Ποιοι ειναι οι χειρότεροι οδηγοί;

Ποιοι είναι κατα την γνώμη σας οι χειρότεροι οδηγοι;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
  • Οι άντρες

    Ψήφοι: 8 7.9%
  • Οι παππούδες

    Ψήφοι: 57 56.4%
  • Οι γυναίκες

    Ψήφοι: 24 23.8%
  • Οι ταξιτζίδες/λεωφοριατζήδες κτλ

    Ψήφοι: 38 37.6%
  • Παππακια delivery

    Ψήφοι: 24 23.8%

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γράψτε τις οδηγικές σας εμπειρίες, ακόμα και ότι έχεται δει σαν πεζός να γίνεται η ακόμα και τι έχεται βιώσει. Και μην ξεχάσετε να απαντήσετε στην δημοσκόπιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Οι παππούδες και οι οδηγοί της Κυριακής ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!!!!!!!
(ειδικά αυτοί της Κυριακής που δεν έχουν πάει ακόμα για ύπνο απ το περασμένο βράδυ, έχουν στα μαλλιά γαρούφαλα και στο αίμα τους κυλάνε μερικά μπουκάλια!! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γυναικες και παπουδες. Ψηφισα ομως το γυναικες σαν φορο τιμης σε οσους καΐμενους εφυγαν απο αυτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Υπόσχομαι να προσπαθήσω να κρατήσω την ψυχραιμία μου σε αυτό το θέμα, όμως χλωμή με βλέπω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αν και γυναίκα, ψήφισα τις γυναίκες και τους ταξιτζήδες.
Και για να σας προλάβω, εξηγείται επιστημονικώς γιατί η πλειοψηφία των γυναικών δεν είναι καλές οδηγοί, αλλά δεν πολυθυμάμαι την εξήγηση:P
σίγουρα πάντως δεν έχουμε την αισθηση του χώρου, ιδιαίτερα όταν παρκάρουμε.

(Εγώ εξαιρούμαι, βεβαίως....ΔΕ ΘΕΛΩ ΟΥ!! :P:P:P:P)

Και κάτι που μου έχει τύχει..το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό:
εθνική προς λαμία, μετά τη έξοδο για Φιλαδέλφεια, στο αριστερό ρευμα με 140, μια γιαγιά διασχίζει πεζή την εθνική από τη νησίδα (ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΗΣΕ Η ΑΘΕΟΦΟΒΗ!) προς την έξοδο!

Μύρισε λάστιχο (από τα φρένα) και εικονικό λιβάνι (sic!) από το τάμα στη μεγαλόχαρη που είμουν σε τέτοια απόσταση για να προλάβω να σταματήσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Γυναικες και παπουδες. Ψηφισα ομως το γυναικες σαν φορο τιμης σε οσους καΐμενους εφυγαν απο αυτες...

Εδώ είσαι τελειως λάθος! Οι γυναίκες μπορεί να είναι κακές οδηγοι, αλλα δεν προκαλούν πολύνεκρα δυστηχήματα κυρίως γιατί δεν τρέχουν. Φαναρτζοδουλιές αμέτρητες και πάντα υπάρχει η εξαίρεση στον κανόνα. Με εκνευρίζει που έχουν μαγκέψει και βρίζουν όλη την ώρα ότι και να γινει και γενικά κάνουν μαγκιές στον δρόμο και μην τολμήσεις να μπεις μπροστά τους, απαράδεκτές, έχουν ηρεμίσει οι άντρες και έχουν παρακτραπεί οι γυναίκες. Τις προάλες παραλίγο να παραβιάσω ένα στοπ την ώρα που ερχόταν μια γυναίκα σηκώνω το χέρι ζητώντα συγνώμη και η μαλακ*** αρχίζει και βρίζει, βρήκε άνθρωπο να βρήσει το τι μπινελίακια άκουσε δεν λέγεται. Όσο αυτό που έγραψε ο kronos να σε ενημερώσω ότι άντρες και μάλιστα νεαρά άτομα 18-25 έχουν γεμίσει τα νεκροταφεία απο τα τροχαία, και όχι γιατι φταίνε οι γυναίκες αλλα γιατί δεν ξέρουν να βάλουν την πρώτη και παρόλα αυτά θα δεις να κάνουν κόντες με "φτιαγμένα" αυτοκίνητα. Έχω βαρεθεί να βλέπω κάθε μέρα τσακισμένες τις μπαριέρες και πάντα στην ευθεία. Οι γυναίκες σε αυτό δεν φταίνε καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ!!!

Η κίτρινη φιλή!!! και οι ψυχάκιδες οι λεοφωριατζίδες!!! οι άρχοντες των δρόμων, ο ορισμός του starχιδισμού!!!
ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΡΕΕΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Εδώ είσαι τελειως λάθος! Οι γυναίκες μπορεί να είναι κακές οδηγοι, αλλα δεν προκαλούν πολύνεκρα δυστηχήματα κυρίως γιατί δεν τρέχουν. Φαναρτζοδουλιές αμέτρητες και πάντα υπάρχει η εξαίρεση στον κανόνα. Με εκνευρίζει που έχουν μαγκέψει και βρίζουν όλη την ώρα ότι και να γινει και γενικά κάνουν μαγκιές στον δρόμο και μην τολμήσεις να μπεις μπροστά τους, απαράδεκτές, έχουν ηρεμίσει οι άντρες και έχουν παρακτραπεί οι γυναίκες. Τις προάλες παραλίγο να παραβιάσω ένα στοπ την ώρα που ερχόταν μια γυναίκα σηκώνω το χέρι ζητώντα συγνώμη και η μαλακ*** αρχίζει και βρίζει, βρήκε άνθρωπο να βρήσει το τι μπινελίακια άκουσε δεν λέγεται. Όσο αυτό που έγραψε ο kronos να σε ενημερώσω ότι άντρες και μάλιστα νεαρά άτομα 18-25 έχουν γεμίσει τα νεκροταφεία απο τα τροχαία, και όχι γιατι φταίνε οι γυναίκες αλλα γιατί δεν ξέρουν να βάλουν την πρώτη και παρόλα αυτά θα δεις να κάνουν κόντες με "φτιαγμένα" αυτοκίνητα. Έχω βαρεθεί να βλέπω κάθε μέρα τσακισμένες τις μπαριέρες και πάντα στην ευθεία. Οι γυναίκες σε αυτό δεν φταίνε καθόλου


Δεν τρεχουν; ΠΟυ το ειδες αυτο; Εγω το αντιθετο βλεπω, τρεχουν λες και θα φιγει ο γκομενος. Η εξερεση παντα υπαρχει. Το οτι βριζουν και κανουν μαγκες κτλ δυστιχος ισχυει, εδω μια φορα πεταγετε μια απο ενα στοπ την στιγμη που εγω με τον πατερα μου (πανω στην μηχανη) ειμαστε μερικα μετρα απο εκει και της σφυριζει ο πατερας μου και αυτη μενει ακινιτη μες'την μεση του δρομου και μας εβριζε. Τα ακουσε ομως και πηρε και σουβενιρ ενα κολ*δαχτυλο. Μια αλλη πεταχτικε με κοκκινο κοντεψε να μας σκωτοσει και μας σφυριζε, μολις μαζευτικαμε 5-6 ατομα ομως ξαφνικα εκανε λαθος.... και δεν τελιωνει πουθενα το θεμα. Ναι, δεν διαφονω, οι περισοτεροι που σκωτονονται ειναι σε τετιες ηλικιες και σκωτονται χαρι στο γκαζι αλλα ειναι μονο μεταξυ 18-25 και οχι απο 18-100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για εμένα είναι η ταξιτζίδες... Τρέχουν με υπερβολική ταχύτητα και εκτος απο αυτό πολλές φορες μιλάνε και στο κινητό (!)
Προσωπικά το σκέφτομαι καλά πριν μπω σε ταξί.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akpe

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Όλοι μας

Οι μόνες "κατηγορίες" οδηγών που απεχθάνομαι είναι δύο: Οι οδηγοί χωρίς δίπλωμα (σύνηθες φαινόμενο σε ηλικίες απο 14 μέχρι 17) και όσοι οδηγούν μεθυσμένοι (σύνηθες φαινόμενο τα σαββατοκύριακα). Απο τις λίγες περιπτώσεις οπου αν πάθουν κάτι θα πω "καλά να πάθουν" όσο σοβαρό και να είναι. Που να καρφωθούν στο πίσω μέρος περιπολικού με ο,τι αυτό συνεπάγεται. Με γειά τους με χαρά τους αν την έχουν γραμμένη τη ζωή τους, ο κακομοίρης που μπορεί ακόμα και να σκοτωθεί επειδή αυτοί είναι ανεύθυνοι δεν τους φταίει σε τίποτα...

ps: ΤΡΑΓΙΚΟ που άκουσα στο πρωϊνό του ΑΝΤ1 πριν καιρό...γυναίκα οδηγός, προφανώς τύφλα, κατέβαινε την μεσογείων απο το αντίθετο ρεύμα μια Κυριακή στις 6 το πρωί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το τραγικότερο απ'όλα ξέρετε ποιο είναι???

που τώρα πια οι οδηγοί δεν μπορούν να αλλάξουν λωρίδα, βγάζοντας φλας!!!...πολύ απλά γιατί ο μπροστινός τους νομίζει ότι ο πίσω θέλει να τον προσπεράσει και να του "χωθεί"... Οχι ρε φίλε, να φτάσω το φανάρι θέλω και να στρίψω!!!!!!!!! Για όνομα!!!!!!!!!!

επειδή έχω οδηγήσει σε διάφορες χώρες, σας διαβεβαιώ ότι ως οδηγοί έχουμε μια πολύ ιδιαίτερη οδική συμπεριφορά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από akpe:
Όλοι μας

...Που να καρφωθούν στο πίσω μέρος περιπολικού με ο,τι αυτό συνεπάγεται. ...

Πόσες φορές το έχω πει και εγώ αυτό..:)

Αρχική Δημοσίευση από akpe:
ps: ΤΡΑΓΙΚΟ που άκουσα στο πρωϊνό του ΑΝΤ1 πριν καιρό...γυναίκα οδηγός, προφανώς τύφλα, κατέβαινε την μεσογείων απο το αντίθετο ρεύμα μια Κυριακή στις 6 το πρωί...

τραγικό, συμφωνώ, εστιάζω όμως την τραγικότητα στη μέθη και όχι στο γεγονός ότι ήταν γυναίκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Μissing option.
Παπακια. Και ειδικά τα παπάκια deliverαδων και courrierαδων. Πόσες φορές μου έχουν χωθεί μπροστά προσπερνόντας με η αλλάζοντας λωρίδα κι εγώ ανεβαίνω πάνω στο πεντάλ του φρένου. Η που νομίζουν οτι η διπλή λωρίδα στη μέση του δρόμου είναι ειδική λωρίδα κυκλοφορίας για αυτούς (οταν δεν είναι ολόκληροι στο άλλο ρέυμα) και μετα άμα τους κόψεις ερχόμενος απο απέναντι και τους αναγκάσεις να μπούς στο ρεύμα τους σε βρίζουν κιόλας.
Και το χειρότερο είναι οτι ενώ είναι οι πιό ευάλωτη στην περόπτωση ατυχήματος και ενώ είναι και επιβαρυμένη η θέση τους με το γεγονός οτι πολλοί οδηγοι δεν τους βλέπουν, παίρνουν τα περισσότερα ρίσκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
που θα πάει...δε θα πετύχω σαβουριασμένο ένα παπάκι delivery, που πήγαινε αντίθετα ενώ ήταν μονόδρομος? ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΤΗ ΠΙΤΣΑ/ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ, ΛΕΜΕ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Μissing option.
Παπακια. Και ειδικά τα παπάκια deliverαδων και courrierαδων. Πόσες φορές μου έχουν χωθεί μπροστά προσπερνόντας με η αλλάζοντας λωρίδα κι εγώ ανεβαίνω πάνω στο πεντάλ του φρένου. Η που νομίζουν οτι η διπλή λωρίδα στη μέση του δρόμου είναι ειδική λωρίδα κυκλοφορίας για αυτούς (οταν δεν είναι ολόκληροι στο άλλο ρέυμα) και μετα άμα τους κόψεις ερχόμενος απο απέναντι και τους αναγκάσεις να μπούς στο ρεύμα τους σε βρίζουν κιόλας.
Και το χειρότερο είναι οτι ενώ είναι οι πιό ευάλωτη στην περόπτωση ατυχήματος και ενώ είναι και επιβαρυμένη η θέση τους με το γεγονός οτι πολλοί οδηγοι δεν τους βλέπουν, παίρνουν τα περισσότερα ρίσκα.

Πολύ σωστό! μπράβο gademis. Είναι ο λόγος που κοιτάς και απο τις 2 πλευρές όταν διασχίζεις έναν δρόμο ακόμα και όταν είναι μονόδρομος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ ότι τα παππούδια και οι χαζο-κυριακάτικες οικογένειες (μαμά, μπαμπάς, τέκνα, γιαγιά, παππούς και διάφορες θειάδες-μα πώς χωράνε όλοι σε ένα αυτοκίνητο?) είναι η προσωποποίηση του χάρου. Μόνο το δρεπάνι τους λείπει από την οροφή του αυτοκινήτου. Άπειρες οι περιπτώσεις που κόντεψα να σκοτωθώ από παππού με αλτσχάϊμερ, ο οποίος τελικά ούτε καν κατάλαβε τι μ@λ@κί@ που έκανε, γιατί πολύ απλά δεν με είδε, καθότι αυτές οι ηλικίες πέρα από ευθεία μπροστά ΔΕΝ κοιτάνε πουθενά αλλού. Καθρέφτες? Πώς είπατε?
Μόλις εντοπίσω ηλικία άνω των 65 στο τιμόνι, προτιμώ να σταματήσω κάπου, να περιμένω να απομακρυνθεί ΠΟΛΥ και μετά να ξαναξεκινήσω για τον προορισμό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μια ερώτηση ψίλο σχετική... Στην ελλάδα μπορεί κάποιος οποιασδήποτε ηλικίας πάνω από τα 18 να οδηγεί;
Απο όσο θυμάμαι στην γερμανία πάνω από κάποια ηλικία δεν ίσχυε το δίπλωμα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μια ερώτηση ψίλο σχετική... Στην ελλάδα μπορεί κάποιος οποιασδήποτε ηλικίας πάνω από τα 18 να οδηγεί;
Απο όσο θυμάμαι στην γερμανία πάνω από κάποια ηλικία δεν ίσχυε το δίπλωμα ...

μετά από κάποια ήλικία (τα 60 νομίζω) πρέπει κάθε 2-3-5 χρόνια(δεν θυμάμαι) να περνάσ από ιατρικές εξετάσεις (οφθαλμίατρους κτλ) ώστε να αποφασίζουν οι γιατροί αν είσαι ικανός να συνεχίσεις να οδηγεις. Αλλά και εδώ ως γνωστόν, παίζουν τα γνωστά φακελάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αχά για αυτό οι γέροι τελικά είναι τόσο "επικίνδυνοι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αχά για αυτό οι γέροι τελικά είναι τόσο "επικίνδυνοι"

μαλλον!!!!!:P

Πάντως εγώ την έχω πάθει από παπάκι που αναφέρει και ο emu! Με χτύπησε γιατί οδηγούσε στην διαχωριστική λωρίδα!:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top