Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2023 - 2024

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
Ότι δλδ ο ΠΑΟ υπήρξε ανώτερος ποδοσφαιρικά από τον ΟΣΦΠ στα late 90s-early 00s επειδή δεν έκανε τπτ στην Ευρώπη και ο άλλος έχει να επιδείξει τα δυο καλά τουρνουά που έκανε το 2000-01 και 2001-02 στο Ch.l;
Ναι. Γιατί δεν ειναι;


Με λεφτα απο τη πρεζα και με 2 πλυντηρια-ομαδες κανω και εγω μαγκιες παντως .Μη θεοποηετε τους προεδρους των ομαδων ρεμαλια ειναι ΟΛΟΙ.Συγωνμη να πει ο βαγγελας στις οικογενεις των μαρτυρων του καραβιου του καθως και σε οσες οικογενειες εχει ρημαξει απο τη πρεζα που σπρωχνει στην ελλαδα.
Τι κάθεσαι και εξηγείς κ εσυ τώρα… βγήκαν λίγο σήμερα όπως πέρυσι τέτοια μέρα με την άφιξη μαρσελο και Χαμες να πουν να ψάξουμε τον δεύτερο… υπομονη και θα είστε φανατικοί μπασκετικοί τον Δεκέμβρη μόνο που αυτό που σας περιμένει (και) εκεί δεν έχει προηγούμενο.
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
υπομονη και θα είστε φανατικοί μπασκετικοί τον Δεκέμβρη μόνο που αυτό που σας περιμένει (και) εκεί δεν έχει προηγούμενο
Βλέπω έχεις ταλέντο στις προβλέψεις. Πες 40 νούμερα από το 1 ως το 45 και 19 νούμερα από το 1 ως το 20 να δω κάτι..
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,513 μηνύματα.
Ηρεμία και συμφιλίωση σήμερα παίδες. Παίζει η Εθνική. Εκεί δεν χωράνε τα άλλα.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
Βλέπω έχεις ταλέντο στις προβλέψεις. Πες 40 νούμερα από το 1 ως το 45 και 19 νούμερα από το 1 ως το 20 να δω κάτι..

την κοπανατε και στα φιλικα τωρα;
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

την κοπανατε και στα φιλικα τωρα;
Ασχολείσαι και με τα φιλικά μας τώρα? Το ξερα πως είσαι κρυφογαυρος
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
IMG_0943.jpeg

Τι έγινε ρε παιδιά; Εσείς που κάνετε γελάκια για αυτά που λέω για τα περσινά αίσχη με τον κοβιντ των παικτών του Παναθηναϊκού τι έχετε να πείτε; αεκ τι έγινε; Δεν έχετε 2 ισάξιες 11αδες πλέον; Αν και στο ζήτημα δεν μπορεί να ασκηθεί βέτο και η απόφαση βγαίνει πλειοψηφικά, στην ενδεχόμενη πραγματοποίηση της αποφασης, θα μιλάμε για ένα ακόμα ΣΚΑΝΔΑΛΟ υπέρ της αεκ. Ουτε 10 λεπτό χαρισμενο στους ΚΛΕΦΤΕΣ
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
View attachment 121302
Τι έγινε ρε παιδιά; Εσείς που κάνετε γελάκια για αυτά που λέω για τα περσινά αίσχη με τον κοβιντ των παικτών του Παναθηναϊκού τι έχετε να πείτε; αεκ τι έγινε; Δεν έχετε 2 ισάξιες 11αδες πλέον; Αν και στο ζήτημα δεν μπορεί να ασκηθεί βέτο και η απόφαση βγαίνει πλειοψηφικά, στην ενδεχόμενη πραγματοποίηση της αποφασης, θα μιλάμε για ένα ακόμα ΣΚΑΝΔΑΛΟ υπέρ της αεκ. Ουτε 10 λεπτό χαρισμενο στους ΚΛΕΦΤΕΣ
εγώ ολυμπιακός είμαι οπότε με αφήνει αδιάφορο το πότε θα παίξετε αλλά αντικειμενικά και εσας σας συμμφέρει η αναβολή καθώς παίζετε την πέμπτη
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
Άντε ρε παρατήστε με δε το ξαναβλέπω εγώ το πρωτάθλημα βαργιεμαι… μονο τα «ντέρμπι» και το Europa League.. η σούπερ ομάδα μαζί με τον ΙΒΑΝ είναι εδώ να πηδήξει όσα εμπόδια της βάλετε και εσάς που της τα βαζετε. Επιβλητική εμφάνιση λοιπόν κοντρα στην αλητεία του μανουχου όπου επιτρέπει την ελληνορωμαϊκή πάλη στην μεγάλη περιοχή… 5 και λίγα ήταν. ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ λοιπόν χαλαροί αύριο να δούμε τα χαλια ολωνων σας και ζούμε και αναπνέουμε για την Δευτέρα όπου θα έρθετε στη Λεωφόρο… μέχρι τότε καλή δύναμη και Μακαρι να μην είστε στο -5 για να έχει νόημα !!
@eukleidhs1821 περιμενω και την τοποθέτηση σου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τυχεροί επίσης που ζούμε στην γενιά αυτου του μάγου.-
IMG_1286.jpeg
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Άντε ρε παρατήστε με δε το ξαναβλέπω εγώ το πρωτάθλημα βαργιεμαι… μονο τα «ντέρμπι» και το Europa League.. η σούπερ ομάδα μαζί με τον ΙΒΑΝ είναι εδώ να πηδήξει όσα εμπόδια της βάλετε και εσάς που της τα βαζετε. Επιβλητική εμφάνιση λοιπόν κοντρα στην αλητεία του μανουχου όπου επιτρέπει την ελληνορωμαϊκή πάλη στην μεγάλη περιοχή… 5 και λίγα ήταν. ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ λοιπόν χαλαροί αύριο να δούμε τα χαλια ολωνων σας και ζούμε και αναπνέουμε για την Δευτέρα όπου θα έρθετε στη Λεωφόρο… μέχρι τότε καλή δύναμη και Μακαρι να μην είστε στο -5 για να έχει νόημα !!
@eukleidhs1821 περιμενω και την τοποθέτηση σου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τυχεροί επίσης που ζούμε στην γενιά αυτου του μάγου.-View attachment 121964
Ηρέμησε ρε φίλε τον Παναιτωλικό κέρδισες. Δηλαδή αν κερδίσεις και τη Βιγιαρεάλ τι θα λες? Ότι φύγατε για τρεμπλ?
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
Ηρέμησε ρε φίλε τον Παναιτωλικό κέρδισες. Δηλαδή αν κερδίσεις και τη Βιγιαρεάλ τι θα λες? Ότι φύγατε για τρεμπλ?
Βιγιαρεάλ; Αυτήν από Ισπανία λες; Σορυ δεν τις ξέρω αυτές δεν ασχολούμαι με τον Αστέρα Τρίπολης της Ισπανίας… ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ είμαι, το χειρότερο δυνατό αποτέλεσμα με αυτή τη βιγια είναι Χ. Καημένη Βιγιαρεάλ μη κατέβεις καν…
IMG_1296.jpeg
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Βιγιαρεάλ; Αυτήν από Ισπανία λες; Σορυ δεν τις ξέρω αυτές δεν ασχολούμαι με τον Αστέρα Τρίπολης της Ισπανίας… ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ είμαι, το χειρότερο δυνατό αποτέλεσμα με αυτή τη βιγια είναι Χ. Καημένη Βιγιαρεάλ μη κατέβεις καν…View attachment 121980
χ ο αστερας τριπολης της ισπανιας? Πολυ large εισαι περιμενα να πεις οτι κατω απο 3-0 δεν γραφει το κοντερ....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ντε Τζέρμπι για το ματς με την ΑΕΚ: "Ιστορική μέρα για μας, θα μείνει στη μνήμη μας" (msn.com)

Α καλα. Αμα το θεωρουνε και ιστορικη μερα παει για 7 και πανω η κουλα. Η ελπιδα των αεκτζηδων θα ηταν μπας και το σνομπαρει η μπραιτον το παιχνιδι αλλα τωρα δεν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
χ ο αστερας τριπολης της ισπανιας? Πολυ large εισαι περιμενα να πεις οτι κατω απο 3-0 δεν γραφει το κοντερ....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ντε Τζέρμπι για το ματς με την ΑΕΚ: "Ιστορική μέρα για μας, θα μείνει στη μνήμη μας" (msn.com)

Α καλα. Αμα το θεωρουνε και ιστορικη μερα παει για 7 και πανω η κουλα. Η ελπιδα των αεκτζηδων θα ηταν μπας και το σνομπαρει η μπραιτον το παιχνιδι αλλα τωρα δεν
Επιβιώνει με 3 σερί ήττες σε 8 μέρες ο αλμειδα πιστεύεις; Η από βδομάδα σηκωνει μανίκια ο οφρυδοπουλος;
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
Θυμάστε κάποιους που σύγκριναν την Μπράγκα με την Αντβερπ για να χώσουν τα προβλήματα της αεκ κάτω από το χαλάκι;

Ε λοιπόν τα αποτελέσματα μίλησαν από μονα τους:

Μπράγκα-Ναπολι 1-2 με γκολ στο 90 για την ναπολι που έφτασε στους 4 τσουλου

Μπαρτσελονα-Άντβερπ 5-0 με την μπαρτσελονα να διανύει πέτρινα χρόνια στην Ευρώπη

Μηπως η αεκ ήταν παρά πολύ τυχερή που αποκλείστηκε από το τσουλου; Ή θα ταπεινωθεί και αύριο στο europa league?

Η αλήθεια προσεχώς στις οθόνες σας…
 

Guest 743029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ είμαι Παναθηναίκός.

Όσο υπάρχει ως πρόεδρος και ιδιοκτήτης στο ποδόσφαιρο ο συγκεκριμένος, δεν πιστέυω ότι η ομάδα θα πάρει πρωτάθλημα. Δεν είναι Γιαννακόπουλος που αγαπάέι την ομάδα στο μπάσκετ, την πονάει και στα δύσκολα θα βγει μπροστά.

Αντιθέτως στο μπάσκετ φέτος θα κάνουμε πάρτι
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.
Θυμάστε κάποιους που σύγκριναν την Μπράγκα με την Αντβερπ για να χώσουν τα προβλήματα της αεκ κάτω από το χαλάκι;

Ε λοιπόν τα αποτελέσματα μίλησαν από μονα τους:

Μπράγκα-Ναπολι 1-2 με γκολ στο 90 για την ναπολι που έφτασε στους 4 τσουλου

Μπαρτσελονα-Άντβερπ 5-0 με την μπαρτσελονα να διανύει πέτρινα χρόνια στην Ευρώπη

Μηπως η αεκ ήταν παρά πολύ τυχερή που αποκλείστηκε από το τσουλου; Ή θα ταπεινωθεί και αύριο στο europa league?

Η αλήθεια προσεχώς στις οθόνες σας…
Αυριο αν η αεκ δεν φυγει με μεγαλη διαφορα (καμια 4αρα πχ) τοτε καλα θα ειναι
Με μπραιτον παιζει οχι με καμια ξαμωραμενη. Οποιος βλεπει μπραιτον ειδικα το 2023(και προηγουμενη σεζον δλδ) και δεν πιστευει οτι με την βασικη της ομαδα δεν θα τα παει εξαιρετικά τοτε τι να πω...3αρα σε αρσεναλ,Ισοπαλια με σιτι την προηγουμενη σεζον. Για φετος ηδη ξερουμε τι εκανε με μαντσεστερ,νιουκαστλ.
Δεν ειμαι καν αεκ αλλα και να χασει αυριο δεν θα ειναι περιεργο.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
Εγώ είμαι Παναθηναίκός.

Όσο υπάρχει ως πρόεδρος και ιδιοκτήτης στο ποδόσφαιρο ο συγκεκριμένος, δεν πιστέυω ότι η ομάδα θα πάρει πρωτάθλημα. Δεν είναι Γιαννακόπουλος που αγαπάέι την ομάδα στο μπάσκετ, την πονάει και στα δύσκολα θα βγει μπροστά.

Αντιθέτως στο μπάσκετ φέτος θα κάνουμε πάρτι
προφανώς υπάρχουν παράπονα για τις διοικήσεις, ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ποτε δεν είχε υπαλληλικές σχέσεις με τους παράγοντες και ούτε εβαζε σε θέσεις προέδρων φονιάδες (γκουχου γκουχου). Φέτος υπάρχει απόλυτη στήριξη στους προπονητές, και ιδιαίτερα στον ΙΒΑΝ ΓΙΟΒΑΝΟΒΙΤΣ, και πάμε να τους πάρουμε όσα μας κλέψαν πέρυσι, και αλλά τόσα. Για τις διοικήσεις υπάρχει πλάνο και αφήστε όσους πρεπει να κάνουν τη δουλειά που πρέπει, οποίος κατάλαβε κατάλαβε.

IMG_1435.jpeg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυριο αν η αεκ δεν φυγει με μεγαλη διαφορα (καμια 4αρα πχ) τοτε καλα θα ειναι
Με μπραιτον παιζει οχι με καμια ξαμωραμενη. Οποιος βλεπει μπραιτον ειδικα το 2023(και προηγουμενη σεζον δλδ) και δεν πιστευει οτι με την βασικη της ομαδα δεν θα τα παει εξαιρετικά τοτε τι να πω...3αρα σε αρσεναλ,Ισοπαλια με σιτι την προηγουμενη σεζον. Για φετος ηδη ξερουμε τι εκανε με μαντσεστερ,νιουκαστλ.
Δεν ειμαι καν αεκ αλλα και να χασει αυριο δεν θα ειναι περιεργο.
Δεν διαφωνούμε .
 

Guest 743029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
προφανώς υπάρχουν παράπονα για τις διοικήσεις, ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ποτε δεν είχε υπαλληλικές σχέσεις με τους παράγοντες και ούτε εβαζε σε θέσεις προέδρων φονιάδες (γκουχου γκουχου). Φέτος υπάρχει απόλυτη στήριξη στους προπονητές, και ιδιαίτερα στον ΙΒΑΝ ΓΙΟΒΑΝΟΒΙΤΣ, και πάμε να τους πάρουμε όσα μας κλέψαν πέρυσι, και αλλά τόσα. Για τις διοικήσεις υπάρχει πλάνο και αφήστε όσους πρεπει να κάνουν τη δουλειά που πρέπει, οποίος κατάλαβε κατάλαβε.

View attachment 122238
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν διαφωνούμε .
δεν χρειάζεται. κατάλαβα πέρυσι που χάσαμε το πρωτάθλημα στο τσακ για το ποιος φταίει. Πάντως οχι ο γιοβανοβιτς.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
δεν χρειάζεται. κατάλαβα πέρυσι που χάσαμε το πρωτάθλημα στο τσακ για το ποιος φταίει. Πάντως οχι ο γιοβανοβιτς.
Μην τα λες εδώ αυτά φίλε γιατί όταν λέμε ότι χάθηκε λόγω αδυναμίας στα εξωαγωνιστικά μας λένε ότι πονάμε και μας προτείνουν σόδα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top