Περισσότερα Emoticons

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Κύριοι Admins & Mods, θα ήταν καλύτερα να προστεθούν περισσότερα Emoticons, καθώς υπάρχουν στιγμές που θέλω να εκφραστώ μέσα από αυτά... Για παράδειγμα... ε... δε θυμάμαι τώρα, αλλά υπάρχουν τέτοιες στιγμές. Να ακούσω τη γνώμη σας............................. Πάρτε παράδειγμα από άλλα σάιτς που γίνονται συνεχώς καλύτερα...... π.x......To GreekTube~!@

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εύρηκα!!! Εύρηκα!!! Πριν από λίγο σκέφτηκα ότι θέλω να επιβραβεύσω κάποιον για κάτι που είπε και δεν είχα το κατάλληλο εικονίδιο! Δύο χέρια να βαράνε παλαμάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
:bravo: <- Αυτό εννοείς υποθέτω.
Υπάρχει ένα κουμπάκι που λέει "Περισσότερα" κάτω απο τα Smilies. Πάτα το και θα σου βγάλει πολλά ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
απο ποικιλια αλλο τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Να τα σε όλο τους το μεγαλείο:
:):P:D:bye::nono::iagree::'(:xixi::sick::what::bravo::up::hmm::(:no1::lol::mad::jumpy::thanks:;):!::fss::inlove::down::wow::s:red::mad2::attack::idea::kiss::rucrazy::emm::eyesup::sleep::read::ee::stop::ntomata::dance::magic::who::punch::adv::timoria::crazy::mpam::lol2::clean::angel::rockon::whatever::pilot:
Και κάμποσα δεν ξέρω γιατί αλλά δεν βγαίνουν σωστά ή τα πιο πολλά δεν χωράνε για να μπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
το whatever που ειναι το καλυτερο δεν το εβγαλε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Έχουν μπει κάποια κενά μέσα στα smileys για κάποιο λόγο (:bra vo: για παράδειγμα), σβήστα και θα βγούν κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ε... είναι και άλλες φορές... Σε άλλο σάιτ είδα ένα εικονίδιο που χτυπούσε ένας το κεφάλι του στον πάτωμα σαν το "μαλακό"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ανάρκι, είσαι και στο adslgr απ' ότι θυμάμαι. Σε πρωτοβρήκα όταν είχα ποστάρει ένα spam mail πέρυσι. Εκεί να δεις ποικιλία εμοτικονς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδιά, μια χαρά πολλά εμόσιον έχει, μην τρελαθούμε και όλας.
:whatever: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
ανάρκι, είσαι και στο adslgr απ' ότι θυμάμαι. Σε πρωτοβρήκα όταν είχα ποστάρει ένα spam mail πέρυσι. Εκεί να δεις ποικιλία εμοτικονς...
Ναι, είμαι. Έχει πολλά εκεί όντως, αλλά είναι υπερβολικά πολλά και χάνεσαι :P .
Δεν μου έχει τύχει ακόμα στο ischool να ψάχνω smilie που να εκφράζει κάτι συγκεκριμένο και να μην το βρω πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγώ είδα ένα emoticon που χτυπούσε την "κεφάλα" του στο πάτωμα στο Forum του GreekTube . Αφού υπάρχουν εικονίδια σε άλλα σάιτς ξέρω ότι μπορείτε να τα βάλετε και εδώ... Αν πάλι δε θέλετε... γιατί αυτό είναι το ζήτημα. Αν καταλάβατε, καταλάβατε, αν όχι...:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Γίνεται να ανεβάσω ένα emoticon για να προστεθεί στη λίστα??:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Γίνεται να ανεβάσω ένα emoticon για να προστεθεί στη λίστα??:xixi:


Άσε με να μαντέψω, ποιο θα βάλλουμε άραγε ;;; :jumpy::jumpy:



Πέτρο, κάνω εισήγηση κι εγώ :P


Ο λαός απαιτεί ένα emoticon!



Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
:pilot::pilot::pilot::pilot::pilot::pilot: να το καλύτερο όλων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Άσε με να μαντέψω, ποιο θα βάλλουμε άραγε ;;; :jumpy::jumpy:



Πέτρο, κάνω εισήγηση κι εγώ :P


Ο λαός απαιτεί ένα emoticon!



Στέλιος

Mήπως μπορεί να το ανεβάσει ο Στέλιος επειδή είναι mod? Ή μόνο ο Petros μπορεί? Εγώ δεν νομίζω ότι μπορώ γιατί είμαι μέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,861 μηνύματα.
Μόνο αν ανήκουν στο ίδιο πακέτο γίνονται δεκτά. :)
(δλδ είναι emoticons της ίδιας ομάδας)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Μόνο αν ανήκουν στο ίδιο πακέτο γίνονται δεκτά. :)
(δλδ είναι emoticons της ίδιας ομάδας)


-petros

Τι εννοείς της ίδιας ομάδας ? Κάποια από τις κατηγορίες "Βασικά", "Δευτερεύοντα" ή "Σύμβολα και Ζώα" ?
Αν ναι, το emoticon που θέλουμε να ανεβάσουμε με το Στέλιο ανήκει στη 2η κατηγορία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,861 μηνύματα.
Τι εννοείς της ίδιας ομάδας ? Κάποια από τις κατηγορίες "Βασικά", "Δευτερεύοντα" ή "Σύμβολα και Ζώα" ?
Αν ναι, το emoticon που θέλουμε να ανεβάσουμε με το Στέλιο ανήκει στη 2η κατηγορία.:)
Όχι, εννοώ ότι πχ, τα emoticons :) - :( είναι του ίδιου στυλ, ενώ τα :) -
όχι. Συνεπώς το τελευταίο emoticon δε μπορώ να το βάλω μαζί με τα άλλα. :D



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top