Περί προκαταρκτικών...

Antonis76

Νεοφερμένος

Ο Antonis76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Αγαπητέ Αντώνη καλώς ήρθες στην κοινότητα μας. Διάβασα με τη δέουσα προσοχή και ευλάβεια το πόστ σου και παρόλο που σέβομαι τη μελέτη σου, το πόνημα που μας παρουσιάζεις με τη μορφή του παρόντος τύπου, θα ήθελα να διαφωνήσω, ως προς την φιλοσοφική πλευρά του ζητήματος.

Ας γίνω πιο συγκεκριμένος όμως. Η χρήσις των μαθηματικών τύπων, είναι συνυφασμένη με τις επιστήμες. Ο απλός άνθρωπος δεν δύναται να υπολογίσει και κατα συνέπεια να χρησιμοποιήσει μαθηματικούς τύπους σε απλά περιστατικά της καθημερινότητας του. Συν τοις άλλοις θα ήτο ψυχοφθόρος η χρήσις τύπων για περιστατικά τα οποία στον απλό άνθρωπο πάλι, φαίνονται συνηθισμένα. Για να συμμαζέψω λίγο την έκφραση μου, θέλω να πω οτι "Εμείς οι βλάχοι, όπως λάχει" που λέει και γνωστή ταινία ελαφρών ηθών.

Προσωπικά δεν έχω ασχοληθεί με το ζήτημα και δε μπορώ να θέσω ζήτημα αμφισβητήσεως του τύπου ως προς την ισχύ του. Σε κάθε περίπτωση σε συγχαίρω που έφτασες σε αυτό το σημείο της ερωτικής βελτιστοποίησης. Για τον απλό άνθρωπο όμως θα σου απαντήσω με οικονομική χροιά. Δεν μεγιστοποιείται η χρησιμότητα των προκαταρκτικών χρησιμοποιώντας τον παρόντα τύπο, άσχετα αν το αποτέλεσμα είναι το βέλτιστο. Το κόστος ευκαιρίας είναι δαιδαλώδες.

Θα ήθελα την άποψη σου επι της προσεγγίσεως μου.


Αγαπητε valder,

αν και συμφωνώ με αρκετές από τις επισημάνσεις σου, διαφωνώ σε ένα πολύ καίριο σημείο, σε ένα σημειο-κλειδί αν θες: περιγράφεις το σεξ ως ένα "απλό περιστατικό της καθημερινότητας".... Μα φίλε Valder, το σεξ δεν ειναι ουτε ενα απλό περιστατικό της καθημερινότητας, ουτε εγώ αναφέρομαι σε απλούς ανθρώπους, ουτε σε απλους ήρωες της καθημερινότητας μας (τύπου Big Brother). Δεν αναφέρομαι ούτε στο πως να κατεβάσεις κατω τα σκουπίδια ενα κρυο απογευμα Σαββατου, ουτε στο πωσ βάζεις την πικλα στο σάντουιτς (αν και εχω αναπτύξει κάμποσους πολύ ενδιαφερον τυπους περι της μαγειρικής για να βοηθήσω την σύζυγο μου).

Εγώ αναφέρομαι σε ΒΕΛΤΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ (optimization/maximization) τόσο της σαρκικής απολαυσεως, όσο και φυσικα της πνευματικης (το ενα χέρι νιβει το αλλο και τα δυο νιβουν κατι "άλλο") που επέρχεται μέσω της ένωσης δυο ανθρώπων. Ξεχωριστή αναφορα, επίσης, πρέπει να γίνει και στο ότι ο προ-αναφερθείς τύπος ισχύει μόνο για ετεροφυλικές σχέσεις, μιας και δεν ειχα ποτέ ομοφυλικές εμπειρίες (οχι οτι δεν τις εγκρίνω - απλά δεν ετυχέ ποτε, δεν έκατσε) και δεν μπορώ να επιβεβαιώσω, να "βάλω το χέρι μου στην φωτιά" οτι όντως ισχυει. Αυτή ήταν μια μικρή παρένθεση για τους ομοφυλόφιλους συν-forumίτες που πιθανόν να διάβασαν το post μου και να αναρωτήθηκαν αν θα μπορούσαν να χρησημοποιήσουν την φόρμουλα μου. Πάντως αν καποιος ομοφυλόφιλος φίλος όντως κάνει μια τέτοια απόπειρα, θα ήθελα να με ενημερώσει για τα αποτελέσματα.

Για να επιστρέψω στο θέμα μας, φίλε Valder, άμα σε ενδιαφέρει να μιλήσουμε για ΒΕΛΤΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ, εγώ είμαι εδω για να σου μιλήσω με επιστημονικούς όρους και αποδείξης οτι αυτος ο τυπος οντως ισχύει - και πως χρειάστηκαν ώρες ατελείωτες για να αναπτυχθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonis76

Νεοφερμένος

Ο Antonis76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λυπαμαι, εγινε λαθος.. αγνοηστε το μηνυμα μου...

Σας ευχαριστω θερμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Antonis76:
Λυπαμαι, εγινε λαθος.. αγνοηστε το μηνυμα μου...

Σας ευχαριστω θερμα
Αντε βρε και τρόμαξα!!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonis76

Νεοφερμένος

Ο Antonis76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αντε βρε και τρόμαξα!!! :'(

Συγγνωμη...:redface::redface::redface:

Δεν ηθελα να σας τρομαξω.. Μονο με τις φορμουλες μου επιθυμω κατι τετοιο...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Antonis76:
Συγγνωμη...:redface::redface::redface:

Δεν ηθελα να σας τρομαξω.. Μονο με τις φορμουλες μου επιθυμω κατι τετοιο...:devil:

Καλά ντε δεν έκανε και κανένα έγκλημα το παιδί .... :hmm: (Μάλλον)
Δεν πειράζει αντώνη τα λάθη είναι μέσα στο πρόγραμμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ποσο αθωα ειναι?παιρνετε ολοι σε αυτον τον τομεα προφυλαξεις?για να μιλησω πιο ανοιχτα οταν μου κανει ο συντριφος μου στοματικο ερωτα δεν χρησιμοποιω κατι αλλα και απο την αλλη σπανια βαζω εγω σε εκεινον προφυλακτικο στην αλλη περιπτωση μιας που εχει κανει εξετασεις και γιατι ποτε μα ποτε δνε τελειωνει στο στομα γιατι δεν μαρεσει η αισθηση..βλακεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
παιδια εγω παντως με εναν πρωην μου που ημασταν απο μικροι σχετικα και αρκετα χρονια κιολας καναμε μονο σεξ εγω ειχα δοκιμασει να κανω κατι αλλα εκεινος στα προκαταρτικα δεν ειχε ταλεντο καθολου μην σας πω για να μη μπω σε λεπτομερεις επειδη σε μια σχεση κοιταω και αλλα εννοειται δεν με επιραζε αλλα τωρα που τα χω με τον μιστερ προκαταρτικα και τα κανει τελεια αν σας πω οτι και μια φορα το μηνα να κακουμε σεξ δε θα το καταλαβω?ουτε να το φανταστω στον εατο μου αυτο ακουγεται υπερβολικο οκ αλλα οταν εισαι με καποιον που ποτε απο τη μεση και κατω δεν κατεβαινει και μετα με καποιον που εχει αναγαγει το στοματικο σε επιστημη και τη γλωσσα σε εργαλειο βρισκεσαι στο παραδεισο σορρυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εγώ βλέπω τον άντρα κυνηγό να μην ενδιαφέρετε για προκαταρκτικά…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ειναι σημαντικα τα προκαταρκτικα και για τις γυναικες και για τους ανδρες οποιος λεει το αντιθετο..

δεν ξερει τιποτα... χαχα πλακα κανω εγω παντως αυτα πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki4887

Νεοφερμένος

Η vasiliki4887 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Graphic designer. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
λοιπόν τα προκαταρκτικά είναι το πιο σιμαντικό κομμάτι στον έρωτα. εγω προσωπικά αν δε κάνω προκαταρκτικά είναι σαν να μην έχω κάνει τίποτα. πιστεύω ότι είναι πολύ μεγάλο λάθος τον ανδρών να πιστεύουν ότι δεν χρειάζονται και να λένε ( ε αφού εγώ τελειώνω τι με νοιάζει? ) ο αρραβωνιαστικός μου, μου κάνει πάντα ( σίγουρα έχουμε και εμείς τα γρήγορα αλλά σπάνια) και αυτός είναι ένας απο τους λόγους που είμαι μαζί του. σκέφτεται πάντα να με ικανοπιοίση και νιώθει άσχημα αν δει ότι εγώ δεν το χαίρομε. για μένα έτσι πρέπει να είναι οι άντρες.
ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οσο για αυτο για τους αντρες και τα προκαταρικα, εγω λειτουργω μια χαρα και με τα δυο, ωστοσω οταν υπαρχει χρονος και πεσουν μπολικα προκαταρτικα περναω πιο καλα, και κατα την διαρκεια των πρωκαταρτικων και στο κυριος πιατο. Μετα δηψαει και η κοπελα περισσοτερο με ευχαριστες συνεπιες για τον αντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να αυτοσχεδιαζεις να εχεις φαντασια και μετα...... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fetish

Νεοφερμένος

Η fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
πιστευω οτι τα προκαταρτικα ειναι το Α-Ω στο ερωτα...μεσα απο αυτα μαθαινεις τον αλλον...μαθαινεις το σωμα του, βλεπεις τις αντιδρασεις του κ καταλαβαινεις τι κ πως του αρεσεινα τον ακουμπας κ να τον φιλας...ειναι το πιο ερωτικο κομματι της πραξης οτα΄ν βλεπεις οτι το χαδι σου σε καποιο σημειο του κορμιου του συντροφου σου τον/την τιναζει...τη νστιγμη των προκαταρτικων μοιραζεσαι με τον συντροφο σου περα τις ερωτικης πραξης κ συναισθημα,παθος,τρυφεροτητα...τα προκαταρτικα δειχνουν οτι ενδιαφερεσαι για τον/την συντροφο σου κ οτι δεν σε νοιαζει αν θ τελειωσεις τωρα ή σε μια ωρα...το κανουν πιο εντονο,πιο συναισθηματικο,πιο παθιασμενο,πιο ερωτικο!!!!!ειχα αρκετους συντροφους που δεν το εκαναν αλλα ηθελαν να τους κανω εγω...με τη νσχεση που ειμαι τωρα συμβαινει να ερωτοτροπουμε πολλες φορες χωρις να μας νοιαζει αν θα ολοκληρωθει η πραξη...μας αρεσει κ μας ενδιαφερει που χαιρομαστε το σωμα ο ενας του αλλου...υπαρχουν βεβαια κ οι φορες που γινεται στα γρηγορα!!!!!αλλα αγορια πρεπει αν σας ενδιαφερει καποια να το βαλετε στο προγραμμα σας κ να το απολαμβανετε που δινετε χαρα!!!!!!!:kissing::hug::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
πιστευω οτι τα προκαταρτικα ειναι το Α-Ω στο ερωτα...μεσα απο αυτα μαθαινεις τον αλλον...μαθαινεις το σωμα του, βλεπεις τις αντιδρασεις του κ καταλαβαινεις τι κ πως του αρεσεινα τον ακουμπας κ να τον φιλας...ειναι το πιο ερωτικο κομματι της πραξης οτα΄ν βλεπεις οτι το χαδι σου σε καποιο σημειο του κορμιου του συντροφου σου τον/την τιναζει...τη νστιγμη των προκαταρτικων μοιραζεσαι με τον συντροφο σου περα τις ερωτικης πραξης κ συναισθημα,παθος,τρυφεροτητα...τα προκαταρτικα δειχνουν οτι ενδιαφερεσαι για τον/την συντροφο σου κ οτι δεν σε νοιαζει αν θ τελειωσεις τωρα ή σε μια ωρα...το κανουν πιο εντονο,πιο συναισθηματικο,πιο παθιασμενο,πιο ερωτικο!!!!!ειχα αρκετους συντροφους που δεν το εκαναν αλλα ηθελαν να τους κανω εγω...με τη νσχεση που ειμαι τωρα συμβαινει να ερωτοτροπουμε πολλες φορες χωρις να μας νοιαζει αν θα ολοκληρωθει η πραξη...μας αρεσει κ μας ενδιαφερει που χαιρομαστε το σωμα ο ενας του αλλου...υπαρχουν βεβαια κ οι φορες που γινεται στα γρηγορα!!!!!αλλα αγορια πρεπει αν σας ενδιαφερει καποια να το βαλετε στο προγραμμα σας κ να το απολαμβανετε που δινετε χαρα!!!!!!!:kissing::hug::inlove:
Συμφωνω απολυτως ....το Α & το Ω ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
προσωπικα πιστευω οτι τα προκαταρκτικα εχουν μεγαλη σημασια....ειναι αυτο που θα σε κανει να θελεις περισσοτερο τον αλλον εκεινη τη στιγμη και οχι να το κανετε για να το κανετε αλλα γιατι σας ηρθε μεσα απο τα προκαταρκτικα να το κανετε.....τα συνυστω ανεπιφιλακτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Βασικά επειδή δεν είμαι και πολύ πεπειραμένος με την ερωτική πράξη, και δεδομένου ότι δεν έχουμε ολοκληρώσει ακόμα με την κοπέλα που είμαι μαζί αλλά σκοπεύουμε, θα ήθελα να μου πείτε τι πράγματα σας αρέσουν να σας κάνει ο σύντροφος σας ΌΧΙ κατά την διάρκεια του σεξ.

Τι παιχνίδια με τα χείλη σας αρέσουν;
Φιλιά στο λαιμό; Εγώ πχ γλύφω ελαφρώς με την άκρη της γλώσσας τον λαιμό της και την φιλάω μετά στο σημείο που την έγλυψα.
Πως αλλιώς μπορώ να χρησιμοποιήσω το στήθος της κοπέλας εκτός από το στόμα και το χούφτωμα; Υπάρχει κανά κόλπο με τα ακροδάχτυλα;
Λοβός του αυτιού;
Σας αρέσει να κινούνται τα χέρια συνεχώς πάνω κάτω στο σώμα σας ή να εστιάζει ο σύντροφος σε ένα σημείο για ένα 5λεπτο κοκ σε άλλα σημεία;

Θα 'θελα να με πείτε και άλλα πράγματα που σας αρέσουν εκτός από αυτά που προανέφερα επειδή θέλω να βλέπω την κοπέλα να γουστάρει άσχημα αυτό που κάνει και όχι να ξενερώνει ή να έχει neutral αισθήματα. (όχι ότι μου χει δείξει κάτι τέτοιο, απλά θέλω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα τέτοιου είδους στο μέλλον)

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Γιατί δεν ρωτάς την κοπελιά σου να δεις τι της αρέσει; Αυτό που μπορεί να αρέσει σε μένα, μπορεί να ενοχλεί την Μαρία, να αηδιάζει την Κέλλυ, να το λατρεύει η Έλενα κτλ κτλ, δεν υπάρχει γενικός κανόνας, one fits all ας πουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Όχι ρε συ είναι τυπική διαδικασία σαν να φτιάχνεις παστίτσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Βασικά επειδή δεν είμαι και πολύ πεπειραμένος με την ερωτική πράξη, και δεδομένου ότι δεν έχουμε ολοκληρώσει ακόμα με την κοπέλα που είμαι μαζί αλλά σκοπεύουμε, θα ήθελα να μου πείτε τι πράγματα σας αρέσουν να σας κάνει ο σύντροφος σας ΌΧΙ κατά την διάρκεια του σεξ.

Τι παιχνίδια με τα χείλη σας αρέσουν;
Φιλιά στο λαιμό; Εγώ πχ γλύφω ελαφρώς με την άκρη της γλώσσας τον λαιμό της και την φιλάω μετά στο σημείο που την έγλυψα.
Πως αλλιώς μπορώ να χρησιμοποιήσω το στήθος της κοπέλας εκτός από το στόμα και το χούφτωμα; Υπάρχει κανά κόλπο με τα ακροδάχτυλα;
Λοβός του αυτιού;
Σας αρέσει να κινούνται τα χέρια συνεχώς πάνω κάτω στο σώμα σας ή να εστιάζει ο σύντροφος σε ένα σημείο για ένα 5λεπτο κοκ σε άλλα σημεία;

Θα 'θελα να με πείτε και άλλα πράγματα που σας αρέσουν εκτός από αυτά που προανέφερα επειδή θέλω να βλέπω την κοπέλα να γουστάρει άσχημα αυτό που κάνει και όχι να ξενερώνει ή να έχει neutral αισθήματα. (όχι ότι μου χει δείξει κάτι τέτοιο, απλά θέλω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα τέτοιου είδους στο μέλλον)

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!


Όπως θα φιλιέστε ξέρω εγώ σήκωσε την όρθια άρπαξε την από το σαγόνι κοιτα την στα ματια και ψιθύρισε της το τις θα της κάνεις...Άρχισε να την γδύνεις σιγά σιγά μέχρι να μείνει τελείως γυμνή.Δες της τα χέρια με το εσώρουχο και ξάπλωσε την μπρούμητα στο κρεβάτι.Ξεκίνα να την φιλάς από το λαιμό έως τον ώμο και να φυσάς απαλά καθώς θα φιλάς..Μετά άρχισε να φιλάς κατά μήκος της ραχοκολαλιάς και να τη χαιδεύεις παράλληλα..Αργα αργά εννοείται.Φίλα την στα πλευρά άγγιζε και καλά καταλάθος το στήθος από τα πλάγια όπως θα είναι ξαπλωμένη..ύστερα γύρνα την ανάσκελα..Εδώ αν έχεις κανένα παγάκι θα είναι καλύτερο.Πάρε ένα παγάκι βάλε το στο στόμα σου και άσε να εξέχει λίγο.Με αυτό αργά αργά άγγιξε τη βάση του λαιμού που κάνει λακουβίτσα και σείρε το στο στήθος της αρχικά γύρω γύρω χωρίς να αγγίζεις τις θηλές θα έρχεσαι όλο και πιο κοντά και μετά θα απομακρύνεσαι..Βασάνισε την λίγο..Ε μετά πήγαινε στην κοιλιά και σείρε το γύρω από τον αφαλό και χαμηλά στο εφήβαιο...Ακούμπησε το στο λαιμό της άφησε το να λιώνει και με τη γλώσσα σου μάζεψε το νερό και φίλα την ...Πες της και καλά δάφορα του στυλ γεύσου τον εαυτό σου κλπ κλπ ...Ύστερα πάρε το παγάκι και τρίψε το γύρω από τη μία ρώγα και την αλλη με την γλώσσα σου και φύσα την κιόλας.Μετά άλλαξε για να καταλάβει την διαφορά θερμοκρασίας θα την ανάψει.Φυσικά τα χέρια της είναι ακόμα δεμένα.Μόλις το παγάκι λιώσει άρχισε να την φιλάς άγγιξε την πες της πόσο ωραίο σώμα έχει πόσο ωραία μυρίζει πόσο υπέροχο δέρμα έχει και τι επίδραση έχουν αυτά σε σένα...Θα είναι αρκετά υγρή ωστέ να δώσεις το τελειωτικό χτύπημα..Να περάσεις πιο χαμηλά και να αρχίσει να γλύφεις απαλά...Πήγαινε στην κλειτορίδα και πριν αγγίξεις με την γλώσσα σου φύσα την απαλά..Και μετά με αργές κινήσεις με την άκρη της γλώσσας σου άρχισε να την γλύφεις.Αργότερα μπορείς να χρησιμοποιήσεις μεγαλύτερο μέρος της γλώσσας σου.Όταν πλέον είναι αρκετά υγρή μπορείς να αρχίσεις να χαιδεύεις τις θηλές της παράλληλα με το γλύψιμο κάτω.Τέλος μπορείς να βάλεις και δάχτυλο παράλληλα με το γλύψιμο αργά αργά..Κοντά στον πρόδομο (είσοδο) του κόλπου πρός τα πλάγια δεξιά και αριστερά υπάρχουν ορισμένοι αδένες που αν ερεθιστούν παράγουν υγρά...Δώσε λοιπόν βάση εκεί..Αν μπορείς με το άλλο ελεύθερο χέρι πίεσε ελαφρώς το εφήβαιο της..

Δεν νομίζω μετά από αυτά να μην έχει φτιαχτεί αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Tελικά βλέπω όλοι οι άντρες έχουμε πάνω κάτω τις ίδιες φαντασιώσεις. Ουδεμία πρωτοτυπία! Απορώ πως οι γυναίκες δεν έχουν βαρεθεί την όλη φάση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top