Ποιος είναι για εσάς λόγος χωρισμού;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ολα μαζι απιστια,μεγαλο ψεμα,βια,κοροιδια
αλλα κ βαρεμαδα κ μιζερια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
κι η κλάψα που πραγματικά δεν αντέχεται. Πάντως ποτέ δεν έχω χωρίσει εγώ κάποια. Αυτές με παρατάνε. Λέτε να σημαίνει αυτό κάτι. Όχι πως είναι πολλές οι πρώην. 20 χρονών είμαι (σχεδόν 21 εδώ που τα λέμε) και είμαι κοντά 2,5 χρόνια σε σταθερό δεσμό. Αλλά κάτι 2μηνες περιπτώσεις με χωρίσανε (και δικαιολογώ μόλις το 33%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Την αδιαφορία την έχω πει; :hmm:
Και η αδιαφορία... Από προτεραιότητα του να με βλέπει ως καταναγκαστικό έργο και να μην το κάνει και καλά :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Την αδιαφορία την έχω πει;

ναι το ξεχασα κ εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα χωριζα καποιον αν:
1. με απατουσε
2. σηκωνε χερι
3. αν δεν με καλυπτε σεξουαλικα

αυτα νομιζω οτι ειναι τα κυριοτερα και τα πιο σοβαρα για να διαλυσεις μια σχεση η ακομη κι εναν γαμο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο εκβιασμός (ή κάνεις αυτό ή χωρίζουμε). Η βία, ο αλκοολισμός και όλοι οι εθισμοί τέτοιου τύπου. Η ψυχολογική βία. Η καταπίεση. Μια παράλληλη σχέση (παράλληλη όμως, όχι μιας βραδιάς). Η αδιαφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
η μικρή προίκα.... :P

(εντάξει ρε, μη βαράτε, πλάκα κάνω... :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μα η σχεση από μόνη της είναι καταπίεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Αν δεν με σεβόταν πρωτίστως (κατάσταση που περιλαμβάνει ψέμματα, συνεχή αδιαφορία).
Το να με απατήσει είναι αιτία χωρισμού αλλά αν δεν ήταν παραστράτημα μιας βραδιάς (βέβαια και πάλι θα του πέταγα κανα φωτιστικό στο κεφάλι-μη με περάσει και για χαζή)!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι άλλο παρά το "κέρατο";:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Λογοι χωρισμου υπαρχουν απειροι. Για μενα οι πιο βασικοι ειναι η βαρεμαρα/ρουτινα, κακο σεξ, καταπιεση, υπερβολικη ζηλεια, απιστια, αδιαφορια και οσο σκεφτομαι βρισκω ενα σωρο αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
H βαρεμάρα κι εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella2

Νεοφερμένος

Η bella2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η έλλειψη αγάπης. Αν συμφωνήσετε ότι αγάπη σημαίνει αποδοχή, αναγνώριση και ευθύνη να είναι ο άλλος καλά και να εξελίσεται μέσα από το "μαζί μας". Γιά όσους το " κέρατο" είναι ο λόγος χωρισμού, ας ψάξουν λίγο. Μήπως κάπου έχουν την μερίδα τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η έλλειψη αγάπης. Αν συμφωνήσετε ότι αγάπη σημαίνει αποδοχή, αναγνώριση και ευθύνη να είναι ο άλλος καλά και να εξελίσεται μέσα από το "μαζί μας". Γιά όσους το " κέρατο" είναι ο λόγος χωρισμού, ας ψάξουν λίγο. Μήπως κάπου έχουν την μερίδα τους?
Οσο κ να εχω εγω μεριδιο πρωτα να μου το πει να δουμε αν μπορουμε να το λυσουμε αν δεν μπορουμε ας με χωρισει κ μετα ας παει με οποια θελει δηλ αν σε κερατοσει ο αντρας σου θα τον συνχωρεσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ο λογος ή αιτία χωρισμού για εμένα δεν ειναι μια...παίζουν πολλά.
Άλλο βάρος θα έχει σαν μεμονμένη "αιτία" η απιστία π.χ. κι αλλο βαρος θα έχει για παράδειγμα η διαφορετικότητα στις απόψεις μας.
Φυσικά τα παραπάνω δεν ειναι καθολικά και δεν ισχύουν ετσι γι όλους.
Για εμένα πάντως ένα ειναι σιγουρο.Ότι εκτός απο ελάχιστες περιπτώσεις -όπως η απιστία- πραγματικά φροντίζω να εξαντλώ όλα τα "περιθώρια" πριν πάρω την απόφαση να χωρισω.
Εννοείται οτι μιλαμε για σχέση κι οχι "φάση"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
δηλ αν σε κερατοσει ο αντρας σου θα τον συνχωρεσεις?
Εγώ πάντως θα τον συγχωρούσα. :) Εκτός αν μιλάμε για παράλληλη σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τιποτα πλεον...ειμαι helpless,δεν εχω τη δυναμη να τον χωρισω για οποιο λογο και να μου εδινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32kate

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Με το να εχει το θρασος και να μου πει καταμουτρα ο αλλος οτι με ανεχετε, μ'εχει χασει!!! :mad:Μου'χει τυχει να μου πει το πρωην αγορι μου κατι τετοιο.. Ξερω πολυ καλα οτι του αξιζε και σφαλιαρα εκεινη την ωρα, αλλα εχε χαρη που ειμαι ανωτερος ανθρωπος και δε σηκωνω το χερι μου σε μαλακες! Αυτα ειναι τα ορια μου!!! Να πει ο αλλος μαλακια για 'μενα, που δεν αληθευει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
H υπερβολική ζήλεια και η αδιαφορία!!:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
1 κσι βασικοτερο!απιστια
2.αδιαφορια
3.να μην περναω καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top