Πιστεύετε στα όνειρα;

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα πάρεις ένα ρίσκο που θα αλλάξει την τύχη στο κοντινό μέλλον.
ή μπορει με αυτον το κολλητο να εχει καποια συναισθηματα δεν ξερω (το ειδε μαζι του) και τα ζαρια απλα υποδηλωνουν μια αμφιρροπη κατασταση.Τι λες @Agaphbou?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω την ειδα να καθεται σιωπηλη πίσω απο ενα γραφείο και πέταξα κάτι πάνω στο γραφείο νευριασμένος και το παρέσυρα.
αρα αυτη ειναι ηρεμη.Εσυ ξεσπας και με το ξεσπασμα σου αυτο τα διαλυεις ολα,ακομα και την τοση δα προσπαθεια επανασυνδεσης @Valder
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ναι. Έχω αρχίσει να κρατάω και ημερολόγιο ονείρων όπου γράφω ότι θυμάμαι από κάθε βράδυ.
Θα μας παραθέσεις τα ευρήματα και συμπεράσματά σου όταν αρχίσεις να βρίσκεις τα μοτίβα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ανάμεσα σε @hack3r και @EvanescenceQ, πιο κοντά έπεσε ο hack3r ομολογώ. Τον συγκεκριμένο κολλητό τον βλέπω σαν αδερφό μου, οπότε μου βγαίνουν αισθήματα αηδίας όταν σκέφτομαι κάτι παραπάνω :P
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
το να βλεπεις πρωην σε ονειρο τι μπορει να σημαινει ?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
το να βλεπεις πρωην σε ονειρο τι μπορει να σημαινει ?
Σου λειπουν οι στιγμες σας κι αν ειναι προσφατος ο χωρισμος ειναι επομενο γιατί το μυαλο ειχε συνηθισει μια α κατασταση η οποια δεν υπαρχει πια.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
και αν ειναι μετα απο μηνες?
Ε ηταν η τελευταια πρωην για αυτο ισως ειχες αναπτυξει εντονα αισθηματα ειχες συνδεθει μαζι της τοσο ωστε ειναι δυσκολο να την ξεχασεις.
Δεν ξεχνιουνται ευκολα οι ανθρωποι το έχουμε πει.
Ισως οταν πας 40 για παραδειγμα καπως να εχει ξεθωριασει και να θυμασαι ας πουμε την ταδε καπως απαλαφρα.
Δε λενε ο χρονος ειναι γιατρος? Υπομονη θα περασει οπως περασε και σε ολους μας
 

Roulaki

Νεοφερμένος

Η Roulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για τα όνειρα; Πιστεύετε; Έχει τύχει να βγεί κάποιο ονειρό σας;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,691 μηνύματα.
Προφητικά όνειρα: πριν πολλαααα χρόνια είδα πως συρρικνωθηκαν όλα μου τα δόντια και έπεσαν( bad dream) λίγες μέρες αργότερα σκοτώθηκαν οι γονείς μου σε τροχαίο
 

Roulaki

Νεοφερμένος

Η Roulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Προφητικά όνειρα: πριν πολλαααα χρόνια είδα πως συρρικνωθηκαν όλα μου τα δόντια και έπεσαν( bad dream) λίγες μέρες αργότερα σκοτώθηκαν οι γονείς μου σε τροχαίο
Ναι το έχω ακούσει και εγώ ότι τα δόντια δεν είναι καθόλου καλό άν τα δεις. Είχα δει και εγώ πολλές φορές αλλά δεν μου είχε συμβεί κάτι από όσο θυμάμαι. Εγώ πιστεύω ότι βγαίνουν σε όσους τα ψάχνουν και πιστεύουν. Γενικά πιστεύω πώς όσα βγαίνουν είναι τυχαία και πώς βλέπουμε ότι μας απασχολεί στην καθημερινότητα μας
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,039 μηνύματα.
Κι εγώ έχω δει πολλές φορές ότι μου πέφτουν τα δόντια, κυρίως σαν φόβος μη το πάθω στη πραγματικότητα, πχ βλέπω ότι τα πιέζω πέρα - δόθε με το δάκτυλο, κουνιούνται και τελικά βγαίνουν/ πέφτουν. Αλλά στη πράξη δεν έχω κάνει καμία συσχέτιση με κακά γεγονότα.
 

Roulaki

Νεοφερμένος

Η Roulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Κι εγώ έχω δει πολλές φορές ότι μου πέφτουν τα δόντια, κυρίως σαν φόβος μη το πάθω στη πραγματικότητα, πχ βλέπω ότι τα πιέζω πέρα - δόθε με το δάκτυλο, κουνιούνται και τελικά βγαίνουν/ πέφτουν. Αλλά στη πράξη δεν έχω κάνει καμία συσχέτιση με κακά γεγονότα.
Άν δεν τα πιστεύεις δεν θα βγουν
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μάλιστα. Ζούμε στο 2023 και κάποιοι ακόμα πιστεύουν σε όνειρα, μάγισσες, ωροσκόπια, ματιάσματα, θεούς, δαίμονες, διαβόλους, μέντιουμ, καφετζούδες και άλλα πολλά.

Καληνύχτα Κεμάλ, η χώρα αυτή δεν θα αλλάξει ποτέ...

1674590367179.png
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,691 μηνύματα.
Πάντως η πλειοψηφία των ονείρων αποκαλύπτει πτυχές για την προσωπικότητα μας που δε θέλουμε να διανοηθουμε, μυχιες φοβίες μας ή ανεκπληρωτους πόθους
 

Roulaki

Νεοφερμένος

Η Roulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πάντως η πλειοψηφία των ονείρων αποκαλύπτει πτυχές για την προσωπικότητα μας που δε θέλουμε να διανοηθουμε, μυχιες φοβίες μας ή ανεκπληρωτους πόθους
Συμφωνώ το έχω παρατηρήσει και εγώ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top