Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2023 - 2024

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,788 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.
Αφού το σλόγκαν τους, το έκαναν πράξη.
Ισχύει ή δεν ισχύει ; Ανύπαρκτος είσαι.

Σας έχουν γαλουχήσει στην ηττοπάθεια ;
Κοιτα επειδη δεν θελω να φαω μπαν για υβριστικα λογια δεν θα απαντήσω 😂
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,514 μηνύματα.
Στηρίζουμε συμπολίτη Άρη το Σάββατο.

Πρωτάθλημα και Κύπελλο στη συμπρωτεύουσα.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,788 μηνύματα.
Κοιτα επειδη δεν θελω να φαω μπαν για υβριστικα λογια δεν θα απαντήσω 😂
Ναι μην απαντήσεις γιατί έχεις να πεις κάτι ;

Τι να πεις βρε καημένε ; Τι να πεις ;

Σας έχουν κάνει πελάτες, κινούν τα νήματα εκτός γηπέδου (τι ''χρώμα'' έχει η αστυνομική διεύθυνση Θεσ/νικης ;;;) και κατακτούν με το έτσι θέλω τίτλους ! Τι να πεις ;
Εδώ ακόμα και στα δικαστήρια έχουν πληρωμένους δικηγόρους και δικαστικούς από την ΠΑΕ Μπαοκ !

Σε περίπτωση που χάσει ο Άρης το κύπελλο, από αυτό το πτώμα του ΠΑΟ (όσοι είδαν το ματς γνωρίζουν, ότι ο χαρακτηρισμός πτώμα είναι κολακευτικός για αυτόν τον ΠΑΟ) δεν βλέπω πώς υπάρχει επιστροφή.



Καθίστε εσείς με τον σούπερ 3 και την Μπορούσια και μιλάτε για τον Κλεάνθη Βικελίδη


Όταν ο αντίπαλος χρησιμοποιεί όλα τα ''όπλα'' του, εσείς πάτε με όπερα και το σταυρό στο χέρι. Τα ίδια ακριβώς με εμάς
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.
Ναι μην απαντήσεις γιατί έχεις να πεις κάτι ;

Τι να πεις βρε καημένε ; Τι να πεις ;

Σας έχουν κάνει πελάτες, κινούν τα νήματα εκτός γηπέδου (τι ''χρώμα'' έχει η αστυνομική διεύθυνση Θεσ/νικης ;;;) και κατακτούν με το έτσι θέλω τίτλους ! Τι να πεις ;
Εδώ ακόμα και στα δικαστήρια έχουν πληρωμένους δικηγόρους και δικαστικούς από την ΠΑΕ Μπαοκ !

Σε περίπτωση που χάσει ο Άρης το κύπελλο, από αυτό το πτώμα του ΠΑΟ (όσοι είδαν το ματς γνωρίζουν, ότι ο χαρακτηρισμός πτώμα είναι κολακευτικός για αυτόν τον ΠΑΟ) δεν βλέπω πώς υπάρχει επιστροφή.



Καθίστε εσείς με τον σούπερ 3 και την Μπορούσια και μιλάτε για τον Κλεάνθη Βικελίδη


Όταν ο αντίπαλος χρησιμοποιεί όλα τα ''όπλα'' του, εσείς πάτε με όπερα και το σταυρό στο χέρι. Τα ίδια ακριβώς με εμάς
Δεν πειραζει μας αρεσει, κοιτα την ομαδα σου και μην γραφεις σεντονια
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,788 μηνύματα.
Δεν πειραζει μας αρεσει, κοιτα την ομαδα σου και μην γραφεις σεντονια
Χαχαχα απο τα μεγαλύτερα ανέκδοτα είναι αυτό.
Τα ίδια έλεγαν και οι του Ηρακλή κάποτε.

Άρα σας αρέσει να έρχεστε δεύτεροι σε μια πόλη; Δεν νομίζω...
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.
Χαχαχα απο τα μεγαλύτερα ανέκδοτα είναι αυτό.
Τα ίδια έλεγαν και οι του Ηρακλή κάποτε.

Άρα σας αρέσει να έρχεστε δεύτεροι σε μια πόλη; Δεν νομίζω...
Οχι ρ φιλε αλλα ας κανει τη δουλεια της η αεκ να το παρει. Δεν γινεται να τους ξεφτιλιζουμε παντα. Ας το εβαζε ο ανσαριφαρντ να λεγαμε αλλα τωρα,τοσες ευκαιριες κλπ ειχαμε. Ετσι ειναι η μπαλα γιαυτο ειναι το καλυτερο αθλημα.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,085 μηνύματα.
Χαχαχα απο τα μεγαλύτερα ανέκδοτα είναι αυτό.
Τα ίδια έλεγαν και οι του Ηρακλή κάποτε.

Άρα σας αρέσει να έρχεστε δεύτεροι σε μια πόλη; Δεν νομίζω...
Σιγα το αφεντικο της πολης ρε. 4ο πρωταθλημα σε 100 χρονια ιστοριας εχουν ενω στο μπασκετ τους παταει ο αρης με ποσα περισσοτερα τροπαια.Μια ζωη κομπλεξ με την αθηνα για καποιο λογο με προπονητη καραγκιοζη που εκανε μαγκιες με 30 μπατσους γυρω του οταν τελειωσε το ματς.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.
Σιγα το αφεντικο της πολης ρε. 4ο πρωταθλημα σε 100 χρονια ιστοριας εχουν ενω στο μπασκετ τους παταει ο αρης με ποσα περισσοτερα τροπαια.Μια ζωη κομπλεξ με την αθηνα για καποιο λογο με προπονητη καραγκιοζη που εκανε μαγκιες με 30 μπατσους γυρω του οταν τελειωσε το ματς.
Σωστος!
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,281 μηνύματα.
Σιγα το αφεντικο της πολης ρε. 4ο πρωταθλημα σε 100 χρονια ιστοριας εχουν ενω στο μπασκετ τους παταει ο αρης με ποσα περισσοτερα τροπαια.Μια ζωη κομπλεξ με την αθηνα για καποιο λογο με προπονητη καραγκιοζη που εκανε μαγκιες με 30 μπατσους γυρω του οταν τελειωσε το ματς.
Κάτσε με Αλαφούζο εσύ. Ρε άντε ασχολείστε με τον Π.Α.Ο.Κ τώρα σε βλέπω πόσες φορές μιλάς για "Βούλγαρους" και σχετικά, για αράξτε λίγο.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,085 μηνύματα.
Κάτσε με Αλαφούζο εσύ. Ρε άντε ασχολείστε με τον Π.Α.Ο.Κ τώρα σε βλέπω πόσες φορές μιλάς για "Βούλγαρους" και σχετικά, για αράξτε λίγο.
Τι θα μου κανεις ρε λιακο? Αντε κανε καμια προσευχη και ασχολησου με τον ρουλη που ειναι στα μετρα σου. Την αληθεια ειπα. Σε πειραξαν οι μαλαματινες χθες?
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,281 μηνύματα.
Τι θα μου κανεις ρε λιακο? Αντε κανε καμια προσευχη και ασχολησου με τον ρουλη που ειναι στα μετρα σου. Την αληθεια ειπα. Σε πειραξαν οι μαλαματινες χθες?
Λουτσέσκου δύο πρωταθλήματα τρία κύπελλα σε πέντε χρόνια. Εσύ πρωτάθλημα θα ξαναπάρεις;
Αν είναι να αρχίσουμε να μιλάμε έτσι εδώ μέσα θα το κάνουμε το φόρουμ σχόλια σε ποστ sport24.
Τούρκοι/Βούλγαροι κ.λπ.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,085 μηνύματα.
Λουτσέσκου δύο πρωταθλήματα τρία κύπελλα σε πέντε χρόνια. Εσύ πρωτάθλημα θα ξαναπάρεις;
Αν είναι να αρχίσουμε να μιλάμε έτσι εδώ μέσα θα το κάνουμε το φόρουμ σχόλια σε ποστ sport24.
Τούρκοι/Βούλγαροι κ.λπ.
Τουρκους/βουλγαρους εσυ το αναφερεις τωρα , οπως και τα αλβανακια της 4 που ανεβαζουν βουλγαρικες σημαιες στη τουμπα.:laugh: Πιστεψε με πολλοι συνοπαδοι σου γουσταρουν να τους λενε βουλγαρους. Και πρωταθλημα να μην ξαναπαρω, δυστυχως ουτε το αεκακι δεν θα φτασεις σε τιτλους οσο ζουμε τουλαχιστον. Ειπαμε ασχολησου μεχρι την λαρισσα που ειναι οι αλλοι στα μετρα σου. Πιο κατω δεν σε παιρνει.(εγω μαζι σας παντως ημουν χθες καθως αντιπαθω την διοικησησ μελισσανιδη και εσεις το αξιζατε κακα τα ψεματα φετος).
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,281 μηνύματα.
Τουρκους/βουλγαρους εσυ το αναφερεις τωρα , οπως και τα αλβανακια της 4 που ανεβαζουν βουλγαρικες σημαιες στη τουμπα.:laugh: Πιστεψε με πολλοι συνοπαδοι σου γουσταρουν να τους λενε βουλγαρους.
Πρώτον, τους φονιάδες του Άλκη και όσους είναι σαν αυτούς τους σιχαίνομαι, δεύτερον τη σημαία της Βουλγαρίας την ανέβαζαν από παλιά για τρολιά που μας λέτε Βούλγαρους. Τι να κάνουμε, εσείς ξεκινήσατε να μας λέτε έτσι.
Και πρωταθλημα να μην ξαναπαρω, δυστυχως ουτε το αεκακι δεν θα φτασεις σε τιτλους οσο ζουμε τουλαχιστον. Ειπαμε ασχολησου μεχρι την λαρισσα που ειναι οι αλλοι στα μετρα σου. Πιο κατω δεν σε παιρνει.(εγω μαζι σας παντως ημουν χθες καθως αντιπαθω την διοικησησ μελισσανιδη και εσεις το αξιζατε κακα τα ψεματα φετος).
Γενικά δεν θα φτάσω ούτε την ΑΕΚ και μετά που θα φύγουμε από τη ζωή. Αλλά ομάδα μεγάλη φίλε δεν σε κάνουν μόνο οι τίτλοι. Σε κάνει κι ο κόσμος που έχεις. Κι ο Άρης ακόμα, όσο αντιπαλότητα κι αν έχουμε, 54 χρόνια χωρίς καν κύπελλο και συνεχίζει να έχει κόσμο, είναι κατόρθωμα αυτό.

Όσο για την ομάδα σου εντάξει, ανέκαθεν ήταν η λιγότερο αντιπαθητική για εμένα από τις ομάδες της Αθήνας και στα ευρωπαϊκά πάντα σας υποστήριζα κιόλας.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,085 μηνύματα.
Πρώτον, τους φονιάδες του Άλκη και όσους είναι σαν αυτούς τους σιχαίνομαι, δεύτερον τη σημαία της Βουλγαρίας την ανέβαζαν από παλιά για τρολιά που μας λέτε Βούλγαρους. Τι να κάνουμε, εσείς ξεκινήσατε να μας λέτε έτσι.
Σε ΟΛΑ τα φετινα ματς υπαρχουν 2-3 σημαιες της βουλγαριας στη 4 . Αληθεια βλεπεις καθολου μπαλα? χαχαχαχα :laugh: Στον αμπαλεα,επταλοφο και κεντρικο συνδεσμο σου τα μεγαλα κεφαλια ειναι αλβανακια και ρωσσοποντιοι εμμισθοι του ιβαν εντωμεταξυ :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όσο για την ομάδα σου εντάξει, ανέκαθεν ήταν η λιγότερο αντιπαθητική για εμένα από τις ομάδες της Αθήνας και στα ευρωπαϊκά πάντα σας υποστήριζα κιόλας.
8-9κ κοσμος χθες ηταν σε συλλαλητηριο κατα του αλαφουζου, ιδιοκτητη του σκαι - πλυντηριο της νδ. Ειδες εσυ καμια φωτο απο τα μεγαλα σαιτ?
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,281 μηνύματα.
Σε ΟΛΑ τα φετινα ματς υπαρχουν 2-3 σημαιες της βουλγαριας στη 4 . Αληθεια βλεπεις καθολου μπαλα? χαχαχαχα :laugh: Στον αμπαλεα,επταλοφο και κεντρικο συνδεσμο σου τα μεγαλα κεφαλια ειναι αλβανακια και ρωσσοποντιοι εμμισθοι του ιβαν εντωμεταξυ :laugh:
Άντε καλά ρε Παράγοντα, δεν βλέπω καθόλου μπάλα, οκ. Σε συνδέσμους δεν ξέρω τι γίνεται, με αυτά έχει χρόνια που σταμάτησα να ασχολούμαι τελείως (βασικά και όταν πήγαινα κάθε ματς γήπεδο ούτε τότε ασχολιόμουν.)
Για τη σημαία της Βουλγαρίας σε είπα απλά ότι γίνεται από παλιά, από δεκαετία 90 και σε είπα και τον λόγο.
Αυτά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

8-9κ κοσμος χθες ηταν σε συλλαλητηριο κατα του αλαφουζου, ιδιοκτητη του σκαι - πλυντηριο της νδ. Ειδες εσυ καμια φωτο απο τα μεγαλα σαιτ?
Όχι, οι αρδ είναι γνωστοί και στα πολιτικά και στα αθλητικά.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,085 μηνύματα.
Σε συνδέσμους δεν ξέρω τι γίνεται, με αυτά έχει χρόνια που σταμάτησα να ασχολούμαι τελείως (βασικά και όταν πήγαινα κάθε ματς γήπεδο ούτε τότε ασχολιόμουν.)
Αστα πολυ σαπια η κατασταση(οπως σε ολες τις ομαδες βεβαια)
Για τη σημαία της Βουλγαρίας σε είπα απλά ότι γίνεται από παλιά, από δεκαετία 90 και σε είπα και τον λόγο.
Αυτά.

Παντως δεν βλεπω να σας ενοχλει. 4-5 συνδεσμοι κανουν κουμαντο και ανεβαζουν σημαιες βουλγαριας (ακομα και τουρκιας εχει ανεβει πιο παλια)
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,281 μηνύματα.
Παντως δεν βλεπω να σας ενοχλει. 4-5 συνδεσμοι κανουν κουμαντο και ανεβαζουν σημαιες βουλγαριας (ακομα και τουρκιας εχει ανεβει πιο παλια)
Το έχω ξαναγράψει στο φόρουμ, παλιά είχα διαρκείας χρόνια, πήγαινα σε κάθε ματς. Στον «θρυλικό» τελικό του 2017 στο Πανθεσσαλικό ήμουν μέσα και αηδίασα με αυτά που είδα. Από τότε είπα ότι δεν θα ξαναπάω Τούμπα και δεν πήγα ούτε στο πρωτάθλημα του 2019 ούτε φέτος. Μόνο από τηλεόραση.
Η σημαία της Βουλγαρίας δεν με πειράζει και πολύ να σε πω την αλήθεια, αυτό που με πειράζει είναι ότι μιλάμε για εγκληματίες κανονικούς, άτομα της νύχτας κ.λπ. που κάνουν κουμάντο επειδή προφανώς ο υπόλοιπος κόσμος τους φοβάται.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,085 μηνύματα.
επειδή προφανώς ο υπόλοιπος κόσμος τους φοβάται.
+ παιρνουν χαρτζηλικι και εντολες απο τους προεδρους παε.
Η σημαία της Βουλγαρίας δεν με πειράζει και πολύ να σε πω την αλήθεια,

ε τοτε μη με ζαλιζεις για τουρκους/ βουλγαρους .:laugh: Τι να κανουμε παρατσουκλι ειναι που το γουσταρετε :laugh:
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,281 μηνύματα.
ε τοτε μη με ζαλιζεις για τουρκους/ βουλγαρους .:laugh: Τι να κανουμε παρατσουκλι ειναι που το γουσταρετε :laugh:
Λέγε ό,τι θες, είμαι πολύ χαρούμενος σήμερα. Δεν με είπες να πάω να κάνω καμιά προσευχή; Θα πάω να κάνω και μία για να φύγει ο Αλαφούζος από σας, τόσο χαρούμενος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top