Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2022 - 2023

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Αμ δε τις ξέρω τις λιμανισιες τακτικές; Φέτος θα γίνετε όλοι φανατικοί οπαδοί της Νότιγχαμ με αυτά που θα γίνονται στον Πειραιά:ok:
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Καλή αρχή για το πρωτάθλημα αύριο, εύχομαι να έχουμε μια ωραία σεζόν με ωραία ντέρμπι . Ετοιμάζομαι να πηγαίνω να βλέπω την ομάδα και στο γήπεδο φέτος
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Καλή επιτυχία στον Ολυμπιακό για σήμερα
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
βάζοντας πάνω από όλα το καλο του ελληνικού ποδοσφαίρου, θα ήθελα να ευχηθώ με τη σειρά μου καλή επιτυχία στον απολλων λεμεσου
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
:D κλασικός Ολυμπιακός
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 919 μηνύματα.
Χαχαχχα το περιμενα οτι θα γινει🤣
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 919 μηνύματα.
Α ρε Βατσλικ τους κουβαλησες
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνει ο Ολυμπιακός στο Γιουρόπα, με ο'τι ομάδα και να παίξει δεν θα είναι εύκολα, ο τρίτος του ομίλου στο Γιουρόπα πάει 32 του Κόνφερενς?
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
μπα και ραντζελοβιτς πρέπει να φύγουν χτες
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Αν δεν βελτιωθεί ριζικά αυτός ο Ολυμπιακός ούτε που θέλω να φανταστώ τι θα πάθει στη λεωφόρο
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Αν δεν βελτιωθεί ριζικά αυτός ο Ολυμπιακός ούτε που θέλω να φανταστώ τι θα πάθει στη λεωφόρο
Ευκαιρία για όλες τις ομάδες να τον κοντραρουν φέτος, πρέπει το πρωτάθλημα να γίνει ανταγωνιστικό ξανά
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 919 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 788 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 788 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top