Πιστεύετε στα όνειρα;

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πιστευω στο οτι λενε πραγματα βαθια για τον εαυτο-μυαλο μας καποιες φορες..

ειμαι πολυ δυσπιστος ως προς τα μαντικα ονειρα..

δεν μπορω να καταλαβω πώς ειναι δυνατον να προβλεφθει το μελλον..

κολλαει το μυαλο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
''Πιστεύω''τι εννοούμε; Οτι δηλαδή βγαίνουν; Πχ αμα δεις αιμα ειναι, λενε, καλό ή αμα δεις ακαθαρσίες είναι λεφτά κι αλλα πολλά. Γενικά πιστεύω πως το ασυνειδητο μας λειτουργει πολυ καλα κι ενίοτε τα ονειρα μας το φερνουν πιο κοντα στο συνειδητο μας. Δεν ξερω πως να το εξηγησω ακριβως, αλλα ας πουμε πως τα ονειρα ερμηνευονται. Γενικα βλεπω ονειρα και πολυ συχνά. Αν πχ σκεφτομαι κατι εντονα, μπορει να το δω στο ονειρο μου. Εχει τυχει να δω να συμβαινει κατι ασχημο σε γνωστό και πραγματι ειχε αρρωστησει. Τυχαίο; Δεν ξερω. Κι αλλα τετοια παραδειγματα δικα μου και γνωστών μου εχω. Παντως σιγουρα κατι παιζει, τωρα τι ειναι αυτό δεν είμαι αρμόδια να απαντήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εχει τυχει να δω να συμβαινει κατι ασχημο σε γνωστό και πραγματι ειχε αρρωστησει. Τυχαίο; Δεν ξερω.
Ο ΕΠΟΤΕ θα ελεγε απλη συμπτωση..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όπως και έχει τύχει να δεις να συμβαίνει κάτι άσχημο σε γνωστό άλλες 10 φορές και να μην έχει αρρωστήσει.Και απλώς θυμάσαι τη φορά που βγήκε.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όπως και έχει τύχει να δεις να συμβαίνει κάτι άσχημο σε γνωστό άλλες 10 φορές και να μην έχει αρρωστήσει.Και απλώς θυμάσαι τη φορά που βγήκε.

οχι βεβαια, ειναι μαντης, ειναι καλυτερη εξηγηση αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top