Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2023 - 2024

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Το γιατί βιάζεσθε και δεν περιμένετε το αποτέλεσμα δεν μπορώ να καταλάβω. Τα ίδια ακούγονταν και πριν κάτι μέρες, πως θα φάνε τριάρα οι τουρκοχανούμισσες από την Μπράιτον και εν τέλει τους τον κάρφωσαν μέσα στην Αγγλία.

Λίγα λόγια και καλά, τα υπόλοιπα μετά το αποτέλεσμα.
Εσύ τι ομάδα είσαι εντωμεταξυ? Σε έχω δει να γράφεις πολλές φορές στο thread αυτό αλλά(εγώ τουλάχιστον) δε σε έχω δει να έχεις πει τι ομάδα είσαι
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.
Εσύ τι ομάδα είσαι εντωμεταξυ? Σε έχω δει να γράφεις πολλές φορές στο thread αυτό αλλά(εγώ τουλάχιστον) δε σε έχω δει να έχεις πει τι ομάδα είσαι
ΑΡΗΣ. Αλλά δεν είμαι ιδιαίτερα πωρωμένος με το ποδόσφαιρο σε φάση να αναλύω ολόκληρες ομάδες, τι πάει λάθος εδώ, τι σύστημα είναι αυτό που κατεβάζει ο κόουτς, τι μεταγραφές έκανε ο τάδε φέτος και έτσι χδ.

Εδώ απάνω είτε ΠΑΟΚ είτε ΑΡΗΣ είσαι (άντε και κανένα απολίθωμα να δηλώνει ακόμα Ηρακλής χδ). Αν και από προσφυγική οικογένεια ανέκαθεν προτιμούσα Άρη.
 

Guest 743029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα κερδίσει ο Παναθηναικός. Είναι καλύτερη ομάδα φέτος στην Ελλάδα, έχει ένα γεμάτο ρόστερ και έναν πάρα πολύ καλό προπονητή. Προσωπική εκτίμηση, το σκορ θα λήξει 3-1.

Από εκει και πέρα στο μπάσκετ ο Παναθηναικός χρειάζεται ένα παίκτη που να αντιστοιχεί στη κλάση των παικτών που ήρθαν στην ομάδα. Μακάρι να είναι ο Μίχαλιουκ. Ωστόσο θεωρώ ότι το πραγματικό ρόστερ στο μπασκετ θα το δούμε το επόμενο καλοκαίρι που θα έχει Χεζόνια, Ντόρσει, Ταβάρες. Όχι ότι φέτος δεν θα πάμε καλά. Απλά θεωρώ δύσκολο να σηκώσουμε το Ευρωπαίκο φέτος. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα πάμε φαιναλ φορ
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.
ΑΡΗΣ. Αλλά δεν είμαι ιδιαίτερα πωρωμένος με το ποδόσφαιρο σε φάση να αναλύω ολόκληρες ομάδες, τι πάει λάθος εδώ, τι σύστημα είναι αυτό που κατεβάζει ο κόουτς, τι μεταγραφές έκανε ο τάδε φέτος και έτσι χδ.

Εδώ απάνω είτε ΠΑΟΚ είτε ΑΡΗΣ είσαι (άντε και κανένα απολίθωμα να δηλώνει ακόμα Ηρακλής χδ). Αν και από προσφυγική οικογένεια ανέκαθεν προτιμούσα Άρη.
Καλα αυτο για τον παοκ και αρη ισχυει μονο θεσσαλονικη και στις γυρω κωμοπολεις(γρεβενα δραμα βεροια κιλκις σερρες κτλ) Γιαννενα που σπουδαζω εχω γνωρισει 3-4 παοκτζηδες και κανεναν αρειανο.Ολοι ειναι ειτε πασ ειτε πασ και παο 'η γαυρο απο τις μεγαλες.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.
Καλα αυτο για τον παοκ και αρη ισχυει μονο θεσσαλονικη και στις γυρω κωμοπολεις(γρεβενα δραμα βεροια κιλκις σερρες κτλ) Γιαννενα που σπουδαζω εχω γνωρισει 3-4 παοκτζηδες και κανεναν αρειανο.Ολοι ειναι ειτε πασ ειτε πασ και παο 'η γαυρο απο τις μεγαλες.
Καλά σε μερικές πόλεις της επαρχίας στα βόρεια που έχουν ιστορικές ομάδες συνήθως αυτές στηρίζουν. Και στην Λάρισσα ας πούμε ΑΕΛ είναι οι περισσότεροι (όταν είχα περάσει το καλοκαίρι από εκεί παντού έβλεπες γκράφιτι το «Monsters 1»). Τα ίδια και παντού. Τα χρόνια που υπήρχε ΑΕΛΚ (ΑΕΛ Καλλονής) και ήσαν στην πρώτη κατηγορία (κάπου προς 2014) έτυχε τότε να ήμουν στο πανέμορφο νησί της Μυτιλήνης για δύο σχολικές χρονιές. Υπήρχε γενικός ενθουσιασμός στους ντόπιους με την ομάδα του νησιού τους.

Και εμείς οι έχοντες καταγωγή από την Κατερίνη Πιερικάρα δηλώνουμε αλλά είμεθα Γ' Εθνική. Ποιος ασχολείται :'( κρατάμε τις ομάδες πρώτης κατηγορίας.
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Σήμερα η θύρα 13 απέδειξε για άλλη μια φορά ότι είναι οι χειρότεροι οπαδοί στην Ελλάδα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος τον Βάζελο δεν τον είχα σε εκτίμηση καθ'όλου. Η 13 κερδίζει την συμπάθεια μου όλο και περισσότερο.

FREE THE BOYS.

F65C0nZXgAAON4c.jpg
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος τον Βάζελο δεν τον είχα σε εκτίμηση καθ'όλου. Η 13 κερδίζει την συμπάθεια μου όλο και περισσότερο.

FREE THE BOYS.

View attachment 122701
Χαχα οκ χωρίς παρεξήγηση αδερφέ αλλά ως ακροδεξιός λογικό να το λες αυτό. Υπάρχουμε κι άλλοι όμως που δε γουστάρουμε δολοφονίες οπαδών
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.
Χαχα οκ χωρίς παρεξήγηση αδερφέ αλλά ως ακροδεξιός λογικό να το λες αυτό. Υπάρχουμε κι άλλοι όμως που δε γουστάρουμε δολοφονίες οπαδών
Κανένας δεν γουστάρει δολοφονίες, γενικώς. Αλλά δεν γουστάρουμε και τα ψέμματα. Τόσο καιρό άνθρωποι σαπίζουν στη φυλακή χωρίς αποδείξεις και με υπόνοιες ο φονιάς να ήτο αεκτζής. Είναι γελοιότητα να παίζουν με την νοημοσύνη μας.

Η κράτηση των Bad Blue Boys είναι πολιτική...
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,936 μηνύματα.
Θα σέβεστε φασίστες...
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,058 μηνύματα.
Καλα να παθει ο παναθηναικος με αυτο το πανο που ανεβασαν. "Λευτερια στα αδερφια μας" οι τυποι, τι παοκ τι παο δλδ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.
Η Original 21 είναι γνωστή ακροαριστερή σφηκοφωλιά χρόνια τώρα με διαχρονικά εμετικά πανό που εννοείται δεν ενοχλούν τους "No Politica" όλως τυχαίως. Με τα προκλητικά «αντιναζιστικά» πανό ενάντια στην Ντιναμό Κιέβου το 2018, κόντρα στην Ντιναμό Ζάγκρεμπ εφέτος, αντίστοιχα και με κάτι χαϊβάνια δικούς μας που είχαν ανεβάσει πανό ενάντια στους πατριώτες μαχητές του Τάγματος Αζόφ της Ουκρανίας.

Κανέναν δεν είχαν πειράξει τότε όλα αυτά τα πολιτικοποιημένα πανό. Το πανό συμπαράστασης προς τους φυλακισμένους χωρίς στοιχεία Bad Blue Boys τους έθιξε όλους. Γέλια.
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,095 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος τον Βάζελο δεν τον είχα σε εκτίμηση καθ'όλου. Η 13 κερδίζει την συμπάθεια μου όλο και περισσότερο.

FREE THE BOYS.

View attachment 122701
Όταν τα ανέβαζαν οι δικοί μας έκραζες πάντως (και καλά έκανες), τώρα μπράβο στους βάζελους;
Τέλος πάντων, για το ματς έχω να πω ότι η ΑΕΚ ήταν καλύτερη, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο. Δίκαιο το αποτέλεσμα.
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Αν και ολυμπιακος τη σημερινη νικη της κουλας τη χαρηκα σαν νικη της ομαδας μου για ευνοιτους λογους..
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.
Όταν τα ανέβαζαν οι δικοί μας έκραζες πάντως (και καλά έκανες), τώρα μπράβο στους βάζελους;
Τέλος πάντων, για το ματς έχω να πω ότι η ΑΕΚ ήταν καλύτερη, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο. Δίκαιο το αποτέλεσμα.
Ναι μόνο που οι δικοί σας καταδικάστηκαν για έγκλημα. Και καταδικάστηκαν μόνον οι συμμετέχοντες που βγήκαν για να δολοφονήσουν. Δεν φυλακίστηκαν 100+ άτομα χωρίς κανένα στοιχείο σε βάρος τους. Είτε Κροάτης είτε Έλληνας ο δολοφόνος του Μιχάλη σίγουρα πρέπει να φάει ισόβια, αλλά μέχρι να βρεθεί το να κρατούνται 100+ άτομα είναι για γέλια.

Και τι αντεπιχείρημα θα βάλεις; Ότι ήρθαν για επεισόδια; Τόσα χρόνια ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός κατεβάζουν Σέρβους αδελφοποιημένους (Παρτιζάν και Ερυθρός Αστέρας) με μαχαίρια και σιδερογροθιές. Στην αερογέφυρα στο τελικό κυπέλλου το 2018 που έφαγαν σούτια τα χανούμια από εσάς είχατε Σέρβους με μαχαίρια να σουλατσάρουν. Σοβαρά τώρα;
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,095 μηνύματα.
Ναι μόνο που οι δικοί σας καταδικάστηκαν για έγκλημα. Και καταδικάστηκαν μόνον οι συμμετέχοντες που βγήκαν για να δολοφονήσουν. Δεν φυλακίστηκαν 100+ άτομα χωρίς κανένα στοιχείο σε βάρος τους. Είτε Κροάτης είτε Έλληνας ο δολοφόνος του Μιχάλη σίγουρα πρέπει να φάει ισόβια, αλλά μέχρι να βρεθεί το να κρατούνται 100+ άτομα είναι για γέλια.

Και τι αντεπιχείρημα θα βάλεις; Ότι ήρθαν για επεισόδια; Τόσα χρόνια ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός κατεβάζουν Σέρβους αδελφοποιημένους (Παρτιζάν και Ερυθρός Αστέρας) με μαχαίρια και σιδερογροθιές. Στην αερογέφυρα στο τελικό κυπέλλου το 2018 που έφαγαν σούτια τα χανούμια από εσάς είχατε Σέρβους με μαχαίρια να σουλατσάρουν. Σοβαρά τώρα;
Γιάννη, πες ό,τι θες, δεν θέλω να συμμετέχω σε τέτοια συζήτηση γιατί είναι ποδοσφαιρικό νήμα και πάλι θες να το πας στα πολιτικά και επίσης γιατί δεν μπορώ να παραμείνω ήρεμος σε συζητήσεις για Π.Α.Ο.Κ.
Αυτά, ας πούμε και τίποτα για το ντέρμπι, που ήταν ωραίο ματς.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top