Περίεργες αντιλήψεις για το σεξ, που είχατε σε παιδική ηλικία!

Angel22

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
-Δεν μπορούσα να καταλάβω με ΤΙΠΟΤΑ πώς είναι εφικτή ανατομικά η στάση "στα τέσσερα" (μάλλον συνέπεια του παραπάνω :P). Νόμιζα ότι όταν 2 άνθρωποι το κάνουν στα 4, είναι οπωσδήποτε πρωκτικό.

-Νόμιζα ότι το πέος είναι ένα ενιαίο μακρύ πράγμα, σαν ένα δάχτυλο χωρίς νύχι ξέρω γω και ότι είναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ σηκωμένο :P Απορούσα δε, πώς καταφέρνουν και το κρύβουν οι άντρες αυτό το πράγμα μέσα στο παντελόνι :lol:

-Νόμιζα ότι οι όρχεις είναι εντελώς διαχωρισμένοι, σαν δύο μικρά μπαλάκια πιγκ πογκ περίπου :P Πάααρα πολύ μικρή, δεν ήξερα καν ότι υπάρχουν όρχεις :P



Κι εγω αυτά συν του οτι πίστευα οτι η ουρήθρα με τον κόλπο ταυτιζονται :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Αχ κάτι που μου ήρθε τώρα ........... Πριν μερικά χρόνια πίστευα πως κάνεις σεξ, χωρίς να μπει το πέος μέσα, αλλά ακουμπώντας μόνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@

Νεοφερμένος

Η Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω στο δημοτικο ειχα δει ενα ντοκυμαντερ με ζωα οπου 2 σκυλοι ζευγαρωναν και ο εκφωνητης ελεγε τι ακριβως εκαναν.μου φανηκε αηδια...:sick:μετα απο μερικες μερες θυμαμαι οτι συνδεσα το ντοκυμαντερ με τις ζωγραφιες που εκαναν τα αγορακια στον πινακα και στα τετραδια(ενα πεος να μπαινει σε εναν κολπο) και καταλαβα οτι αυτο κανουν και οι ανθρωποι...σοκαριστηκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγω πρωτα απο όλα νόμιζα οτι οι άντρες έχουν 2 μπαλλάκια,το ένα απο τα δεξια και το άλλο απο αριστερά του πέους....Μεγεθους πινκγ-πονγκ έτσι...Όταν το έμαθα για πρωτη φορα στην πρώτη γυμνασίου παραξενευτηκα ΠΟΛΥ !!!

Α! Περισυ έμαθα στην μικρή αδερφή μου τι ακριβώς γινεται....Πως να της το δειξω,έψαχνα,έψαχνα.... Τα τυρογαριδάκια τα extra τα ξερετε??? Που είναι τα μισα στρογγυλά και τα άλλα μισα ίσια?? Ε,ετσι της το έδειξα....ΦΡΙΚΑΡΕ ομολογω.... :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ίσως το έχω αναφέρει ξανά, εγώ ο στόκος μικρούλα άκουγα "στοματικό έρωτα" και νόμιζα πως εννοούν μόνο παθιασμένα φιλιά χωρίς διείδυση :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ρε παιδιά αυτό το θέμα είναι ΤΕΛΕΙΟ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καιρό είχα να γελάσω χαχαχαχχαχαχα
Πάντως για να πω κι εγώ κάτι, νόμιζα στις πρώτες τάξεις του δημοτικού ότι η εκσπερμάτωση είναι ότι ο άντρας κατουράει λίγο μέσα στη γυναίκα :sick: Και το κυριότερο? Σε αυτο το συμπέρασμα καταλήξαμε μετά από εκτενή συζήτηση με την παρέα μου τότε (αγόρια και κορίτσια):rofl: Επίσης, παραξενεύτηκα απίστευτα όταν μια συμμαθήτριά μου όταν μιλούσαμε περί τούτου, ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΚΟΛΠΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΗΘΡΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! και της το είπα εγώ! έλεος :rofl: Και το θέμα είναι ότι αυτό έγινε πέρυσι, δηλαδή ήμασταν 18...:yes: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εγω πρωτα απο όλα νόμιζα οτι οι άντρες έχουν 2 μπαλλάκια,το ένα απο τα δεξια και το άλλο απο αριστερά του πέους....Μεγεθους πινκγ-πονγκ έτσι...Όταν το έμαθα για πρωτη φορα στην πρώτη γυμνασίου παραξενευτηκα ΠΟΛΥ !!!

Α! Περισυ έμαθα στην μικρή αδερφή μου τι ακριβώς γινεται....Πως να της το δειξω,έψαχνα,έψαχνα.... Τα τυρογαριδάκια τα extra τα ξερετε??? Που είναι τα μισα στρογγυλά και τα άλλα μισα ίσια?? Ε,ετσι της το έδειξα....ΦΡΙΚΑΡΕ ομολογω.... :redface::redface::redface:
Φανταζομαι τωρα την μικρη σου αδερφη στο προαυλιο να πηγαινει στα αγορακια και να τους λεει "ελα να παιξουμε με τα τυρογαριδακια μας!!":redface::redface::redface::redface:

Ομολογω παντως οτι εγω φρικαρα περισσοτερο απο τη μικρη σου αδερφη!!! Νομιζω πως εχουν ολο το καιρο να ανακαλυψουν αυτο που θελουν και να το εφαρμοσουν μετα οπως θελουν!! Ιλεος δηλαδη!!!!!!!!!!!!!(μ'αυτες τις σεξουαλικες διαπαιδαγωγησεις):eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω πρωτα απο όλα νόμιζα οτι οι άντρες έχουν 2 μπαλλάκια,το ένα απο τα δεξια και το άλλο απο αριστερά του πέους....Μεγεθους πινκγ-πονγκ έτσι...Όταν το έμαθα για πρωτη φορα στην πρώτη γυμνασίου παραξενευτηκα ΠΟΛΥ !!!

Κι εγώ το πίστευα αυτό!!

Επίσης, παραξενεύτηκα απίστευτα όταν μια συμμαθήτριά μου όταν μιλούσαμε περί τούτου, ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΚΟΛΠΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΗΘΡΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! και της το είπα εγώ! έλεος :rofl: Και το θέμα είναι ότι αυτό έγινε πέρυσι, δηλαδή ήμασταν 18...:yes: :hmm:

Και αυτό, αλλά μέχρι τα 12-13 περίπου, όχι τα ...18, αν είναι δυνατόν :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Φανταζομαι τωρα την μικρη σου αδερφη στο προαυλιο να πηγαινει στα αγορακια και να τους λεει "ελα να παιξουμε με τα τυρογαριδακια μας!!":redface::redface::redface::redface:

Ομολογω παντως οτι εγω φρικαρα περισσοτερο απο τη μικρη σου αδερφη!!! Νομιζω πως εχουν ολο το καιρο να ανακαλυψουν αυτο που θελουν και να το εφαρμοσουν μετα οπως θελουν!! Ιλεος δηλαδη!!!!!!!!!!!!!(μ'αυτες τις σεξουαλικες διαπαιδαγωγησεις):eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::/::/::/:

σιγά ρε συ το τόσο τραγικό
το παιδί θα έχει όντως πρόβλημα μόνο αν όταν μεγαλώσει συνεχίζει να παίζει μόνο με τυρογαριδάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Φανταζομαι τωρα την μικρη σου αδερφη στο προαυλιο να πηγαινει στα αγορακια και να τους λεει "ελα να παιξουμε με τα τυρογαριδακια μας!!":redface::redface::redface::redface:

Ομολογω παντως οτι εγω φρικαρα περισσοτερο απο τη μικρη σου αδερφη!!! Νομιζω πως εχουν ολο το καιρο να ανακαλυψουν αυτο που θελουν και να το εφαρμοσουν μετα οπως θελουν!! Ιλεος δηλαδη!!!!!!!!!!!!!(μ'αυτες τις σεξουαλικες διαπαιδαγωγησεις):eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::/::/::/:

Σιγα καλε,πως κανεις έτσι....Το ξεπέρασε μετά απο λιγο! Απαπα....Και τι επρεπε να της πώ?Θα ηταν καλύτερα να της έλεγα π@@@ριες όπως τα σποράκια και τα σκουλικάκια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Συνεχιζω να το βλεπω τραγικο. Και δεν ειναι επειδη βλεπω το σεξ σαν διαστροφη(και οχι πολυ ανετα οπως μερικοι αλλοι εδω μεσα-πραγματικα τους ζηλευω:P) αλλα να πλησιαζεις ενα μικρο παιδι και να του λες τι παιζει ακριβως κι οτι το γαριδακι μπαινει μεσα στο αλλο(εγω αν ημουνα παιδι δεν υπηρχε περιπτωση να ξαναετρωγα γαριδακια μετα απ'αυτο) μου φαινεται σαν να πουλας μουρη στο μικρο παιδι!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω μικρη πιστευα πως οταν δυο γυναικες κανουν σεξ μεταξυ τους (σεξ εννουσα τοτε το να κοιμηθουν διπλα διπλα με το βρακι) πανε στην κολαση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Α! Θυμήθηκα! Κάπου στην πέμπτη δημοτικού πίστευα οτι το στοματικό σεξ είναι το φιλι....... Και φυσικά η αντίδραση μου όταν μου είπαν τι ειναι ηταν ''ιου!!!''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οταν ημουν μικρος..Πιστευα οτι τα παιδια γινοντουσαν με τα φιλια στο στομα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Οταν ημουν μικρος..Πιστευα οτι τα παιδια γινοντουσαν με τα φιλια στο στομα!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και εγώ και εγώ. :P

Αλλά μετά είχα βρει ένα προφυλακτικό στον δρόμο και όταν ρώτησα την μαμά μου τι είναι,μου είπε,ότι το φοράνε για να μην κάνουν παιδάκια. :redface:
Ε και ύστερα νόμιζα ότι μεταφέρεται τίποτα μέσω του αέρα. Ναι,σαν τα φυτά ένα πράγμα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
εγω παλι μικρη νομιζα οτι τα παιδακια τα φερνει οντως ο πελαργος..και σκεφτομουν..πως αραγε τους τα φερνει..και απο που ακριβως τα φερνει και και και :hmm:

παιδικη αθωοτητα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
απλα πραγματα. υπαρχουν κατι ειδικα δεντρα απο τα οποια ο μπαμπας δινει στην μαμα να φαει και ετσι μετα απο λιγο καιρο γενναει το μωρακι :P μαλιστα εψαχνα κιολας αυτα τα δεντρα γιατι ηθελα αδερφακι :redface:

ακομα προσπαθω να συγχωρεσω τους γονεις μου για αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πίστευα ότι τα παιδιά γεννιούνται έτσι στο άσχετο μια μέρα, όταν 2 άτομα αγαπιούνται :|


..

..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

смертной пилюле

Νεοφερμένος

Ο смертной пилюле αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Πίστευα ότι τα παιδιά γεννιούνται όταν 2 άτομα αγαπιούνται


οπότε η αγάπη θα ήταν κάτι σαν νερό στη ράχη του Gizmo
..φοβόσουν μη τυχόν κι αγαπήσεις και γεμίσει ο κόσμος
κουτσούβελα;

= κατάρα when you were a baby? :P



εγώ πάλι είχα άλλη παλινωδία:
νόμιζα πως δε γινόταν να βγει το
παχύρευστο υγρό
με κανένα τρόπο πλην του παραδοσιακού σεξακίου.

Μέχρι που στα τέλη του Γυμνασίου
μου είπαν ότι γίνεται και με προσομειωτή
δύο χήρες, τη Μαρία και την Πόπη, το γένος Χουφτίδου :redface:

...επίσης, να δω μερικές σελίδες από το τούτι φρούτι
(κατόπιν άλλα 87 περιοδικά και ακόμα πιο κατόπιν
άλλα 1287 σαϊτ :redface:)
και να τον παλινδρομώ
μέχρι η καυτή σούπα
να ξεχυθεί και το ποτάμι
να στερέψει. :redface:

Την πρώτη φορά νόμιζα πως είχα
φάει πολύ αγγούρι στη σαλάτα. :redface:

Τη δεύτερη πως είχε ραδιενέργεια. :confused::redface:

Από την τρίτη και μετά, η ψυχή μου θεριό,
κι έγινα ξετσίπωτος.


..έβαζα και do not disturb ταμπελίδιον
έξω από την τουαλετίτσαν. :redface:

Αχ φλεγόμενα νιάτα,
αφέλειά μου ατελείωτη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εγώ γύρω στα 5 σοκαρίστηκα όταν μου είπε ο μπαμπάς μου πως δεν είναι ανάγκη να είναι δύο άνθρωποι παντρεμένοι για να κάνουν παιδιά. :eek:
Μετά μου πήρε κάτι βιντεοκασέτες περί σεξουαλικής εκπαίδευσης και αναπαραγωγής με κάτι ανθρωπόμορφα αρκουδάκια οι οποίες εξηγούσαν την όλη διαδικασία πολύ κατανοητά αλλά και με τεχνικούς όρους. Από τότε τα κατάλαβα τα βασικά και αργότερα θυμάμαι ψαχούλεψα στα πράγματα των γονιών μου και τους έκλεψα ένα κάμα σούτρα! Χιχι, όταν το βρήκε η μαμά μου με μάλωσε και μου είπε ότι αυτά δεν είναι για παιδάκια. Αλλά εγώ είχα λύσει τις απορίες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top