Πατήρ Κλεομένης

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Ποια ειναι η αποψη σας για τον πατηρ κλεομενη??Κυκλοφορει πολλα χρονια στο youtube και συγκεντωνει πολλες αμφιβολιες.Ειναι τρελος ή μηπως λεει μεγαλες αληθειες?
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Όλοι οι τρελοί λένε μεγάλες αλήθειες!
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
Είναι όντως ιερέας αυτός;:lol:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
το ευκολο ειναι να πεις δεν στεκει στα καλα του και απλα το κανει για τις προβολες και για να βγαλει χρηματα.ομως πολλες φορες εχω πιασει τον εαυτο μου να λεει τι ειπε ο ανθρωπος!!Το γεγονος οτι πολλα καναλια δεν τον αναφερουν καν ενω φαινομενικα ειναι σουργελο δεν σας προβληματιζει?συνηθως τα καναλια αυτους που ειναι ημιπαλαβοι τους κοροιδευουν για να βγαζουν χρημα βλεπε θωδη,εθνικο σταρ!Αυτον τον εχουν αποκλεισει εντελως!
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
...ομως πολλες φορες εχω πιασει τον εαυτο μου να λεει τι ειπε ο ανθρωπος!!

Ακόμη κι ένας παράφρων μπορεί στις 100 μπούρδες να πει και κάτι αξιοσημείωτο!
Τώρα αν π.χ. για το συγκεκριμένο είναι "πολλές" οι φορές όπως λες νομίζω ότι πρέπει κι εσένα να σε κοιτάξει κάποιος ειδικός...
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Ακόμη κι ένας παράφρων μπορεί στις 100 μπούρδες να πει και κάτι αξιοσημείωτο!
Τώρα αν π.χ. για το συγκεκριμένο είναι "πολλές" οι φορές όπως λες νομίζω ότι πρέπει κι εσένα να σε κοιτάξει κάποιος ειδικός...
χααχχα οχι ρε φιλε δεν τον εχεις παρακολουθησει.πες κατι που λεει και ιεναι τρελο??
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Tρελο οχι. Θεότρελο ναι. Καμια φορά θεόμουρλο. Πολυ συχνά θεοπαλαβο...
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Ο πατήρ Κλεομένης όπως και η Ελένη Λουκά είναι άτομα που χρήζουν ψυχιατρικής βοήθειας. Ωστόσο δεν έχουν κάποιον δικό τους για να τους βοηθήσει και προφανώς δεν μπορεί να μεριμνήσει κάποιος άλλος. Ευτυχώς που πλέον δεν τους προβάλουν τόσο πολύ γιατί η προβολή τέτοιων ατόμων είναι σαν τα παρατράγουδα της Αννίτας. Δηλαδή σε πρώτη φάση γελάς αλλά μετά αν το σκεφτείς περισσότερο είναι μια πολύ τραγική κατάσταση
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Νομίζω το έχει σκάσει από τρελάδικο
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
τον κλεομενη παντως δεν νομιζω οτι τον εχει προβαλλει ποτε καποιο καναλι ισα ισα.Καμια σχεση με λουκα.
 

kastoras

Νεοφερμένος

Ο kastoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Συμπαθης "τρελος". Βλέπω κανα βιντεο του να περασει η ωρα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Θεομουρλοι υπαρχουν πολλοι. Ευτυχως που δεν τους βγαζουν ολους τα καναλια. Πολλους τους εχουν ξεχασει εντελως. Δοξα σοι ο Θεός.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
Συμπαθης "τρελος". Βλέπω κανα βιντεο του να περασει η ωρα.

Και μια μακρινή...γκντουπ!:lol:

Υ.Γ. Εγώ πάντως δεν ανησυχώ, με λογαριασμούς σε 5 τράπεζες και 2-3 κάρτες στην καθεμία έχω κλείσει prive καζάνι!:P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top