Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2023 - 2024

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,819 μηνύματα.
Υπενθύμιση: την Κυριακή 19/05 δεν τελειώνει τίποτα, τότε ξεκινάνε όλα. Είσαι υποτακτικός, ανίκανος και ανεπιθύμητος.

Επίσης ρε μλκ παπαδημητριου σκατοκομπάρσε ποτε θα αποκτήσεις την αξιοπρέπεια να ξεκουμπιστείς μόνος σου; Πήραν προπονητή χωρίς να σε ρωτήσουν ρε τραχανά και εσυ κανεις τα σκατόPRιλικια σου μωρή χανούμα.

Παρεπιπτόντως, μπορεί η οργή του κόσμου του Παναθηναϊκού να είναι η μεγαλύτερη γιατί πάντα οι απαιτήσεις είναι μεγαλύτερες αλλά αυτή τη στιγμή στο χειρότερο άστρο είναι η αεκ, για πολλούς λόγους, και αυτό που της συνέβη φέτος μόνο η ίδια ήταν ικανή να το πετύχαινε. Να χαθεί πρωτάθλημα με στημένα ακόμα και τα πόμολα. Δεν πειραζει, αναμενουμε νέο κορεο με φωτό του τιγρακου και με το πούρο.
Για αυτο ακριβως παρακαλαγα να ηττηθουμε!!!Αυτο το χουνερι που πανε να παθουνε δυσκολα να συνελθουν!!!Μιλαμε για αδιανοητο χασιμο πρωταθληματος που πρεπει να το ψαξουμε και στα παγκοσμια χρονικα αν εχει ξανασυμβει!Ηθελε μια απλη ισοπαλια στην τουμπα που κερδιζε μεχρι το 83 και εχασε!Πηγαινε στο καραισκακη για νικη εχασε!Και βλεπεις τα μεσα της προπαγανδας δεν του λενε απολυτως τιποτα.Περσι ομως στον παναθηναικο κρεμασαν κουδουνια που το χασε.Ακομα ομως εχω επιφυλαξεις.Εχουν το σωσιβιο του αρη που θα σκυλιασει!
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,532 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω ρε γμτ, έτσι εξηγούνται όλα. :( :dash1:

:popeanim:

:lol::lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να είμαστε δίκαιοι. Αν ο Παοκ κερδίσει την Κυριακή θα το αξίζει το πρωτάθλημα.
Ωραίο πρωτάθλημα ήταν φέτος, σε εμάς ο Αλμέιδα εξελίχθηκε σε Αργεντίνο Γιαννίκη. Δώσαμε κοντά στα 5 εκατομμύρια ευρώ για ένα παικταρά τον Λιούμπισιτς που δεν τον είδαμε να παίζει.
Τι να πεις; Έχεις τις αυτοκτονίες, έχεις την γκαντεμιά και χάνεις το πρωτάθλημα από ξεροκεφαλιά. :(
Καλά ο Λιούμπισιτς επιασε αράχνες και οχι μονο αυτός ..
Πάλι καλά που είχαμε τον Βίντα και χαμογελάσαμε λιγάκι σε κάποιους αγώνες..
Δεν πειράζει.
Ειδα τον αγώνα αλλά δεν ημουν σε μουντ να γράψω..δεν αντιμετωπίσαμε όπως έπρεπε τον ολυμπιακό σερνόμασταν και ντροπή μας . Μια αποτυχία είμασταν δυστυχώς :mad:
Μπράβο στον Ολυμπιακό !!! ( δεν περίμενα να το πω αλλά...:mad:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,968 μηνύματα.
:popeanim:

:lol::lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλά ο Λιούμπισιτς επιασε αράχνες και οχι μονο αυτός ..
Πάλι καλά που είχαμε τον Βίντα και χαμογελάσαμε λιγάκι σε κάποιους αγώνες..
Δεν πειράζει.
Ειδα τον αγώνα αλλά δεν ημουν σε μουντ να γράψω..δεν αντιμετωπίσαμε όπως έπρεπε τον ολυμπιακό σερνόμασταν και ντροπή μας . Μια αποτυχία είμασταν δυστυχώς :mad:
Μπράβο στον Ολυμπιακό !!! ( δεν περίμενα να το πω αλλά...:mad:)
Ευχέλαιο :popeanim:και τρισάγιο :popeanim:και πολλά σκόρδα...:P

1715885648517.png


Συγχαρητήρια πάντως είχες τα κότσια να το δεις, εγώ δεν τα βλέπω πια αυτά τα ματς, σκανδαλίζεται το θυμικό μου και δεν θέλω να με βάζω σε πειρασμό. :angelnot:
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,138 μηνύματα.
Παρελθον οπως φαινεται απο τον βαζελο ο τουρκος
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ναι έφυγε.
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,016 μηνύματα.
Ένα σύνθημα, μια φωνή, μια στήριξη στον Γιάννη Αλαφούζο.

Αλαφούζο ΜΕΙΝΕ

(βρίστε ελεύθερα Παναθηναικοι)
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,138 μηνύματα.
Εφεραν αυτοφορακια. 1 ιουνιου θα χει φυγει χχαχααχα
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,016 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,138 μηνύματα.

Σας έλειψε γατάκια;
Και ο γαυρος με τον βαζελο περασαν φαιναλ φορ. Τωρα ποιος ειναι γκαντεμης γατακια 🤣
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,336 μηνύματα.

Σας έλειψε γατάκια;
Ε όχι που θα μας άφηνε εμάς.
Και βρήκε και μέρος να πάει ο άτιμος, Πιερία. Μια ελπίδα είχαμε και εμείς, πάει τώρα. :laugh:
(νομίζω όμως είχε βγάλει βίντεο στο τικτοκ που έλεγε ότι έπεσε μέσα στις προβλέψεις του, άρα μπορεί να είναι και καλό)
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,138 μηνύματα.
Κοιτα με αυτη τη λογικη επειδη ειπε ο παοκ παει για πρωταθλημα, η αεκ επισης κλπ τοτε μπορει αν ειναι γκαντεμης να παρουν ολοι οι 4 πρωτοι -30 και να βγει ο αρης πρωταθλητης μιας που δεν μας επιασε στο στομα του για πρωταθλημα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

FB_IMG_1701121479564.jpg

Ο στρατηγος Μαντζιος ειναι ετοιμος να κανει το 2 στα 2 💪
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,784 μηνύματα.
Κοιτα με αυτη τη λογικη επειδη ειπε ο παοκ παει για πρωταθλημα, η αεκ επισης κλπ τοτε μπορει αν ειναι γκαντεμης να παρουν ολοι οι 4 πρωτοι -30 και να βγει ο αρης πρωταθλητης μιας που δεν μας επιασε στο στομα του για πρωταθλημα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 132696
Ο στρατηγος Μαντζιος ειναι ετοιμος να κανει το 2 στα 2 💪
Την Κυριακή ο Λουτσέσκου θα κάνει τον γύρο του θριάμβου στο Χαριλάου και τέζα οι Αρειανοί που ανέβηκαν στο άρμα της ΑΕΚ.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,138 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,784 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,138 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,138 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,784 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,138 μηνύματα.
Εγώ είμαι Θεσσαλονικιός από αρειανοφωλιά γειτονιά.
Οπότε άσε που θέλετε το κύπελλο...εισιτήριο ψάχνετε για το ματς της Κυριακής
Υπηρχε περιπτωση ματς Αρης παοκ 6 μερες πριν τον τελικο να μην πηγαινε σολντ αουτ? Ειτε κρινοταν ο τιτλος του πρωταθληματος ειτε οχι. Εχω μερες που εκλεισα εισιτηριο ενημερωτικα. Το οτι εισαι σε γειτονια με αρειανους δεν μ λεει κατι. Και γω με αρειανους ειμαι, πρωτα θελουμε το κυπελλο και μετα να κοψουμε το πρωταθλημα των ορκ. Απλα λιτα και απεριττα
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,784 μηνύματα.
Υπηρχε περιπτωση ματς Αρης παοκ 6 μερες πριν τον τελικο να μην πηγαινε σολντ αουτ? Ειτε κρινοταν ο τιτλος του πρωταθληματος ειτε οχι. Εχω μερες που εκλεισα εισιτηριο ενημερωτικα. Το οτι εισαι σε γειτονια με αρειανους δεν μ λεει κατι. Και γω με αρειανους ειμαι, πρωτα θελουμε το κυπελλο και μετα να κοψουμε το πρωταθλημα των ορκ. Απλα λιτα και απεριττα
Πρώτα θέλετε να κόψετε το πρωτάθλημα, γιατί αλλιώς θα εξαφανιστείτε από την πόλη.
Αστα αυτά. Σε περίπτωση που ο Λουτσέσκου σηκώσει το πρωτάθλημα στο Χαριλάου και χάσει ο Άρης το κυπελλο, δεν θα βρίσκετε λαγούμι να κρυφτείτε από το metrosport

Αυτά του Μπουγάτσα πείτε μεταξύ σας. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη προσβολή από το να σηκώσει ο εχθρός το πρωτάθλημα στην έδρα σας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top