Ποιος είναι ο αγαπημένος σας τηλεοπτικός σταθμός

Το κανάλι που σας αρέσει πιο πολύ
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
nova
κυρίως άνιμαλ πλανετ!!!!!!!!!!!!!!!
μετά mega
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
οι περισσοτερες εκπομπες που βλεπω ειναι στο αντ1 αλλα δεν συμαινει οτι δεν βλεπω αλτερ η αλφα η μεγκα... κ καποιες φορες μαρεσει κ το σκαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Βλεπω ελαχιστη tv αλλα δεν μπορω να πω οτι καπιο καναλι ειναι καλητερο απο καπιο αλλο... Μπορεις να συγκρινεις εκπομπες, αλλα οχι καναλια...

Συνήθως ένα κανάλι μεταδίδει εκπομπές που αναλογούν στην πολιτική του. Νομίζω αυτό συγκρίνουμε. Δε θα δεις ποτέ στο star εκπομπή για τα δικαιώματα του ανθρώπου ούτε θα δεις ποτέ στη ΝΕΤ ριάλιτι σόου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πάντως να μην ξεχνάμε και τις ιδιατερότητες που έχει ο κάθε σταθμός
εγώ παραδέχομαι τον Σκαι γιατί κάνει ίδιες τηλεθεάσεις με την Nova και κρατάει το ίδιο σοβαρό επίπεδο χωρίς να έχει συνδρομή τον μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εμένα πάντως μ'αρέσει πολύ το ΣΚΑΙ:D Συνδρομή?Αφού δεν είναι συνδρομητικό,κάτι δε θα έπιασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ούτε εγώ το έπιασα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το θέμα είναι για αυτούς που βλέπουν τηλεόραση :) Το έχουμε καλύψει αρκετά το θέμα για την ποιότητα την τηλεόραση και αν κάπιοι βλέπουν η όχι.
Εξετάζουμε τους σταθμούς και όχι την ίδια την τηλεόραση! :)
Αν και ήμουν έτοιμος.....

Πάντως λίγο που βλέπω όταν βλέπω αλλά και όταν σε κάτι διακοπές mode βράθηκα να δω πολύ τηλεόραση, εγώ ψηφίζω πρώτα από άλλα κρατικά για τις ενημερωτικές δημοσιογραφικές εκπομπές που έχει αλλά και για το ΤΕΛΕΙΟ με ένα μόνο παράπτωμα Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο. Το παράπτωμα του είναι ότι δεν είναι συνεπής η ΕΤ1 στην προβολή της εκπομπής.

Το Σκάι θα μπορούσε να είναι φανατικά 2ο αλλά η μεταγλώτιση είναι απαράδεκτη σαν ιδέα και γιαυτό απορρίπτεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Να πω κατι σχετικα με τη Nova , δεν ξερω αν συμφωνειτε αλλα νομιζω δεν χωραει αμφισβητηση απο τη στιγμη που συμβαινει. Τα Χριστουγεννα που μας περασαν εβλεπα Nova ,μα πολυ Nova ομως .Θελω να σταθω σε 7 σημεια:
1) Ειχα φαει κολλημα με το καναλι E (Entertainment) και το εβλεπα αρκετες ωρες της μερας. Εεεε... οποτε εβαζα αυτο το καναλι ειχε Keeping up with the Kardashians. Ολη μερα αυτο , μα ολη μερα. Η μια εκπομπη μετα την αλλη. The kardashians take Miami , NY , The Kardashians wedding και ποσα αλλα. Μεχρι και οταν διεκοπταν για διαφημισεις , διαφημιζαν παλι τις Kardashians και γενικα τα ιδια και τα ιδια. Ολο κατι reallity...Μονο το True Hollywood Stories μου αρεζε.
2)Για τις ταινιες τωρα: Εχει novacinema 1,2,3,4 .Αν θυμαμαι καλα μονο το 1 και το 2 παιζουν 24 ωρες το 24ωρο. Τα υπολοιπα δυο ανοιγουν κατα τις 6 το απογευμα (με το εξης μηνυμ: Θα ειμαστε παλι κοντα σας στις 6 ) Και παει στην ευχη αυτο. Παρατηρησα οτι παιζουν συνεχεια τις ιδιες και τις ιδιες ταινιες. Και μαλιστα χωρις να περναει καποιο χρονικο διαστημα.Μεσα σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα (λιγων ημερων) παιζουν την ιδια ταινια 500 φορες. Αφου να φανταστειτε μια ταινια που δεν προλαβα να την δω ολη γιατι ειχα καπου να παω, εε σκεφτηκα σιγα θα την ξαναβαλουν συντομα και θα τη δω. Και οντως ετσι εγινε...Μετα απο κανα πενθημερο την ξαναεβαλαν και ειδα τη συνεχεια...Ο,τι να ναι...
3)Την περιοδο των Χριστουγεννων εφτιαξαν ενα καναλι που επαιζε μονο χριστουγεννιατικες ταινιες.Και παλι κλασικα παιζαν συνεχεια τις ιδιες και τις ιδιες και φανταστειτε σε διαστημα 15 ημερων , που διαρκουν οι διακοπες των Χριστουγεννων.
4)Τις πιο ωραιες ταινιες τις παιζει κατι ακυρες ωρες πχ 4 τα ξημερωματα και μου βαζει κατι ρομαντικες κομεντι με χιλιομασημενο σεναριο σε ωρες prime- time. Μας δουλευουν?
5) Σταματησε να μεταδιδει το καναλι MGM το οποιο επαιζε κλασικο , παλιο κινηματογραφο και γενικα ταινιες που ποτε δε θα εβρισκες να νοικιασεις σε dvdαδικο.Γιαααααααατι?
6)Αφου εχει τσοντοκαναλα που παιζουν 24 ωρες το 24ωρο τσοντες , γιατι πρεπει να βαζουν και στα υπολοιπα novacinemas τσοντες αργα το βραδυ?Μου χει τυχει να με παρει ο υπνος με μια ταινια που εβλεπα και να ξυπνησω κατα τις 3 τα ξημερωματα απο τις κραυγες και τα βογκητα.
7)Το περιοδικο με το προγραμμα που σου στελνουν (ενταξει δεν ειναι υποχρεωτικο να το παρεις) αλλα γιατι πρεπει να το χρεωνουν ? Τοσο γυφτοι ειναι? Τοσα χρηματα βγαζουν απο χιλιαδες συνδρομητες... Για 1,20 ευρω δλδ? Καλα αθροιστικα απ'ολους μαζευονται αρκετα χρηματα και απο τα 1,20 ευρω αλλα δεν ξερω δεν χτυπαει ασχημα για εναν κολοσσο της τηλεορασης να χρεωνει και τα 1,20 ευρω? Τι σκατα business marketing ειναι αυτο?

8)Δεν εχει υπερβολικα μεγαλη συνδρομη υστερα απ ολα αυτα?

Θα μου πεις τοτε τι την πληρωνεις αφου δε σου αρεσει. Εχω αρχισει να το σκεφτομαι πλεον να κοψω τη συνδρομη και δυστυχως καποια προγραμματα του μου αρεσουν και αυτα με κρατανε να σας πω την αληθεια...

Γενικα απορω. Ειναι και αλλοι που εχουν την ιδια αποψη με εμενα ή ειμαι απλα ιδιοτροπη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top