: πως με 50 ευρω, θα ΄δωσεις λύση στη ζωή σου!
Μη μου πείτε, αν παντρεύεσαι και βασίζεις την αγάπη σου σε μια απάτη. Όχι. Εφόσον έτσι είναι η νοοτροπία, ας τους δουλεύουν ...ψιλό γαζί
Ψάχνω στο διαδίκτυο να το βρω, αλλά δεν το βρισκω. Λέτε να αποσύρθηκε; Πριν 2 χρόνια κυκλοφορούσε φουλ :scratchhead:
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Στο πενηντάρικο συμπεριλαμβάνεται και κόκορας δώρο;
(η ξυλοκαϊνη για την πουλίγκα του παρθενοκυνηγού υποθέτω πως όχι :ρ )
 
Τελευταία επεξεργασία:

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
1686641797284.png
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

to βρήκα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

1686641797284.png
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

to βρήκα!
μάλλον έχει αυξηθεί το εμπόριο, δεν είναι πλέον μονοπώλιο, γιατί βρήκα και μάρκες!
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
μισό τώρα γιατί το ζήτημα σοβαρεύει.
Μάρκες σε πτηνό (πχ μιμίκος, νιτσιάκος, ηπείρου) ή μπραντ νέιμσ σε ντοματοχυμό για το σακουλάκι;
(μιά απορία για το βάτζιναλ κέαρ γεννιέται η αλήθεια είναι :ρ. Τι να εννοεί άραγε; Βασιλικό; Θρούμπι; Τσίλι; )
 
Τελευταία επεξεργασία:

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
μισό τώρα γιατί το ζήτημα σοβαρεύει.
Μάρκες σε πτηνό (πχ μιμίκος, νιτσιάκος, ηπείρου) ή μπραντ νέιμσ σε ντοματοχυμό για το σακουλάκι;
(μιά απορία για το βάτζιναλ κέαρ γεννιέται η αλήθεια είναι :ρ. Τι να εννοεί άραγε; Βασιλικό; Θρούμπι; Τσίλι; )
α,,, το τεχνητό αίμα δεν πρέπει να μυρίζει ντομάτα ή κετσαπ. Αυτό χρησιμοποιούν και στο σινεμά
ρ???? τι εννοείς;
Δεν ξέρω μπρε, είναι για γέλια ξέρω. Είπαμε, αλλού σώζει ζωές. Για να πουλιέται και να ανθεί το εμπόριο, κάποιες το αγοράζουν
:air_kiss:
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
α,,, το τεχνητό αίμα δεν πρέπει να μυρίζει ντομάτα ή κετσαπ. Αυτό χρησιμοποιούν και στο σινεμά
ρ???? τι εννοείς;
Δεν ξέρω μπρε, είναι για γέλια ξέρω. Είπαμε, αλλού σώζει ζωές. Για να πουλιέται και να ανθεί το εμπόριο, κάποιες το αγοράζουν
:air_kiss:
τι να πω και 'γω. Δεν ξέρω. Μάλλον με παρέσυραν οι συνειρμοί. Και το γεγονός πως ξέχασα να φάω χτες βράδυ και ψιλοπείνασα αχαχ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
και να τύχει είναι αλλεργική η άλλη, τι "γλέντι" έχει να γίνει άπαξ κι συμβούν επιπλοκές!

Βρε μη βάζετε "μέσα" ό, τι να'ναι! :P
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
και να τύχει είναι αλλεργική η άλλη, τι "γλέντι" έχει να γίνει άπαξ κι συμβούν επιπλοκές!

Βρε μη βάζετε "μέσα" ό, τι να'ναι! :P
λίγη φαντασία αρκεί νομίζω. Ντοματόζουμο με πρεδνιζολόνη και κανα αντιισταμινικό επιλογής μερακλούς :ρ
(για την γεύση του δεν ορκίζομαι)
(το εντός εισαγωγικών ας διαλάθει προσοχής, δεδομένου του μικροπεριβάλλοντος του συγκεκριμένου αχαχαχ)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.
Δεν ξέρω πόσο βαθιά μπαίνει αυτό το πράγμα, αλλά αν κάποιος δεν περάσει κατευθείαν στο κυρίως (όπως ο και ο περισσότερος κόσμος) δεν υπάρχει πιθανότητα να το δει/αισθανθεί ο άλλος; :P
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
"κρεμμύδι να βάλω ή... α μπα;" :hehe:
μα ναι!!!!!!!! κι αφού πάει και το παλιάμπελο υπέρ πίστεως, και πάπρικα καυτερή αν γίνεται!
(γμτ τι χώρος να στήσει κανείς τσιμπούσι όμως! ) (και δεν εννοώ το steki :$ )
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Χίλιες φορές...όπως στα παλιά χρόνια. Ένα χαρτί από γιατρό...ότι έπεσε από δέντρο ή καρέκλα...:upside:

Ρε τί κυκλοφορεί. Και μη χειρότερα...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
Με τι ασχολείται ο κόσμος τον 21ο αιώνα. Καλλίτερα με τα φέσια και τις τραγιάσκες μου :redface:
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν ξέρω πόσο βαθιά μπαίνει αυτό το πράγμα, αλλά αν κάποιος δεν περάσει κατευθείαν στο κυρίως (όπως ο και ο περισσότερος κόσμος) δεν υπάρχει πιθανότητα να το δει/αισθανθεί ο άλλος; :P
αν δεν αποτελεί αυτός ο κάποιος υβρίδιο γλώσσας φιδιού με βάκιουουμ χούβερ, μάλλον όχι
 
Top