Περιπτύξεις σε δημόσιο χώρο: Η γνώμη σας

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
χα,χα,χα,χα η λύση είναι μία σταμάτα να χρησιμοποιείς ΜΜΜ μέχρι εκτος απο τις ταμπελίτσες "Νο smoking" κοτσάρουν και ταμπελίτσες "No making out":P

δεν χρησιμοποιώ ΜΜΜ... τυχαίο ήταν γιατί ήθελα να πάω κέντρο Αθήνας :P


και διερωτάμαι και κάτι ακόμα.... τώρα το σκέφτηκα....

Αν αποφασίσει κάποιος να έχει δημόσιες περιπτύξεις μοναχός του ο φουκαράς γιατί δεν έχει ταίρι.... να χαϊδεύει το μάγουλο του... την μέση του...την κοιλίτσα του... λίγο πιο κάτω ίσως.... :P ....γιατί όλοι σπεύδουμε να τον αποκαλέσουμε ανώμαλο και επιδειξία? αφού στην πραγματικότητα απλά ζουζουνίζεται μοναχούλης του....
:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
χα,χα,χα,χα η λύση είναι μία σταμάτα να χρησιμοποιείς ΜΜΜ μέχρι εκτος απο τις ταμπελίτσες "Νο smoking" κοτσάρουν και ταμπελίτσες "No making out":P

ή καλύτερα "Νο zouzounizing":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Και τέταρτη ταμπελίτσα λοιπόν

"No zouzounizing on your own":eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Κι εγω εγκρίνω τα χεράκι-χεράκι και φιλάκια στο δρόμο :inlove: Ειλικρινά χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους να απολαμβάνουν τον έρωτα τους 8)

Όταν δω χεράκι-πουλάκι όμως μέσα σε καφετέρια θα γ@μηθώ στα γέλια :rofl: :hehe: γιατί θα πω... μα καλά δεν πηγαίνανε στο σπίτι τους που ναι και πιο άνετο το κρεβατάκι τους ή ο καναπές τους; Θα μου πεις, δεν κρατιούνται, έχουν κ@ύλες. Σύμφωνοι! Ας κρατηθούν λίγο για το σπίτι όπως τις κρατάμε οι περισσότεροι. (ας χρησιμοποιηθεί παρελθοντικός χρόνος για μένα :hehe: :rofl:)

Με καλυψες πληρως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Κ αν δεν έχουν να πάνε κάπου???
Πάλι στα δασάκια θα την βγάλουν....
Και εκεί δημόσιος χώρος είναι αλλά κάπως πιο απόμακρος...
Η καφετέρια δεν είναι για αγαπούλες, συμφωνώ...
Αλλά αν τους δει κάποιος στο δασάκι, πάλι θα φωνάζει..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω απόλυτα με την ΚουΕ. Μην τα ισσοπεδώνουμε όλα στο όνομα της ελευθερίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Κι εγω εγκρίνω τα χεράκι-χεράκι και φιλάκια στο δρόμο :inlove: Ειλικρινά χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους να απολαμβάνουν τον έρωτα τους 8)

Όταν δω χεράκι-πουλάκι όμως μέσα σε καφετέρια θα γ@μηθώ στα γέλια :rofl: :hehe: γιατί θα πω... μα καλά δεν πηγαίνανε στο σπίτι τους που ναι και πιο άνετο το κρεβατάκι τους ή ο καναπές τους; Θα μου πεις, δεν κρατιούνται, έχουν κ@ύλες. Σύμφωνοι! Ας κρατηθούν λίγο για το σπίτι όπως τις κρατάμε οι περισσότεροι. (ας χρησιμοποιηθεί παρελθοντικός χρόνος για μένα :hehe: :rofl:)
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Σωστός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula:
εννοείται πως δεν με ενοχλεί καθόλου να βλέπω ζευγάρια κ γενικά ανθρώπους να έχουν τέτοιες συμπεριφορες σε δημόσιους χώρους,μου έχει συμβεί να νιώσω αμήχανα αλλά το ξεπερνάω με τη σκέψη ότι είναι πολύ όμορφο να βλέπεις ανθρώπους να αγκαλιάζονται,να φιλιούνται κ γενικά να ζουζουνίζονται...
δηλ.συγνώμη,όλοι δεν έχουμε νιώσει κάπως έτσι,όλοι δε γουστάρουμε πολύ τέτοιες στιγμές?γιατί να μη το εκφράσεις όταν το νιώσεις?γιατί,δηλαδή πρέπει να σκεφτώ ότι με βλέπει κάποιος?μα τι κάνω πια , μήπως κανένα έγκλημα? αλίμονο! επικοιν ωνώ με έναν άνθρωπο εκείνη τη στιγμή κ δεν θέλω να το χάσω επειδή εσυ είσαι ίσως ανάξιος να νιώσεις κάπως έτσι...:)

αρχικα,θα ήθελα να πω,ότι εγώ απλά είπα την γνώμη μου για το θέμα,την δική μου γνώμη! δεν πρόκειται να αναλωθώ σε θέματα τύπου,ο καθένας έχει τη γνώμη του,είναι ελευθερος να πιστευει ο,τι θέλει, κτλ...
επίσης,να διεκρυνίσω ότι τα "ζουζουνίσματα" δεν αφορούν σε σκηνές ,τύπου σαν κ αυτή που μας περιέγραψε κάποιος σε ένα λεωφορείο,αλλά σε πιο ήπια πράγματα....αλλιώς δεν θα το ονομαζα "ζουζουνισματα", αλλά "ξεσκίσματα"
κ τέλος,το "ανάξιος", αναφέρεται για όλα τα παραπάνω, δηλ.τα ζουζουνίσματα.
Ελπίζω να έγινα πιο σαφής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula:
τα "ζουζουνίσματα" δεν αφορούν σε σκηνές ,τύπου σαν κ αυτή που μας περιέγραψε κάποιος σε ένα λεωφορείο,αλλά σε πιο ήπια πράγματα....αλλιώς δεν θα το ονομαζα "ζουζουνισματα", αλλά "ξεσκίσματα"

Αυτό εννούσα κ γω και προφανώς παρερμηνεύθηκαν τα λόγια μου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος1087

Νεοφερμένος

Ο νικος1087 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
:) Μπράβο παιδιά!
Έχετε βάλει σωστά όρια στο θέμα.
Τελικά δεν είναι τόσο μεγάλο το χάσμα των γενεών.
Είναι ενθαρρυντικό για γονιό 16χρονης να βλέπει πως αντιμετωπίζουν νέοι παρόμοια θέματα.
Ο ερωτισμός που εκφράζεται δημόσια, από άτομα κάθε ηλικίας,με ένα χάδι, μια αγκαλιά, ένα φιλί, είναι αποδεκτός και απαραίτητος για να θυμόμαστε να εκτιμάμε τις ομορφιές της ζωής που μας οπλίζουν με αισιοδοξία και σκοτώνουν τη μιζέρια της καθημερινότητας.
Ο ΕΡΩΤΑΣ ,το πολυτιμότερο δώρο της φύσης ,σε κάθε του μορφή και έκφραση, αφορά ΜΟΝΟ τους άμεσα εμπλεκόμενους και πρέπει να εξιδανικεύεται ΜΟΝΟ απ’ αυτούς, και όχι να ευτελίζεται, με στιγμιαίες παρορμήσεις, στα αδιάκριτα και επικριτικά βλέμματα άσχετων και κακοπροαίρετων τρίτων.
Γέλασα με την καρδιά μου με τις επιγραφές που προτείνετε για τα ΜΜΜ.:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νίκο καλωσόρισες στο φόρουμ!
Πραγματικά χαίρομαι όταν κάποιος της ηλικίας σου λέει "Τελικά δεν είναι τόσο μεγάλο το χάσμα των γενεών." και χρησιμοποιεί και το ιντερνετ παρ'οτι το εξορκίζουν πολλοί συνομήλικοι του. Επίσης πολύ χαίρομαι που δεν κρύβεις την ηλικία σου όπως άλλοι "μεγάλοι" του φόρουμ (υπάρχουν και αυτοί αλλά ...κρύβονται :P) Μπράβο!!! :thumbsup:
Είμαι σίγουρη οτι η κορούλα σου θα μεγαλώσει πολύ σωστά! Να τη χαίρεσαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Οτιδήποτε προκαλεί περνάει στο επίπεδο του "κοίτα κοίτα έχω κάποιον/α να με πιάνει",ας μείνουμε στον ρομαντισμό και όχι στην προστυχιά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Metal_Lover:
Οτιδήποτε προκαλεί περνάει στο επίπεδο του "κοίτα κοίτα έχω κάποιον/α να με πιάνει",ας μείνουμε στον ρομαντισμό και όχι στην προστυχιά ;)
Συφμωνω οτι ισως καποιοι , μπορει και η πλειοψηφια αλλά με αφηνει αδιοφορο το νουμερο, να το κανει για επιδειξη ... Αλλα γιατι μαζι με τα ξερα να καιγονται να καψουμε και τα χλωρα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος1087

Νεοφερμένος

Ο νικος1087 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Νίκο καλωσόρισες στο φόρουμ!
Πραγματικά χαίρομαι όταν κάποιος της ηλικίας σου λέει "Τελικά δεν είναι τόσο μεγάλο το χάσμα των γενεών." και χρησιμοποιεί και το ιντερνετ παρ'οτι το εξορκίζουν πολλοί συνομήλικοι του. Επίσης πολύ χαίρομαι που δεν κρύβεις την ηλικία σου όπως άλλοι "μεγάλοι" του φόρουμ (υπάρχουν και αυτοί αλλά ...κρύβονται :P) Μπράβο!!! :thumbsup:
Είμαι σίγουρη οτι η κορούλα σου θα μεγαλώσει πολύ σωστά! Να τη χαίρεσαι! :D
:( Φοβάμαι ότι ίσως να ʼʼχαλάειʼʼ μερικούς η παρουσία μου στο φόρουμ.
Σαν νέο μέλος δεν έχω προλάβει να δω όλα τα θέματα που παρουσιάζονται.
Όμως ανοίγεις θέματα που, αν τα εξετάσουμε εδώ, θα βγούμε εκτός θέματος.
Ένα είναι ότι την ευθύνη για το χάσμα των γενεών έχουμε εμείς που ξεχάσαμε ότι κάποτε περάσαμε την ίδια ʼʼφάσηʼʼ μʼ εσάς, και δεν προσπαθούμε να βοηθήσουμε αλλά είμαστε έτοιμοι πάντα για κριτική.
Ένα άλλο, σχετικό με το Διαδύκτιο ,αλλά και την τεχνολογία γενικότερα, είναι ότι προβάλλεται ,κυρίως από τα ΜΜΕ, η άσχημη πλευρά τους, γιατί αυτό ʼʼπουλάειʼʼ περισσότερο.:mad:
Ξανάρχομαι στο συγκεκριμένο θέμα. Δεν είμαστε ερημίτες, θέλουμε να ανήκουμε και να συμμετέχουμε σε κάποιες κοινωνικές ομάδες. Όλοι ʼʼσώζουμεʼʼ στον ʼʼσκληρόʼʼ μας ,άλλος λιγότερο άλλος περισσότερο, εικόνες και κυρίως συμπεριφορές.
Όταν ο ʼʼσκληρόςʼʼ μας ʼʼσώσειʼʼ συμπεριφορές που ʼʼμολύνουνʼʼ το ʼʼλειτουργικόʼʼ μας είναι πολύ δύσκολο, αν όχι αδύνατο, να κάνουμε ʼʼRESTOREʼʼ.:worry:
Θέλω να πω ότι όταν φτάνουμε σε ακρότητες, περιορίζουμε τις επιλογές μας να φτιάξουμε νέες σχέσεις με άτομα που μπορεί να μας ενδιαφέρουν μελλοντικά.:/:
ʼʼΖήσε Μάη να φας τριφύλλιʼʼ θα πουν μερικοί.:whistle:
ʼʼΘερίζουμε οʼτι σπέρνουμεʼʼ θα τους πώ.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποιόν να πειράζει η παρουσία σου στο φόρουμ; Ίσα ίσα που είναι πολύ χρήσιμο να υπάρχει πολυφωνία και κάθε θέμα να εξετάζεται απο πολλές απόψεις. Άλλωστε η γνώμη ενός μεγαλύτερου είναι συνήθως αρκετά πιο φιλοσοφημένη. Τέλος, δεν είσαι και ο μόνος! Υπάρχουν και άλλα άτομα, αν όχι στα 52, στα 45-48 που γράφουν αρκετά συχνά ;)

Όσον αφορά τα ΜΜΕ, δεν προβάλλουν αυτή την πλευρά μόνο γιατί πουλάει περισσότερο, αλλά και γιατί τους συμφέρει περισσότερο. Τα ΜΜΕ θα χάσουν πολλά αν αναπτυχθεί το ιντερνετ. Σκέψου μόνο οτι όσοι μπαίνουν αρκετά στο ιντερνετ βλέπουν λίγη ή καθόλου τηλεόραση ;)
Βγήκαμε αρκετά εκτός θέματος πάντως... Επειδή είναι ενδιαφέρον το θέμα μήπως να πάμε για ένα σπλιτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με τέτοιου είδους εκδηλώσεις σε δημόσιο χώρο..ίσα ίσα,που θεωρώ ότι είναι απόλυτα υγιές και όμορφο το να εκφράζει κανείς τον έρωτά του προς ένα άλλο άτομο,αν έτσι το αισθάνεται,άσχετα με το αν υπάρχουν κι άλλοι τριγύρω ή όχι..αρκεί όμως πάντα να υπάρχει ο ανάλογος σεβασμός προς τους γύρω μας!είπαμε,μην τα ισοπεδώσουμε και όλα πια..στην τελική,γι'αυτό υπάρχουν και τα σπιτάκια μας,ξενοδοχεία,κλπ, ή όπου τέλος πάντων,βολεύεται ο καθένας..! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δέν έχω κανένα πρόβλημα να βλέπω ζευγάρια να φιλιούντε, ισα ισα καλύτερα να βλέπω να φιλιούντε παρά να βλέπω άνδρες να κατουράνε στο δρόμο, ή να βλέπω τα σκουπίδια στις άκριες του δρόμου ή ακόμα και πατημένα τετράποδα λιωμένα στην ακρή η την μέση του δρόμου, εγώ δεν κάνω αγγαλίτσες και φιλάκια εξω απο το σπίτι συχνά, άλλα αυτό γίνετε γιατί δεν είναι πολλύ ο τύπος μου να είμαι διεχυτική, κατα τα άλλα άν τίχει γιατί όχι, είναι και αυτό μέσα στο παιχνίδι της ζωής:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ δεν έχω πρόβλημα να δω ζευγάρι να φιλιέται ή να κρατιέται αγκαλιά ή να περπατάει χέρι χέρι. Ειδικά καμιά φορά που βλέπω ηλικιωμένα ζευγάρια έτσι, εύχομαι να είμαι κι εγώ έτσι στην ηλικία τους :)

Από την άλλη, είμαι γενικά πολύ εκδηλωτική κι εγώ, οπότε δεν θα μπορούσε να με ενοχλεί κάτι που κάνω κι εγώ η ίδια συνέχεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Kάποτε ήμουν κι εγώ υπερβολικά εκδηλωτική μέχρι που κατάλαβα ότι ενοχλούσε το έτερον ήμισυ :redface: . Τελικά διαπίστωσα ότι καλό θα είναι κάποια πράγματα (όπως την εκδήλωση της αγάπης μας προς κάποιον) να τα κρατάμε μέσα μας όταν είμαστε σε δημόσιους χώρους. Η τουλάχιστον όχι υπερβολές. Ολα με μέτρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ, ντρέπομαι που το λέω, αλλά δεν μπορώ να συγκρατηθώ! Είμαι πολύ εκδηλωτική! Αλλά όχι στο σημείο να κάνω αηδιαστικά πράγματα μέσα στον κόσμο (όπως το παράδειγμα που ανέφερε η ΚΕ στο τραίνο:P ).

Όταν βλέπω άτομα να είναι εκδηλωτικά δεν με πειράζει, εκτός κι αν γίνουν θέαμα ακατάλληλο για ανηλίκους! Επίσης μου την σπάει όταν είμαι ας πούμε στο τραίνο σε αντικρυστές θέσεις με ένα ζευγάρι που γλωσσοφιλιέται και δεν ξέρω που να κοιτάξω. Μπροστά όχι, έχω το άγχος ότι θα μου πουν "Τι κοιτάς μωρή;", δεξιά, αριστερά;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top