Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2023 - 2024

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Τρεις και ο κουκος λεει.......Γελαει ο γιανναρος......Βριζουν μεχρι και την οικογενεια.....Ανιατες περιπτωσεις....
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,788 μηνύματα.
Τρεις και ο κουκος λεει.......Γελαει ο γιανναρος......Βριζουν μεχρι και την οικογενεια.....Ανιατες περιπτωσεις....
Το πήρες κ φέτος το πρωτάθλημα με Γιάνναρο.

Ποσο έχει μικρύνει ο συλλογος με Γιάνναρο δεν μας λες;
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,085 μηνύματα.
Τρεις και ο κουκος λεει.......Γελαει ο γιανναρος......Βριζουν μεχρι και την οικογενεια.....Ανιατες περιπτωσεις....
10k κοσμο εχει ρε. Αλλαξε ομαδα αμα δεν σου αρεσει. Ουτε μπαλα ουτε μπασκετ πλεον θα υποστηριζεις
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,173 μηνύματα.
150€ στο 1Χ του Άρη, και αν πάρει και ο τελευταίος κύπελλο βγάζω 700€.

Πάμε πάμε πάμε...
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Δεν θέλω καθόλου η ΑΕΚ να κερδίσει 2ο συνεχόμενο πρωτάθλημα μετά το περσινό κλεμμένο από τον Παναθηναικό οπότε...

ΠΑΟΚΑΡΑΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΑΕΤΟ ΜΕ 8 ΚΕΦΑΛΙΑΑ
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
στην κοσμοτε πως εχει ντυθει ετσι η παρουσιαστρια ρε
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 686 μηνύματα.
Ότι κόσμο διαβάζετε στα σάιτ (όσα έχουν γράψει). διπλασιαστε… με τη σωστή πλευρά της ιστορίας. ☘️
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,866 μηνύματα.
Ευχομαι και ελπιζω να χασει ο ΠΑΟΚ.Τους χειροτερους οπαδουςε χει..μαχαιροβλατες τους λεγανε απο παλια..και εις μνημην του ΑΛΚΗ και για να τους πεσει λιγο...να χασουν.
ΥΓ Ειμαι και ΑΕΚ...αλλα καμια σχεση με οπαδιλικι.
Ουπς...ειμναι σε λαθος θεμα..εδω ειναι για ευρωπη,οκ..ζητησα μεταφορα ποστ.
ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ :hehe:
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,788 μηνύματα.
Δεν προκειται να το σηκωσει μεσα στο γηπεδο μας αρχικα ακομη κ να το παρει 😂παμε παρακατω. Τι ομαδα εισαι και ασχολεισαι με τον Αρη τοσο πολυ? Ή κρυφοπαοκτσης ή βαζελακος. Εχουμε χασει τοσα κυπελλα εχουμε πεσει κατηγοριες που αν νομιζεις οτι αυτο θα μας κανει να κρυφτουμε και να εξαφανιστουμε συγνωμη αλλα ειτε εισαι αμπαλος ειτε αρχισες να ασχολεισαι με μπαλα πριν 2 μηνες(παλι αμπαλος δλδ).
Εγώ τα έγραψα.
Σήμερα είναι όλη η ιστορία του Αρη. Όχι την άλλη Κυριακή.
Από ότι φαίνεται...Μία πόλη, μία ομάδα ! (Δυστυχώς)
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Πάντα κάποιος να κάνει τη μαλακία... Παντα
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,278 μηνύματα.
Ευχομαι και ελπιζω να χασει ο ΠΑΟΚ.Τους χειροτερους οπαδουςε χει..μαχαιροβλατες τους λεγανε απο παλια..και εις μνημην του ΑΛΚΗ και για να τους πεσει λιγο...να χασουν.
ΥΓ Ειμαι και ΑΕΚ...αλλα καμια σχεση με οπαδιλικι.
Ουπς...ειμναι σε λαθος θεμα..εδω ειναι για ευρωπη,οκ..ζητησα μεταφορα ποστ.
ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ :hehe:
Σε άλλη περίπτωση θα σου απαντούσα διαφορετικά, σήμερα σε αγαπάω κι εσένα, Πούπι.
Εγώ εξαρχής έλεγα ότι πιο εύκολα θα κάνουμε 3/3 με τους τρεις της Αθήνας (που το κάναμε) παρά να πάρουμε διπλό στο Χαριλάου. Αλλά αν το πάρουμε και δεν παίξετε και τόσο δυνατά, δεσμεύομαι να παρακολουθήσω τελικό κυπέλλου και να πανηγυρίσω αν το πάρετε.
@Unboxholics, πιστός στο λόγο μου, εύχομαι να το πάρετε.

Πάω τώρα να πάθω αλκοολική δηλητηρίαση.
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Κι όλο κλαίνε τα βαζελακια
Στης λεωφο - στης λεωφόρου τα σκαλακια
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.
Αφου ο παοκ καταφερε να παρει ολα τα ντερμπι μπραβο του. Το αξιζε αφου τα πηρε ολα τα ντερμπι οταν επρεπε. Κριμα ειχαμε τις ευκαιριες μας σμρ αλλα τι να πω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ τα έγραψα.
Σήμερα είναι όλη η ιστορία του Αρη. Όχι την άλλη Κυριακή.
Από ότι φαίνεται...Μία πόλη, μία ομάδα ! (Δυστυχώς)
Βρε αι απο δω μου βαζεις κ το δυστυχως κομπλεξικε. Που θα πεις μια πολη μια ομαδα. Πες κιολας "καλα τους κάνουν οταν τους μαχαιρωνουν" να δουμε το ποιον σου
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,347 μηνύματα.
Αφου ο παοκ καταφερε να παρει ολα τα ντερμπι μπραβο του. Το αξιζε αφου τα πηρε ολα τα ντερμπι οταν επρεπε. Κριμα ειχαμε τις ευκαιριες μας σμρ αλλα τι να πω
Τι να κάνουμε, πάμε για το κύπελλο τώρα.
Αν πάρει όλους τους τίτλους η Θεσσαλονίκη φέτος, τι άλλο θέλουμε;
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Κοχονατο πρωτάθλημα η Μπουγάτσα.
Να τα λέμε όλα
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.
Τι να κάνουμε, πάμε για το κύπελλο τώρα.
Αν πάρει όλους τους τίτλους η Θεσσαλονίκη φέτος, τι άλλο θέλουμε;
Συμφωνω, καποιοι ομως κομπλεξικοι βγαζουν χολη εδω μεσα. Δεν γινεται να περιμενουν ο Αρης να τους ξελασπωσει(αλλιως αν ειναι να τους κερδιζουμε ολους ας το παρουμε εμεις το πρωταθλημα), η αεκ το εχασε το πρωταθλημα με ολα αυτα τα ματς που εκανε τελευταια. Και μπραβο στον παοκ που το εκμεταλλευτηκε
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,347 μηνύματα.
Συμφωνω, καποιοι ομως κομπλεξικοι βγαζουν χολη εδω μεσα. Δεν γινεται να περιμενουν ο Αρης να τους ξελασπωσει(αλλιως αν ειναι να τους κερδιζουμε ολους ας το παρουμε εμεις το πρωταθλημα), η αεκ το εχασε το πρωταθλημα με ολα αυτα τα ματς που εκανε τελευταια. Και μπραβο στον παοκ που το εκμεταλλευτηκε
Ξέρω, συμφωνώ σε αυτά που λες. Ας έκαναν σωστά τη δουλειά τους. Ο Άρης τους φταίει δηλαδή;
Για μένα από το να το πάρει η ΑΕΚ, καλύτερα που το πήρε ο ΠΑΟΚ. Έπαιξε ωραία, το εκμεταλλεύτηκαν και κέρδισαν τίμια.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,788 μηνύματα.
Βρε αι απο δω μου βαζεις κ το δυστυχως κομπλεξικε. Που θα πεις μια πολη μια ομαδα. Πες κιολας "καλα τους κάνουν οταν τους μαχαιρωνουν" να δουμε το ποιον σου
Αφού το σλόγκαν τους, το έκαναν πράξη.
Ισχύει ή δεν ισχύει ; Ανύπαρκτος είσαι.

Σας έχουν γαλουχήσει στην ηττοπάθεια ;
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Αφού το σλόγκαν τους, το έκαναν πράξη.
Ισχύει ή δεν ισχύει ; Ανύπαρκτος είσαι.

Σας έχουν γαλουχήσει στην ηττοπάθεια ;
Η ομάδα σου πάλι με το που έφαγε ένα από τύχη δεν έφαγε κ τρίτο στο τέλος, δε την λες κ "νικοπαθη"
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top