Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι φίλε μου λανθάνεις. Μέχρι τέσσερις είναι αίσθημα, μέχρι επτά είναι έρωτας, το ομαδικό σεξ, για όσους από εμάς σέβονται τουλάχιστον τον εαυτό τους, αρχίζει από τους οκτώ και πάνω, με τους άνω των δώδεκα ν' αποτελεί παρτούζα και άνω των είκοσι όργιο. :hehe: :devil:
300 νταν και έχεις κυβέρνηση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoCo0o0:-):-P:-0

Νεοφερμένος

Ο LoCo0o0:-):-P:-0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ειναι τελιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
γουστα ειναι αυτα.......προτιμω το κανονικο σεξ, παρα τις μετεπειτα εξελιξεις του cama sutra που εκμεταλλευονται καθε "τρυπα" του ανθρωπινου σωματος......
Κανονικο sex τι παει να πει κανονικο θα τρελαθουμε τελειος δεν υπαρχει κανονικο καλη μου υπαρχει sex kai μονο απολαυστικο παθιασμενο δεν χωρανε μη και γιατι οτι σου βγαζει η στιγμη ο παρτενερ και η προσωπικη αναγκη σου απο τα διαφορα ποστ σου αυτο που καταλαβα ειναι οτι απλα δεν εχεις ιδεα δεν εχεις νιωσει καν την αναγκη να μοιραστεις πραγματα οποτε μην αφοριζεις .Σου ευχομαι παντως να βρεις ενα χαωδη τυπο που να σου δειξει οτι το καμα σουτρα δεν ειναι φαγητο ινδικης προευλεσης αλλα απολαυση σωματικη εγκεφαλικη και απαραιτητη λειτουργια ενος σωματος . Προσωπικα μου αρεσει το στοματικο και να κανω και να μου κανουν αν και το προτιμω μεμονομενα και οχι στο ταυτοχρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Το θεμα του στοματικου ειναι κατι που με απασχολει αρκετα... Μου αρεσει πολυ να κανω κ φυσικα να μου κανουν. Δεν υπαρχει ομως κινδυνος μεταδοσης ΣΜΝ??? Γιατι πως να το κανουμε....δεν γινεται να μην το κανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το θεμα του στοματικου ειναι κατι που με απασχολει αρκετα... Μου αρεσει πολυ να κανω κ φυσικα να μου κανουν. Δεν υπαρχει ομως κινδυνος μεταδοσης ΣΜΝ??? Γιατι πως να το κανουμε....δεν γινεται να μην το κανεις!!
Υπάρχει.
πχ: κονδυλώματα στη στοματική κοιλότητα.

Μπλιάκς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
It's a wonderfull, wonderfull thing.... :P:P (στην συγκεκριμένη περιπτωση αυτο το emoticon μου κάνει λιγο προστυχο...τεσπα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ειναι τελιο...

15 αρνητικές


είναι 14χρονο αγόρι , υποθέτω μόλις μπήκε γυμνάσιο και του βάζουμε αρνητική πορκέ ;
επειδή είπε ότι είναι τέλειος ο στοματικός έρωτας , ο οποίος υμνείται σε όλες τις σελίδες του τόπικ
η ηλικία του είναι το πρόβλημα ; προσωπικά δεν μου φαίνεται καθόλου περίεργο , ίσα ίσα θα περίμενα από μεγαλύτερους να ασχολούνται λιγότερο με αυτό το τόπικ και να ελκύει την προσοχή παιδιών στην εφηβεία και βεβαίως στην προεφηβεία

οκ , και μένα με ξενίζει (από μικρός που ήμουν) το να πάρουν τα αυτιά μου κάφρικες συζητήσεις από νεαρά άτομα που ίσως δεν έχουν ιδέα για τι μιλάνε , αλλά το παιδί ήταν κοσμιότατο :)

δηλαδή αν αυτό ήταν χαμηλής ποιότητας μήνυμα , να αρχίσουμε να μαλώνουμε όλα τα παιδάκια της ηλικίας του που σκέφτονται πονηρά (εκτός και αν κάποιος δεν έχει καμία επαφή με παιδιά και δεν θυμάται ούτε να είναι κάποτε παιδί)

μόνο που η αποφυγή ακραίας συμπεριφοράς από κοινωνικές ομάδες καθώς και η αποφυγή νέων που βλέπουν το σεκς με υπερβολικά πεζό τρόπο , επιτυγχάνεται με κατανόηση και όχι με μάλωμα

βέβαια αυτό δεν δείχνει να το καταλαβαίνει ο κόσμος γενικά , οπότε δεν περιμένω το αντίθετο από ένα φόρουμ , απλά ήθελα να καταθέσω την γνώμη μου ότι ίσως παραείμαστε συντηρητικοί για να μιλάμε για π%πες


π.σ. και άμα το κλου είναι να μην γράφουμε σε τόπικ που δεν γνωρίζουμε το αντικείμενο τους , απαιτώ να σταματήσουν να ποστάρουν

1.στο τόπικ με τις ρινοπλαστικές , όσοι/ες δεν έχουν κάνει ακόμα εγχείρηση αλλά το σκέφτονται και ενθουσιάζονται στην ιδέα(ε τους παλιοπροστυχάντζες)
2.ο δεσμ στο τόπικ για την τρανς (αφού ο άνθρωπας είναι μεγάλος ρεμπέτης και το κρύβει)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αφαιρέθηκαν κάμποσα εκτός-θέματος μηνύματα. Παρακαλώ συνεχίστε εντός θέματος και χωρίς προσωπικούς χαρακτηρισμούς που έχουν ως μοναδικό επιχείρημα την ηλικία κάποιου. Επειδή ο άλλος είναι 4, 8, 15, 16, 23, 42 δεν σημαίνει ότι μπορείτε να μιλάτε υποτιμητικά σαν να γνωρίζετε καλύτερα.

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kookoo

Νεοφερμένος

Η kookoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ο στοματικός έρωτας είναι ωραίος αρκεί να τηρούνται και οι συνθήκες υγιεινής και από τις 2 πλευρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αφαιρέθηκαν κάμποσα εκτός-θέματος μηνύματα. Παρακαλώ συνεχίστε εντός θέματος και χωρίς προσωπικούς χαρακτηρισμούς που έχουν ως μοναδικό επιχείρημα την ηλικία κάποιου. Επειδή ο άλλος είναι 4, 8, 15, 16, 23, 42 δεν σημαίνει ότι μπορείτε να μιλάτε υποτιμητικά σαν να γνωρίζετε καλύτερα.

Ευχαριστώ.
Πολύ λοστ βλέπεις :P
Ον τόπικ,μου αρέσει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
επίσης αμα γίνεται χρήση συπληρωμάτων διατροφής(απο πρωτείνη μεχρι Α.Α.Σ.) μεταφέροντε και στο σπέρμα...γι αυτό κορίτσια προσοχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
επίσης αμα γίνεται χρήση συπληρωμάτων διατροφής(απο πρωτείνη μεχρι Α.Α.Σ.) μεταφέροντε και στο σπέρμα...γι αυτό κορίτσια προσοχή...
AAΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
επίσης αμα γίνεται χρήση συπληρωμάτων διατροφής(απο πρωτείνη μεχρι Α.Α.Σ.) μεταφέροντε και στο σπέρμα...γι αυτό κορίτσια προσοχή...

Και τι θα πει αυτο?
Το ΑΑΣ τι ειναι?



αει γεια σου ρε σιελα:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
xaxaxa οχι Α.Α.Σ. ειναι αρχικά που θα πει...αυξητικα αναβολικα στεροειδη
Έίναι αρμόνες που πέρνουν μερικοι για μοντι μπιλντιγκ...Με αυτό το σώμα και γενικά οι μύες και τα κόκαλα έχουν την μέγιστη δύναμη(δλδ φούσκωμα) καθως και κανει κορυφέο στέγνωμα(αμα θες γραμμωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Και τι θα πει αυτο?
Το ΑΑΣ τι ειναι?

:P:D



Κάνεις στοματικό και γυμνάζεσαι κι'όλας.

Μ'ένα σμπάρο δύο τρυγόνια!


Τι άλλο θα ακούσουμε!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
χαχαχαχα....ασε που στην γκόμενα θα έρχεται πιο οικονομικό.Το σπερμα αποτελείται απο 5-6% πρωτείνη....αρα μια π@@α την μέρα σε κανα δυο μήνες θα γλιτώσει τα λεφτά της πρωτείνης(ενα 65 τουλ. για ποιοτικές πρωτείνες γράμμωσης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γιατι θελω να ξερασω? -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
γιατι θελω να ξερασω? -.-'

Μηηη!! θα φυγει η πρωτεινη και θα χασεις τη γραμμωση μαρη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top