Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2023 - 2024

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Ο πρώτος ευρωπαϊκός αγώνας της season είναι σε εξέλιξη.

Νικάει ο Παναθηναϊκός την Ντνίπρο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
1 - 3 νίκησε ο ΠΑΟ. Καλή αρχή.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
Τζάμπα το έφαγε στο τέλος..
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.
Σκορ προκρισης ο παναθηναικος, τωρα παει για μαρσειγ. Για να δουμε εμεις μεθαυριο τι θα κανουμε 😇🤞
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Ο ΠΡΕΣΒΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ. ΩΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ ΤΟΝ PANATHINAIKOS.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
εγώ πάντως που είμαι ολυμπιακός χάρηκα για τη σημερινή νίκη του παο στην ευρώπη!
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
Να δούμε τον Άρη και ΠΑΟΚ τώρα. Άκουσα το στάδιο της Αραράτ έχει χωρητικότητα μόλις 1450 θεατές.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.
Να δούμε τον Άρη και ΠΑΟΚ τώρα. Άκουσα το στάδιο της Αραράτ έχει χωρητικότητα μόλις 1450 θεατές.
Ισχυει, και νομιζω δεν θα χρειαστει να πληρωσεις για να μπεις αλλα δεν ειμαι σιγουρη. Με το καλο να περασουμε και έχουμε ντιναμο κιεβου μετα
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Να δούμε εμείς με ποιόν θα πάιξουμε. Η Γκενκ τώρα θα έχει πλεονέκτημα έδρας, αν και νομίζω ότι η Σερβετ θα νικήσει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης λίγο άσχετο αλλά σήμερα παίζει ο Άρης Λεμεσού με την Μπατε Μπορισοβ.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,953 μηνύματα.
Να δούμε εμείς με ποιόν θα πάιξουμε. Η Γκενκ τώρα θα έχει πλεονέκτημα έδρας, αν και νομίζω ότι η Σερβετ θα νικήσει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης λίγο άσχετο αλλά σήμερα παίζει ο Άρης Λεμεσού με την Μπατε Μπορισοβ.
Στα @@@ μας για τον αρη λεμεσου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλη εμφανιση χθες ο παο εκανε το καθηκον του σε μια πιο αδυναμη ομαδα.Το οτι επεστρεψε στην ευρωπη κτλ που διαβαζω ειναι μλκιες τουμπανες. Θα επιστρεψει στη ευρωπη οταν περασει στους 16 σε μια μεγαλη διοργανωση.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Στα @@@ μας για τον αρη λεμεσου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλη εμφανιση χθες ο παο εκανε το καθηκον του σε μια πιο αδυναμη ομαδα.Το οτι επεστρεψε στην ευρωπη κτλ που διαβαζω ειναι μλκιες τουμπανες. Θα επιστρεψει στη ευρωπη οταν περασει στους 16 σε μια μεγαλη διοργανωση.
Η Ντνιπρο ούτε σωστές πάσες δεν μπορούσε να βγάλει. Λογικό να κερδίσει αλλά εντάξει εγώ προσωπικά θέλω όλες οι ελληνικές ομάδες να πάρουν έστω μια πρόκριση. Τα τελευταία 13 χρόνια σαν χώρα βγάζουμε λίγες ομάδες και δεν καταφέρνουμε και κάτι σπουδαίο.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,953 μηνύματα.
Η Ντνιπρο ούτε σωστές πάσες δεν μπορούσε να βγάλει. Λογικό να κερδίσει αλλά εντάξει εγώ προσωπικά θέλω όλες οι ελληνικές ομάδες να πάρουν έστω μια πρόκριση. Τα τελευταία 13 χρόνια σαν χώρα βγάζουμε λίγες ομάδες και δεν καταφέρνουμε και κάτι σπουδαίο.
απο οτι φαινεται μονο στις αθηναικες μπορουμε να ελπιζουμε για καποια πορεια οπως του παοκ πχ προσπερσι. Οι δυο ομαδες της συμπρωτευουσας φαινονται αρκετα αδυναμες φετος.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
Να δούμε εμείς με ποιόν θα πάιξουμε. Η Γκενκ τώρα θα έχει πλεονέκτημα έδρας, αν και νομίζω ότι η Σερβετ θα νικήσει.
Τους έχουμε νομίζω, ειδικά τη Σερβέτ. Η Γκενκ δεν είναι όμως και τόσο εύκολη
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.
απο οτι φαινεται μονο στις αθηναικες μπορουμε να ελπιζουμε για καποια πορεια οπως του παοκ πχ προσπερσι. Οι δυο ομαδες της συμπρωτευουσας φαινονται αρκετα αδυναμες φετος.
Ειδικα ο παοκ ειναι σε ασχημη κατασταση γενικα. Πουλησε ινγκαρσον, μεταγραφες ελαχιστες. Τους βλεπω δυσκολα να περνανε ακομη και την μπειταρ(ουτε ο αουγκουστο θα παιζει στο εντος). Ενας σοβαρος παοκ μαλλον δεν θα φοβόταν ουτε την χαιντουκ σπλιτ.Φαινεται μια ελλειψη χρηματων ή ενδιαφεροντος που μαλλον φταιει κ ο πολεμος. Εκλεισε οριστικα η μπουτίκ που ειχαν στο κεντρο της θεσσαλονικης, τους σεκιουριτι για το ματς αυριο τους ειδοποιησαν χθες νμζω και υπαρχουν πολλα παραπονα. Πλεον ακουω ατομα να λενε "φυγε ιβαν κουρασες εχουμε γινει μπουρδελο", δυσκολη κατασταση που εχει αμεσο αντικτυπο στο αγωνιστικο
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,953 μηνύματα.
Ειδικα ο παοκ ειναι σε ασχημη κατασταση γενικα. Πουλησε ινγκαρσον, μεταγραφες ελαχιστες. Τους βλεπω δυσκολα να περνανε ακομη και την μπειταρ(ουτε ο αουγκουστο θα παιζει στο εντος). Ενας σοβαρος παοκ μαλλον δεν θα φοβόταν ουτε την χαιντουκ σπλιτ.Φαινεται μια ελλειψη χρηματων ή ενδιαφεροντος που μαλλον φταιει κ ο πολεμος. Εκλεισε οριστικα η μπουτίκ που ειχαν στο κεντρο της θεσσαλονικης, τους σεκιουριτι για το ματς αυριο τους ειδοποιησαν χθες νμζω και υπαρχουν πολλα παραπονα. Πλεον ακουω ατομα να λενε "φυγε ιβαν κουρασες εχουμε γινει μπουρδελο", δυσκολη κατασταση που εχει αμεσο αντικτυπο στο αγωνιστικο
Ο ιβαν λογω εμφυλιου πλας πολεμου με ουκρανια φαινεται να εχει απομακρυνθει απο τα αγωνιστικα του παοκ.Μη ξεχνας και οπαδικα μετα την δολοφονια αλκη ποσο εχει πεσει η θυρα 4.Παντως οι ακαδημιες του παοκ φαινονται να δουλευουν αρκετα καλα.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,767 μηνύματα.
Πραγματικα ποσα χρονια ειχαμε να δουμε χαφ οπως ο βιλενα και ο τζουρισιτς.Πηξαμε στους αμπαλους και ατεχνους ελληναραδες.Εφυγε το τελευταιο καταλοιπο της μιζεριας και της ελληνικης ψυχης κουρμπελης και ηρθε παιχταρας.Επιτελους,κανονικοι παιχτες!Αμυντικα παντως ειμασταν πολυ τυχεροι.Φαγαμε 4 φασεις πολυ επικινδυνες.Αλλα ειχαμε αυτο που μας ελειψε περσι δηλαδη ουσια στο παιχνιδι μας.Καναμε 4 φασεις 3 γκολ.....Το γκολ στο τελος ειναι της πλακας που φαγαμε αλλα δεν μετραει πουθενα γτ η προκριση ηδη εχει κριθει.Μου εκανε πολυ ασχημη εντυπωση και απορω πως δεν εχει αναφερθει ο ιταλος διαιτητης που μαλλον ηταν λαμογιο.....Κανανε 4 με 5 μαρκαρισματα για κιτρινη καρτα οι ουκρανοι ειδικα ο ενας τους στοπερ ουτε μια καρτα δεν φαγανε.Τωρα,αυτο σχετιζεται με τις προσφατες ιστοριες για τα στημενα που βγηκανε και μας εχει στη μπουκα ως ελληνικο ποδοσφαιρο η ουεφα?Θελανε να σπρωξουνε τους ουκρανους λογω πολεμου?Αρκετα υποπτη διαιτησια που περασε στο ντουκου λογω αποτελεσματος.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Προβλέψεις για Άρη και ΠΑΟΚ?
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,953 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top