Ποια μηχανή αναζήτησης χρησιμοποιείτε;

Ποιά μηχανή αναζήτησης χρησιμοποιείτε;
Your vote will be publicly visible.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Yahoo! Search

Ψήφοι: 0 0.0%
  • MSN Search

• Alta Vista

• In.gr

• Robby

• Άλλη..

chrisnats16

New member

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μόνο Google :iagree:

irenegate7

New member

Η ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Google φυσικα!:jumpy:

mariapg

New member

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
150/153 χρησιμοποιουν google

Pure_Seduction

New member

Η Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.
www.blackle.com

Η...μαύρη έκδοση του google για εξοικονόμηση ενέργειας!

Cogito ergo sum

New member

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Google FTW! :D

kambana

New member

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.
Κι εγώ google χρησιμοποιώ...:P

Antreas95

New member

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.
google for ever!!

Eukleidis

New member

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 993 μηνύματα.
Νομίζω πως το google και το hotbot ειναι οι καλυτερες

bill_fc

New member

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
164 στους 168 χρησιμοποιούν τον γούγλη!! Κι εγώ φυσικά στους 164...

mechanicarts

New member

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Νομίζω ότι αυτοί που χρησιμοποιούν τις υπόλοιπες το κάνουν επειδή τους εξαναγκάζει κάποια εγκατάσταση προγράμματος :P Δεν νομίζω (προσωπικά πάντα) ότι υπάρχει καλύτερη μηχανή από το google. Γρήγορο έυκολο και αποτελεσματικό.

Daskalenko7

New member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 590 μηνύματα.

West_Emperor

New member

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
ναι ολοι τον γουγλη χρησιμοποιουν..δεν αξιζει να ρωτας πια..:P

Johnsonb

New member

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Google,αν και με έναν συνδιασμό google,yahoo κτλ,βρίσκεις καλύτερα αποτελέσματα.

Antreas95

New member

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.
τι εννοεις με συνδιασμο?

Nickname

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το κάνω επειδή μου αρέσει πιο πολύ ή λόγω συνήθειας, πάντως χρησιμοποι'ω φανατικά το google!

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...