Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλη επιτυχια κε συγγραφευ!!!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να είναι λεσβία αυτό το κορίτσι;

Στο δικο μου μυαλο ειναι παντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Στο δικο μου μυαλο ειναι παντως!!

+1 για την ειλικρίνεια σου παντως !!

Καλη επιτυχια κε συγγραφευ!!!!!!!:):):)

Ευχαριστώ πολύ ! :) Βεβαια αυτά είναι όνειρα θερινής νυκτός για ένα βιβλίο ελληνικό όμως αν γίνει η ταινία θα σπάσει ταμεία με την Τζενιφερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
- Παππού, κάνετε σεξ με τη γιαγιά;
- Μόνο στοματικό, παιδί μου.
- Στοματικό; Δηλαδή;
- Ε να, εγώ της λέω "άει #$@@$", και μου απαντά "να πας εσύ να @#$#@".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
- Παππού, κάνετε σεξ με τη γιαγιά;
- Μόνο στοματικό, παιδί μου.
- Στοματικό; Δηλαδή;
- Ε να, εγώ της λέω "άει #$@@$", και μου απαντά "να πας εσύ να @#$#@".

....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ελα ρε Μπαγκζ που τσαντίστηκες... Δεν σου είπα δα και ότι η Κόνελλι είναι στην ηλικία να ήταν κόρη σου :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Ελα ρε Μπαγκζ που τσαντίστηκες... Δεν σου είπα δα και ότι η Κόνελλι είναι στην ηλικία να ήταν κόρη σου :confused:
Το σίγουρο είναι ότι δεν θα καθόταν να της κάνεις στοματικό έρωτα όπως τον εννοείς εσυ (βλέπε παπούς και γιαγιά ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

disdaimona

Νεοφερμένος

Η disdaimona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
συμφωνω με τον Buggs μετα τον πρωτο οργασμο ευκολα ερχονται οι επομενοι που για μενα εξαρταται απο τη στυση, τη σταση και την αντοχη που εχω να συνεχισω, συνηθως μπορω να εχω αλλους 2-3 μετα το πρωτο εκτος αν ειναι πολυ εντονος και θελω μετα απλως να τον απολαυσω και να γαληνευσω. οσο για το τοπ μου 17 σε 1 ωρα και 45 λεπτα --το οποιο δε ξαναγινε, σνιφ-- και προφανως δεν ειχαν ολοι την ιδια ενταση, διαρκεια η ισχυ.

ουπς και οσο για το θεμα προτιμω να μου το προσφερουν και δε μου αρεσει να το κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
συμφωνω με τον Buggs μετα τον πρωτο οργασμο ευκολα ερχονται οι επομενοι που για μενα εξαρταται απο τη στυση, τη σταση και την αντοχη που εχω να συνεχισω, συνηθως μπορω να εχω αλλους 2-3 μετα το πρωτο εκτος αν ειναι πολυ εντονος και θελω μετα απλως να τον απολαυσω και να γαληνευσω. οσο για το τοπ μου 17 σε 1 ωρα και 45 λεπτα --το οποιο δε ξαναγινε, σνιφ-- και προφανως δεν ειχαν ολοι την ιδια ενταση, διαρκεια η ισχυ.

Να κάνω μια κάπως άχαρη ερώτηση; Αν είναι τόσο καταπληκτικός στο κρεβάτι ο γκόμενος, πως στην ευχή μετράτε τους οργασμούς σας; Εμένα αν μια κοπέλα με είχε κάνει να τελειώσω 3-4 φορές, θα είχα ξεχάσει και τ' όνομά μου, πόσο μάλλον την ικανότητα να μετράω πόσες φορές πιτσίλισα το σεντόνι.

Εκτός κι αν κάτι δεν ισχύει και στην πραγματικότητα απλά κοιτάμε να πούμε μεγάλα νούμερα για να ανάψουμε ο ένας τον άλλο εδω μέσα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
συμφωνω με τον Buggs μετα τον πρωτο οργασμο ευκολα ερχονται οι επομενοι που για μενα εξαρταται απο τη στυση, τη σταση και την αντοχη που εχω να συνεχισω, συνηθως μπορω να εχω αλλους 2-3 μετα το πρωτο εκτος αν ειναι πολυ εντονος και θελω μετα απλως να τον απολαυσω και να γαληνευσω. οσο για το τοπ μου 17 σε 1 ωρα και 45 λεπτα --το οποιο δε ξαναγινε, σνιφ-- και προφανως δεν ειχαν ολοι την ιδια ενταση, διαρκεια η ισχυ.

ουπς και οσο για το θεμα προτιμω να μου το προσφερουν και δε μου αρεσει να το κανω
17 οργασμοι σε μιαμιση ωρα πλακα κανεις? Δεν γινονται αυτα πεντε εξι εχεις σε ενα βραδυ και εχεις λαλησει τι λεμε τωρα χαμογελας σαν βλαμενη για εναν μηνα 17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κανονικοι οργασμοι 12 η αλλη τι γινεται ρε γαμοτο ...... αγαπη μου για ελα να σου πω ενα λεπτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως όποτε ακούω για διψήφιο πλήθος οργασμών μέσα σε 1-2 ώρες, δεν μπορώ να μη σκεφτώ ότι πιθανότερο είναι να μην ξέρει τι εστί οργασμός και κάθε ακρότατο της ευχαρίστησης της να το βαφτίζει οργασμό, παρά όντως να ισχύει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να κάνω μια κάπως άχαρη ερώτηση; Αν είναι τόσο καταπληκτικός στο κρεβάτι ο γκόμενος, πως στην ευχή μετράτε τους οργασμούς σας;
Ε όταν κάνεις αγώνες, πρέπει να κρατάς το σκορ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ε όταν κάνεις αγώνες, πρέπει να κρατάς το σκορ... :hmm:

Έχεις δει πολλούς αγώνες εκτός του πόλο που μπαίνουν 17 γκολ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Καλά εσείς κολλήσατε σε αυτό και δεν προσέξατε οτι στο πρώτο ποστ της συμφωνεί με τον Buggs?:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ε όταν κάνεις αγώνες, πρέπει να κρατάς το σκορ... :hmm:

Η μόνη που έχω δει να τελειώνει 10 φορές ήταν η Flower Tucci σε ταινία πορνό με έναν μαύρο που την είχε αφήσει νεκρή απ' το πολύ κοκό. Η γυναίκα είχε τελειώσει με squirt καμιά 10αριά φορές, τα πόδια της έτρεμαν και κόντευε να σωριαστεί... Τι 17 μου λες τώρα... Οργασμοί είναι αυτοί ή τα κεράκια που έσβησε η ξαδέρφη μου στα τελευταία της γενέθλια;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

disdaimona

Νεοφερμένος

Η disdaimona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
katerina_farm οταν λες κανονικοι τι εννοεις? και για τις κυριες σαφως προτιμω 1 και καλο-δυνατο που στροβιλιζεται το δωματιο και βουιζουν τα αυτια οργασμο παρα μετριους πολλαπλους. απο τη φυσιολογια του γυναικιου οργασμου αργουμε καπως να παρουμε μπρος αλλα μετα η φυση εχει προνοησει να εχουμε μικρη ανερεθιστη περιοδο και να εχουμε πολλαπλους οργασμους. οποτε στη λογικη του πολλαπλου με απλα μαθηματικα λυνονται αρκετες αποριες. παντως μου κανει εντυπωση η αριθμολαγνεια και η "συζητηση" γυρω απο αυτη. η ουσια ειναι να ευχαριστιεται κανεις απο τη ποιοτητα της σεξουαλικης του ζωης και να μην τη συγκρινει απο τα λεγομενα του ενος και του αλλου. τωρα αν καποιοι αμφισβητουν τα νουμερα η τον τροπο μετρησης καλα κανουν, δεν υπαρχει οργασμομετρο και σιγουρα ο καθενας διαβαζοντας τα λεγομενα του αλλου φερνει στο μυαλο εικονες τησ προσωπικης του ζωης και βασιζομενος σε αυτες αποδεχεται η οχι αυτα που διαβαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Εν Αρχήν ο Λόγος! Κι ο λόγος βγαίνει από το στόμα! 8)

Θεοποιήστε το ΣΕΞ, και θα εισέρθετε στην Βασιλεία των Ουρανών! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εν Αρχήν ο Λόγος! Κι ο λόγος βγαίνει από το στόμα! 8)

Θεοποιήστε το ΣΕΞ, και θα εισέρθετε στην Βασιλεία των Ουρανών! :hehe:
Μην ηλθε και η Δευτερα Παρουσια;;;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Εν Αρχήν ο Λόγος! Κι ο λόγος βγαίνει από το στόμα! 8)

Θεοποιήστε το ΣΕΞ, και θα εισέρθετε στην Βασιλεία των Ουρανών! :hehe:

Αυτός ο woshipperjesus τα έχει καταστρέψει τα μέλη.:/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
katerina_farm οταν λες κανονικοι τι εννοεις? και για τις κυριες σαφως προτιμω 1 και καλο-δυνατο που στροβιλιζεται το δωματιο και βουιζουν τα αυτια οργασμο παρα μετριους πολλαπλους. απο τη φυσιολογια του γυναικιου οργασμου αργουμε καπως να παρουμε μπρος αλλα μετα η φυση εχει προνοησει να εχουμε μικρη ανερεθιστη περιοδο και να εχουμε πολλαπλους οργασμους. οποτε στη λογικη του πολλαπλου με απλα μαθηματικα λυνονται αρκετες αποριες. παντως μου κανει εντυπωση η αριθμολαγνεια και η "συζητηση" γυρω απο αυτη. η ουσια ειναι να ευχαριστιεται κανεις απο τη ποιοτητα της σεξουαλικης του ζωης και να μην τη συγκρινει απο τα λεγομενα του ενος και του αλλου. τωρα αν καποιοι αμφισβητουν τα νουμερα η τον τροπο μετρησης καλα κανουν, δεν υπαρχει οργασμομετρο και σιγουρα ο καθενας διαβαζοντας τα λεγομενα του αλλου φερνει στο μυαλο εικονες τησ προσωπικης του ζωης και βασιζομενος σε αυτες αποδεχεται η οχι αυτα που διαβαζει.
Εννοω μια πολυ εντονη κατασταση και σωματικα και ψυχικα ειναι η στιγμη που ολοκληρωνεις και νομιζω οτι χανεις καθε αλλη αισθηση ειναι τοσο εντονο που δεν μπορω να καταλαβω πως μπορει καποιος να το βιωσει και ταυτοχρονα να μετρα? Καθε γυναικα σιγουρα τον βιωνει διαφορετικα αλλες και καθολου αλλες πιο δυσκολα αλλες πιο ευκολα και εντονα .Αλλα ειλικρινα δεν εχω ακουσει γυναικα να ειχε πολαπλους οργασμους (συνολο 17 σε μια ωρα και κατι εσυ αναφερες αυτα τα νουμερα)και να εχει την δυναμη το κουραγιο να μετρα για αυτο και απορησα γιατι κατα την γνωμη μου διαβαζοντας αυτο το ποστ σκεφτηκα τρια πραγματα οτι η γυναικα που το εγραψε θελει να δημιουργει εντυπωσεις , η γυναικα που το εγραψε ειναι ταλεντο και φαινομενο στο κρεβατι, η γυναικα που το εγραψε δεν ειχε ποτε της οργασμο .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top