Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χαχαχαχα....ασε που στην γκόμενα θα έρχεται πιο οικονομικό.Το σπερμα αποτελείται απο 5-6% πρωτείνη....αρα μια π@@α την μέρα σε κανα δυο μήνες θα γλιτώσει τα λεφτά της πρωτείνης(ενα 65 τουλ. για ποιοτικές πρωτείνες γράμμωσης).


κάτι μου λέει ότι πολλές γυναίκες θα προτιμήσουν να αγοράσουν 10 φορτηγά με πρωτεΐνες παρά να κάνουν π@@α σε κάποιον με τέτοια επιχειρήματα , αλλά μην απελπίζεσαι βρε

θα κρατήσεις όλες τις πρωτεΐνες ολόδικες σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
xaxaxaxa....πλακα κάνω ρε...λες να είναι επιχείρημα αυτό για κάποια??
Ετσι κι αλλιως τι να τις κάνει η γκόμενα τις πρωτείνες??
κοίτα οι πρωτείνες δεν είναι τόσο πρόβλημα να παίρνει ο άλλος το πολυ πολυ να αλλάξει οι γεύση,πρόβλημα 8α υπάρχει στα νιτρικά,κρεατίνες,Α.Α.Σ. και γενικά σε όλες τις ορμόνες γιατι είναι σε πολύ μεγάλη δοσολογία μεσα στο σώμα και απο κάπου πρέπει να βγεί το περρίσευμα...και βγαίνει και απο κει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
κάτι μου λέει ότι πολλές γυναίκες θα προτιμήσουν να αγοράσουν 10 φορτηγά με πρωτεΐνες παρά να κάνουν π@@α σε κάποιον με τέτοια επιχειρήματα , αλλά μην απελπίζεσαι βρε

θα κρατήσεις όλες τις πρωτεΐνες ολόδικες σου :)

Μπα... Μην ξεχνας... Εχει και χειροκινητο!!:P

Κι εμενα παντως δεν με χαλαει το στοματικο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
να αλλάξει οι γεύση

Για το θεμα της... γευσης εχουν αποψη μονο οι γυναικες. Εδω οι αντρες you shut up.
Εκτος αν ειναι δοκιμασμενο.


oops, mind ντροπη. Δε φταιω εγω, κατι παιζει με πλανητικο συστημα κι εχω αποθρασυνθει.
Ντροπη.:redface:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
eeeee....σιγα μην είμαι και αδερφή....
Περι γεύσεως το έχω ακούσει απο γυναίκες που το είπαν στον παρτενέρ τους που έκανε χρήση σκεβασμάτων.Γι αυτο δεν το πα και με σιγουρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για το στοματικό έρωτα;

Όπως θα έλεγε και worshipperjesus (ή όπως αλλιώς γράφεται αυτό το νικ)

"Θου κύριε φυλακήν τω στόματί μου και θύραν περιοχής περί τα χείλη μου"


:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Για το θεμα της... γευσης εχουν αποψη μονο οι γυναικες. Εδω οι αντρες you shut up.
Εκτος αν ειναι δοκιμασμενο.


oops, mind ντροπη. Δε φταιω εγω, κατι παιζει με πλανητικο συστημα κι εχω αποθρασυνθει.
Ντροπη.:redface:
:P

Γιατί αλήθεια σου φαίνεται τόσο παράξενο, ή άξιο σχολίων συνοδευόμενων μετά ερυθριασμού, το ενδεχόμενο ένας άντρας να έχει δοκιμάσει το σπέρμα του, όπως προστάζει στοιχειώδης περιέργεια κατά τη φάση της γνωριμίας του με το σώμα του, ή να έχει φιλήσει την κοπέλα του μετά από στοματικό, όπως έχει γραφεί και στο σχετικό θέμα στο στέκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατί αλήθεια σου φαίνεται τόσο παράξενο, ή άξιο σχολίων συνοδευόμενων μετά ερυθριασμού, το ενδεχόμενο ένας άντρας να έχει δοκιμάσει το σπέρμα του, όπως προστάζει στοιχειώδης περιέργεια κατά τη φάση της γνωριμίας του με το σώμα του, ή να έχει φιλήσει την κοπέλα του μετά από στοματικό, όπως έχει γραφεί και στο σχετικό θέμα στο στέκι;

To να το δοκιμασει για να δει πως ειναι κατα τη φαση της γνωριμιας του με το σωμα του οπως περιεγραψες, ναι φανταζει παραξενο, οπως θα μου φανταζε και το αντιστοιχο για τη γυναικα...
Το να εχει φιλησει την κοπελα του ακριβως μετα, καθολου, γινεται απο πολλους και γι αυτο και αρκετοι εχουν αποψη οσον αφορα στη γευση (κι απ οσο ξερω δεν τους αρεσει καθολου:P) του...Το ιδιο βεβαια συμβαινει και οσον αφορα στις γυναικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Όσο κι αν σου φαίνεται παράξενο, έχω ακούσει πάρα πολλούς άντρες να λένε ότι το έχουν κάνει, σε βαθμό να μου φαίνεται εμένα παράξενο, που σας φαίνεται παράξενο.

Όσο για τη γυναίκα, εάν προ του στοματικού έχει προηγηθεί διείσδυση, τότε έχει πολύ καλή άποψη για τη δική της γεύση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εμένα, αν και το έχω κάνει πολύ λίγες φορές (κοιτα τύχη σκατά), μου αρέσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όσο κι αν σου φαίνεται παράξενο, έχω ακούσει πάρα πολλούς άντρες να λένε ότι το έχουν κάνει, σε βαθμό να μου φαίνεται εμένα παράξενο, που σας φαίνεται παράξενο.

Φανταζει παραξενο, βασει οσων εχω ακουσει...οχι οτι το αμφισβητω ή οτι το θεωρω κατακριτεο.
Απλα για να ειμαι ειλικρινης δε βρισκω το λογο για κατι τετοιο, αλλα ειναι καθαρα η δικη μου προσωπικη αποψη.

Όσο για τη γυναίκα, εάν προ του στοματικού έχει προηγηθεί διείσδυση, τότε έχει πολύ καλή άποψη για τη δική της γεύση...


Ohh yes...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν βρίσκεις το λόγο να δοκιμάσεις κάτι που εκκρίνεται από το σώμα σου ενώ έχεις την αξίωση να αρέσει στο/στη σύντροφό σου όταν το δοκιμάσει; :worry: Εμένα αυτό μου φαίνεται πολύ πιο παράξενο...
(Το δεύτερο πρόσωπο μπήκε για λόγους ευκολίας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Όσο κι αν σου φαίνεται παράξενο, έχω ακούσει πάρα πολλούς άντρες να λένε ότι το έχουν κάνει, σε βαθμό να μου φαίνεται εμένα παράξενο, που σας φαίνεται παράξενο.

Όσο για τη γυναίκα, εάν προ του στοματικού έχει προηγηθεί διείσδυση, τότε έχει πολύ καλή άποψη για τη δική της γεύση...

Ολοι οι γνωστοί μου πάντα είχαν περιέργεια να δοκιμάσουν, και σίγουρα οι περισσότεροι το χουν κάνει...;)

Και αν δεν το κάνουν απο μόνοι τους μετα το στοματικό ερχονται και μας φιλούν αμέσως, γιατι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και αν δεν το κάνουν απο μόνοι τους μετα το στοματικό ερχονται και μας φιλούν αμέσως, γιατι?:hmm:
Για το ευχαριστώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
"Θου κύριε φυλακήν τω στόματί μου και θύραν περιοχής περί τα χείλη μου"
σκυψε Ευλογημενη:hehe::hehe::hehe:


Γιατί αλήθεια σου φαίνεται τόσο παράξενο, ή άξιο σχολίων συνοδευόμενων μετά ερυθριασμού, το ενδεχόμενο ένας άντρας να έχει δοκιμάσει το σπέρμα του, όπως προστάζει στοιχειώδης περιέργεια κατά τη φάση της γνωριμίας του με το σώμα του, ή να έχει φιλήσει την κοπέλα του μετά από στοματικό, όπως έχει γραφεί και στο σχετικό θέμα στο στέκι;
εχεις φαει τα κοπρανα σου?
το προσταζει η στοιχειωδης περιεργεια για το σωμα σου,,
ε,δε νομιζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Τα κόπρανα Άγγελε, που ξέρεις πάντοτε να κάνεις εξαιρετικά άστοχους παραλληλισμούς, είναι απόβλητα του οργανισμού, γεμάτα με άχρηστες κι επιβλαβείς ουσίες και γι' αυτό η εξέλιξη προσάρμοσε το οσφρητικό μας σύστημα να εκλαμβάνει την οσμή τους ως απαίσια, ώστε να δημιουργείται αποτροπή από το να επανεισάγουμε τούτες τις ουσίες στον οργανισμό μας. Επίσης, τα κόπρανα δεν τυγχάνει να τα βάζεις στο στόμα της συντρόφου σου και μετά να τα δοκιμάζεις φιλώντας την. Έχεις μπλέξει το στοματικό με την κοπρολαγνεία, όπως σε άλλες συζητήσεις την ομοφυλοφιλία με την παιδεραστία και το σαδισμό. Φυσικό είναι, όταν περί σεξ γνωρίζεις μονάχα όσα έχεις διαβάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εσυ εχεις μπλεξει,,τις ουσιες που απεκριννουμε..
το σπερμα δεν ειναι για φαγωμα οπως και τα κοπρανα..
και το σπερμα περναει μεα απο τον ιδιο σωληνα οπως και τα ουρα,,,οποτε καθαρα δεν ειναι..

μηπως δοκιμαζεις ουρα?

δεν πιστευω να ειναι υγιεινο να τρως οτι βγαινει απο το πουλι σου..


Επίσης, τα κόπρανα δεν τυγχάνει να τα βάζεις στο στόμα της συντρόφου σου και μετά να τα δοκιμάζεις φιλώντας την.
ξερεις πιστευω ,που μπορει να μπει το στομα,,και το εργαλειο μας συχνα..

υπαρχουν και ειδικες αρρωστιες γιαυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Απολύτως στείρο, ως προς τα μικρόβια, το σπέρμα φίλε μου, όταν δεν υπάρχει κάποια λοίμωξη του οργανισμού.


Μήπως πίνεις Jack Daniels; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top